لطفا مباحث مشاوره ای وشخصی خود را دراین تاپیک مطرح فرمایید

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
زارت مگه نمیای اینجا کمک کنی اینم یه جور کمکه مگه حتما باید عاشق بشم تو کمکم کنی ؟؟؟ هان من عاشق درسم کمک کن دیگه :D

آره باید عاشخ باشی:دی..
من فقط راهنمایی می کنم.. در مورد درسِت اگه چیزی بلد باشم بگو تا راهنمایت کنم:دی( البته اگه عاشخ درستی.. اگه نیستی که هیشی)

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره باید عاشخ باشی:دی..
من فقط راهنمایی می کنم.. در مورد درسِت اگه چیزی بلد باشم بگو تا راهنمایت کنم:دی( البته اگه عاشخ درستی.. اگه نیستی که هیشی)

منم عاشق درسم دیگه

مرسی من ارشدم داره تموم می شه تازه هم رشته هم نیستم ولی بازم مرسی

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم عاشق درسم دیگه

مرسی من ارشدم داره تموم می شه تازه هم رشته هم نیستم ولی بازم مرسی
آوین.. اصن اي مرغ سحر عشقز پروانه بياموز ////كان سوخته را جان شدو آواز نيامد!!!
ز گهواره تا گوردانش بجور!!!!
خواهش میکنم.. اگه بازم کمکی چیزی خاوستی بگو.. تعارف نکن.. هر کاری از دستمون بر بیاد انجام میدم:دی

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو 29 سالته!!!!!!!!!!!!
بابا پیرمرد!!!!
بزن کنار ما جوونا بیایم توی گوود!!!!خجالت نمیکشی هنوز دنبال دخترای مردمی!!!؟؟؟تو باید الان 4 تا بچه داشته باشی!!!:biggrin:
شوخی میکنم داداش..
عیب نداره...عاشق نباید بشی!!!همین تنها راه درمان بد شناسی های تو همینه!!!!
تا حالا دوس دختر داشتی؟؟؟؟

خودم باورم نمیشه 29 سالمه بهم نمیاد :D
عکسم اینجاست:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/442685-صعود-از-یخچال-حسن-دره-(فشم)

نه نداشتم

vahid_007_006

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا شما سیر تا پیار رو نوشتی دیگه ؟؟؟ منم عوض کردم دیگه ولی اصل قضیه که عوض نمی شه درسته لحن من بد بود چون عصبانی شدم

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من یکم تو تصمیم گیری گیج شدم اگر کسی میتونه کمکم کنه ممنونش میشم ، جریان از قراره زیر هستش :
حدود 5 ماه پیش با دختری از دوستان گروه کویرنوردی آشنا شدم و همون موقع با هم دوست شدیم و من علاقه مند رفتار و گفتار و شخصیتش شدم و از همون اول میدونستم که پدر مادرشو تو 5 سالگی تو تصادف از دست داده و با خانواده پدربزرگش زندگی میکنه و بعد از چند وقت فهمیدم که پدرش تو کار ساخت و ساز بوده و سرمایه زیادی داشته که به این دختر رسیده که این سرمایه از سرمایه کل خاندان ما بیشتره و من قبل از فهمیدن این موضوع جریان دوستیمون را به خانواده خودم و خودش گفتم و همه موافق کارهای ما بودند تا جایی که من پیشنهاد ازدواج دادم البته قبل از فهمیدن سرمایه دار بودنش بود
مشکلات من اینه که ایشون وضع مالیش بسیار بالاتر از منه و سطح تحصیلاتش ارشد هست و من هنوز خدمت نرفتم ( 1 تیر اعزامم ) و کار هم درست ندارم و تو کار بورس هستم و 23 سالمه
خودش با ازدواج موافقه ولی خانواده هامون بعد فهمیدن وضع مالیه دو طرف مخالفند من الان نمیدونم چی کار کنم !!!!؟؟؟؟

TRON

کاربر فعال
سلام دوستان
من یکم تو تصمیم گیری گیج شدم اگر کسی میتونه کمکم کنه ممنونش میشم ، جریان از قراره زیر هستش :
حدود 5 ماه پیش با دختری از دوستان گروه کویرنوردی آشنا شدم و همون موقع با هم دوست شدیم و من علاقه مند رفتار و گفتار و شخصیتش شدم و از همون اول میدونستم که پدر مادرشو تو 5 سالگی تو تصادف از دست داده و با خانواده پدربزرگش زندگی میکنه و بعد از چند وقت فهمیدم که پدرش تو کار ساخت و ساز بوده و سرمایه زیادی داشته که به این دختر رسیده که این سرمایه از سرمایه کل خاندان ما بیشتره و من قبل از فهمیدن این موضوع جریان دوستیمون را به خانواده خودم و خودش گفتم و همه موافق کارهای ما بودند تا جایی که من پیشنهاد ازدواج دادم البته قبل از فهمیدن سرمایه دار بودنش بود
مشکلات من اینه که ایشون وضع مالیش بسیار بالاتر از منه و سطح تحصیلاتش ارشد هست و من هنوز خدمت نرفتم ( 1 تیر اعزامم ) و کار هم درست ندارم و تو کار بورس هستم و 23 سالمه
خودش با ازدواج موافقه ولی خانواده هامون بعد فهمیدن وضع مالیه دو طرف مخالفند من الان نمیدونم چی کار کنم !!!!؟؟؟؟

الان مشکلت چیه؟
مشکل اینه که شانست گرفته ؟:):D

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا کدوم شانس این بدشانسیه که دختر مورد علاقم از من پول دار تره و من نمیتونم خانوادشونو راضی کنم :(

باید عاشقش کنی طوری که به خونوادش بگه اگه با تو ازدواج نکنه خودکشی میکنه:cool: نباید اینقدر زود خونواده ها میفهمیدن
البته اینو بگم که مال زن اول و اخرش تو سر مرد میخوره کلن چیز خوبی نیست:D

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید عاشقش کنی طوری که به خونوادش بگه اگه با تو ازدواج نکنه خودکشی میکنه:cool: نباید اینقدر زود خونواده ها میفهمیدن
البته اینو بگم که مال زن اول و اخرش تو سر مرد میخوره کلن چیز خوبی نیست:D
الان یعنی کمک کردی ؟!؟! نه این راه حل فایده نداره

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر نکنم خوانوادش یعنی پدر بزرگش زیاد سخت بگیرن... مهم علاقست.. چون سنی ازشون گذشته میدونن که نمیشه که اون دختر با یه پسر پولدار ازدواج کنه.. مهم علاقست و پول فقط زندگی رو آسون تر می کنه... احتمالا اگه بدونن اون دختر واقعا عاشقتونه کنار میان
بعد فکر کنم سن اون دختر از شما بیشتره نه؟

خب
باید ببینی اون دختر چه جور ادمیه.. یعنی ممکنه فردا پس فردا ثروتشو به رختون بکشه؟... اگه اینطوریه که ازدواج نکنین بهتره
بعد ببین شما می تونید احیانا حرف و حدیث های آدمای خاله زنک رو تحمل کنین؟.. ممکنه اقوام اون دختر پشت سرتون حرف بزنن که اون پسره به طمع پول اومده و قاپ این دختر رو برده
خوانوادتون رو هم دیگه دست خودتونه که قانع کنین... ازشون دلایل رو بپرسین و سعی کنین قانعش کنین...

اگه رفتار اون دختر طوری بوده که بعد 5 ماه شما متوجه نشدین که ایشون از اون قشر مرفحین بی درد هستن( ینی پولدار خفن) پس حتما آدم متواضعی هستن و از اون آدما نیستن که بخون خودنمایی کنن و یا ثروتشون رو به رخ بکشن

ولی باز صلاح مملکت خویش خسروان دانند

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با حرفای Havij کاملا موافقم

پولدار بودن طرف مقابل چیزه بدی نیست
اما در صورتی که توی زندگیت تاثیر نذاره
آدمای پولداری هستن که خیلی خوب و با معرفت و خاکین
اما کسایی هم هستن که زیر پاشونم نگاه نمیکنن
دوست داشتن مهمه اما همه چیز نیست
خونوادتونو خوب مقایسه کن
جوری نباشه که نتونی خواسته هاشو براورده کنی و تا همیشه نقش یه داماد سر خونه رو بازی کنی و نتونی خودت و شخصیت انسانیتو حفظ کنی

اوایل آشنایی و دوستی خیلی وعده و وعید ردوبدل میشه

ببخش راحت حرف زدم

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر نکنم خوانوادش یعنی پدر بزرگش زیاد سخت بگیرن... مهم علاقست.. چون سنی ازشون گذشته میدونن که نمیشه که اون دختر با یه پسر پولدار ازدواج کنه.. مهم علاقست و پول فقط زندگی رو آسون تر می کنه... احتمالا اگه بدونن اون دختر واقعا عاشقتونه کنار میان
بعد فکر کنم سن اون دختر از شما بیشتره نه؟

خب
باید ببینی اون دختر چه جور ادمیه.. یعنی ممکنه فردا پس فردا ثروتشو به رختون بکشه؟... اگه اینطوریه که ازدواج نکنین بهتره
بعد ببین شما می تونید احیانا حرف و حدیث های آدمای خاله زنک رو تحمل کنین؟.. ممکنه اقوام اون دختر پشت سرتون حرف بزنن که اون پسره به طمع پول اومده و قاپ این دختر رو برده
خوانوادتون رو هم دیگه دست خودتونه که قانع کنین... ازشون دلایل رو بپرسین و سعی کنین قانعش کنین...

اگه رفتار اون دختر طوری بوده که بعد 5 ماه شما متوجه نشدین که ایشون از اون قشر مرفحین بی درد هستن( ینی پولدار خفن) پس حتما آدم متواضعی هستن و از اون آدما نیستن که بخون خودنمایی کنن و یا ثروتشون رو به رخ بکشن

ولی باز صلاح مملکت خویش خسروان دانند

از من 5 روز کوچیکتره :دی
خودش میگه حالش از مال و اموال بهم میخوره و فقط دنبال آرامشه ولی ترسم از اینه که خانوادش برن رو اعصابمون
خانواده خودم میتونم حلش کنم ولی اونا را به قول شما نمیشه کاریش کرد

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
با حرفای Havij کاملا موافقم

پولدار بودن طرف مقابل چیزه بدی نیست
اما در صورتی که توی زندگیت تاثیر نذاره
آدمای پولداری هستن که خیلی خوب و با معرفت و خاکین
اما کسایی هم هستن که زیر پاشونم نگاه نمیکنن
دوست داشتن مهمه اما همه چیز نیست
خونوادتونو خوب مقایسه کن
جوری نباشه که نتونی خواسته هاشو براورده کنی و تا همیشه نقش یه داماد سر خونه رو بازی کنی و نتونی خودت و شخصیت انسانیتو حفظ کنی

اوایل آشنایی و دوستی خیلی وعده و وعید ردوبدل میشه

ببخش راحت حرف زدم

حرفاتون درست بود دوست عزیز

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
از من 5 روز کوچیکتره :دی
خودش میگه حالش از مال و اموال بهم میخوره و فقط دنبال آرامشه ولی ترسم از اینه که خانوادش برن رو اعصابمون
خانواده خودم میتونم حلش کنم ولی اونا را به قول شما نمیشه کاریش کرد
خب
من جای شما بودم یه تحقیقی در مورد گذشته ی ایشون می کردم.. خب کار از محکم کاری عیب نمیکنهبا
توجه به سن ایشون و دارایشون و تحصیلاتشون... ( از نظر دوست پسر و نامزد و خواستگار)

یه تحقیقی هم در مورد خانوادشون و اقوام و فامیلش هم بکن.. ببین چه جور آدمایی هستن.. اصلا اهل دیدو بازدید های انچنانی هستن یا نه.. اصلا شاید تعداد فامیل هاشون کم باشه و اکثرشون هم تو شهر های دیگه بشان.. و جوری نباشه که رو زندگیتون تاثیر بذارن

یه مدتی اگه میشه اگه میشه رابطه ی خانوادگی داشته باشید.. اینور و اونور برید
فکر نکنم خانواده ها با نامزدیتون مشکل دشاته باشن.. چون هردو طرف از دوستیتون مطلع هستن.. بعد از یکمی تحقیق برید خاستگاری و برای اینکه ببینید چقدر می تونه ثروتشون رو زندگیتون تاثیر بذاره یه مدتی نامزد باشین و عکس العمل اطرافیانتون رو در نظر بگیرید

اگه هم ازدواج کردید ایشالله خوشبخت بشین.. و سعی کن با کار کردن و غیره جوری جلوه بدی که اصلا چشم داشتی به ثروت همسرت نداری و سعی کنی تا اونجا که می تونی از ثروت هسرت استفاده نکنی
وقتی همسرتون( اون دختره) از پول بدش میاد.. پس خانه و ماشین آنچنانی ای نخواهید داشت.. همین معمولی زندگی کردن باعث میشه هیشکی پشت سرتون غیبت نکنه.... ولی باید سعی کنی تو زندگی خودتو بهش برسونی

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حرفاتون درست بود دوست عزیز

میگم حالا که شما باهم دوست هستین
پس راحت باهم حرف بزنید
چون صحبته ازدواجه بذار همین اول همه چیز مشخص بشه
همه چیز توی زندگی قابل برنامه ریزی نیست اما میشه خیلی چیزارو مشخص کرد
اگه واقعا احساسو علاقتون خوبو صادقانه باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد
مهم اینه که توی زندگی دل آدم خوش باشه و خوشبخت باشه
و مهمتر اینه که انتخابت درست باشه
ایشالا هرچی به صلاحته همون بشه

مهربان 1392

عضو جدید
امان از این ازدواج....... انقدر شرایط اقتصادی و بر مردم تنگ کردن که هیچ جوونی جرات نداره حتی به ازدواج فکر بکنه....... و نتیجه این میشه میره سمت دختر بازی و... کاش حالا دوست دختر بازی با یه آدم حتی نیمچه حسابی بکنن....یکی از بستگان ما (پسره 30) ساله با یه دختره 26 ساله مطلقه دوست شده... و دختره خونه مجردی داره و فول امکانات...و هر شب این پسر و دعوت میکنه و معلوم نیس تو غذاش چی میریزه که پسره رو کسل میکنه و خواب آلود... و و کلی ازش فیلم گرفته دختره..تمام شماره های گوشیش و برداشته... داره با آبروش بازی میکنه و باج میگیره........... بعد این پسره فهمیده که این دختره که سر دستشون یه مرد سن بالا (دعانویس هست) یک باند هستن...ببین مرده چقدر دلش سوخته که به پسره گفته : آقا،هر چی زودتر برو آزمایش بده... دیگه حالم از زن بودن بهم میخوره.................. تورو خدا شما "پسرا " شده از درد بی کسی بمیرید حواستون و جمع بکنید..................... واااااااااااای از هر چی ... حالم بد هستش

havij139

عضو جدید
کاربر ممتاز
امان از این ازدواج....... انقدر شرایط اقتصادی و بر مردم تنگ کردن که هیچ جوونی جرات نداره حتی به ازدواج فکر بکنه....... و نتیجه این میشه میره سمت دختر بازی و... کاش حالا دوست دختر بازی با یه آدم حتی نیمچه حسابی بکنن....یکی از بستگان ما (پسره 30) ساله با یه دختره 26 ساله مطلقه دوست شده... و دختره خونه مجردی داره و فول امکانات...و هر شب این پسر و دعوت میکنه و معلوم نیس تو غذاش چی میریزه که پسره رو کسل میکنه و خواب آلود... و و کلی ازش فیلم گرفته دختره..تمام شماره های گوشیش و برداشته... داره با آبروش بازی میکنه و باج میگیره........... بعد این پسره فهمیده که این دختره که سر دستشون یه مرد سن بالا (دعانویس هست) یک باند هستن...ببین مرده چقدر دلش سوخته که به پسره گفته : آقا،هر چی زودتر برو آزمایش بده... دیگه حالم از زن بودن بهم میخوره.................. تورو خدا شما "پسرا " شده از درد بی کسی بمیرید حواستون و جمع بکنید..................... واااااااااااای از هر چی ... حالم بد هستش

چشم
مرسی بابت دلسوزیتون:gol:
امیدوارم چه پسر و چه دختر اسیر شیطان نشه...بیشتر چشمشو باز کنه و از روی احساسات تصمیم نگیره

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها ماند/ طلب عشق زهربی سر و پایی نکنیم
گر دلتنگ ازین فصل غریبانه شدیم/تا بهاران نرسیده هوایی نکنیم

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب
من جای شما بودم یه تحقیقی در مورد گذشته ی ایشون می کردم.. خب کار از محکم کاری عیب نمیکنهبا
توجه به سن ایشون و دارایشون و تحصیلاتشون... ( از نظر دوست پسر و نامزد و خواستگار)

یه تحقیقی هم در مورد خانوادشون و اقوام و فامیلش هم بکن.. ببین چه جور آدمایی هستن.. اصلا اهل دیدو بازدید های انچنانی هستن یا نه.. اصلا شاید تعداد فامیل هاشون کم باشه و اکثرشون هم تو شهر های دیگه بشان.. و جوری نباشه که رو زندگیتون تاثیر بذارن

یه مدتی اگه میشه اگه میشه رابطه ی خانوادگی داشته باشید.. اینور و اونور برید
فکر نکنم خانواده ها با نامزدیتون مشکل دشاته باشن.. چون هردو طرف از دوستیتون مطلع هستن.. بعد از یکمی تحقیق برید خاستگاری و برای اینکه ببینید چقدر می تونه ثروتشون رو زندگیتون تاثیر بذاره یه مدتی نامزد باشین و عکس العمل اطرافیانتون رو در نظر بگیرید

اگه هم ازدواج کردید ایشالله خوشبخت بشین.. و سعی کن با کار کردن و غیره جوری جلوه بدی که اصلا چشم داشتی به ثروت همسرت نداری و سعی کنی تا اونجا که می تونی از ثروت هسرت استفاده نکنی
وقتی همسرتون( اون دختره) از پول بدش میاد.. پس خانه و ماشین آنچنانی ای نخواهید داشت.. همین معمولی زندگی کردن باعث میشه هیشکی پشت سرتون غیبت نکنه.... ولی باید سعی کنی تو زندگی خودتو بهش برسونی

مرسی از راهنمایی های خوبتون
از گذشتش اطلاعات امل دارم با پسری دوست بوده که پسره مشکل روانی داشته و تو ملاقات آخرشون دختره را کتک میزنه و باعث جداییشون میشه و همین ی تجربه بد را داشته
خانواده مادریش شیرازیند و ساکن اونجا هستند ولی خانواده پدریش اصفهانی هستند و ساکن اصفهان
من خودم هم خیلی علاقه دارم که رابطه خانوادگی داشته باشیم ولی اون نمیزاره یا هر دفعه میپیچونه البته خانوادش تلفنی با من صحبت کردند و عکسام هم دیدند
کل خانوادشون پول دارند و از همه بدتر این که براش خواستگارای خیلی خوب میاد و ب خاطر من داره ردشون میکنه و برای همین انتظارات از من زیاد شده
بدون سانسور بگم من کل سرمایم 5 میلیون هست و اون حدود 2 میلیارد که این خیلی افتضاحه ، اون تو ناز و نعمت بزرگ شده و هر چی خواسته بهش رسیده
پیشنهاد خودم بهش این بود ک یک سال بعد سربازیه من عقد کنیم که خودش هم پذیرفت

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم حالا که شما باهم دوست هستین
پس راحت باهم حرف بزنید
چون صحبته ازدواجه بذار همین اول همه چیز مشخص بشه
همه چیز توی زندگی قابل برنامه ریزی نیست اما میشه خیلی چیزارو مشخص کرد
اگه واقعا احساسو علاقتون خوبو صادقانه باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد
مهم اینه که توی زندگی دل آدم خوش باشه و خوشبخت باشه
و مهمتر اینه که انتخابت درست باشه
ایشالا هرچی به صلاحته همون بشه

حرفاتون درست
اتفاقا با هم حرف زدیم خودش براش اهمیتی نداره ولی ترس من از اینه که در آینده خانوادش منو بزنند تو سرش که این برای مال و اموالت اومده غافل از اینکه من وفتی بهش پیشنهاد دادم خبر از پول دار بودنش نداشتم

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
سلام دوستان

من پیشنهادی که دارم اینه :
شوما اگه می خوایدش و واقعا چشمتون پول و ثروت دختره رو نگرفته باید بهش نشون بدید ...
وگرنه تا آخر عمر فقط کنایه می شنوید .. البته این وابسته به اطرافیان هم هست ..اگه اون خانم از اینایی باشه
که کسی رو داشته باشه مدام تو گوشش بخونه . از این جهت می گم ..
حالا در هرصورت اگه به ازدواج ختم شد باید نشو بدی که دنبال خود مستقلی هستید نه پول پدر ایشون ..
اینطوری خودتون رو یه جورایی بهش ثابت کنید ..

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
من پیشنهادی که دارم اینه :
شوما اگه می خوایدش و واقعا چشمتون پول و ثروت دختره رو نگرفته باید بهش نشون بدید ...
وگرنه تا آخر عمر فقط کنایه می شنوید .. البته این وابسته به اطرافیان هم هست ..اگه اون خانم از اینایی باشه
که کسی رو داشته باشه مدام تو گوشش بخونه . از این جهت می گم ..
حالا در هرصورت اگه به ازدواج ختم شد باید نشو بدی که دنبال خود مستقلی هستید نه پول پدر ایشون ..
اینطوری خودتون رو یه جورایی بهش ثابت کنید ..
مرسی دوست عزیز
فقط الان چه شکلی به خودش و خانوادش این موضوع را بفهمونم

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
مرسی دوست عزیز
فقط الان چه شکلی به خودش و خانوادش این موضوع را بفهمونم

مگه نمی فرمایید نظر مثبتی روی شوما دارن ..
ببینید این نیاز به زمان و صبر داره .. شما که یه روزه نمی تونید برید و چه می دونم اصن ثابت کنید و ...
این یه دوره زمانی رو طول میکشه ...........