كارنامه و رتبه هاي كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

yalda65

عضو جدید
june man rasmigi? azkoja ingad motmaeni?hamun jayi ke khodemun zadim?
آره عزیزم.من خودم پارسال تکمیل ظرفیت تهران قبول شدم.با خیلی از بچه ها هم در ارتباط بودم تو این سایت که تکمیل قبول شدن.اون لینکی هم که پست بالا دادم رو ببینین.کارنامه های پارسالمون رو اونجا زدیم.

S.POUR

عضو جدید
pas chetoori migan az tehran ya ghazvin sare takmil zarfiyat hamedan ghabool shoodan???////////bar che asase????????????????????????????????akhe khodet tehran boodi..man fekr konam baraye shahrestani ha vaziiyat kheili badeeeeeeeeeeeeeeee

parvin24

کاربر فعال
آره عزیزم.من خودم پارسال تکمیل ظرفیت تهران قبول شدم.با خیلی از بچه ها هم در ارتباط بودم تو این سایت که تکمیل قبول شدن.اون لینکی هم که پست بالا دادم رو ببینین.کارنامه های پارسالمون رو اونجا زدیم.
man 44 am rotbe akhar31e pas gabul misham?vagt takmilo nemidunin?

yalda65

عضو جدید
pas chetoori migan az tehran ya ghazvin sare takmil zarfiyat hamedan ghabool shoodan???////////bar che asase?
پارسال تا رتبه 80 آخرین رتبه قبولی تهران بود.
تا رتبه 154 همون تهران تکمیل قبول شدن.
از رتبه 154 به بالا شهرهای دیگه قبول شدن.
شهرستان ها هم تا دو برابر اخرین رتبه قبولیشون همون واحدی که زده بودن قبول شدن.مثلا اگه 20 بود آخرین رتبه همدان تا 40 تکمیل همدان قبول شدن.از 40 تا 60 هم تکمیل علوم تحقیقات زنجان.

S.POUR

عضو جدید
akhe man didam az mashhad hamedanam ghabool shoodan,khoob manzooret ine ke 40 nafar jaye khodeshooon hastan baghiyesh ja be moone oona miyan ,mishe yekam bishtar toozih bedi,,mamnoonet misham vaghean

golii

عضو جدید
yalda برا تکمیل ظرفیت باید کاری بکنیم؟یا خودشون انتخاب میکنن؟
میگی از 154 به بالا شهرستان قبول شدن میدونی تا چه رتبه ای؟یعنی از 154 تا چند؟

yalda65

عضو جدید
akhe man didam az mashhad hamedanam ghabool shoodan,khoob manzooret ine ke 40 nafar jaye khodeshooon hastan baghiyesh ja be moone oona miyan ,mishe yekam bishtar toozih bedi,,mamnoonet misham vaghean
دانشگاه همدان تا رتبه 40 خودش رو تکمیل ظرفیت قبول کرد.اونهایی که میگی مشهد بودن و همدان قبول شدن واحد همدان قبول نشدن.واحد علوم تحقیقات همدان قبول شدن که یک واحد جدیدالتاسیس هست.
شما رتبه خودتو و رتبه آخرین نفر قبولی و شهری که زدی رو بگو تا بهت بگم.

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یه سوال. هزینه آزاد ترمی چقدره؟

yalda65

عضو جدید
yalda برا تکمیل ظرفیت باید کاری بکنیم؟یا خودشون انتخاب میکنن؟
میگی از 154 به بالا شهرستان قبول شدن میدونی تا چه رتبه ای؟یعنی از 154 تا چند؟
نه.نیازی نیست کاری بکنین.فقط باید منتظر باشین.خودشون اعلام میکنن.
نه راستش.خبر دقیقی ندارم تا چه رتبه ای قبول شدن شهرستانها.

S.POUR

عضو جدید
man hamedan zadam.rotbamam 39 tarazam 5791 rotbe akhari24 taraze akhari5900???????????????????/

ailinta

عضو جدید
یلداجون تو که به همه میگی قبولی یه کمکم به من کن:
رتبه:105
تراز:5672
تبریز
امیدی هست؟؟

mahyar-arc

عضو جدید
بچه ها من دامغان زدم.آخرین رتبه 31 هستش.رتبه من 146 .امیدی هستش.لطفا کمک کنین.

yoolia

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی نیست جواب یه سوال ساده رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کسی نیست جواب یه سوال ساده رو بده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یه سوال ساده پرسیدم دوستان

yalda65

عضو جدید
yoolia:شهریه ترم گذشته من یک میلیون و ششصد هزار تومن شد.
ailinta:
نه.بعید میدونم.اختلاف رتبه ات با نفر آخر خیلی زیاده.
mahyar-arc:
اختلاف رتبه ات با نفر آخر خیلی زیاده.امیدی نیست.

volga_red

عضو جدید
دوستان کسی میدونه انتقال واحد از غیرانتفاعی به آزاد چقدر امکان پذیره؟ مثلن من یک ترم غیرانتفاعی بخونم تو تکمیل طرفیت آزاد قبول شم می تونم واحدایی که پاس کردم انتقال بدم؟

lale mir

عضو جدید
در کل آزمون مسخره ای بود.....سیستم من کلا با دانشگاه آزاد جور نیست....درصدام توی آزمون دولتی بالاتر بود

sahouri

عضو جدید
من نتونستم کارنامه ام را ببینم.پیغام میده که با این مشخصات کارنامه ای موجود نیست!!! چی کار کنم حالا؟:(

moien_mr

عضو جدید
اینم کارنامه من....احتمالش هست تکمیل ظرفیت قبول شم...؟ اگه قبول شم شروع کلاس ها میوفته بهمن ماه....؟؟؟؟؟

aaaaaaaaaaa.jpg

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا