قدم به قدم تا مرداد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mlarchitect

کاربر فعال
سلام... لپ تاپو ندادم... نگید من که خداحافطی کردم چرا هنوز اینجام:D

البته که من غیر انتفایی نمیخوام برم... :redface:چون باهاش حال نمیکنم :confused: چون کاردانیمو دانشگاه دولتی بودم :surprised: و البته که درصدهام بیشتر از این میشه انشــــاالله.... :gol:با توکل به خدا.... حالا شما چرا کلید کردی رو خیام؟ من اهل اصفهانم :D
دولتی که الان یه رویاست... پارسال فقط تبریز و زابل گرفتن؟؟؟؟
زابل میری؟؟؟؟
تبریز زیر 50 می خواد....
بعد سوره بهترین غیر انتفایی ایران تو معماری خیامه...
اصفهانم غیر انتفایی های خوبی داره...
حافظ شیراز و یکی از اینای قزوینم واسه شما خوبه...

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تو این مدت باقیمونده نمیخوام زیاد مباحث جدید بخونم. فقط میخوام چیزایی رو که خوندم دوره کنم برای این کارم فکر میکنم بهترین روش زدن ازمونهای سالهای قبله.من از کتاب "کنکور جامع معماری کاردانی به کارشناسی" میخوم.
ولی به یه مشکل بزرگ خوردم. اونم اینه که ازمونهای ازاد تقریبا بالای 70-80 درصد سوالاتش از همون چیزایی هست که تو کتابای خودمون و مدرسان و ... خوندیم.
اما سراسری...:surprised:
زیر 20-30 درصد سوالاتشو تو کتابا دیدم. بقیه رو نمیدونم از کدوم ناکجا ابادی در میارن!
من یکی که تاحالا جایی منبع این سوالا رو ندیدم و فقط از پاسخ های تشریحی همین سوالا یه چیزای درهم برهمی عایدم میشه. از طرفی چنتا از سوالایی رو که خودم 100% جوابشو مطمئنم میبینم جوابشو اشتباه زده براهمینم نمیدونم به جوابای سوالاتی که نمیدونم اطمینان کنم یا نه:question:
از طرف دیگه هم چون تو هیچ سالی سوالای تکراری سال قبل نمیاد و میبینم با خوندن جوابای تشریحی هر سال هم نمیشه به سوالای سال بعدش جواب داد نمیدونم اینایی که خوندنشون هم اسون نیست ارزش صرف وقت داره یا نه.
با دیدن همچین سوالایی بدجور استرس برم داشته :crying:

سایه خانم

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تو این مدت باقیمونده نمیخوام زیاد مباحث جدید بخونم. فقط میخوام چیزایی رو که خوندم دوره کنم برای این کارم فکر میکنم بهترین روش زدن ازمونهای سالهای قبله.من از کتاب "کنکور جامع معماری کاردانی به کارشناسی" میخوم.
ولی به یه مشکل بزرگ خوردم. اونم اینه که ازمونهای ازاد تقریبا بالای 70-80 درصد سوالاتش از همون چیزایی هست که تو کتابای خودمون و مدرسان و ... خوندیم.
زیر 20-30 درصد سوالاتشو تو کتابا دیدم. بقیه رو نمیدونم از کدوم ناکجا ابادی در میارن!
من یکی که تاحالا جایی منبع این سوالا رو ندیدم و فقط از پاسخ های تشریحی همین سوالا یه چیزای درهم برهمی عایدم میشه. از طرفی چنتا از سوالایی رو که خودم 100% جوابشو مطمئنم میبینم جوابشو اشتباه زده براهمینم نمیدونم به جوابای سوالاتی که نمیدونم اطمینان کنم یا نه:question:
از طرف دیگه هم چون تو هیچ سالی سوالای تکراری سال قبل نمیاد و میبینم با خوندن جوابای تشریحی هر سال هم نمیشه به سوالای سال بعدش جواب داد نمیدونم اینایی که خوندنشون هم اسون نیست ارزش صرف وقت داره یا نه.
دوست عزیز من از خیلی ها تعریف کتاب آقای یگانه رو شنیدم.اینکه گفتن وقتی این کتابو میخونی تو کنکور عینا همین سوال ها میان. انگار ایشون خودشون هم طراح سوالات کنکور هستن.
آرزوی موفقیت;)

amir6969

عضو جدید
دولتی که الان یه رویاست... پارسال فقط تبریز و زابل گرفتن؟؟؟؟
زابل میری؟؟؟؟
تبریز زیر 50 می خواد....
بعد سوره بهترین غیر انتفایی ایران تو معماری خیامه...
اصفهانم غیر انتفایی های خوبی داره...
حافظ شیراز و یکی از اینای قزوینم واسه شما خوبه...

سلام.... نه بابا زابل نمی رم:w08::Ph34r::D حالا تا ببینیم خدا چی میخواد:gol:

amir6969

عضو جدید

دقیقا حق با شماست... دروس تخصصی ما به ویژه مبانی نظری معماری منبع مشخصی ندارند واسه همین طراحان سوال به خودشون اجازه میدن هر سوالی دلشون خواست طرح کنن و هر جور خواستن سوالو بپیچونن:mad:
ولی باید ما هم دایره اطلاعاتمون رو بالا ببریم... هرچی بیشتر تست جدید بزنیم دایره وسیع تر میشه.... گزینه مناسب که به نظر من کمترین غلط رو بین کتابهای دیگه داره کتاب سعید سعیدی پور:book: همونطور که سایه خانم فرمودند کتاب یگانه هم خیلی مفیده(انتشارات چهارخونه) ولی کافی نیست...تا اونجایی که وقت اجازه میده باید اطلاعات جدید از منبع جدید(قابل اطمینان) کسب کنیم... دیگه الان وقته تست زدنه......مخصوصا واسه مبانی نظری معماری:w10:

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا حق با شماست... دروس تخصصی ما به ویژه مبانی نظری معماری منبع مشخصی ندارند واسه همین طراحان سوال به خودشون اجازه میدن هر سوالی دلشون خواست طرح کنن و هر جور خواستن سوالو بپیچونن

اخه یه سوال بدن که ادم خوندنش به دردش بخوره .پلان مسجد و مدرسه های فلان روستا رو حفظش کردم 2 روز دیگه یادم میره به چه دردم میخوره؟!:mad:
باز قبلنا بهتر بودن... هرچی این ورتر میایم سوالای فنی کمتر میشن و سوالای چرت و پرت که نه دونستنشون به درد کارت میخوره نه با ندونستنشون چیزیو از دست میدی، بیشتر میشن... بعدهم با افتخار میان میگن سوالامون مفهومی تر شده!!!!!!!!!!!:surprised:

amir6969

عضو جدید
اخه یه سوال بدن که ادم خوندنش به دردش بخوره .پلان مسجد و مدرسه های فلان روستا رو حفظش کردم 2 روز دیگه یادم میره به چه دردم میخوره؟!:mad:
باز قبلنا بهتر بودن... هرچی این ورتر میایم سوالای فنی کمتر میشن و سوالای چرت و پرت که نه دونستنشون به درد کارت میخوره نه با ندونستنشون چیزیو از دست میدی، بیشتر میشن... بعدهم با افتخار میان میگن سوالامون مفهومی تر شده!!!!!!!!!!!:surprised:

واقعا سوالات چرت تر شده.... با شما موافقم... هدف از اینجور سوال طرح کردن بیشتر حالگیری تا چیز یاد دادن به ما:confused::mad:

m.archi

عضو جدید
موافقم شدیدا
، اما این موضوع فقط واسه شما نیست اگر سوالا سخت باشه واسه اکثریت سخته و روی کل ترازها تاثیر میذاره . ههمون اینو میدونیم
اما تلاشمونو میکنیم ،به خودت اطمینان داشته باش ، هیچ تلاشی بی نتیجه نمیمونه

ناز معمار

عضو جدید
آزمون پارسه فوق العاده سخت بود
بیشتر خوندم بیشتر گند زدم
فقط خداکنه آزمون اصلی اینجوری نباشه
خدایا...

سایه خانم

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقیقا حق با شماست... دروس تخصصی ما به ویژه مبانی نظری معماری منبع مشخصی ندارند واسه همین طراحان سوال به خودشون اجازه میدن هر سوالی دلشون خواست طرح کنن و هر جور خواستن سوالو بپیچونن:mad:
ولی باید ما هم دایره اطلاعاتمون رو بالا ببریم... هرچی بیشتر تست جدید بزنیم دایره وسیع تر میشه.... گزینه مناسب که به نظر من کمترین غلط رو بین کتابهای دیگه داره کتاب سعید سعیدی پور:book: همونطور که سایه خانم فرمودند کتاب یگانه هم خیلی مفیده(انتشارات چهارخونه) ولی کافی نیست...تا اونجایی که وقت اجازه میده باید اطلاعات جدید از منبع جدید(قابل اطمینان) کسب کنیم... دیگه الان وقته تست زدنه......مخصوصا واسه مبانی نظری معماری:w10:
بچه ها یعنی شما دوره ی درساتون تموم شده که میخواین تست بزنین؟در حد مــــرگ استرس گرفتم.من دورم تازه تموم میشه. یعنی تو این 2 هفته ی آخر میتونم به اندازه ی لازم تست بزنم؟:crying2:

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها یعنی شما دوره ی درساتون تموم شده که میخواین تست بزنین؟در حد مــــرگ استرس گرفتم.من دورم تازه تموم میشه. یعنی تو این 2 هفته ی آخر میتونم به اندازه ی لازم تست بزنم؟:crying2:
نه عزیزم.منم این هفته میخونم از هفته بعد شروع به دور کردن میکنم.نگران نباش

amir6969

عضو جدید

طوری نیست.. اون درسایی رو که مونده بخونید ما بینش اونایی رو که تموم کردید تست بزنید

amitist

عضو جدید
به خاطر 1 درصد ریاضی کلی اختصاصیات اومده پایین ....
اگه قرار همین 1 درصد باشه ... اصلا ارزش نداره... همون ولش کنی بهتره...
زبانت خیلی خوبه... تاثیر زبان هم از بقیه عمومیا بیشتره...
همون زیر 2000 موندی... این با قبلی زیاد فرقی نداره...

آره خیلی بد شد....نا امید شدم.رتبمم تقریبا همون قبلی شده

amitist

عضو جدید
سلام، سلام.... :) از همه دوستانی که قبلا باهاشون گفتگو داشتم و یهو غیبم زد عذر میخوام... اواخر اردیبهشت هارد کامپیوترم سوخت:surprised: منم این قضیه رو به فال نیک گرفتم:D و نرفتم دنباله درست کردنش.... الان هم لپ تاپه خواهرمو گرفتم....:cry: کسایی هم که من براشون غریبه ام میتونن منو در صفحه 77 مشاهده کنن:redface: من مدرسان نوشتم این درصدهامه:confused:
اندیشه 46.66
ادبیات 93.33
زبان 20
ریاضی 3.33
فن 44.66
مبانی نظری 44.44
هر درسیو مبیرم بالا یه درس دیگه میاد پایین:confused: نمیدونم چرا اینجوریه

سلام چطوری چه خبر؟وای خوش به حالت من اگه درصد های تو رو داشتم با زبان خودم خیلی خوب می شد!!!راستی من سر آزمون احتمالا دیدمت!!!!خیلی جالبه!!!:)

okami2

عضو جدید
منم هرچی بیشتر میخونم رتبم افت میکنه :|
بچه ها مبانی که آسون بود چرا درصداتون پایینه تویه مبانی ؟؟
رتبم 66 شد
معارف : 63
ادبیات : 58
زبان : 0
ریاضی : 5
فن ساختمان : 7
مبانی : 51

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم هرچی بیشتر میخونم رتبم افت میکنه :|
بچه ها مبانی که آسون بود چرا درصداتون پایینه تویه مبانی ؟؟
رتبم 66 شد
معارف : 63
ادبیات : 58
زبان : 0
ریاضی : 5
فن ساختمان : 7
مبانی : 51
من قسمت اخر تاریخو دور نکرده بودم هیچی یادم نبود.به خاطر اون کم زدم
ولی این هفته اونارو هم خوندم خوشبختانه

وضعیت
موضوع بسته شده است.