كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

TALBI

عضو جدید
سلام بچه ها
لطفا هر کی اطلاعاتی در مورد طراحی استگاه کوهنوردی داره واسم بنویسه پروزه ی مقدمات طراحی 2 مه تو هیچ سایتی. عکس یا مطلبی ازش پیدا نکردم.اگه سایتیهم هست بگین ممنون میشم:cry:

saba rezaie

عضو جدید
درخواست كمك

درخواست كمك

سلام
دوستان اهل علم من به اطلاعات جنبش سبزراهه كه يك جنبش جديدشهر سازي و بدون منابع فارسي است نياز دارم .
لطفا اگر مباني يا هر اطلاعي در اين زمينه داريد،مطلعم كنيد.
با سپاس فراوان

آخرین ویرایش:

composer_kuchulu

عضو جدید
راهنمایی در مورد موضوع پایان نامه

راهنمایی در مورد موضوع پایان نامه

دوستان به همه شما سلام می کنم این اولین پست من در این فروم خوب هست.
یه سوال داشتم و اون اینه که برای انتخاب موضوع پایان نامه چه نکاتی رو باید در نظر داشت؟رشته من آب وفاضلاب هست .فرصت زیادی باقی نمونده و باید کم کم موضوع رو انتخاب کنم و تا اسفند پروپوزال رو ارائه بدم.موضوع انتخابی ظاهرا نباید قبلا ثبت شده باشه درسته؟ این رو از سایت ایران داک باید فهمید؟کلا بجز سهولت نسبی و کم خرج بودن و علاقه چه نکاتی مهم هست؟ متشکرم;)

Alireza00

عضو جدید
اگه من جای تو بودم :

حرف استاد ها رو هم گوش می دادم . :)

زیاد هم شیطونی نمی کردم ( اگه پسری با دخترا زیاد ور نرو و اگه دختر به پسرا زیاد رو نده )
:whistle:
به سال بالایی هام احترام می ذاشتم و ازشون می خواستم که تو درس ها بهم کمک کنم ( مطمئن باش اون ها از کمک کردن بهت خوشحال می شن ):tooth:

با هم دوره ای هام سعی می کردم دوست باشم ، اگه با چند تاشون کدورتی پیدا کنی ممکنه کم کم آتلیه برات زهر مار بشه ( دقت کن که بچه های معماری به دلیل ارتباط های زیادی که با هم دارند ممکنه اتفاق هایی بینشون بیفته که زیاد باب میل نباشه سعی کن در این جور موارد کوتاه بیای و به بزرگی خودت ببخشی ):child:

سعی می کردم دوست هایی که انتخاب می کنم درسخون ترین و در عین حال با آینده ترین بچه های دوره باشند . چون هم توی دوره تحصیل باعث رشد تو می شوند و هم بعداز اون همکار های خوبی برات خواهند بود ( وای از دست رفیق ناباب که بنده خودم دیدم چه جوری آدم نابود می کنه ):smoke:

مطالعه میکردم و تمام مجله ها رو می جوییدم . (جوییدن هم برای دندون هات خوبه هم برای مغزت ):w02:

خوب دیگه چیزی یادم نمیاد ، امیدوارم کاربر خوبی برای سایت بشی ! .(از طرف یک سال پنجمی )

ا.پزشکی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نه عزيزم اسم كامل كتاب هست: معماري، فرم، فضا و نظم نوشته فرانسيس دي كي چينگ (Architecture, Form, Space and Order by Francis D.K.Ching) كه يكي از ترجمه هاي خوبي كه ازش هست مال دكتر تغابنيه.

سلام.
zhsaffar عزیز اسم کامل کتاب رو گفت.
ترجمه ی دیگه ای هم علاوه بر ترجمه ای که zhsaffar جان اعلام کرد هست که مال زهره قره قزلو هستش، اگه اسمش رو اشتباه ننوشته باشم؛ چون امکان داره فامیل این خانم قره گزلو باشه، ولی مطمئن نیستم متأسفانه.

zimens

عضو جدید
شرمنده ام:gol:ولی درستش فرم،فضاونظم نوشته ی فرانک چینگ و ترجمی زهره قرا گزلو و نشر دانشگاه تهران نیست؟

0511

عضو جدید
help me!!!

help me!!!

سلام. جمع دستم به دامنتون. كسي پروزه متره و براورد نداره. يه عمر دعاش ميكنم :cry:
اخه ياد ندارم

afsaneh_k

عضو جدید
تحقیق در مورد هندسه در معماری

تحقیق در مورد هندسه در معماری

سلام
من یه تحقیق 10_15 صفحه ای در مورد هندسه در معماری می خواستم.خودم با این که خیلی تو گوگل چیزای مختلف سرچ کردم اما فقط به به سری مطالب از هم گسسته رسیدم که هیچ جوری نمیشه بهم ربطشون داد.:confused::w20:
اگه کسی کمکم کنه یه دنیا ممنون میشم:gol::w27:

ا.پزشکی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
لطفا هر کی اطلاعاتی در مورد طراحی استگاه کوهنوردی داره واسم بنویسه پروزه ی مقدمات طراحی 2 مه تو هیچ سایتی. عکس یا مطلبی ازش پیدا نکردم.اگه سایتیهم هست بگین ممنون میشم:cry:

سلام.
حقیقتش در رابطه با طراحی ایستگاه کوهنوردی جایی مطلبی به چشمم نخورده؛
ولی Zaha Hadid یه طراحی پیست اسکی داره که شاید به کارت بیاد یا بهت ایده بده.
تو سری مجله های
El Corquis ، ویژه نامه ی " زاها حدید" اش می تونی اطلاعات و عکس های این کار رو پیدا کنی.

ا.پزشکی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
شرمنده ام:gol:ولی درستش فرم،فضاونظم نوشته ی فرانک چینگ و ترجمی زهره قرا گزلو و نشر دانشگاه تهران نیست؟

سلام عزیز.

همونطور که گفتم یه ترجمه هم از همین اسمی که تو گفتی، یعنی زهره قراگزلو داریم که منم همین ترجمه رو خوندم.

کلاً "چینگ" انقدر آدم معروفی هست که احتیاج نیست با اسم کوچیکش خودتو به دردسر بندازی.
کتاب چینگ همینه که خودتم اسمشو نوشتی و انتشاراتشم به احتمال قوی درست نوشتی.

موفق باشی.

darya68

عضو جدید
بین من 4سال پیش طراحی فرهنگسرا داشتم اولا موضوع فرهنگسرا چیست بعد تقریبا 100 صفحه ای در موردش دارم

سلام.دوست عزیز اگر این مطلب رو بشه برام بزاری خیلی ممنون میشم. موضوع فرهنگسرا برای مشخص نیست یعنی خودمون باید موضوعش رو انتخاب کنیم.
بازم ممنون
:gol:

sogoly

عضو جدید
توجه:w19:

توجه:w19:

:que::w19::w19::confused:لطفا راجب انالیز سایت و طراحی سایت بیشتر مطلب بگذارید شدیدا نیاز دارم

shiva.khodadadi

عضو جدید
معماري دوران پهلوي

معماري دوران پهلوي

سلام...اگر مطلبي از معماري اين دوران پيدا كرديد به من بگيد لطفاً

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها کسی مطلبی يا عکسی از چای خانه تو کوه داره؟

salma84

عضو جدید
فوری فوری

فوری فوری

سلام.موضوع طرح 4 در مورد آسایشگاه معلولین.یک کانسپت میخوام که معلول احساس معلولیت نکند.کمکم کنید مرسی.:smile:

علی2000

عضو جدید
پلان میخوام......

پلان میخوام......

:eek::cry::cry::cry:من دنبال یه پلان ازیک بنای شاخص و زیبا برای ماکت سازی میخوام

کدخدا

مدیر بازنشسته
:heart:با سلام به همه دوستان گلم.
می خواستم چند تا معمار که اغلب از چوب به عنوان مصالح استفاده می کنن و چند تا بنای مشهور معماری که از چوب ساخته شدن بهم معرفی کنید.خیلی خیلی ممنون از کمکتون:gol:
alvar alto اکثر کاراش با چوبه.

rozitaa

عضو جدید
سلام. من یارم رو پایان نامه کار می کنم. موضوعم شهرداری هست. شما عکسی از ساختمونهای اداری بزرگ دارید که به کارم بیاد؟

rozitaa

عضو جدید
سلام. اگه برای رساله یا همون مطالعا تش مطلب بخوای میتونم یه سری پیدا کنم. البته منظورت همون سینمای خودمون دیگه؟

ELITE

عضو جدید
چرا فقط تا 3 طبقه میتوان از 3d wall یا همان پانل ساختمان ساخت؟
سلام . براي طراحي پانل ساختماني قوانين خاصي وجود دارد .
پانل ساختماني از طراحيهاي يكي از اساتيد ايراني مي باشد. تا چندي پيش براي ساخت خانه با پانل فقط تا 3 طبقه مجاز بود ولي تا 5 طبقه افزايش يافته.البته با تغيير در نوع سازه ان.

barsam7

عضو جدید
نیاز به کمک فوری(با سپاس)

نیاز به کمک فوری(با سپاس)

من نیاز دارم به مطالبی در مورد تاثیر فرم در فضاهای معماری سنتی ایران.
لطفا کمکم کنید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.