ما هم داريم ازدواج ميكنيم

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب بابا...............جون تو جدي ميگم داريم ازدواج ميكنيم

بعدش هم 2 روز نه و 2ماه .......... من با كسي شوخي ندارم

اصلا باور نكن چون نظرت اصلا مهم نيست
خیلی ممنون از لطفتون... ولی نظر من واسه خیلیا مهمه ها مثلا پریو پریسا:D
ولی چون اواتارت رمضانیو روحانیه پس احتمالا دروغ موروغم نمیگی، اقا تبریکات فراوان عرض نموده . دست مبارک را بر فرق سر ما هم بکشید تا لااقل از شر این دو تا عتیقه راحت شیم:D

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
پدر 72....این تن بربری...دچار سو تفاهمات فراوانند....انشاالله حق تعالا کمک بنوماید که این سو تفاهمات رفع شود....ایشان در عصر حاضر جز یک عاشق ندارند.....فقط یک نفر است که به خاطر بردیا نفس میکشد و او کسی نیست جز دماغ گندش.....خدایا من را ببخشای که فریبکار را رسوا کردم:cool::Dیوهاهاها

tanhatarin_asb-3

عضو جدید
برو تو صف تا نوبتت شه...

خدارو شکر... منظور از بچه مون یعنی کی؟

اقا شما اعصابتو خرد نکن
خوش اومدم...

با من که نبودی:D
نه اخه خداییش در کجایه تاریخ تشکیل فروم در عرض دو روز دو تا زوج اونم در دنیایه مجازی بهم میرسن... اسکول* کردین خلق الله رو
ولی خوشم میاد برو بچم کم نمیارنو میان تبریکات لازمه رو میگن...
خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو...اقا تبریکات فراوان عرض مینماییم ایشالله در همین دنیایه مجازی خبر بچه دار شدنتونم بدین (قبلش با مهسا و جاوید فقط هماهنگ کنین پشت سر هم نیفته:D)

*اسکول: اسکول پرنده ایست که در تابستون دونه هاشو ذخیره میکنه واسه زمستون، ولی وقتی زمستون میشه یادش میره کجا گذاشته...(بعد نگین اسکول فحش بودو از این حرفا)

ميدونستي زياد حرف ميزني واقعا فكر كردي اينقد راحت ميشه عروسي گرفت فعلا تصميم گرفتيم هر وقت بزرگان هم نشستن پاي حرفامون شما رو هم دعوت ميكنم عزيزم
من زياد پايه ي ضايع كردن هستما پس متوجه حرفات باش:razz:
اين تاپيك فقط دل خوش كنك بود واسه من و پوري:D
اما تصميم قطعيه

abu_72

عضو جدید
کاربر ممتاز
پدر 72....این تن بربری...دچار سو تفاهمات فراوانند....انشاالله حق تعالا کمک بنوماید که این سو تفاهمات رفع شود....ایشان در عصر حاضر جز یک عاشق ندارند.....فقط یک نفر است که به خاطر بردیا نفس میکشد و او کسی نیست جز دماغ گندش.....خدایا من را ببخشای که فریبکار را رسوا کردم:cool::Dیوهاهاها
اي بابا از تاپيك برو بيرون بوي ترشي همه جا رو گرفت

از بس موندي توي خونه ترش شدي........ خل هم شدي

• Like
واکنش ها: IMDB

pasargadparisa

عضو جدید
سلام پری کجایی؟؟؟؟؟ دوباره داری با بربری کل کل میکنی؟ مگه نگفتم ولش کن. یادت رفته چقذه سرمون گول مالید؟

• Like

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز

اوهوم اوهوم...
باز من باس دس به افشاگری بزنم؟
ladies and gentelmen به گوش باشید شهر در امن و امان است
این پری بوبویه ورقلمبیده با اون چشایه وزغیش ارامش را از من ستانده که هیچ ابروی چندینو چند ساله مرا بر باد فنا داده است... اقا من به کی بگم من اینو نمیخوام ، یه روز میاد محل کارم به دستو پام میفته که جیگرم امشب پاشو بیا خواستگاریم، شامم فسنجون درس کردم. یه روز دیگه خودشو سرخاب سفیداب میکنه مثه کفتر یه دفعه ظاهر میشه جلو چشم کلیم لوندی میکنه که دله منو واسه خودش کنه، منم که محله چیزم بهش نمیزارم... یه روز واسه اینکه حرصمو در بیاره با یکی از اون دوس پسرایه چلاغش جلوم ویراژ میدن، الانم که سعی در تخریب شخصیتها زده و هر جا میرم مونو مسخر موکونه:( اصن به تو چه من همین دماغو دارم که واسم نفس میکشه دادشم در نمیاد مثه اون دماغه قایق موتوریت نیست که زرتو زرت اب دماغ ازش سرازیر میشه میریزه رو پیرهنت:razz:... کثیف...
برو از جلو چشام گمشو ریختتو نمیخوام ببینم

pasargadparisa

عضو جدید
ميدونستي زياد حرف ميزني واقعا فكر كردي اينقد راحت ميشه عروسي گرفت فعلا تصميم گرفتيم هر وقت بزرگان هم نشستن پاي حرفامون شما رو هم دعوت ميكنم عزيزم
اما تصميم قطعيه
تو رو جان مادر شوهرت این آواتارتو عوض کن

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
اي بابا از تاپيك برو بيرون بوي ترشي همه جا رو گرفت

از بس موندي توي خونه ترش شدي........ خل هم شدي

بینیش بوآ
سلام پری کجایی؟؟؟؟؟ دوباره داری با بربری کل کل میکنی؟ مگه نگفتم ولش کن. یادت رفته چقذه سرمون گول مالید؟

سیلام....نه نگفتی......من نچسبیدمش که:D:surprised:
من رفتم حموم گولامو شستیدم:cool::surprised::D

pasargadparisa

عضو جدید
خیلی ممنون از لطفتون... ولی نظر من واسه خیلیا مهمه ها مثلا پریو پریسا:D
ولی چون اواتارت رمضانیو روحانیه پس احتمالا دروغ موروغم نمیگی، اقا تبریکات فراوان عرض نموده . دست مبارک را بر فرق سر ما هم بکشید تا لااقل از شر این دو تا عتیقه راحت شیم:D
هی هی هی هی کجا با این عجله ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پیاده شو با هم بریم. حالا حالا ها کارت داریم؟

• Like

tanhatarin_asb-3

عضو جدید
اوهوم اوهوم...
این پری بوبویه ورقلمبیده با اون چشایه وزغیش ارامش را از من ستانده که هیچ ابروی چندینو چند ساله مرا بر باد فنا داده است... اقا من به کی بگم من اینو نمیخوام ، یه روز میاد محل کارم به دستو پام میفته که جیگرم امشب پاشو بیا خواستگاریم، شامم فسنجون درس کردم. یه روز دیگه خودشو سرخاب سفیداب میکنه مثه کفتر یه دفعه ظاهر میشه جلو چشم کلیم لوندی میکنه که دله منو واسه خودش کنه، منم که محله چیزم بهش نمیزارم... یه روز واسه اینکه حرصمو در بیاره با یکی از اون دوس پسرایه چلاغش جلوم ویراژ میدن، الانم که سعی در تخریب شخصیتها زده و هر جا میرم مونو مسخر موکونه:( اصن به تو چه من همین دماغو دارم که واسم نفس میکشه دادشم در نمیاد مثه اون دماغه قایق موتوریت نیست که زرتو زرت اب دماغ ازش سرازیر میشه میریزه رو پیرهنت:razz:... کثیف...

حق نداري به پري توهين كني چون چشاتو درميارم:mad::mad:

pasargadparisa

عضو جدید
سیلام....نه نگفتی......من نچسبیدمش که:D:surprised:
من رفتم حموم گولامو شستیدم:cool::surprised::D
گفتم ولش کن. پری بیا بیرون. یادت رفته به دوتامونم وعده های درووغ میده؟؟؟؟؟؟
مگه نمیخواستیم با قیچی دمش و کوتاه کنیم؟///////////؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
اما تصميم قطعيه

گوشه مفت گیر اوردم
پایه چی هستی؟ ضایع کردن؟:D بیخیاااااااااااااال ... بابا توام اهل دلیا
بچه جون میدونی در روز چن نفرو تو اب نمک میخوابونم نه میدونی؟ حالا تو واسه ما شدی قلدر محل:D ما خودمون تو کار تاپیکه سرکاری هستیم دیگه جلو قاضیو ملّق بازی
شما رو تصمیمت بمون ایشالله کبری میاد بهت میگه چیکار کنی

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوهوم اوهوم...

همینه که هس....ولی بدون با احساسات مو بازی کردی.....کجا دیدی یه بشه کوشولوی نو پا رو بخاطر دماغش مسخره کنن؟:(
اصن تو به من چیکار داری؟ دلوم میخواد مسخرت کونوم نه.....نیس تو مسخره نمیکونی:cry::redface:

مو ازینجا میروم....دیگم یه لحظه نمیخوام ببینومت....فقط یادت باشه حقوق این ماهته بت بدوم:cool::D

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتم ولش کن. پری بیا بیرون. یادت رفته به دوتامونم وعده های درووغ میده؟؟؟؟؟؟
مگه نمیخواستیم با قیچی دمش و کوتاه کنیم؟///////////؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

:eek:پشه که بدس نیمیاد....چه جوری دمشه پیدا کونوم؟:(:cry::D

tanhatarin_asb-3

عضو جدید
گوشه مفت گیر اوردم
پایه چی هستی؟ ضایع کردن؟:D بیخیاااااااااااااال ... بابا توام اهل دلیا
بچه جون میدونی در روز چن نفرو تو اب نمک میخوابونم نه میدونی؟ حالا تو واسه ما شدی قلدر محل:D ما خودمون تو کار تاپیکه سرکاری هستیم دیگه جلو قاضیو ملّق بازی
شما رو تصمیمت بمون ایشالله کبری میاد بهت میگه چیکار کنی

آررررررررررررررررره كبري به دلت موند؟؟؟؟؟؟؟
من هر روز شيشه شيشه آب نمكاي حامل آدماي پررويي مث تو رو ميزارم جلوي در خونه تو كه ديگه عددي نيستي:razz:

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
همینه که هس....ولی بدون با احساسات مو بازی کردی.....کجا دیدی یه بشه کوشولوی نو پا رو بخاطر دماغش مسخره کنن؟:(
اصن تو به من چیکار داری؟ دلوم میخواد مسخرت کونوم نه.....نیس تو مسخره نمیکونی:cry::redface:

مو ازینجا میروم....دیگم یه لحظه نمیخوام ببینومت....فقط یادت باشه حقوق این ماهته بت بدوم:cool::D

من کجا مسخرت کردم، هر چی بود عینه واقعیت بود، من بخاطر خودت میگم عزیزم
حالا پاشو باس بری اشغالا رو از دم درا جم کنی ، برو خدا پشتو پناهت... انعامم گرفتی همش ماله خودت.

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کجا مسخرت کردم، هر چی بود عینه واقعیت بود، من بخاطر خودت میگم عزیزم
حالا پاشو باس بری اشغالا رو از دم درا جم کنی ، برو خدا پشتو پناهت... انعامم گرفتی همش ماله خودت.

خوشوم میاد اخم میکونی پست میدی........ناززززززززززززززززززززز:D:D:D:surprised::cool:

چرا اینقد بد اخلاقی تو؟ کوتا بیا بابا....باشه من اشغال جم کن....خوبه؟ الان دیگه شب راحت میخوابی؟:cool::D:gol:

• Like

ALviin

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما که نفهمیدیم اینجا چه خبره؟:w05:
گیریم که abu با تنهاترین ازدواج کنن:w19:
IMDBهم با شاه پریون:w06:
این وسط تکلیف ما چیه؟
:w04:
بابا مبارک باشه دیگه!!!

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
تهنا ترین ابس و شوهر گرامی....ازین پس هرگز پریوس را نمیبینید.....
باز دم خودتون گرم.....:(
مو رفتوم............

به سلامت... نامردی اگه باز بیای اینجا.. ببینم رو این حرفت میتونی بمونی

:eek:پشه که بدس نیمیاد....چه جوری دمشه پیدا کونوم؟:(:cry::D

:biggrin::biggrin:
احمقه بیشور... پری منو نخندون قلبوم درد میگیره:(

آررررررررررررررررره كبري به دلت موند؟؟؟؟؟؟؟
من هر روز شيشه شيشه آب نمكاي حامل آدماي پررويي مث تو رو ميزارم جلوي در خونه تو كه ديگه عددي نيستي:razz:

باشه حالا گریه نکن... امشب حنابندونه زشته زیر چشات گود بیفته

IMDB

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشوم میاد اخم میکونی پست میدی........ناززززززززززززززززززززز:D:D:D:surprised::cool:

چرا اینقد بد اخلاقی تو؟ کوتا بیا بابا....باشه من اشغال جم کن....خوبه؟ الان دیگه شب راحت میخوابی؟:cool::D:gol:

فقط هر وقت اومدی برو حموم، خونه مون بو گند میگیره... ایشششششش:gol: