كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قربون شکلت برم تو از من پرسیدی چرا پرسپولیس تو این چند سال بالاتر از استقلال نبوده منم گفتم به دلیل این مشکلات نتونستیم نتیجه بگیریم
جواب سوالتو دادم میگه مگه مشکلات شما به ما ربط داره عجبااااااااااااااااااااااااااااااااااا
من جنجال میکنم شما داری میزنی بازی مساوی شد ما هم خیلی بهتر بودیم تموم شد رفت الآن دوباره میگه اگه بهتر بودی چرا نبردی
خب راست میگم دیگه!
اگه بهتر بودید، میبردید! :D
خیلی بهتر نبودید
بازی بد ما باعث شد خوب به نظر بیاید...

rezamoazami22

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا درست نبود چون زمانی به کار میره که دلیل طرف نادرست باشه و توجیه کنه

مشكلات مديريتي مهم هست اما بازيكنان در ميدون ميتونن با بازي خوب ضعف مديريتيو جبران كنن.كه در مورد تيم شما بازيكنانتون خيلي ضعيف عمل كردن

FREE DOOM

عضو جدید
امیرحسین صادقی: این بازی شباهتی به دربی نداشت/ پرسپولیس بسته بازی می‌کرد که نبازد

مدافع استقلال می‌گوید این مسابقه اصلا شباهتی به دربی نداشته.

به گزارش خبرآنلاین؛ امیرحسین صادقی مدافع استقلال در مورد دربی تهران می‌گوید:‌«این بازی اصلا شباهتی به دربی نداشت. پرسپولیسی‌ها به خاطر اینكه نبازند بسته بازی می‌كردند. بازی سردی بود. ما برای مساوی نیامده بودیم. نمی‌دانم چرا این‌طوری شد.» او در مورد داوری مسابقه هم گفت: «قهرمانی یكی از داوران خوب ایران است و به نظرم قضاوت خوبی انجام داد.»

من تو شهري زندگي ميكنم كه سنگ پاهاش خعلي معروفه ولي رويي كه اين داره به سنگ پاهاي ما گفته زكي.
فك كنم داره از آرزوهاش صحبت ميكنه البته از يه استقلالي از اينم بيشتر انتظار نميره.

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب راست میگم دیگه!
اگه بهتر بودید، میبردید! :D
خیلی بهتر نبودید
بازی بد ما باعث شد خوب به نظر بیاید...
بچه ها میگن دلار رفته بالا راسته ؟؟ چقدی شده حالا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لا اله الا الله.داداش اين چه وضعه حرف زدنه
مگه چیه چی گفتم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نالاحت شدی

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اره کلی خندیدم گل محمدی رو دیدی نیش خند زد بهش
آره همون نیش خند کلی حالشو میگیره
خب راست میگم دیگه!اگه بهتر بودید، میبردید! :Dخیلی بهتر نبودیدبازی بد ما باعث شد خوب به نظر بیاید...
بله حرف شما درسته اصلا استقلال بهتر بازی کرد خوبه؟

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من تو شهري زندگي ميكنم كه سنگ پاهاش خعلي معروفه ولي رويي كه اين داره به سنگ پاهاي ما گفته زكي.
فك كنم داره از آرزوهاش صحبت ميكنه البته از يه استقلالي از اينم بيشتر انتظار نميره.

هرکی یه طرفه به قاضی بره، رو سفید بر میگرده...
ما هم انتظار نداریم که شما واقعیت رو بگید...

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اينجام تنبل كلاس برو به جاي كل كل كتاب فارسي اول ابتداييتو بخون
آق معلم اجازه
من برم خونه کار دارم
شما اینجا باش تا اموراتت بگذره
ببخشید که غلط نوشتم تو زحمت افتادی برم کتاب اول ابتداییم رو مرور کنم اخه فردا امتحان دارم رد نشم
اجازه
خدافظ
عشق است پرسپولیس
حیف که باختیم حیف
واسه ما عین باخت بود

بالا