كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

Sina.Rezaei

اخراجی موقت
به قول ياسين بس ک خودتون اين حرفاي خنده دارو زديد ...الان ديگ باورش کرديد!:surprised:

همون بازي...داور ايمان موسوي رو اخراج کرد...اون اخراجم ک کارشناس داوري گفت اشتباه بوده!!...به من فقط همينو بگو چرا اينو نميبيني؟؟؟؟!!!!:surprised:

پنالتي نبود؟؟ پس چي بود؟؟... وقتي بازيکن پا ميدازه جلو بازيکن!...عاغا اصن استقلال به فولاد باخت! بالاتر از اين ک نيست...سپاهان هم داور کاري کرد ببازه..اين هفته اخرم کاري کرد مساوي بشه!!:D

يه جوري گفتي انگار داور هم مثل بازيکنه ک بعد شش هفته بياد داوري کنه و افت کنه!! داوري فرق ميکنه عزيزم!! ...اين بحث بعد شش هفته امده ديگ چيه!!

حاج صفي رو چ به استقلال؟ ...چ ربطي به داوريش با استقلال داره؟:surprised:
واقعیت از نظر شما خنده داره خوبه امیدوارم همیشه به همه چی بخندی
هه هه هه حالا شما یه حرف خنده دار زدی اخراج یه بازیکن دقیقه 30 یعنی 70دقیقه 10نفره شدن و این یعنی فاجعه برا یه تیم مهندس جان موسوی دقیقه هشتادو خورده ای اخراج شد خیلی فرق میکنه با اخراج دقیقه 30
یه داوری که شش هفته قضاوت نداشته باید بیاد یه بازی حساس و سرنوشت ساز رو سوت بزنه؟بله که داور هم افت میکنه با این حرفی که زدی مشخص شد فقط فوتبال نگاه میکنی
حاج صفی یکی از گردهای خلف آقای مافیا قلعه نویی بوده که ارادت خاصی هم نسبت به مافیا داره

Sina.Rezaei

اخراجی موقت
اشتباهات داوری به نفع استقلال

هفته دوم لیگ برتر (استقلال - سایپا)
دقیقه 15 بازی توپ از خط دروازه استقلال عبور کرده ولی داور گل اعلام نمیکنه گلي كه سعيد دقيقي وارد دروازه استقلال كرد و از چشم داور و كمك‌داور دور ماند
تایید :
الف :
مزدک میرزایی گزارشگر بازی
ب : هوشنگ نصيرزاده
ج : ویدئو بازی

هفته پنجم لیگ برتر (استقلال - ملوان)
* داور برهانی را به خاطر انجام خطای شدید (لگد کردن عمدی پای بازیکن ملوان) به اشتباه از بازی اخراج نکرد.

تایید :
کارشناس داوری برنامه نود

هفته ششم لیگ برتر (پرسپولیس - استقلال )

* داور خطای پنالتی نکونام روی بنگر (که منجر به پاره شدن پیراهن بنگر شد) را به اشتباه اعلان نکرد.
تایید :
کارشناس داوری برنامه نود

هفته دهم لیگ برتر (نفت ابادان - استقلال )
* داور نکونام را به خاطر انجام خطای شدید (ضربه عمدی آرنج به صورت بازیکن نفت) به اشتباه از بازی اخراج نکرد.)
تایید :
کارشناس داوری برنامه نود

هفته سیزدهم لیگ برتر (استقلال - نفت تهران)
* داور خطای پنالتی روی ایمان موسوی که به اشتباه اعلان نکرد.
* داور خطای خسرو حیدری (خطای هل دادن مدافع نفت) را نگرفت که همین صحنه منجر به گل دوم استقلال شد.
* اخراج اشتباه بازیکن نفت به خاطر بزرگنمایی بیش از حد اکبرپور. )

تایید :
کارشناس داوری برنامه نود

این تا هفته سیزدهم حالا ادامه اش هم که باز اشتباه بوده زیاد هم بوده بازی با سپاهان و فولاد رو هم اضافه کنید
بعد میفهمی 60درصد داوری چیزه خیلی خنده داری هم نبوده

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعیت از نظر شما خنده داره خوبه امیدوارم همیشه به همه چی بخندی
هه هه هه حالا شما یه حرف خنده دار زدی اخراج یه بازیکن دقیقه 30 یعنی 70دقیقه 10نفره شدن و این یعنی فاجعه برا یه تیم مهندس جان موسوی دقیقه هشتادو خورده ای اخراج شد خیلی فرق میکنه با اخراج دقیقه 30
یه داوری که شش هفته قضاوت نداشته باید بیاد یه بازی حساس و سرنوشت ساز رو سوت بزنه؟بله که داور هم افت میکنه با این حرفی که زدی مشخص شد فقط فوتبال نگاه میکنی
حاج صفی یکی از گردهای خلف آقای مافیا قلعه نویی بوده که ارادت خاصی هم نسبت به مافیا داره

اخيي...من به افرادي ميخندم ک موفيت يه عده رو سعي ميکنن ببرن زير سوال و فک ميکنن با اين کارشون کم رنگ ميشه موفقيت...اصولا جز خنده هم نميشه کار ديگه اي کرد براشون!;)

بعدشم...من دارم ميگم داور داره واسه دو تا تيم سوت اشتباه ميزنه!!....چند نمونه واست بيارم ک داور عليه استقلال تو اين فصل سوت زده ک قانع بشي؟؟...قانع نميشي چون دوست نداري باور کني ک استقلال قهرمان شده...:surprised:

عزيزم...امادگي جسماني بعد شش ماه افت ميکنه نه تواناي سوت زدن و قضاوت کردن:smile:

يني ميگي يه بازيکن ک حرفه اي هم هست مياد خودشو و تيم خودشو خراب کنه؟؟..ميشه بگي چرا؟:D

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

ترکی هفته قبل از بازی استقلال و فولاد تو لیگ قهرمانان آسیا داوری کرده بود و آمادگیشو داشته
اشتباه پیش میاد ، ماهینی هم جلوی سپاهان اشتباه بزرگی کرد ، هر کسی ممکنه اشتباه کنه ، نمونه این اشتباه حاج صفی رو علی علیزاده چند سال پیش تو بازی استقلال و پرسپولیس انجام داد و دقیقه 93-94 یه پنالتی به پرسپولیس داد ، الان ما هم باید بگیم مثلا اون بازی علیزاده از پرسپولیسیا پول گرفته بوده ؟؟

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
ترکی هفته قبل از بازی استقلال و فولاد تو لیگ قهرمانان آسیا داوری کرده بود و آمادگیشو داشته
اشتباه پیش میاد ، ماهینی هم جلوی سپاهان اشتباه بزرگی کرد ، هر کسی ممکنه اشتباه کنه ، نمونه این اشتباه حاج صفی رو علی علیزاده چند سال پیش تو بازی استقلال و پرسپولیس انجام داد و دقیقه 93-94 یه پنالتی به پرسپولیس داد ، الان ما هم باید بگیم مثلا اون بازی علیزاده از پرسپولیسیا پول گرفته بوده ؟؟

يا اينکه ماهيني از سپاهان پول گرفته و اون پاس گل رو داده!:surprised:

خو ميگم حرفاي خنده دار ميزنن ...قبول نميکنن ک:D

Sina.Rezaei

اخراجی موقت
به هر حال تو لیگ 6هفته قضاوت نکرده بود و جالبه همه این کار کمیته داوران رو اشتباه میدونن جز شما استقلالی ها معلومه از نظر شما اشتباه نبوده
ماهینی با پای چپ که پای غیر تخصصیش بوده پاس داده و به همین خاطر دقیق نبوده
آخه من چند بار تا حالا اون صحنه حاج صفی رو نگاه کردم مشخصه کاملا عمدی بوده دست اینقد میاد بالا و به توپ ضربه میزنه بدبخت انگشتش تا حالا هم خوب نشده!!!!!
خدایی این کجاش شبیه صحنه علیزاده بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟علیزاده آبشار نزد که دستش باز بود تازه روش هم برگردونده بود اصن شبیه به هم نبودن به فکر یه صحنه دیگه باشید که فرمالیته کنین

Sina.Rezaei

اخراجی موقت
اخيي...من به افرادي ميخندم ک موفيت يه عده رو سعي ميکنن ببرن زير سوال و فک ميکنن با اين کارشون کم رنگ ميشه موفقيت...اصولا جز خنده هم نميشه کار ديگه اي کرد براشون!;)

بعدشم...من دارم ميگم داور داره واسه دو تا تيم سوت اشتباه ميزنه!!....چند نمونه واست بيارم ک داور عليه استقلال تو اين فصل سوت زده ک قانع بشي؟؟...قانع نميشي چون دوست نداري باور کني ک استقلال قهرمان شده...:surprised:

عزيزم...امادگي جسماني بعد شش ماه افت ميکنه نه تواناي سوت زدن و قضاوت کردن:smile:

يني ميگي يه بازيکن ک حرفه اي هم هست مياد خودشو و تيم خودشو خراب کنه؟؟..ميشه بگي چرا؟:D
:biggrin:
ازاین بازیکن های حرفه ای زیاد بودن که به خاطر مافیا این کارهارو کردن چرا؟حتما منفعتی براشون داره
این آقای قلعه نویی رو مایلی کهن ها و جلالی ها میشناسن نه شما که به خاطر قهرمانی هایی که براتون میاره چشاتونو رو همه چی بستین
من دیگه حرفی با شما ندارم چون میدونم دوباره میخوای بخندی شما برو بخند داداش ول کن کل کلو

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اشتباهات داوری به نفع استقلال

هفته دوم لیگ برتر (استقلال - سایپا)
دقیقه 15 بازی توپ از خط دروازه استقلال عبور کرده ولی داور گل اعلام نمیکنه گلي كه سعيد دقيقي وارد دروازه استقلال كرد و از چشم داور و كمك‌داور دور ماند
تایید :
الف :
مزدک میرزایی گزارشگر بازی
ب : هوشنگ نصيرزاده
ج : ویدئو بازی

هفته پنجم لیگ برتر (استقلال - ملوان)
* داور برهانی را به خاطر انجام خطای شدید (لگد کردن عمدی پای بازیکن ملوان) به اشتباه از بازی اخراج نکرد.

تایید :
کارشناس داوری برنامه نود

هفته ششم لیگ برتر (پرسپولیس - استقلال )

* داور خطای پنالتی نکونام روی بنگر (که منجر به پاره شدن پیراهن بنگر شد) را به اشتباه اعلان نکرد.
تایید :
کارشناس داوری برنامه نود

هفته دهم لیگ برتر (نفت ابادان - استقلال )
* داور نکونام را به خاطر انجام خطای شدید (ضربه عمدی آرنج به صورت بازیکن نفت) به اشتباه از بازی اخراج نکرد.)
تایید :
کارشناس داوری برنامه نود

هفته سیزدهم لیگ برتر (استقلال - نفت تهران)
* داور خطای پنالتی روی ایمان موسوی که به اشتباه اعلان نکرد.
* داور خطای خسرو حیدری (خطای هل دادن مدافع نفت) را نگرفت که همین صحنه منجر به گل دوم استقلال شد.
* اخراج اشتباه بازیکن نفت به خاطر بزرگنمایی بیش از حد اکبرپور. )

تایید :
کارشناس داوری برنامه نود

این تا هفته سیزدهم حالا ادامه اش هم که باز اشتباه بوده زیاد هم بوده بازی با سپاهان و فولاد رو هم اضافه کنید
بعد میفهمی 60درصد داوری چیزه خیلی خنده داری هم نبوده

همون هفته ای که استقلال از سایپا گل خورد و داور ندید ، تیمتون هم از گهر تو آزادی گل خورد و دیده نشد ، خیلی هم واضح تر بود
همون بازی استقلال و پرسپولیس تو دور رفت نمونه همون حرکت رو حسینی رو منتظری اجرا کرد تو محوطه جریمه پرسپولیس اما ....
تو بازی دور رفت با سپاهان دو تا آفساید تک به تک برای استقلال به اشتباه اعلام میشه و نکونام آخرای بازی سخت گیرانه اخراج میشه
تو بازی با گهر دور برگشت بازیکن پرسپولیس با دست توپ رو گل میکنه و فقط روزنامه های پرسپولیسی میگن آرش برهانی به گهر با دست گل زده
ضربه بازیکن نفت تهران به اکبرپور رو اخراج اشتباه میدونید اما اخراج برهانی تو بازی با تراکتور دور برگشت و اخراج حیدری تو بازی با سپاهان ( جام حذفی ) رو احتمالا درست میدونید اشتباه داوری نبوده
بازی رفت با تراکتور تو تبریز گل دوم تراکتور آفساید بود و پنالتی استقلال دیده نشد
بازی برگشت با آلومینیوم تو هرمزگان 2 تا پنالتی استقلال دیده نشد
.......................

S R Engineer

عضو جدید
ازاین بازیکن های حرفه ای زیاد بودن که به خاطر مافیا این کارهارو کردن چرا؟حتما منفعتی براشون داره
این آقای قلعه نویی رو مایلی کهن ها و جلالی ها میشناسن نه شما که به خاطر قهرمانی هایی که براتون میاره چشاتونو رو همه چی بستین
من دیگه حرفی با شما ندارم چون میدونم دوباره میخوای بخندی شما برو بخند داداش ول کن کل کلو

44444444444444444444444444444

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
!
خدایی این کجاش شبیه صحنه علیزاده بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟علیزاده آبشار نزد که دستش باز بود تازه روش هم برگردونده بود اصن شبیه به هم نبودن به فکر یه صحنه دیگه باشید که فرمالیته کنین

دست علیزاده باز بود ؟؟؟ توپ بالای سرش بود چرا باید با دست میزدش ؟؟ اصلا خطر جدی هم نبود ، حتی خود بازیکنهای پرسپولیس موندن چی شد
به هر حال اشتباه پیش میاد
مثل گل نکردن موقعیت های عالی توسط مهرداد اولادی تو ملوان تو فینال جام حذفی جلوی پرسپولیس که اولادی فصل بعد هم رفت پرسپولیس ، الان باید بگیم اولادی عمدا نزده بوده ؟

Sina.Rezaei

اخراجی موقت
همون هفته ای که استقلال از سایپا گل خورد و داور ندید ، تیمتون هم از گهر تو آزادی گل خورد و دیده نشد ، خیلی هم واضح تر بود
همون بازی استقلال و پرسپولیس تو دور رفت نمونه همون حرکت رو حسینی رو منتظری اجرا کرد تو محوطه جریمه پرسپولیس اما ....
تو بازی دور رفت با سپاهان دو تا آفساید تک به تک برای استقلال به اشتباه اعلام میشه و نکونام آخرای بازی سخت گیرانه اخراج میشه
تو بازی با گهر دور برگشت بازیکن پرسپولیس با دست توپ رو گل میکنه و فقط روزنامه های پرسپولیسی میگن آرش برهانی به گهر با دست گل زده
ضربه بازیکن نفت تهران به اکبرپور رو اخراج اشتباه میدونید اما اخراج برهانی تو بازی با تراکتور دور برگشت و اخراج حیدری تو بازی با سپاهان ( جام حذفی ) رو احتمالا درست میدونید اشتباه داوری نبوده
بازی رفت با تراکتور تو تبریز گل دوم تراکتور آفساید بود و پنالتی استقلال دیده نشد
بازی برگشت با آلومینیوم تو هرمزگان 2 تا پنالتی استقلال دیده نشد
.......................
اشتباهاتی که تو بازی تاثیر داشتن رو بگید
برا پرسپولیس هم از این اشتباهات زیاد بوده حتی بیشتر از استقلال چیزی که مشخصه تو این چند ساله داوری ها به نفع استقلال بوده نه ببخشید به نفع تیمی بوده که قلعه نویی مربی اون تیم بوده
منم گفتم اشتباهات برا همه هست ولی اشتباهاتی هست که خاص استقلاله همه هم میدونن

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز

اوکي منم باهات حرفي ندارم..:gol:

ولي فقط بهم بگو...تو جام حذفي ک نه استقلال بود و نه دواري و نه باند مافيايش!...اونجا چرا قهرمان نشديد:ا؟؟

يک تيم زحمت ميکشه ک قهرمان ميشه...کاش اينو ميفهميديد....اگ تيمتون زحمت ميکشيد و .......بگذريم

سعي کنيد دوست من خودتون بزرگ بشيد...نه با سعي بر کوچک کردن ديگران بخوايد ک بزرگ جلوه کنيد:gol:

يا علي

Sina.Rezaei

اخراجی موقت
دست علیزاده باز بود ؟؟؟ توپ بالای سرش بود چرا باید با دست میزدش ؟؟ اصلا خطر جدی هم نبود ، حتی خود بازیکنهای پرسپولیس موندن چی شد
به هر حال اشتباه پیش میاد
مثل گل نکردن موقعیت های عالی توسط مهرداد اولادی تو ملوان تو فینال جام حذفی جلوی پرسپولیس که اولادی فصل بعد هم رفت پرسپولیس ، الان باید بگیم اولادی عمدا نزده بوده ؟
دیگه دارین مثالهای الکی میارین تقی پور،توره،بائو و... نمیخوام بحث آقای مافیا رو باز کنم جالبه قلعه نویی رو همه مافیای فوتبال ایران میدونن چرا؟یه سواله واقعا چرا؟

Sina.Rezaei

اخراجی موقت
اوکي منم باهات حرفي ندارم..:gol:

ولي فقط بهم بگو...تو جام حذفي ک نه استقلال بود و نه دواري و نه باند مافيايش!...اونجا چرا قهرمان نشديد:ا؟؟

يک تيم زحمت ميکشه ک قهرمان ميشه...کاش اينو ميفهميديد....اگ تيمتون زحمت ميکشيد و .......بگذريم

سعي کنيد دوست من خودتون بزرگ بشيد...نه با سعي بر کوچک کردن ديگران بخوايد ک بزرگ جلوه کنيد:gol:

يا علي
من با این حرف ها نمیخوام ضعف پرسپولیس رو تو این چند سال بپوشونم پرسپولیس مشکلات زیاد داره و مطمئنا تا این مشکلات هست نتیجه هم نمیگیره
ما تو حذفی به بی دقتی بازیکنامون تو پنالتی ها باختیم و البته اشتباهات فردی تو طول بازی اشتباه ماهینی و دوتا گل زاویه بسته که نیلسون خورد این کافیه برا باختن یه تیم
شما هم تو پنالتی ها به سپاهان باختین یادتون که نرفته به هر حال ما تو 90دقیقه اشتباهات زیادی داشتیم از اون که بگذریم ب پنالتیه دیگه 50-50 هست
من نخواستم استقلال رو کوچیک کنم ولی یه چیزایی هست که باید گفت فقط هم تو فوتبال ما نیست خریدن داور وبازیکن همه جا هست ترکیه،ایتالیا,چین و...
امیدوارم که این چیزا از فوتبال ما پاک بشه همین نظر رو درباره تیم فوتسال پرسپولیس هم دارم اینو گفتم که نگی دارم از رو تعصب حرف میزنم
در ضمن پرسپولیس بزرگ بوده هست و خواهد بود چه اول بشه چه آخر ، پرسپولیس بزرگه مثه اسمش

موفق باشید.

آخرین ویرایش:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اشتباهاتی که تو بازی تاثیر داشتن رو بگید
برا پرسپولیس هم از این اشتباهات زیاد بوده حتی بیشتر از استقلال چیزی که مشخصه تو این چند ساله داوری ها به نفع استقلال بوده نه ببخشید به نفع تیمی بوده که قلعه نویی مربی اون تیم بوده
منم گفتم اشتباهات برا همه هست ولی اشتباهاتی هست که خاص استقلاله همه هم میدونن

همیشه اشتباهات داوری بوده ، در نهایت در طول یه فصل از نظر نفع و ضرر همه تیمها تقریبا یه شرایطی رو پیدا میکنن

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیگه دارین مثالهای الکی میارین تقی پور،توره،بائو و... نمیخوام بحث آقای مافیا رو باز کنم جالبه قلعه نویی رو همه مافیای فوتبال ایران میدونن چرا؟یه سواله واقعا چرا؟

چون مثالهایی که میزنی الکیه در نتیجه جوابهای منم برات الکی بچشم میاد
منم دارم میگم با منطق و استدلال خودتون ما هم باید بگیم همچین اتفاقاتی افتاده ، خوشم اومد خیلی زود فهمیدی الکیه اما حرفها و مثالهای خودت در مورد این مسائل رو قبول نمیکنی الکیه

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با این حرف ها نمیخوام ضعف پرسپولیس رو تو این چند سال بپوشونم پرسپولیس مشکلات زیاد داره و مطمئنا تا این مشکلات هست نتیجه هم نمیگیره
ما تو حذفی به بی دقتی بازیکنامون تو پنالتی ها باختیم و البته اشتباهات فردی تو طول بازی اشتباه ماهینی و دوتا گل زاویه بسته که نیلسون خورد این کافیه برا باختن یه تیم
شما هم تو پنالتی ها به سپاهان باختین یادتون که نرفته به هر حال ما تو 90دقیقه اشتباهات زیادی داشتیم از اون که بگذریم ب پنالتیه دیگه 50-50 هست
من نخواستم استقلال رو کوچیک کنم ولی یه چیزایی هست که باید گفت فقط هم تو فوتبال ما نیست خریدن داور وبازیکن همه جا هست ترکیه،ایتالیا,چین و...
امیدوارم که این چیزا از فوتبال ما پاک بشه همین نظر رو درباره تیم فوتسال پرسپولیس هم دارم اینو گفتم که نگی دارم از رو تعصب حرف میزنم
در ضمن پرسپولیس بزرگ بوده هست و خواهد بود چه اول بشه چه آخر ، پرسپولیس بزرگه مثه اسمش

موفق باشید.

اما من اين برزگي رو تو حرفاي بچه هاي ک کل کل ميکنن نميبينم!!;)

پرسپوليس بزرگ تو زمين بازي ميکنه و ميبره...نه اين ک بگه استقلال فلان و بهمان...تو ليگ بازياشو ببره..قهرمان بشه;)

Sina.Rezaei

اخراجی موقت
چون مثالهایی که میزنی الکیه در نتیجه جوابهای منم برات الکی بچشم میاد
منم دارم میگم با منطق و استدلال خودتون ما هم باید بگیم همچین اتفاقاتی افتاده ، خوشم اومد خیلی زود فهمیدی الکیه اما حرفها و مثالهای خودت در مورد این مسائل رو قبول نمیکنی الکیه
سوال من رو جواب ندادین چرا قلعه نویی رو مافیای فوتبال میدونن؟

Sina.Rezaei

اخراجی موقت
اما من اين برزگي رو تو حرفاي بچه هاي ک کل کل ميکنن نميبينم!!;)

پرسپوليس بزرگ تو زمين بازي ميکنه و ميبره...نه اين ک بگه استقلال فلان و بهمان...تو ليگ بازياشو ببره..قهرمان بشه;)
همیشه تیمی که قهرمان میشه نشان از برتری اون تیم نیست
ما تو این فصل دوتا دربی داشتیم تو هر جفتش ما بهتر بودیم
و تیمی که این فصل حقش قهرمانی لیگ بود سپاهان بود که نذاشتن
پرسپولیس هنوز با 9قهرمانی رکورد داره فعلا به ما نرسیدین

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال من رو جواب ندادین چرا قلعه نویی رو مافیای فوتبال میدونن؟

شما پرسپولیسیا این رو میگید ، دیگه کیا میگن ؟ من مدافع امیر قلعه نویی نیستم ، خیلی هم ازش خوشم نمیاد ، اما واقعا بنظرت یه نفر اینقدر قدرت داره که تو 10 سال اخیر با لابی کردن 5 بار تیمهاشو قهرمان لیگ کنه؟

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
همیشه تیمی که قهرمان میشه نشان از برتری اون تیم نیست
ما تو این فصل دوتا دربی داشتیم تو هر جفتش ما بهتر بودیم
و تیمی که این فصل حقش قهرمانی لیگ بود سپاهان بود که نذاشتن
پرسپولیس هنوز با 9قهرمانی رکورد داره فعلا به ما نرسیدین

ليگ...يه تونومنته ک همه تيم ها به تعداد برابر و در شرايط عادلانه با هم بازي ميکنن و در اخر تيمي ک معدل کاريش از همه بهتر باشه قهرمان ميشه:gol:

بهتر بود!!...برو ببين تيم هاي استقلال و پرسپوليس هر کدوم از اون بازي ها چي ميخواستن...تاريخ ثابت کرده تو داربي تيمي ک چيزي واسه از دست دادن نداره انتحاري بازي ميکنه...انتحاري بازي کردن در نظر شوما = بهتر بازي کردن:gol:

بله..تيمي ک حقش قهرماني بود سوم شد!! نذاشتن!! کيا نذاشتن!!؟ داماش؟؟ المينيوم؟:surprised:

والا من تا الان هر پستي خوندم از بچه ها...هيچکس به اين اشاره نکرده بود....نميگم نيست ها...ميگم تيم خودشونو فراموش کرده بودن:D

بعدشم تو ليگ برتر شما دو تا قهرماني داريد:gol:

Sina.Rezaei

اخراجی موقت
شما پرسپولیسیا این رو میگید ، دیگه کیا میگن ؟ من مدافع امیر قلعه نویی نیستم ، خیلی هم ازش خوشم نمیاد ، اما واقعا بنظرت یه نفر اینقدر قدرت داره که تو 10 سال اخیر با لابی کردن 5 بار تیمهاشو قهرمان لیگ کنه؟
ما پرسپولیس ها نمیگیم تو برنامه زنده از تلویزیون فردوسی پور میگه همه میدونن کی مافیای این فوتباله
مهم نیست گفتم شما به خاطر این قهرمانی ها چشاتونو رو واقعیت بستین

Sina.Rezaei

اخراجی موقت
ليگ...يه تونومنته ک همه تيم ها به تعداد برابر و در شرايط عادلانه با هم بازي ميکنن و در اخر تيمي ک معدل کاريش از همه بهتر باشه قهرمان ميشه:gol:

بهتر بود!!...برو ببين تيم هاي استقلال و پرسپوليس هر کدوم از اون بازي ها چي ميخواستن...تاريخ ثابت کرده تو داربي تيمي ک چيزي واسه از دست دادن نداره انتحاري بازي ميکنه...انتحاري بازي کردن در نظر شوما = بهتر بازي کردن:gol:

بله..تيمي ک حقش قهرماني بود سوم شد!! نذاشتن!! کيا نذاشتن!!؟ داماش؟؟ المينيوم؟:surprised:

والا من تا الان هر پستي خوندم از بچه ها...هيچکس به اين اشاره نکرده بود....نميگم نيست ها...ميگم تيم خودشونو فراموش کرده بودن:D

بعدشم تو ليگ برتر شما دو تا قهرماني داريد:gol:
بازی سپاهان و استقلال رو به جای نهم دهم برگزار میکنن
دوهفته آخر باید همزمان می بود ولی نبود
و...
تنها چیزی که میتونم بگم اینه که شرایط برابر نبود همین
ما پر افتخار ترین تیم ایران هستیم همین

Sina.Rezaei

اخراجی موقت
روي صحبتم با اون دوست عزيز بود ک ميگه پرسپوليس بزرگه...اما من حتي تو يک پستش هم نديدم از اين بزرگي بگه و به اين بزرگي بنازه:gol:

به پريپوليس توهين نکردم باو:D
ببخشید از این به بعد آخر هر پستم مینویسم پرسپولیس بزرگ است حرفا میزنی هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
روي صحبتم با اون دوست عزيز بود ک ميگه پرسپوليس بزرگه...اما من حتي تو يک پستش هم نديدم از اين بزرگي بگه و به اين بزرگي بنازه:gol:

به پريپوليس توهين نکردم باو:D
پس چرا گفتی "اما من اين برزگي رو تو حرفاي بچه هاي ک کل کل ميکنن نميبينم" ؟
بعدشم تیم ما اینقد بزرگه که بزرگیش ثابت شده س و نیازی به تاکید هم نداره ..:دی

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازی سپاهان و استقلال رو به جای نهم دهم برگزار میکنن
دوهفته آخر باید همزمان می بود ولی نبود
و...
تنها چیزی که میتونم بگم اینه که شرایط برابر نبود همین
ما پر افتخار ترین تیم ایران هستیم همین

تو ک اين همه عادل دوس داري...نود رو هم نگاه کردي ک تاج واسه تغيير اين تاريخ چي گفت و توضيحش چي بود؟

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید از این به بعد آخر هر پستم مینویسم پرسپولیس بزرگ است حرفا میزنی هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

نه لازم نيست بنويسي...فقط بهش ايمان داشته باش;)

پس چرا گفتی "اما من اين برزگي رو تو حرفاي بچه هاي ک کل کل ميکنن نميبينم" ؟
بعدشم تیم ما اینقد بزرگه که بزرگیش ثابت شده س و نیازی به تاکید هم نداره ..:دی

خو ميگم...از پرسپوليس نخوندم من اصلا...همش از داوري نوشته بودن:surprised:

بالا