فيلم های آموزشی در ارتباط با محصولات مايکروسافت

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
با سلام

قصد دارم در این تاپیک فيلم های آموزشی در ارتباط با محصولات مايکروسافت رو قرار بدم :gol:

هرگونه اسپم و یا پست نامرتبط بدون اطلاع قبلی حذف خواهد گردید :gol:
 

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
Pluralsight – Parent-Child Data With EF, MVC, Knockout, Ajax, and Validation

Pluralsight – Parent-Child Data With EF, MVC, Knockout, Ajax, and Validation

Pluralsight – Parent-Child Data With EF, MVC, Knockout, Ajax, and Validation

Title: Pluralsight – Parent-Child Data With EF, MVC, Knockout, Ajax, and Validation
Video Format: MP4
File Size: 890 MB

There are many tutorials that focus on one or two technologies involved in creating an interactive web application, but none cover all the elements of creating a complete solution that uses Entity Framework, MVC, Knockout, Ajax, jQuery validation, and concurrency tracking to roundtrip from client to server and back again. This training course shows you in a way you can easily understand and then apply to their own projects.
There are many tutorials that focus on one or two technologies involved in creating an interactive web application, but none cover all the elements of creating a complete solution that uses Entity Framework, MVC, Knockout, Ajax, jQuery validation, and concurrency tracking to roundtrip from client to server and back again. Even those that partially cover the technologies involved still do not cover the complexities of handling parent-child data models, such as sales orders and their associated line items. This training course shows you in a way you can easily understand and then apply to their own projects.

Download Links :

کد:
[URL]http://uploaded.net/file/t8brdtor/Parent-ChildDataEFMVC.part1.rar[/URL]
 [URL]http://uploaded.net/file/wrgu59dg/Parent-ChildDataEFMVC.part2.rar[/URL]
 [URL]http://uploaded.net/file/8fl3lvld/Parent-ChildDataEFMVC.part3.rar[/URL]
 [URL]http://uploaded.net/file/aknl0rhc/Parent-ChildDataEFMVC.part4.rar[/URL]
 [URL]http://uploaded.net/file/7ojl054e/Parent-ChildDataEFMVC.part5.rar[/URL]

OR


[URL]http://rapidgator.net/file/d3e9bd8103d1f98cb6bee83c3093da29/Parent-ChildDataEFMVC.part1.rar.html[/URL]
 [URL]http://rapidgator.net/file/526c89d5249a294bb35f4bcd2bb2d5ff/Parent-ChildDataEFMVC.part2.rar.html[/URL]
 [URL]http://rapidgator.net/file/7b88e7412fb184293309963e4c425fbc/Parent-ChildDataEFMVC.part3.rar.html[/URL]
 [URL]http://rapidgator.net/file/94f4fceea6c6323dbae1a6c43834ee8a/Parent-ChildDataEFMVC.part4.rar.html[/URL]
 [URL]http://rapidgator.net/file/350b0b5f5eac226a80c6b041ab7ad6d2/Parent-ChildDataEFMVC.part5.rar.html[/URL]


 
آخرین ویرایش:

moradaliyan

عضو جدید
آموزش ASP.Net Identity در MVC5

آموزش ASP.Net Identity در MVC5

اگر به دنبال یک آموزش کامل و کاربردی در مورد Identity هستید این ویدیوی آموزشی بهترین گزینه است.
آخرین تکنولوژی ماکروسافت برای مدیریت کاربران در ASP.NET به نام Identity است. در سال های اخیر برنامه نویسان دات نتی برای مدیریت کاربران از ASP.NET Membership استفاده می کردند ولی در Identity تحول اساسی در این تکنولوژی رخ داده است بطوری که میتوان گفت سیستم مدیریت کاربران فعلی ارتباط چندانی با سیستم قدیمی ندارد. محدودیت ها تا اندازه زیادی کاسته شده و برنامه نویس انعطاف پذیری و قابلیت های زیادی را به کمک Identity احساس خواهد کرد.دوره آموزشی ASP.NET Identity بر پایه MVC تهیه شده است و بطور کامل این تکنولوژی را برای علاقمندان بیان کرده است. پیش نیاز این دوره، آشنایی با مبانی ASP.NET MVC و همچنین EntityFramework است. اگر تا امروز تنها یک پروژه و آن هم دست و پا شکسته با MVC و EF تهیه کرده اید نگران نباشید. در این دوره سعی شده برخی مفاهیم ASP.NET MVC نیز توضیح داده شود.از دیگر ویژگی های این دوره، وجود توضیحات در مورد کاربرد Owin در ASP.NET MVC است که کمترین منابع در اینترنت را داراست. فصل اول در شش قسمت، اختصاصا به این موضوع پرداخته است.همچنین موضوع Claim نیز که در دوره های آموزشی و کتاب ها کمتر به آن پرداخته شده است در فصل آخر به طور کامل توضیح داده شده است.مباحثی که به عنوان مبانی از آن یاد میشود، مثل توابع و متدهای جنریک و همچنین Func ها در حدی که نیاز های مربوط به درک Identity را برطرف کنند، توضیح داده شده است. بخش های اختصاصی در مورد Seed و Migration در این دوره موجود است و ویدیوهای بخش Migration برای عموم قابل دسترسی است.سرفصل و محتوای این دوره بر اساس کتاب های مرتبط با MVC تنظیم شده است و از لحاظ آموزشی دارای منطق درست و مفیدی برای یادگیری است.
برای دانلود ویدیو های آموزش به این آدرس مراجعه کنید.
 

moradaliyan

عضو جدید
آموزش WEB API و SPA

آموزش WEB API و SPA

در این دوره آموزشی ویژگی های WebAPI توضیح داده شده است که یک فریم ورک تازه در پلتفرم Asp.NET محسوب میشود و به شما اجازه میدهد به سرعت و به سادگی یک وب سرویس ایجاد کنید و میتواند یک API برای کلاینت از نوع HTTP فراهم نمایید.

ویژگی Web API بر مبنای همان ساختار برنامه MVC Framework است اما نمی توان آن را بخشی از فریم ورک MVC دانست. در این دوره آموزشی پس از معرفی مقدماتی WebAPI سراغ SPA یا Single Page Application رفته ایم و ارتباط آن با وب سرویس ها را توضیح داده ایم. این آموزش بر اساس یک مثال و تکمیل آن طراحی شده است.

دوره آموزشی فوق برای افرادی تهیه شده که با ASP.NET MVC آشنایی دارند و همچنین نسبت به Jquery و جاوااسکریپت بیگانه نیستند.

برای دانلود ویدیو آموزش از این لینک استفاده کنید.
 

moradaliyan

عضو جدید
ویدویوی کامل و کاربردی آموزش Entity Frame Work

ویدویوی کامل و کاربردی آموزش Entity Frame Work

ویدیو آموزش کامل و کاربردی استفاده از Entity Frame Work :
در این دوره هدف ما آشنایی شما با یک O/RM متن بازِ ارائه شده توسط ماکروسافت به نام Entity Frame Work و قابلیت های آن برای از بین بردن شکاف بین زبان برنامه نویسی و پایگاه داده است. به گونه ای که شما با استفاده از Entity Frame Work به این توانایی دست پیدا کنید تا در مقابل مدل های مفهومی ، از یک مدل جدید با امکان دسترسی و برنامه نویسی مستقیم بر اساس ساختار یک پایگاه داده استفاده نمایید . در نتیجه شاهد کاهش میزان کد نویسی ، راحتی در گسترش ، بهبود و نگهداری برنامه باشید. پس به طور کلی در این دوره هدف های زیر را دنبال خواهیم کرد :  1. آموزش Entity Frame Work به افرادی که تا کنون با این تکنولوژی آشنایی نداشته اند.
  2. تعریف Entity Frame Work به عنوان تکنولوژی جدید دسترسی به داده ها و آمادگی ذهن مخاطب برای استفاده از آن در برنامه های کاربردی.
  3. معرفی قابلیت های نسخه جدید Entity Frame Work به افرادی که قبلا با این تکنولوژی آشنایی داشته اند.
  4. آموزش نسخه ی Entity Frame Work ۵.۰ به عنوان نسخه ی مهم ارائه شده توسط ماکروسافت و در نهایت بررسی ویژگی های اضافه شده به نسخه ی Entity Frame Work ۶ همراه با مثال های کاربردی.

برای دریافت لینک های دانلود این آموزش می توانید به این آدرس مراجعه کنید
 

moradaliyan

عضو جدید
آموزش Linq در 30 دقیقه

آموزش Linq در 30 دقیقه

ا وجود زبان برنامه نویسی محبوبی مثل سی شارپ و مفاهیم شیء گرایی آن ،که امکانات فوق العاده ای را در اختیار برنامه نویسان قرار می دهد، نبود روشی آسان برای اتصال با منابع داده همیشه احساس می شد. مثلا اشاره کنیم به دستیابی به اطلاعات با ADO.NET برای ارتباط با بانک اطلاعاتی یا دیتا سورس از شیء SQL Connection استفاده می شد. به عبارت دیگر SQL Connection برنامه ای را که ما به وسیله زبان C#.Net یا هر زبان دیگری نوشته ایم را به بانک اطلاعاتی مورد نظر متصل می کند.

زمانی که ما به وسیله ی SQLConnection به بانک مورد نظر وصل شدیم ممکن است در داخل بانک چندین جدول ، و در هر جدول تعداد زیادی فیلد داشته باشیم . به وسیله ی SQLDataAdapter به برنامه می گفتیم که به کدامین داده های داخل بانک احتیاج داریم . در حقیقت مقدار دهی اشیای نامبرده شده برای دسترسی به آبجکت DataSet مقدار دهی می شوند ساده تر بگم ما برای انجام هر کاری به DataSet نیاز داریم به عنوان مثال افزودن ، ویرایش ، حذف و خواندن اطلاعات تنها بوسیله ی آبجکت DataSet قابل انجام است ، آن هم با زبان T-SQL که برای دات نت بیگانه است و این بیگانگی باعث شد تا در سال ۲۰۰۵ تکنولوژی جدیدی که بوسیله ی آن بتوان با هر منبع داده ای اتصال برقرار کرد به نام LINQ معرفی شد.
معرفی این روش برنامه نویسان را به سمت استفاده از این زبان کوئرینگ ساده و سطح بالا حرکت داد تا جایی که LINQ برای کوئری گرفتن از منابع داده بیشتر مورد توجه قرار گرفت و دلایل زیر برای استفاده از لینک ارائه شد :
۱. ارائه یک رابط پرس و جو برای بسیاری از منابع داده.
۲. اگر هدف در برنامه کوئری گرفتن از دیتابیس باشد ، لینک با زبان C# یا VB یک پارچه است در نتیجه از بین بردن عدم تطبیق بین زبان های برنامه نویسی و دیتابیس را خواهیم داشت.
۳. لینک یک زبان Querying ساده و سطح بالاست.
۴. لینک یک زبان سازمان یافته است.
۵. لینک به جای Object های ADO.NET استفاده می شود.
۶. تمام ویژگی های ADO.Net در لینک نیز قابل دسترس هستند.
برای دریافت لینک دانلود ویدیوی آموزشی به این آدرس مراجعه کنید.
 

moradaliyan

عضو جدید
آموزش WCF با مثال

آموزش WCF با مثال

این ویدیو برای افرادی که با WCF یا بطور کلی وب سرویس ها آشنایی کلی دارند تهیه شده است.
بخش اول : مثالی از WCF
در این ویدیو یک مثال را بررسی کرده ایم. داشتن اطلاعات ابتدایی از WCF برای درک این ویدیو لازم است. سولوشنی حاوی دو پروژه تشکیل داده ایم. یکی از پروژه های یک سرویس و دومین پروژه یک وب فرم است که قرار است با آن سرویس ارتباط برقرار کند.
همچنین در قلب پروژه ی وب فرم یک سرویس دیگر قرار داده ایم و دو موضوع را بررسی کرده ایم:
- چگونه یک وب فرم با سرویس موجود درون پروژه ی خودش تعامل کند؟
- چگونه یک وب فرم با یک سرویس خارج از پروژه ی خودش تعامل کند؟
سرویس ها از نوع Restful تعریف شده اند. داده ها از طریق Json ارسال و دریافت شده اند. روش POST و GET در هر دو پروژه بررسی شده است.
برای دریافت لینک دانلود ویدیو به این آدرس مراجعه نمایید.
 

moradaliyan

عضو جدید
فیلم آموزش رایگان از سیر تا پیاز MVC5

فیلم آموزش رایگان از سیر تا پیاز MVC5

در این ویدیو ها بر اساس سر فصل های زیر به آموزش ASP.NET MVC خواهیم پرداخت. از لحاظ زمانی این دوره فشردگی خاصی ندارد و هر بخش بنا به محتوای آن ممکن است از چند دقیقه تا چند ساعت ویدیو باشد. نظرات شما در بهتر شدن کیفیت این آموزش ها اهمیت دارد. لطفا نقد ها و سوالات و پیشنهادات خود را به شکل کامنت برای هر بخش ارسال نمایید.مقدمات / اولین برنامهMVC /الگوی MVC / چه چیزهایی از زبان برنامه نویسی لازم است؟ /Razor چیست؟ /ابزار ضروری برای MVC /فروشگاه ورزشی : ایجاد یک سایت واقعی /فروشگاه ورزشی : هدایت صفحات /فروشگاه ورزشی : سبد خرید /فروشگاه ورزشی : موبایل /فروشگاه ورزشی : محیط مدیریت سایت / فروشگاه ورزشی : امنیت و پایان پروژه / بارگذاری پروژه /مروری بر پروژه های MVC /مسیر دهی و مسیریابی به کمک آدرس دهی مناسب /ویژگی های پیشرفته آدرس دهی /کنترلر ها و اکشن ها /فیلترها /توسعه کنترلرها /ویوها /هلپر متدها /هلپر متدهای قالب دهی شده /هلپر متدهای مرتبط با ایجکس و آدرس ها /Model Binding /Model Validation /Bundle ها /Web-API و SPA /
برای مشاهده جزییات بر روی این لینک کلیک کنید.
 

moradaliyan

عضو جدید
ویدیو آموزش رایگان دلیگیت ها و هر چیز مشکل مرتبط با آن در #C

ویدیو آموزش رایگان دلیگیت ها و هر چیز مشکل مرتبط با آن در #C

در این دوره به Delegate ها پرداخته شده است. این دوره برای افرادی مناسب است که با سی شارپ و برنامه نویسی آشنایی دارند و می خواهند اطلاعات خود را گسترش دهند. کسانی که با Winform یا WPF کار می کنند حتما با رویداد ها(events) آشنایی دارند ، اما رویدادها از کجا آمده اند و چگونه کار می کنند؟ در این دوره سعی کرده ایم به این سوال و سوالات زیر پاسخ دهیم.Delegate چیست و چگونه کار می کند؟
ارتباط Delegate با متدها چگونه است؟
مثال های مناسب برای یادگیری Delegate چگونه هستند؟
UI Thread چیست و چگونه مدیریت می شود؟
چرا کار کردن با Serial Port در برخی جاها به Delegate نیاز دارد؟
Func چیست؟
Action چیست؟
ارتباط Func و Action با دلیگیت چیست؟
عبارات لامبدا(LAMBDA) از کجا آمده اند و چگونه کار می کنند؟
رویداد(Events) چیست و چگونه کار میکند؟
برای مشاهده جزییات بر روی این لینک کلیک کنید.
 
بالا