كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
خیلی ازین حرفت خوشم اومد.
فقط یه مشکلی هست که هوادارای سپاهان کمن و ازونطرفم هوادارای لنگ همیشه خودشونو بما میچسبونن و خودشونو باما مقایسه میکنن.;)
.راستی لنگیای اینجا چرا اینطورین؟
ناراحتیشون یا بخاطر اینه که یکی به آبیا اضافه شده یا اینکه امسالم هیچ جامی رو نتونستن بگیرن ودگه روشون نمیشه پررویی کنن؟
.
دوستان لنگ من معذت میخوام ازینکه امسال هم نتونستین جامی بگیرین و دستتون خالی منود.سوزششو بوضوح مشاهده کردم.همه جا از عالم واقع گرفته تا عالم مجاز.

ولی من برعکس تو اصلا از طرز حرف زدنت خوشم نیومد ..

ببخشید یکم رک گفتم :D

karimi912

عضو جدید
آبیدل، رکگوییتو عشقه.:D

و این وسط یکی قاشق نشسته.:biggrin:

آبی و قرمز چپ و راست اين همه امشب خرابت كردن! دوباره اومدی؟
هر چند از مولتی يوزرها بيش از اين توقع نيست
يه ساعتی بود توهين نكرده بودی فكر كردم تو راه قزوينی :biggrin:

1992.sarina

عضو جدید
در جریان باشید.....
حالا که بایرن قهرمان اروپا شده علی کریمی هم تو قهرمانی نقش داشته!
این رو من نمیگم منطق پرسپولیسیا میگه!!

Checkmate

کاربر فعال تالار مهندسی شهرسازی ,
کاربر ممتاز
همین رویانیان تا قیام قیامت سوژس واسه خنده
3 بازی 12 امتیاز
فرگوسن مصر
بمب اتم
و..........

حداقل میخوای کل کل کنی اطلاعات ورزشیت رو یکم بالاتر ببر! مانوئل ژوزه در مصر به فرگوسن مصر معروف بوده...!

Checkmate

کاربر ممتاز

چه دنیای کوچولویی دارین شما! تازه اونم دنیای عربی!! :biggrin:

1992.sarina

عضو جدید
حداقل میخوای کل کل کنی اطلاعات ورزشیت رو یکم بالاتر ببر! مانوئل ژوزه در مصر به فرگوسن مصر معروف بوده...!
نه بابااااااااااااااااا
منم میدونم تو مصر معروف بود
اول فصل یه روز در میون تیتر روزنامت این بود که فرگوسن مصر اومد پیروزی
هرچند شما اگه امثال گواردیولا و هاینکس رو هم داشته باشد هیچی نمیشید:biggrin:

Checkmate

کاربر ممتاز
نمیدونم چرا خودت رو زدی به نفهمی!!
دنیای ما از دنیای شما بزرگتره
فعلا که جام قهرمانی استقلال ایران رو با دستاش برد بالا

فهم و شعور شما در حرف زدن کاملاً نشون دهنده خانواده و محیطی هست که توش بزرگ شدی!

karimi912

عضو جدید
فهم و شعور شما در حرف زدن کاملاً نشون دهنده خانواده و محیطی هست که توش بزرگ شدی!

خودتو ناراحت نكن كيسه حمومند ديگه
از منطقشون همين بس كه الفرناز رو با جادوگر مقايسه ميكنن... ديگه چيكار كنن؟ به كجا پناه ببرن؟ بي اسطوره اي و هزار درد... مجبورن يه عرب رو كه وسط فصل گذاشتشون تو كيسه و درشو دوخت اسطورشون بگيرن... تو بگو چه كار كنن؟ بيك زاده رو اسطوره بگيرن؟ :biggrin:

يه "كاپتتان" مولتي يوزر هم داشتن شبيه همين توهين ميكرد. عمو مهرداد دعوتش كرد خونشون سه روزه ازش خبري نيست!!
:biggrin:

Ahmad Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سوال؟

میگم این قرمزا خداییش به چه رویی میان حرف میزنن؟

بابا هرکه جا شما بود حالا حالاها این دورو برا پیداش نمیشد

رو که رو نیست ....

عجب آدمایی پیدا میشه هااااااااااااا

شماها دیگه کی هستید

mehrdad50

عضو جدید
عزیزم این عموجونت مرد نبود آدرس بده تا برم سراغش.

عزیزم این عمو مهردادت کجاست الن؟ فقط گفت خونمون قزوینهو رفت،این عین این میمونه که من یکی رو دعوت کنم بگم "خونمون کرجه.بیامن منتظرتم.

همه كسايي كه ميان اينجا ميدونن من قزويني ام و البته همشون هم ميدونن جنابعالي يه كيسه اي ريقو هستي كه پشت يه يوزر ديگه قايم شدي... همين پريشب خيلياشون اومدن گفتن داري با يه عقده اي كل كل ميكني و من به خاطر اونا تمومش كردم

آدرس خونه و محل كارم رو برات فرستادم... مرد باش و اندازه حرفت قد بكش...
هرچند ميدونم اگه مرد بودي... قبلش خودت بودي بدبخت
بيا حالا هي بهونه بيار

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همه كسايي كه ميان اينجا ميدونن من قزويني ام و البته همشون هم ميدونن جنابعالي يه كيسه اي ريقو هستي كه پشت يه يوزر ديگه قايم شدي... همين پريشب خيلياشون اومدن گفتن داري با يه عقده اي كل كل ميكني و من به خاطر اونا تمومش كردم

آدرس خونه و محل كارم رو برات فرستادم... مرد باش و اندازه حرفت قد بكش...
هرچند ميدونم اگه مرد بودي... قبلش خودت بودي بدبخت
بيا حالا هي بهونه بيار

بابا بی خیال دعوا بشین
صلوات بفرستین
منم قبلا با این اقا مهرداد یه دعوای اشتباهی کردم...کل کل با دعوا فرق میکنه....ارزش نداره بخاطر دو تا رنگ همدیگه رو قتل و عام کنیم

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خودتو ناراحت نكن كيسه حمومند ديگه
از منطقشون همين بس كه الفرناز رو با جادوگر مقايسه ميكنن... ديگه چيكار كنن؟ به كجا پناه ببرن؟ بي اسطوره اي و هزار درد... مجبورن يه عرب رو كه وسط فصل گذاشتشون تو كيسه و درشو دوخت اسطورشون بگيرن... تو بگو چه كار كنن؟ بيك زاده رو اسطوره بگيرن؟ :biggrin:

يه "كاپتتان" مولتي يوزر هم داشتن شبيه همين توهين ميكرد. عمو مهرداد دعوتش كرد خونشون سه روزه ازش خبري نيست!!

بله شما اسطوره داشته باشین و ما هم جامهای ایران و آسیا رو میگیریم
اسطوره بسازین شاید یه روزی بدردتون خورد نفری 20 تومن کشیدن رو یارانه هاتون
ما همون جامهامون بسمونه...

mehrdad50

عضو جدید
بابا بی خیال دعوا بشین
صلوات بفرستین
منم قبلا با این اقا مهرداد یه دعوای اشتباهی کردم...کل کل با دعوا فرق میکنه....ارزش نداره بخاطر دو تا رنگ همدیگه رو قتل و عام کنیم

دعوا كه مال مرده خيالي نيست... خودتو با اين حقير مقايسه نكن... اين اينقدر بدبخته كه مثل ضعيفه ها روبند ميزنه كسي نشناسدش
شما هر چي بودي خودت بودي... دعوا با يه مرد سگش شرف داره به متلك به اين ضعيفه

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دعوا كه مال مرده خيالي نيست... خودتو با اين حقير مقايسه نكن... اين اينقدر بدبخته كه مثل ضعيفه ها روبند ميزنه كسي نشناسدش
شما هر چي بودي خودت بودي... دعوا با يه مرد سگش شرف داره به متلك به اين ضعيفه

معلومه سر پر سودایی دارینا...قبلا هم که گفتین جای بابام هستین...بابا بی خیال دعوا...شما باید الگوی جوونا باشین
این عکس خودتونه؟ ماشاء الله هیکلی هم دارینا....کم کمش تا الان هفتصد نفر رو به دیدار حضرت باریتعالی فرستادین

mehrdad50

عضو جدید
:w15:
آدرس منزل:
قزوين، ميدان وليعصر، بلوار آيت ا... طالقاني، خيابان فرعي اداره برق، جنب بيمارستان كوثر

پاتوقم پيست موتورسواري قزوينه
در کمالات یه لنگی همین بس که انتظار داشته باشه یه آبیدل بخاطر دیدن قیافه ی ی لنگ خودشو بزحمت بندازه بره به این آدرس .:w15:
لنگیه شیرین عقل ندیده بودیم که دیدیم.:w25:

بـی وجـود
اين دفعه يه چيزي برات فرستادم كه با خوندنش تا پشت گوشت سرخ ميشي حالا برو بغلش تا صبح گريه كن

بالا