كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

karimi912

عضو جدید
به کاربر گفتي ک استقلاليه درست؟؟
ياد همون قضيه افتادم ک توهم داريد ک همه بر عليه شما هستند...
اون کاربر بارها اينجا با دوستاي شما کل کل کرده و مشخص هست ک استقلالي نيست

البته شايد به نظر تو برنامه بلند مدت داشته و علاقه خودشو پنهون کرده و تو فرصت مناسب امده اين حرفو زده؟؟:surprised:
اي بابا عاغا نيروي انتظامي هم با استقلاله....ميخواي نظر خودتو در مورد نظام جمهوري هم بگو طرف استقلاله..بگو خجالت نکش:d

اولا من اونو به كنايه گفتم... طرف هم خودش فهميد و وكيل وصي هم نخواست... تو چرا شدي كاسه داغه؟
خودت هم داري ميگي كل كل ميكرده و استقلاليه كه؟ كلا خوبي؟!!! چشات كه چپكي شده... برو بخواب عزيز برو

چه ربطي داشت؟ من حقيقتي رو گفتم كه همه اونايي كه رفتن ورزشگاه هم ميدونن
داغ كرديا.... يواش عامو... تلخه ديگه چشاتو ببند حاليت نشه

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا شما امار دادی و شماره زدی یک دو سه چار ...
همین بازیمون با سپاهان دقیقه 1 گزارشگر گفت 100 هزار نفر داخل استادیومن و همین الان 20 هزار نفر بیرون استادیومن و جا براشون نیست ...
..

اونا مال اسيا بود!!

طبق اون چيزي ک من ديدم پر تماشاگر ترين بازي تاريخ ليگ بازي استقلال و برق شيراز بود ک استقلال قهرمان شد!
110 هزار نفر داخل ورزشگاه;)

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونا مال اسيا بود!!

طبق اون چيزي ک من ديدم پر تماشاگر ترين بازي تاريخ ليگ بازي استقلال و برق شيراز بود ک استقلال قهرمان شد!

نه بابا 30 هزار تا بودن بقیه واسه نیروی انتظامی بودن ، تازه گویا با دست هم میشد استقلالیا رو شمرد ، حدود 20 هزار نفر از برقیا هم پشت درهای ورزشگاه مونده بودن داد میزدن استادیوم خالیه ، برقی جایی نداره

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا من اونو به كنايه گفتم... طرف هم خودش فهميد و وكيل وصي هم نخواست... تو چرا شدي كاسه داغه؟
خودت هم داري ميگي كل كل ميكرده و استقلاليه كه؟ كلا خوبي؟!!! چشات كه چپكي شده... برو بخواب عزيز برو

مگه اينجا فقط استقال و پرسپوليس با هم کل کل ميکنن؟؟

چند نمونه بيارم برات؟؟

ک يک هوادار داماش کلي اينجا کل کل کرده

ههوادار هاي تراکتور چي؟؟

همين دوستمون ک طرفدار سپاهان نيز هستند در اين تاپيک حضور داشتند

اره کنايه بود!!:d

اره هميشه حقيقتو ميگيد...منتها اين حقيقتو فقط خودتون باور ميکند ولاغير

خليا منو ميشناسن...اينقده خونسردم...اصنم داغ نميکنم غصه نخور:d

علیرضا ل

عضو جدید
اونا مال اسيا بود!!

خدائيش تو هر چي زور ميزنيد تو تعداد هوادار ديگه زور نزنيد
آخه دست بردن تو تاريخ فوتبال آسيا يعني چي؟
پارسال اي اف سي ده تيم پرهوادار آسيا رو اعلام كرد؛ پرسپوليس اول بود استقلال هم چهارم
تا يك ماهي هم روي سايتش بود
خداوكيلي ديگه روي بديهيات كل كل نكنيد. ميخندن بهتون كه آيا تحصيل كرده ايد يا نه؟

jade meh alod

عضو جدید

کاسه داغه دقیقا چیه؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!من مدتیه که دارم فقط پستا رو میخونم و اصن دوس ندارم اینجا پست بدم ولی همین چند تا صفحه قبل خیلی گیر داده بودی به ی استقلالی دیگه حیفم اومد سوتیتو نگیرم:biggrin:

علیرضا ل

عضو جدید
کاسه داغه دقیقا چیه؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!من مدتیه که دارم فقط پستا رو میخونم و اصن دوس ندارم اینجا پست بدم ولی همین چند تا صفحه قبل خیلی گیر داده بودی به ی استقلالی دیگه حیفم اومد سوتیتو نگیرم:biggrin:

دكتر كاسه داغه همون كاسه داغتر از آشه... اصطلاح كه ميدوني چيه؟
برو همون از بيرون بخون... كلي زحمت كشيدي... خسته نباشي

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا شما امار دادی و شماره زدی یک دو سه چار ...
همین بازیمون با سپاهان دقیقه 1 گزارشگر گفت 100 هزار نفر داخل استادیومن و همین الان 20 هزار نفر بیرون استادیومن و جا براشون نیست ...

هیچکدوم اندازه نامه خداحافظی کاپیتان !! استقلال و تهمتای زیادش به قلعه نوعی و جوابای قلعه و مصاحبه های اون چند روز نبود ...یکی از همون تعداد تیمایی که 4 تا به شما زده پرسپولیس بوده شما هم چون تا حالا نتونستین بیشتر از 3 تا به پرسپولیس بزنین دارین از تیمای دیگه مایه میزارین ..

ولی از وقتی برگشته خوب بوده و بدرد بخورد ، نه ؟؟
خوب چون شما عدد 6 رو خیلی دوست دارید میگم که 6 بار 3 تا 3 تا زدیم بهتون ، اینجوری بهتره ربطی هم به 4 نداره

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز

اخه خو اين اصطلاح کوچه بازاريه تقريبا...کاسه داغه....ادبيات اونجاست... اما يک هوادار استقلال يک اصطلاح ادبياتي رو به کار برده بود و اين دوستتون کلي ذوق کرده بود ک واييييي سوتي گرفتم ازت....سطح سوادو با اينا هم ميسنجن ها!!:D

jade meh alod

عضو جدید
کاسه داغ تر از اش خودش ی اصطلاح هس که گویا شما خودتون ازش ی اصطلاح دیگه در اوردین!بقول خودتون نیازی نبود الان شما این وسط کاسه داغه بشین!

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
نه بابا 30 هزار تا بودن بقیه واسه نیروی انتظامی بودن ، تازه گویا با دست هم میشد استقلالیا رو شمرد ، حدود 20 هزار نفر از برقیا هم پشت درهای ورزشگاه مونده بودن داد میزدن استادیوم خالیه ، برقی جایی نداره
کم بازیایی نداشتید تو این فصل که میشد هواداراتون رو بادست شمرد .. تو جواب هم فقط به حالت تمسخر حرف میزنید کی اینجا گفت طرفدارای تیم حریفتون پشت در رو گرفتن؟ ..کسی هم نگفت همه بازیاتون اینطوریه ولی خودتون هم قبول دارید تو بدترین روزامون بیشتر از بهترین روزای شما تماشاگر داشتیم ....

karimi912

عضو جدید
مگه اينجا فقط استقال و پرسپوليس با هم کل کل ميکنن؟؟

چند نمونه بيارم برات؟؟

ک يک هوادار داماش کلي اينجا کل کل کرده

ههوادار هاي تراکتور چي؟؟

همين دوستمون ک طرفدار سپاهان نيز هستند در اين تاپيک حضور داشتند

اره کنايه بود!!:d

اره هميشه حقيقتو ميگيد...منتها اين حقيقتو فقط خودتون باور ميکند ولاغير

خليا منو ميشناسن...اينقده خونسردم...اصنم داغ نميکنم غصه نخور:d

كي گفت اينجا فقط پرسپوليس و استقلال كل كل ميكنن؟!!
به داماش و تراكتور و بقيه چكار داري؟ از خودت مايه بذار
گفتم كه اوني كه ميخواست بفهمه فهميد... بعدشم مگه من اينجا فايل درست كردم و نوشتم كه كي استقلاليه كي نيست؟ طرفدار هرجا ميخواد باشه... درباره پرسپوليس پست گذاشت جوابشو دادم... تو چه كاره حسني؟
گفتم كه تلخه چشاتو ببند
خيليا تو رو ميشناسن... تو خيلي خونسردي... اصن داغ نميكني...تو خيلي خوبي

karimi912

عضو جدید
کاسه داغ تر از اش خودش ی اصطلاح هس که گویا شما خودتون ازش ی اصطلاح دیگه در اوردین!بقول خودتون نیازی نبود الان شما این وسط کاسه داغه بشین!

شما سواد داری؟؟؟؟!!!!!!!
برو ی چند صفحه قبل اسم کاربری کسی که درباره ارایه صحبت کردو بخون بیا به همه ثابت کن که سواد داری.

دكي بي خيال شو ديگه... برو از همون بيرون بخون
اينجا واسه شما آلوده است... خوبيت نداره... برو داداش... برو تو راست ميگي

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
کم بازیایی نداشتید تو این فصل که میشد هواداراتون رو بادست شمرد .. تو جواب هم فقط به حالت تمسخر حرف میزنید کی اینجا گفت طرفدارای تیم حریفتون پشت در رو گرفتن؟ ..کسی هم نگفت همه بازیاتون اینطوریه ولی خودتون هم قبول دارید تو بدترین روزامون بیشتر از بهترین روزای شما تماشاگر داشتیم ....

چند بار بهت گفتم دارم باهات شوخی میکنم ، تمسخر نیست بابا ... حرفهایی میزنیا
معمولا اما هر سال جز بازی استقلال پرسپولیس ، یکی از بازیهای استقلال بوده که پر تماشاگرترین بازی لیگ شده
بد ترین روزهاتون مثل بازی با راه آهن بود 3000 نفر هم نبودن ، 3000 نفر شما از 95 هزار نفر ما بیشتر بوده ؟؟ از 70 هزار نفر بازی سپاهان بیشتر بوده ؟؟

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
كي گفت اينجا فقط پرسپوليس و استقلال كل كل ميكنن؟!!
به داماش و تراكتور و بقيه چكار داري؟ از خودت مايه بذار
گفتم كه اوني كه ميخواست بفهمه فهميد... بعدشم مگه من اينجا فايل درست كردم و نوشتم كه كي استقلاليه كي نيست؟ طرفدار هرجا ميخواد باشه... درباره پرسپوليس پست گذاشت جوابشو دادم... تو چه كاره حسني؟
گفتم كه تلخه چشاتو ببند
خيليا تو رو ميشناسن... تو خيلي خونسردي... اصن داغ نميكني...تو خيلي خوبي

تو گفتي!!

من در جوابت در چند پست بعد گفتم ک اين کاربر استقلالي نيست

و بعد شما در جوابش گفتي
خودت هم داري ميگي كل كل ميكرده و استقلاليه كه
و بعد در ادامه من گفتم اينجا فقط هوادار هاي پرسپوليس و استقلال کل کل نميکنن با هم...تا اينجاش حله؟؟ :دي

يني اخره خنده هستي ها...الان من از داماش و تراکتور چي گفتم ک ميگي ماز خودت مايه بذار!!! من گفتم انها هم اينجا کل کل ميکنن...چشات فک کنم باز نميشه ک با دقت بخوني ها!! :دييي

جوابشو دادي به حساب خودت...ولي اونم جالب جواب تو رو داده بود ها!!!:biggrin:

تو اين توهم بمون پس....خخخخخخ

به اين جمله اخرتم جوابي نميدم:gol:

آخرین ویرایش:

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
چند بار بهت گفتم دارم باهات شوخی میکنم ، تمسخر نیست بابا ... حرفهایی میزنیا
معمولا اما هر سال جز بازی استقلال پرسپولیس ، یکی از بازیهای استقلال بوده که پر تماشاگرترین بازی لیگ شده
بد ترین روزهاتون مثل بازی با راه آهن بود 3000 نفر هم نبودن ، 3000 نفر شما از 95 هزار نفر ما بیشتر بوده ؟؟ از 70 هزار نفر بازی سپاهان بیشتر بوده ؟؟
بدترین روزهامون بازی با سپاهان بود که تو لیگ هیچی نشده بودیم و 120 هزار هوادار اومد ..
بهترین روزهاتون بازی اخر با داماش بود که قهرمان شده بودین یه قسمتایی از استادیوم خالی بود

karimi912

عضو جدید
تو گفتي!!

من گفتم

و بعد شما در جوابش گفتي

و بعد در ادامه من گفتم اينجا فقط هوادار هاي پرسپوليس و استقلال کل کل نميکنن با هم...تا اينجاش حله؟؟ :دي

يني اخره خنده هستي ها...الان من از داماش و تراکتور چي گفتم ک ميگي ماز خودت مايه بذار!!! من گفتم انها هم اينجا کل کل ميکنن...چشات فک کنم باز نميشه ک با دقت بخوني ها!! :دييي

چرا مثل يارو "بگم بگم" باز كردي؟
واسه كلش هم جوابي نداشتي
خودت ميگي، به خودت هم جواب ميدي؟
من آخر خنده ام... تو از اولشي
جواب چي داد؟ مثل بقيتون فرار كرد رفت كه
كسي از توهم حرف زد؟
گفتم كه تو خيلي خوبي... گل گلايي

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا مثل يارو "بگم بگم" باز كردي؟
واسه كلش هم جوابي نداشتي
خودت ميگي، به خودت هم جواب ميدي؟
من آخر خنده ام... تو از اولشي
جواب چي داد؟ مثل بقيتون فرار كرد رفت كه
كسي از توهم حرف زد؟
گفتم كه تو خيلي خوبي... گل گلايي

جوابي نداري...هيچکس مجبورت نکرده نقل قول بگيري:gol:

پست قبليم به اندازه کافي توضيح دادم ک و هر کسي هم بخونه متوجه موضوع ميشه:cool:

جوابي ک بهت داده بود اينه:D
شما گفته بودي
شما كه بيل زن بودين همين كلاس رو واسه صادقي، حاتمي و رحمتي ميذاشتين
ولي خدائيش دسته سه خيلي برازنده استقلاله قبول داري؟

و اون کاربر هم در جوابت گفت ک

من استقلالی نیستم اما استقلال فنی تر و تاکتیکی تر از پرسپولیسه

صحنه زشتي رقم خورد اون لحظه:D

ممنونم تو لطف داري:)

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدترین روزهامون بازی با سپاهان بود که تو لیگ هیچی نشده بودیم و 120 هزار هوادار اومد ..
بهترین روزهاتون بازی اخر با داماش بود که قهرمان شده بودین یه قسمتایی از استادیوم خالی بود

روز فینال بدترین روزتون بوده ؟؟ آخرش آره ولی قبل از بازی فکر میکردن تیمشون میبازه اما اومدن ؟ اومده بودن برای قهرمانی و جبران تمام اتفاقات یه فصل بد
خوب روز آخر که دیگه قهرمانیمون قطعی شده بود ، وگرنه مثل بازی با برق شیراز استادیوم بیشتر از ظرفیتش پر میشد خودمم میرفتم
بازی استقلال و داماش کلا سر هم بیشتر از 2 تا جایگاه خالی داشت ؟؟ داماشی ها چند نفر بودن ؟؟ مگه تو همین بازی فینال حدود 5-6 تا جایگاه ندادن به سپاهانیها ؟؟ مگه حدود 5-6 تا جایگاه بالا سر سپاهانیا رو خالی نکرده بودن ؟؟ این خودش حدود 10-12 هزار نفر از ظرفیت ورشگاهه آزادیه
یادمه چند سال پیش که فینال جام حذفی بین استقلال و سپاهان بود ، کلا 2 تا جایگاهم سپاهانی نبود ( اون موقع خیلی مد نبود شهرستانیها هم بیان ) بالا سر اونا هم 3-4تا جایگاه خالی کرده بودن ، بقیه پر پر بود ، اما آخرش گفتن حدود 90 هزار نفر

espailpoor

اخراجی موقت
تو گفتي!!

من گفتم

و بعد شما در جوابش گفتي

دوستان اگه امكانش هست تمومش كنيد. آخه اين بحثها نتيجش چيه؟
در ضمن آقا محسن ناراحت نشيدا ولی من اصلا معنی و مفهوم پستهای شما رو نميفهمم
يه چيزايی از خودتون مينويسيد كه اصلا ربطی به پستهای اين آقا نداره
بنده خدا توی تموم پستهاش منطقی كل كل ميكرد. ولی شما فقط فرافكنی ميكنيد. ديدتون رو عوض كنيد
البته به من هيچ ربطی نداشت. بازم ببخشيد

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده خدا توی تموم پستهاش منطقی كل كل ميكرد. ولی شما فقط فرافكنی ميكنيد. ديدتون رو عوض كنيد

ممنونم از تذکرتون;)

منتها من گفتم کاربر بي طرف:)....بازم ممنونم از احساس مسئوليتي ک به خرج داديد:gol:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

نه دیگه شما هم یه بار دیگه پست ها رو بخونید، الان اگه به منم نگن کاسه داغه

karimi912

عضو جدید
جوابي نداري...هيچکس مجبورت نکرده نقل قول بگيري:gol:
پست قبليم به اندازه کافي توضيح دادم ک و هر کسي هم بخونه متوجه موضوع ميشه:cool:
جوابي ک بهت داده بود اينه:D
شما گفته بودي
و اون کاربر هم در جوابت گفت ک
صحنه زشتي رقم خورد اون لحظه:D
ممنونم تو لطف داري:)

توي اين تاپيك پره از اين كل كل ها... ذوق مرگ نشي؟ خو منم به كنايه گفتم: اصن معلوم نيس كه استقلالي نيستي
اتفاقي افتاد مگه. دو ساعته داري هوار ميكني كه اين چي گفت اون چي گفت!
خودت چي داري بگي؟

اولين نفری كه متوجه شد!!! :biggrin:
دمت گرم راحتم كردي خداوكيلی فكر كردم فقط منم كه متوجه نميشم
فكر كنم شما باهاش صحبت كنيد بهتر باشه. لااقل شما ازش بپرسيد برا منم بگيد چي ميگه!

espailpoor

اخراجی موقت
ممنونم از تذکرتون;)

منتها من گفتم کاربر بي طرف:)....بازم ممنونم از احساس مسئوليتي ک به خرج داديد:gol:

خواهش ميكنم. تذكر نبود. واقعا چيزی نميفهميدم
والله من نه آبی ام نه قرمزم نه زردم. نه شما رو ميشناسم نه ايشون رو
حالم هم از فوتبال به هم ميخوره كه اينجوری وقت و انرژی همه جوونا رو تلف ميكنه

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
توي اين تاپيك پره از اين كل كل ها... ذوق مرگ نشي؟ خو منم به كنايه گفتم: اصن معلوم نيس كه استقلالي نيستي
اتفاقي افتاد مگه. دو ساعته داري هوار ميكني كه اين چي گفت اون چي گفت!
خودت چي داري بگي؟

اولين نفری كه متوجه شد!!! :biggrin:
دمت گرم راحتم كردي خداوكيلی فكر كردم فقط منم كه متوجه نميشم
فكر كنم شما باهاش صحبت كنيد بهتر باشه. لااقل شما ازش بپرسيد برا منم بگيد چي ميگه!

نه خو اخه همچين گفتي ک جوابشو دادم يه لحظه شک کردم ک واي چي گفتي!!:D

کنايه...بيخيال هيچي نميگم...تو پستاتون معلومه به همه...فدارسون...داورا....از اين کنايه ها ميزنيد

اگ از طرف خودمون حرف زدن به اين معنيه هست ک يک کاربر تو کلمه خوشحالي...حرف ي جا ميفته و ميايد پست ميزنيد ..نه يکي...نه دوتا...بلکه چندتا و زوم ميکني روش...يا ارايه ادبي ک دوستمون استفاده کرده بودن و کلي به تمسخرش پرداختيد و جالبتر اينکه.... دوستمون اين نوع پست دادنو منطقي ميدونند:D......نه من از خودم حرفي ندارم

به اميد ديدار به بهانه غلط املايي بعدي;):D

بالا