قدم به قدم تا مرداد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یک سوال چرا بعضیها کلاس ریاضی ثبت نام کردید مگه واسه ارشد معماری باید ریاضی خوند؟؟؟؟؟؟؟:surprised::surprised:

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
زبان غ از کتابای دبیرستان کدوم کتابو باید بخونیم؟ منظورم اینه که از کتابای دانشگاهی کدوم مرجع هس؟!

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین آقای سام
با ابن که آقای علیرضا گفتن حتما کلاس ریاضی رو برو و نظرشون برای من محترمه...
اما به نظر من اگه رشتتون ریاضی بوده کلاس نری بهتره
چون مطمئنا خودتون میتونید بخونید
من قبلا کلاس رفتم و تجربه کردم
کلاس رفتن به نظر من واقعا ضرره
به نظر من یا کلاس نرید یا اگه میرید جایی برید که فقط برای بچه های معماری باشه
مرسی:gol::gol:

ممنون ولی مشکل من اینه اگه ریاضی رو تنهایی بخونم مبحثارو تا اخر نمیخونم و تا تو چنتا ؟ گیر کنم ولش میکنم و میرم سراغ 1 موضوع دیگه و اونجاهم باز همون اشو همون کاسه ... . ( تو کنکور تجربش کردم!!)
حالا میگم شاید کلاس برم اونجا که همه مبحثارو به ترتیب بگن ،مجبور شم تا اخرشونو برم!! :surprised:

ناز معمار

عضو جدید
سلام
فقط اومدم یه چیزی بگم و برم
اونم اینکه فکر میکنم جزوات پارسه(ایستایی) بعضی جاهاش اشکال داره
اگه کسی خواست من میتونم بعضی جاهارو که متوجه شدم بیام بگم
اما به نظرم بهتره در مورد جزوات دیگه و درس های دیگه هم همین طور باشه
و همدیگرو از هر نظر کمک کنیم
مرسی

homa123

عضو جدید
بچه ها من یه سایت گیر اوردم که به صورت آنلاین میتونیم هرچقدر دلمون خواست آزمون بدیم و مباحثم مشخص کنیم .فکر کنم خیلی خوبه .کارت به کارتم میشه شارژش کرد .مخصوصا واسه کسایی که شهرستانن یا کسایی مثل من که نمیخوان تو راه رفت و اومد باشن بدرد میخوره.

www.shimanaa.com

Ali Render

کاربر بیش فعال
سلام بچه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا...:)
راهم خورد این طرفا و مطلبیو دیدم گفتم نامردیه که پست نزنم....تو این پروفایل چند پستی در مورده کنکور حرف زدن...گفتم خودتون ببینین وبخونین بهتره....و از بچه هایی که پیام گذاشتن کمک بگیرین که 1 کیشون AutoQ هستش...در مورده جرزوه های پارسه هم حرف زده...
دوستانه گلم موفق...
http://www.www.www.iran-eng.ir/member.php/158455-baran_kh37

Ali Render

کاربر بیش فعال
علیرضا این که صفحه خصوصیه اون خانمه که!!
سلام...
خوب تو قسمته پیام بازدید کنندگانش 1 نگاهه کوچولو بندازززززززززز...متوجه داستان میشی...:smile:
یا اینکه میخوای خودمو بیارم تو باشگاه ;که نشونت بدم از مانیتورم بیام بهترههههههههههه؟؟؟:biggrin:

ناز معمار

عضو جدید
:surprised:متوجه منظورت نشدم:(
ضد حال خوردم بسی
البته هرکسی نظری داره اما بازم ضدحال خوردم
بازم ممنون که به فکرمونی:gol:

Ali Render

کاربر بیش فعال
:surprised:متوجه منظورت نشدم:(
ضد حال خوردم بسی
البته هرکسی نظری داره اما بازم ضدحال خوردم
بازم ممنون که به فکرمونی:gol:
آخه چراااااااااااااااااااااا...ببین گفتم اونجا 3 تاPM در مورده کنکور بچه ها نوشتن...من فقط گفتم PM هاشو بخونید...همین...و اگه کمک در مورده جزوه های پارسه خواستید به اونایی که PM دادن بگین....آخه 1کی شون با پارسه شروع کرده بود و رتبش 100شد....
از طرف...اريايي
سلام عزيزم چرا كه نه حتما راهنماييت مي كنم ..من خودم منابعي رو كه استفاده كردم در مورده تخصصي همه جزوه ها بود .پارسه .مدرسان شريف. جزوه هاي جهاد دانشگاهي البته بيشتر جهاد .پارسه رو اصلا توصيه نمي كنم.مدرسان با غلط فراون اگه اصلاح شدشو بدوني بد نيست ولي بهترين مرجع براي كارداني به كارشناسي با اين همه منابع پراكنده رفتن به كلاسه كه من جهاد دانشگاهي و توصيه مي كنم .عمومي هم خودم خوندم ادبيات و معارف انتشارات گسترش علوم پايه خيلي خوبه البته در مورد ادبيات مدرسان هم خوبه ولي اگه گسترش خوب بخوني ديگه نيازي نيست ..اگه باز هم راهنمايي خواستي كمكت مي كنم حتما بهم بگو.. اميدوارم مفيد بوده باشه .موفق باشي...
از طرف...اريايي
سلام
خوبي؟ ادرسه جهاد :سر 16 اذر از طرف بلوار كشاورز .كنار نمايشگاهه كمال الدينه بهزاد .ساختمان كمال الدينه بهزاد .طبقه 9. 88896060. پارسه هم فقط اسم در كرده اينقدر از سطح كنكور سخت تر مي گيره كه بچه ها از اون طرفه بوم مي افتن .كلا من از همون اولشم پارسه رو قبول نداشتم .كسي رو هم مي شناسم كه رتبه 2 رقمي اوردها ز همين جهاد ولي اونم اصلاپارسه رو قبول نداره . دوست منم پارسه ميزفت خيلي هم درس مي خوند ولي رتبه خوبي نيوورد رتبه 1800 كه به نظر من خوب نيست..
از طرف
AutoQ
سلام به همه .هركي جزوه هاي كارداني به كارشناسي وارشد معماري و........پارسه وماهان
ميخواد به من ايميل بزنه واقعا عالي هستن من پارسه خوندم رتبم زير100

سلام من کاردانی به کارشناسی رو می خواستم اگه ممکن...
همین...اگه سئوال داشتین از این افراد درمورده جزوه های پارســــــــــــــــــــــــــــــــــــه بپرسین..
موفق باشین....دوستان:gol:

Ali Render

کاربر بیش فعال
Salam..
Malome ke s@te 3 nesfe shab inja khabari nist...:redface:
Malome ke ya darid DARS mikhonid... YA inke khabidid...
MI2NAM KE DARID DARS MIKHONIIIID...NA NAGID:)
YADESH BEKHEIR

آخرین ویرایش:

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا چرا قدم به قدم بریییییییممممممممم عصر سرعته ها

ناز معمار

عضو جدید
عجیبه هرچی نزدیک تر میشیم و هرچی من آزادتر میشم واسه درس خوندن
به همون نسبت خوابم بیشتر میشه:surprised:
شب ساعت 12 میخوابم
صبح ساعت ده بیدار میشم
کتابخونه هم که نمیرم
فرزانه!نانا!
شما کجایید؟؟؟
وااای بر من:cry: فکر کنم شما دارید سخت میخونید:confused:

Ali Render

کاربر بیش فعال
شب ساعت 12 میخوابم
صبح ساعت ده بیدار میشم
کتابخونه هم که نمیرم
فرزانه!نانا!
شما کجایید؟؟؟
سلام" فقط در یک جمله <<از همین الان برنامه ریزی کنید>>

nana-22

عضو جدید
برنامه ریزی

برنامه ریزی

شب ساعت 12 میخوابم
صبح ساعت ده بیدار میشم
کتابخونه هم که نمیرم
فرزانه!نانا!
شما کجایید؟؟؟

سلام بر گل گلاب چه طوری من بیشتر به اینکه چجوری شروع کنم برنامه ریزی کنم و به کجا برسم فکر کردم برنامه ریزی کردم و خیلی روش فکر کردم
حالا قراره شروع کنم فعلا زبان رو خودم و می خوام ادامه بدم نگران نباش من درسهای دانشگاه هم هست استاد ها هم خیلی سختگیر شدن:cry::cry::cry::cry:

nana-22

عضو جدید
سلام دوستان گلم چرا میدون رو خالی کردیددددددددددددددددددددد بابا بیاد سر بزنید یه روز رو همه با هم قرار بزاریم بیایم حرف بزنیم کرکسیون کنیم راجع به کارهامون که توی یه هفته یا یه ماه انجام دادیم شاید هم دوهفته یه بار نظرتون رو بگید از این به بعد هفته یا دوهفته یه بار همه بیایم تاپیک سر بزنیم چطوره /؟؟؟؟

ناز معمار

عضو جدید
سلام دوستان گلم چرا میدون رو خالی کردیددددددددددددددددددددد بابا بیاد سر بزنید یه روز رو همه با هم قرار بزاریم بیایم حرف بزنیم کرکسیون کنیم راجع به کارهامون که توی یه هفته یا یه ماه انجام دادیم شاید هم دوهفته یه بار نظرتون رو بگید از این به بعد هفته یا دوهفته یه بار همه بیایم تاپیک سر بزنیم چطوره /؟؟؟؟
عااااالیه!!!
من که موافقم:gol:

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی ثبت نام کرده؟ تو قسمت تاریخ اخذ مدرک فوق دیپلم چی نوشتین؟!

nana-22

عضو جدید
کسی ثبت نام کرده؟ تو قسمت تاریخ اخذ مدرک فوق دیپلم چی نوشتین؟!

سلام بچه ها توی این قسمت اصلا نباید بنویسید بهمن ماه 90 به خاطر این که نمی تونید دیگه انتخاب رشته کنید حتما یا شهریور 90 یا تیر 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.