قدم به قدم تا مرداد 90

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amitist

عضو جدید
سلام دوست عزیز منم وضعم خیلی شبیه به شماست.بااطلاعات خودم رتبه 4195 معماریو آوردم اما چون درسم بهمن تموم میشه انتخاب شهر نکردم.دعاکن تو تکمیل ظرفیت آپادانا شیراز قبول بشم.اگه نشدم میرم ماهان.آخه دوستام کا رفته بودن ماهان قبول شدن.جزوه هاشو دیدم بد نبود.امیدوارم همگی امسال جایی که دوست دارید قبول بشید.همتونو دوست دارمو واستون دعا میکنم;):):heart::gol:
انشاالله که موفق باشی و تا اونجایی که من می دونم 99 درصد قبولی چون من یکی از دوستام همون اول با 4200 شیراز قبول شد.ولی من فقط اصفهان یا تهران می خوام قبول بشم.اصفهانم فقط داشگاه خودمون!که اونم زیر 1000 می خواد.تکمیل ظرفیتم نداده.!!

amitist

عضو جدید
:surprised: ارشد؟؟
نه بابا ما اکثرا هنوز مدرک فوق دیپلم هم نداریم (یعنی دستمون نیمده):lol:
و تازه میخوایم واسه کارشناسی بخونیم
(که به امید خدا همه مون میتونیم)

من کتاب ریاضی گسترش علوم پایه نیکوکار و مقسمی 1 و 2 رو تهیه کردم
از روی همون هم کما بیش خوندم به نظر منم کتاب خوبیه

در مورد عمومی ها انتشارات ساکو که ناهید گفت خوبه
واسه زبان هم هر شب tick8 میخونم
خوبه. چون لغات دبیرستان و پیش هستش که من یکی واقعا همه رو فراموش کردم

بقیه درسا رو هم کتابای فنی حرفه ای خوبه(که هنوز تهیه نکردم)

در مورد آزمون پارسه
من هم میخوام ثبت نام کنم
ثبت نامش از اواخر دی ماه شروع میشه
و فعلا نمایشگاه رایگان معماری برگزار کرده
اگه سوالی دارید در مورد پارسه به نظر من خوبه به نمایشگاش یه سر بزنید
(من که هنوز نرفتم)

خب دوستان این حضور زدنا کافی نیس
بایستی هرکی میاد بگه چقد وقت داره
حساب کتاب کنه و مثلا بگه در هفته 7 ساعت وقت داره و بگه کجا ها احساس ضعف داره

نانا جان منم خودم خودمو چش کردم:surprised: پروژه هام تازه شروع شدن :eek:
و یکم سرم شلوغ شده
اما خب بازم میتونم بگم در هفته 50 ساعت وقت آزاد دارم
20 ساعت واسه پروژه و 30 ساعت واسه درس
من از ریاضی و زبان شروع کردم و میخوام ادامه بدم
اگه بچه ها کسی پایه هستش بگه تا باهم شروع کنیم و گزارش هفتگی داشته باشیم
من یکی که خسته شدم دیگه از این همه مقدمه چینی
اونایی که موافقند کتاب گسترش علوم پایه رو تهیه کنن(چون به نظر خوب میاد) و یه یا علی بگن:gol:
بچه ها به نظر من به جای کلاسای پارسه آزمون های مدرسان رو شرکت کنید خیلی بهتره.یکم کارنامه دادنشون طول می کشه ولی سوالاتش استاندارد تره.پارسه الکی سخته و بهتون استرس می ده. دوست من جفتش رو امتحان کرد و از مدرسان بیشتر راضی بود و رتبشم فقط با 8 تا آزمون مدرسان و 3 ماه درس خوندن شد500
البته صلاح مملکت خویش خسروان دانند!!!:D

ناز معمار

عضو جدید
خب بله
مطمئنا آزمون ها با هم تفاوت دارن
اما هدف از شرکت در آزمون که همون سنجیده شدنه رو نباید فراموش کرد
و اینکه هرکسی دلش با چی راضی میشه رو هم باید در نظر بگیریم
مثلا من یکی اگه پارسه هزار بار هم از مدرسان سطح پایین تر باشه بازم میرم مدرسان
چون اونجا رو دوس دارم
اما به اینم باید دقت کنیم که اون دوست شما کدوم آزمون سال اول و کدوم رو سال دوم شرکت کرده
بازم ممنونم از راهنماییاتون دوست من;):gol:

amitist

عضو جدید
خب بله
چون اونجا رو دوس دارم
اما به اینم باید دقت کنیم که اون دوست شما کدوم آزمون سال اول و کدوم رو سال دوم شرکت کرده
آره خوب هر کسی یه جور محیط رو دوست داره .این دوست من جفتشو هم زمان شرکت کرد.فقط هم آزمون ها رو.و کلا می گفت سوالات مدرسان بیشتر به سوالات کنکور شبیه هستن.ولی خوب من خودمم تعریف پارسه رو زیاد شنیدم.
در کل مهم فعل کاره که به قول شما همون سنجیده شدنه:)

baranii

عضو جدید
سلام
من تازه واردم
از 1 دی می خوام شروع کنم واسه درس
یه سوال دارم. اگه زودتر جواب بدین ممنون می شم...
پارسه بهتره یا مدرسان؟>>>>>>اگه همه جواب بدین ممنون می شم...فقط سریع تر

amitist

عضو جدید
سلام
من تازه واردم
از 1 دی می خوام شروع کنم واسه درس
یه سوال دارم. اگه زودتر جواب بدین ممنون می شم...
پارسه بهتره یا مدرسان؟>>>>>>اگه همه جواب بدین ممنون می شم...فقط سریع تر
سلام.پست های قبلی رو بخونی یه چیزایی دستگیرت می شه.

nana-22

عضو جدید
خب بله
چون اونجا رو دوس دارم
سلام من که می دونی هستم الان ارسلان کلاس گذاشته ریاضی رو داریم کار می کنیم کتاب هم همونی که گفتی گسترش علوم پایه خوبه ولی من پول ندارم دیگه انقدر کتاب خریدم بخدااااااااااااااااااااااا پول ندارم برم بخرم خسته شدم
این هفته ایستایی 1.و 2 امتحان دارم البته ایستایی 1 پاس کردم ولی چون بعضی استاد ها خیلی ..................... هستن مثل استاد ایستایی 1 ما ما هیچی یاد نگرفتیم و استاد محترم ایستایی 2 بنده خدا مجبور شد هم ایستایی 1 هم ایستایی 2 درس بده البته ایشون هیج وضیفه ای نداشت ولی انسانیت داشتند .یعنی فردا امتحان دارم کتاب مدرسان رو خریدم بد نیست تمام سوالاتش مال کنکور معماری عمران ساخت و تولید و سیالات جامدات ایستایی یا همون استاتیکه خوب بود من یکم ایستایی خوندم این هفته
ناز معمار جان خیلی خوبه بخون
راستی اون روز که رفته بودم ایستایی بخرم 2 تا کتاب دیدم که مولفش آقای محمد یگانه بود و ................... خلاصه دروس تخصصی معماری و سوالات کنکوهای سالهای مختلف بود هر کدومش هم 12.500 تومان بود کتاب بدی هم نبود واسه ما که وقت نداریم کتابهای اصلی رو بخونیم خلاصه دروس خوبه اگه خوب تالیف شده باشه اگه کسی این کتاب رو خونده و می دونه خوبه بشتر در موردش بگه که اگه حتما خوبه بریم بخریم لطفا یکی از کتابها نارنجی و دیگری صورتی هستش

من که زیاد وقت نمی کنم ولی سعی خودم رو دارم میکنم هر هفته هم میام میگم چیکار کردم

راستی این خانومی که پرسیده مدرسان بهتره یا پارسه مدرسان بیشتر برای دانشگاه آزاده ولی پارسه بهتر آکادمی تخصصی هم من تعریفش رو شنیدم ولی ندیدم کسی بره

آخرین ویرایش:

amitist

عضو جدید
سلام من که می دونی هستم الان ارسلان کلاس گذاشته ریاضی رو داریم کار می کنیم کتاب هم همونی که گفتی گسترش علوم پایه خوبه ولی من پول ندارم دیگه انقدر کتاب خریدم بخدااااااااااااااااااااااا پول ندارم برم بخرم خسته شدم
این هفته ایستایی 1.و 2 امتحان دارم البته ایستایی 1 پاس کردم ولی چون بعضی استاد ها خیلی ..................... هستن مثل استاد ایستایی 1 ما ما هیچی یاد نگرفتیم و استاد محترم ایستایی 2 بنده خدا مجبور شد هم ایستایی 1 هم ایستایی 2 درس بده البته ایشون هیج وضیفه ای نداشت ولی انسانیت داشتند .یعنی فردا امتحان دارم کتاب مدرسان رو خریدم بد نیست تمام سوالاتش مال کنکور معماری عمران ساخت و تولید و سیالات جامدات ایستایی یا همون استاتیکه خوب بود من یکم ایستایی خوندم این هفته
ناز معمار جان خیلی خوبه بخون
راستی اون روز که رفته بودم ایستایی بخرم 2 تا کتاب دیدم که مولفش آقای محمد یگانه بود و ................... خلاصه دروس تخصصی معماری و سوالات کنکوهای سالهای مختلف بود هر کدومش هم 12.500 تومان بود کتاب بدی هم نبود واسه ما که وقت نداریم کتابهای اصلی رو بخونیم خلاصه دروس خوبه اگه خوب تالیف شده باشه اگه کسی این کتاب رو خونده و می دونه خوبه بشتر در موردش بگه که اگه حتما خوبه بریم بخریم لطفا یکی از کتابها نارنجی و دیگری صورتی هستش

من که زیاد وقت نمی کنم ولی سعی خودم رو دارم میکنم هر هفته هم میام میگم چیکار کردم

راستی این خانومی که پرسیده مدرسان بهتره یا پارسه مدرسان بیشتر برای دانشگاه آزاده ولی پارسه بهتر آکادمی تخصصی هم من تعریفش رو شنیدم ولی ندیدم کسی بره

کتاب مهندس یگانه رو من دارم و یه سری از درساشم خوندم.از این بابت خوبه که یه سری مطالب هنرستان که ما ریاضی ها نخوندیم ولی در کنکور هست رو داره .من خودم کتاب آموزشش رو خوندم و تستش رو نگرفتم.به همین خاطر از سطح تست هاش اطلاعی ندارم.
راستی تا اونجایی که من می دونم اکادمی تخصصی فقط در تهران شعبه داره و شهر های دیگه فقط از کتاباش می تونن استفاده کنن که در بازار هست.

ناز معمار

عضو جدید
کتاب مهندس یگانه رو من دارم و یه سری از درساشم خوندم.از این بابت خوبه که یه سری مطالب هنرستان که ما ریاضی ها نخوندیم ولی در کنکور هست رو داره .من خودم کتاب آموزشش رو خوندم و تستش رو نگرفتم.به همین خاطر از سطح تست هاش اطلاعی ندارم.
راستی تا اونجایی که من می دونم اکادمی تخصصی فقط در تهران شعبه داره و شهر های دیگه فقط از کتاباش می تونن استفاده کنن که در بازار هست.
سلام
امروز یک دی
از امروز شروع میکنم
ممنون میشم 4 شنبه هفته بعد بیاید بگید چیکار کردید؟
به نظر من پارسه بهتره اگه هم شرکت کنیم که بهتره چون رقابت بیشتر میشه و به کنکور اصلی نزدیک تر میشه;)
یا علی

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

سلام

;)
:surprised: ارشد؟؟
نه بابا ما اکثرا هنوز مدرک فوق دیپلم هم نداریم (یعنی دستمون نیمده):lol:
و تازه میخوایم واسه کارشناسی بخونیم
(که به امید خدا همه مون میتونیم)

من کتاب ریاضی گسترش علوم پایه نیکوکار و مقسمی 1 و 2 رو تهیه کردم
از روی همون هم کما بیش خوندم به نظر منم کتاب خوبیه

در مورد عمومی ها انتشارات ساکو که ناهید گفت خوبه
واسه زبان هم هر شب tick8 میخونم
خوبه. چون لغات دبیرستان و پیش هستش که من یکی واقعا همه رو فراموش کردم

بقیه درسا رو هم کتابای فنی حرفه ای خوبه(که هنوز تهیه نکردم)

در مورد آزمون پارسه
من هم میخوام ثبت نام کنم
ثبت نامش از اواخر دی ماه شروع میشه
و فعلا نمایشگاه رایگان معماری برگزار کرده
اگه سوالی دارید در مورد پارسه به نظر من خوبه به نمایشگاش یه سر بزنید
(من که هنوز نرفتم)

خب دوستان این حضور زدنا کافی نیس
بایستی هرکی میاد بگه چقد وقت داره
حساب کتاب کنه و مثلا بگه در هفته 7 ساعت وقت داره و بگه کجا ها احساس ضعف داره

نانا جان منم خودم خودمو چش کردم:surprised: پروژه هام تازه شروع شدن :eek:
و یکم سرم شلوغ شده
اما خب بازم میتونم بگم در هفته 50 ساعت وقت آزاد دارم
20 ساعت واسه پروژه و 30 ساعت واسه درس
من از ریاضی و زبان شروع کردم و میخوام ادامه بدم
اگه بچه ها کسی پایه هستش بگه تا باهم شروع کنیم و گزارش هفتگی داشته باشیم
من یکی که خسته شدم دیگه از این همه مقدمه چینی
اونایی که موافقند کتاب گسترش علوم پایه رو تهیه کنن(چون به نظر خوب میاد) و یه یا علی بگن:gol:
سلام بر nana , ناز معمار عزيز .بچه ها من رياضي كتاب مدرسان تهيه كردم راضي هستم در كل كتاب خوبيه .ولي همراه اون جزوه دبيرستانمم ميخونم.خيلي جزوه كامليه.;)الانم فعلا دارم منابع رو ميخونم.مثلا اشنايي با معماري جهان ابراهيم زارعي.مصالح شناسي كباري.اجزاي ساختمان كباري.عناصر رنگ ايتن.كتاب هنرهاي تجسمي هنرستان.تنظيم شرايط محيطي ساسان مرادي اما برا ايستايي:mad: انواع كتاب هارو ميخونم(مريام- مدرسان -گسترش علوم پايه).ولي متاسفانه امتحانات نزديك مجبورم فعلا درس خوندن برا كنكور بيخيال بشم وبه پروژه ها و درس هاي دانشگاه برسم.منم ميخوام برا ازمون هاي پارسه ثبت نام كنم.من رياضي رو بعد از امتحانات انتگرال شروع ميكنم بخونم.زبانم كه از كتاب 504استفاده ميكنم
.ولي معارف ادبيات نگه داشتم با پارسه بخونم.من در هفته نزديك 45 ساعت وقت ازاد دارم.كه اگه 17 تا 20 ساعت برا پروژه ها وقت بزارم .25 ساعت وقت دارم برا كنكور.البته اي بر اساس برنامه اين ترمه.ترم بعد نميدونم چه برنامه اي خواهم داشت.
راستي من هفته ي قبل ايستاي قسمت خرپا رو خوندم+كمي عناصر و جزئيات +40 تا لغت زبان+2 فصل از اشنايي با معماري جهان معماري مصر و معماري ژاپن.
از فردا هم فرجه ها مون شروع شده بايد رو پروژه ها (روستا تمرين هاي معماري نقشه برداري ساخت ارائه)كار كنم.كمي هم درساي دانشگاه بخونم (ايستايي عناصرجزئيات2 نقشه برداري تنظيم شرايط محيطي 2 معماري جهان انديشه اسلامي)

nana-22

عضو جدید
;)سلام بر nana , ناز معمار عزيز .بچه ها من رياضي كتاب مدرسان تهيه كردم راضي هستم در كل كتاب خوبيه .ولي همراه اون جزوه دبيرستانمم ميخونم.خيلي جزوه كامليه.;)الانم فعلا دارم منابع رو ميخونم.مثلا اشنايي با معماري جهان ابراهيم زارعي.مصالح شناسي كباري.اجزاي ساختمان كباري.عناصر رنگ ايتن.كتاب هنرهاي تجسمي هنرستان.تنظيم شرايط محيطي ساسان مرادي اما برا ايستايي:mad: انواع كتاب هارو ميخونم(مريام- مدرسان -گسترش علوم پايه).ولي متاسفانه امتحانات نزديك مجبورم فعلا درس خوندن برا كنكور بيخيال بشم وبه پروژه ها و درس هاي دانشگاه برسم.منم ميخوام برا ازمون هاي پارسه ثبت نام كنم.من رياضي رو بعد از امتحانات انتگرال شروع ميكنم بخونم.زبانم كه از كتاب 504استفاده ميكنم
.ولي معارف ادبيات نگه داشتم با پارسه بخونم.من در هفته نزديك 45 ساعت وقت ازاد دارم.كه اگه 17 تا 20 ساعت برا پروژه ها وقت بزارم .25 ساعت وقت دارم برا كنكور.البته اي بر اساس برنامه اين ترمه.ترم بعد نميدونم چه برنامه اي خواهم داشت.
راستي من هفته ي قبل ايستاي قسمت خرپا رو خوندم+كمي عناصر و جزئيات +40 تا لغت زبان+2 فصل از اشنايي با معماري جهان معماري مصر و معماري ژاپن.
از فردا هم فرجه ها مون شروع شده بايد رو پروژه ها (روستا تمرين هاي معماري نقشه برداري ساخت ارائه)كار كنم.كمي هم درساي دانشگاه بخونم (ايستايي عناصرجزئيات2 نقشه برداري تنظيم شرايط محيطي 2 معماري جهان انديشه اسلامي)

سلام بر فرزانه گلم خوبی عزیزم ممنونم که توضیح کارهات رو واسمون میگی منم دقیقا همین درسها رو درام که شما داری : روستا ، تمرین معماری ، نقشه برداری ، ایستایی ، عناصر جزئیات و تنظیم شرایط 2 و اخلاق ) ولی کلا وقتم می ره واسه همین ولی این هفته 20تا لغت زبان ایستایی خرپاها تیرها و مقاومت مصالح خوندم دستت گلت درد نکنه که گفتی مممنونم راستی نازی راست میگه حتما اگه بخونیم هم شما هم همه بچه های این تاپیک قبولیم من که مطمئنم

nana-22

عضو جدید

amitist جان مرسی که گفتی ممنونم پس منم میرم می خرم
سلام
امروز یک دی
از امروز شروع میکنم
ممنون میشم 4 شنبه هفته بعد بیاید بگید چیکار کردید؟
به نظر من پارسه بهتره اگه هم شرکت کنیم که بهتره چون رقابت بیشتر میشه و به کنکور اصلی نزدیک تر میشه;)
یا علی

باشه منم هفته بعد فقط پنج شنبه می یام خبرهای جدید رو میگم مرسی

amitist

عضو جدید
;)سلام بر nana , ناز معمار عزيز .بچه ها من رياضي كتاب مدرسان تهيه كردم راضي هستم در كل كتاب خوبيه .ولي همراه اون جزوه دبيرستانمم ميخونم.خيلي جزوه كامليه.;)الانم فعلا دارم منابع رو ميخونم.مثلا اشنايي با معماري جهان ابراهيم زارعي.مصالح شناسي كباري.اجزاي ساختمان كباري.عناصر رنگ ايتن.كتاب هنرهاي تجسمي هنرستان.تنظيم شرايط محيطي ساسان مرادي اما برا ايستايي:mad: انواع كتاب هارو ميخونم(مريام- مدرسان -گسترش علوم پايه).ولي متاسفانه امتحانات نزديك مجبورم فعلا درس خوندن برا كنكور بيخيال بشم وبه پروژه ها و درس هاي دانشگاه برسم.منم ميخوام برا ازمون هاي پارسه ثبت نام كنم.من رياضي رو بعد از امتحانات انتگرال شروع ميكنم بخونم.زبانم كه از كتاب 504استفاده ميكنم
azizam ba in hame talashet be omid khoda ghabul ke mishi hichi man migam bedune konkur miri karshenasi:)

zahra22

عضو جدید
سلام من تازه این محفل پر درس رو دیدم.
منم امسال کنکور دارم.ولی هنوز شروع نکردم.
راستش حسودیم شد شما دارین برای کنکور میخونین.دلم خواست برای کنکور بجای اسفند از الان شروع کنم.
فقط یه سوال:
از درسای هنرستان اول شروع کنم بهتره یا از درسای ترمای اول؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ناز معمار

عضو جدید
خب راستش من یکی که هنوز نمیدونم
فقط میدونم هر چی دم دستمون اومد باید بخونیم
اما در مورد کتابای هنرستان زیاد شنیدم که خوب هستن
من یکی که ترجیح میدم هر چیزی بخونم به جز جزوه های خودم

راستی یه سوال
این کتابایی که باید تهیه کنیم کتابای فنی و حرفه ای معماری هستن یا هنرستان معماری؟؟؟؟

سوال بعدم اینه که باید همه ی کتابارو بخریم یا نه تعداد محدودیش کفایت میکنه؟؟؟
به قول فرزانه فعلا وقت خوندن واسه کنکور نیس باید واسه امتحانات آماده شیم
ولی من واسه همون امتحاناتم نمیخونم
این چند روزه که همش کوه و سینما و هالیدی و ایجور جاها بودم
فکر کنم آخرش همتون قبول شید و من بمونم

راستی دیروز شنیدم ورودی موسسات غیرانتفاعی بدون کنکور شده درسته؟؟؟؟:confused:
اگه اینجور باشه پس تکلیف آزمون سال نود چی میشه؟؟
آخه سهمیه سال 89 هم که داده بودن به تریبت دبیر که:surprised:

nana-22

عضو جدید
خب راستش من یکی که هنوز نمیدونم
فقط میدونم هر چی دم دستمون اومد باید بخونیم
اما در مورد کتابای هنرستان زیاد شنیدم که خوب هستن
من یکی که ترجیح میدم هر چیزی بخونم به جز جزوه های خودم
راستی یه سوال
این کتابایی که باید تهیه کنیم کتابای فنی و حرفه ای معماری هستن یا هنرستان معماری؟؟؟؟
سوال بعدم اینه که باید همه ی کتابارو بخریم یا نه تعداد محدودیش کفایت میکنه؟؟؟
به قول فرزانه فعلا وقت خوندن واسه کنکور نیس باید واسه امتحانات آماده شیم
ولی من واسه همون امتحاناتم نمیخونم
این چند روزه که همش کوه و سینما و هالیدی و ایجور جاها بودم
فکر کنم آخرش همتون قبول شید و من بمونم
راستی دیروز شنیدم ورودی موسسات غیرانتفاعی بدون کنکور شده درسته؟؟؟؟:confused:
اگه اینجور باشه پس تکلیف آزمون سال نود چی میشه؟؟
آخه سهمیه سال 89 هم که داده بودن به تریبت دبیر که:surprised:
نمی دونم ولا ولی تا جایی که من می دونم فنی حرفه ای باید باشه
هر کدوم رو میخوای بخونی بخر آخه یه سری ها یه سری درس ها رو نمی خونم من که انقدر این امتحانام اذیتم کرده شدیدا گردن درد گرفتم به خدا
این پایان ترمیه میگن فتوشاپ یاد بگیرید 3d یاد بگیردید بابا ما هم آدممیم بفهمین
ولا اینی که گفتی رو من نشنیدم که غیر انتفاعی بدون کنکوره ؟؟؟؟ اگه شده باشه ما هم بدون کنکور میریم دیگه نمی خونم :biggrin:
راستی نازی این کتابهای آقای یگانه هم خوبه ها من اونها رو می خرم کتابهای فنی حرفه ای یا همون هنرستان رو نمی دونم از کجا بخرم ولا
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ناز معمار

عضو جدید
ناهید جان شما که تهرانی
برو انقلاب
یه سری کتاب فروشی هایی هستن (فکر کنم روبرو دانشگاه تهران باشه درست یادم نیست) کتاب دست دوم میفروشن
اونا به احتمال 90 درصد کتابای دست دوم هنرستانم دارن
تو اصفهان که دیدم دارن
نمیدونم خدا نکنه اینجوری باشه منم از دوستم شنیدم

zahra22

عضو جدید
بچه ها توی کتابی که اکادمی تخصصی معماری داده برای تبلیغات فکر کنم((اگر نمایشگاه کتاب امسال رفته بودین میدادن)))
یه سری منابع پیشنهادی داده برای درسا.اما منابعش هم زیاده هم یه مدلیه..
مثلا::::درس عناصر جزئیات..
منابع پیشنهادیش:
1.مشخصات فنی عمومی کارهای ساختمانی-نشریه 55 سازمان مدیریت و برنامه ریزی
2.جزئیات معماری ساختمان های اجری-نشریه 92 سازمان برنامه و بودجه
3.اجرای ساختمان--دکتر جلیل شاهی
4.ساختمان سازی--رابین بری ترجمه اردشیر اطبایی
5.فن اوری ساختمان های بتنی وفولادی--هنرستان
ببینید این یه نمونشه حالا مثلا من از کجا بدونم کدومش مهمه کدومش رو بخونم...من دارم خل میشم به همین راحتی..

amitist

عضو جدید
سلام من تازه این محفل پر درس رو دیدم.
منم امسال کنکور دارم.ولی هنوز شروع نکردم.
راستش حسودیم شد شما دارین برای کنکور میخونین.دلم خواست برای کنکور بجای اسفند از الان شروع کنم.
فقط یه سوال:
از درسای هنرستان اول شروع کنم بهتره یا از درسای ترمای اول؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام عزیزم.خوش اومدی.
کتابای هنرستان رو تو پست های اول همین تاپیک اگه بگردی یکی از دوستان یه سایت معرفی کرده که می تونی از اونجا رایگان دانلود کنی.
البته اگر اینطوری خوندنش برات مشکل نباشه.
فرمت فایل ها پی دی اف هستش و هر فصل به صورت جداگانه دانلود می شه.
به نقل از omid_mehraz:

دوستان عزيزم مهمترين منابع براي كنكور كارداني به كارشناسي، كتابهاي هنرستان هستند.
لينك دانلود كتابها رو واستون مي ذارم ،شمابايد به قسمت فني حرفه اي و خدمات بريد و از اونجا كتابهاي نقشه كشي معماري رودانلود كنيد.
http://www.chap.sch.ir/Maghtalist.asp

دوستان فقط حواستون باشه كه راه انداز فايل ها رو از گزينه (راهنمای نصب کلید و باز کردن فایلها )
بگيريد .​

Ali Render

کاربر بیش فعال
SaLaM be hamegiiiiiii khobin...
1chizio khastam beheton begam va inke unjori je az 2dtaye unim vase dars khondaneshon porsidam in bodke kolan 2 ya 3 mah dars khondan bekhoda aslan feshar nayarid banazaram 2 maham khob be bekhonid 2 jaye khob gabolid albate az HAME MOHEMTAR BASTEGI BE KHODETONAM DARE KE KASI 6MAH DARS MIKHONE ANDAZEYE UN KASIYE KE 1 HAFTE KHONDAST MESLE CHANTA AZ BACHEHAEIKE TO UNIMON HASTAN.1KI 10 ROZE EMTEHAN KHONDESH 1 KI 40ROZ VA 1KI HAM MESLE MA....
FAGAT 1MOSHKELIKE HAST INE KE TARZE SO@LAT TAGIR KARDE BOD VA ALAN 1 KAM MOSHKELE KE MANBAEE KHASI NADARE
BARAYE UNAEI KE MIKHAN KAM VAGT BEZARAN VA GABOL SHAN KETABAYE MODARESANO BEKHONAN KAFIYE VA KADANIKE VAGTE ZIADI DARAN JOZAVATE PARSE KE SHEKLASHAM KHEILI MOHEMAN HATMAN BEKHONAN...
MI2NAM HARKI ZAHMAT BEKESHE GANOLE
HAMEGI MOVAFAG

Ali Render

کاربر بیش فعال
salam bacheha
be hamaton migam alaki vagtetono vase darsaye khososi TALAF nkonid.AVAl az hame berid khobe khob darse riazio bekhonid az roye ketabe modaresan so@laye ham ke har sal tekrar mishe r0 khob bekhonid bekhoda mohem tarin darsetone az alanam koli vagt dari ta gable eyd fagate fagat rizi kar konid shomaham ke alan daneshjoeid0 kam vagt dari behtarin gozinast
az sale jadidam berid sorage bagiyeye darsa
bazam komaki az dastam bar biad hatmane hatmen komaketon mikonam kheili khoshhal misham
rasti 1 ki az 2stam ke rotbash1200 shode porsidam vasaton ke chegadr dars khonde:goft kheili kam yani kamtar az 2 mah unam rozi 1-2 sa@t bishtarin S@atesh 3-4 s@at bod unam kheili kam khondesh..manabesham modaresan va parse albate parse ro ham khob age tonesti bekhonid va tonistid kelas vase RIAZI BERID
MOVAFAG DOSTAN

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
salam bacheha
be hamaton migam alaki vagtetono vase darsaye khososi TALAF nkonid.AVAl az hame berid khobe khob darse riazio bekhonid az roye ketabe modaresan so@laye ham ke har sal tekrar mishe r0 khob bekhonid bekhoda mohem tarin darsetone az alanam koli vagt dari ta gable eyd fagate fagat rizi kar konid shomaham ke alan daneshjoeid0 kam vagt dari behtarin gozinast
az sale jadidam berid sorage bagiyeye darsa
bazam komaki az dastam bar biad hatmane hatmen komaketon mikonam kheili khoshhal misham
rasti 1 ki az 2stam ke rotbash1200 shode porsidam vasaton ke chegadr dars khonde:goft kheili kam yani kamtar az 2 mah unam rozi 1-2 sa@t bishtarin S@atesh 3-4 s@at bod unam kheili kam khondesh..manabesham modaresan va parse albate parse ro ham khob age tonesti bekhonid va tonistid kelas vase RIAZI BERID
MOVAFAG DOSTAN
مرسي بابت راهنمايهات;).منم تو اين مدت بيشتر وقتمو صرف رياضي و زبان كردم;):).رياضي تا كاربرد مشتق خوندم.بعد امتاحانات ميخوام انتگرال بخونم.

homa123

عضو جدید
سلام من میخواستم چند وقت پیش شروع کنم ولی نشد.وقت من ازاده آزاده چون من فارغ التحصیل شدم و کاری ندارم .عروسیم هم تموم شد دیگه وقتم ازاده .میخوام ه توصیه شما ها سعی کنم زبان و ریاضی بخونم .یه سری کتابای هنرستان رو هم رفتم از انقلاب خریدم البته به صورت دست دوم .با نوش خیلی فرقی نداره.منم حاظر

nana-22

عضو جدید
مهممممممممممممممممممممممم ممممممممممممم

مهممممممممممممممممممممممم ممممممممممممم

سسسسسسسسسسسسسسسلام بر دوستان سخت کوش خودم اون روز توی دانشگاه ما یه همایش گذاشته بودن که من امدم خلاصه هاش رو واستون بگم
از طرف خانه معمار
1. ثبت نام کنکور : از اسفند تا اویل اردیبهشت باید توجه داشته باشید که دفترچه میاد
2. انتخاب رشته باید برحسب علاقه به مکانی که میخواهید دانشگاه بروید مثال من خودم
اول تهران می زنم تمام دانشگاه های تهران (چون دوست دارم اول تهران قبول بشم )
بعد آبیک می زنم (چون رفت و آمد خوبه )
بعد قزوین (اتوبوس داره
بعد هم شمال (چون نمی رم )

3. دروس عمومی
ریاضی
ادبیات
زبان
معارف
که ریاضی به دوبخش هندسه ریاضی که همون هندسه 1.2 دبیرستان که معرف حضورتون هست و خود ریاضی که خیلی معرف حضورتون هستش که ریاضی یکی از دروس است که باعث می شود همه ما تک رقمی بشویم
زبان هم که از اول دبیرستان بخونید و کتاب آقای حسن پور عالیه بخونید حل است زبان هم باعث می شود که تک رقمی بشویم
معارف هم جزو دروسی هست که باعث میشود ما تک رقمی بشویم
ادبیات از دروس سرنوشت ساز است که باعث میشود در شهر و رشته مورد نظر قبول بشویم

4.دروس تخصصی

4.1.فن ساختمان
1.تنظیم شرایط : اقلیم در معماری کسمایی و وحید قبادیان مهم هستش
2.ایستایی گلابچی دبیرستان رشته ساختمان از دروسی است که میتوانید در شهر دلخواه قبول شوید
3.عناصر دبیرستان خیلی مهم هستش از دروسی است که میتوانید در شهر دلخواه قبول شوید
4. مصالح فصل بتن خیلی سوال میاد اول بتن بخونید
5.متره
6. ترسیم فنی هنرستان کتابهاش مهم هستش

5. مبانی نظری
5.1تاریخ معماری
مبانی نظری از دروسی است که میتوانید در شهر دلخواه قبول شوید
پرسپکتیو از دروسی است که میتوانید در شهر دلخواه قبول شوید

در کنکور روش صحیح برنامه ریزی خیلی مهم هستش حتما خلاصه نویسی کنید تلاش کنید ولی استرس نداشته باشید
اگر سوالی را 50درصد شک داشتید نزنید
مدیریت زمان را یاد بگیرید
آزمون ازمایشی حتما بدید
سوالات کنکور سالهای گذشته را آنالیز کنید

وضعیت
موضوع بسته شده است.