فهرست کتابهای معماری

heva_23

عضو جدید
کتاب MODERN ARCHITECTURE SINCE 1900

کتاب MODERN ARCHITECTURE SINCE 1900

سلام
من دنبال کتاب MODERN ARCHITECTURE SINCE 1900 هستم هم کتاب انگلیسی و هم فارسی .
لطفاً اگه دارید لینک شو بزاره .
متشکرم

atiye_f

عضو جدید
نام چندكتاب درموردپوشش گياهي اقليم سردايران.مي خوام بدونم دراستان همدان در طراحي land scape ازچه گياهاني استفاده كنم.

amiiinem

عضو جدید
درود بر شما
دوستان من دارم يه مسجد طراحي ميكنم تلفيقي از مدرن و سنتي به مطالعات بيشتري درباره مساجد جديد نياز دارم
خواهشا اكه كتابي دارين بذارين.
اين نمونه اي هست كه هيجا نتونستم دانلودش كنم؟!!!:(معماری برای جوامع اسلامي امروز Architecture for Islamic Societies Today

http://www.filesonic.com/file/50524056/Architecture_for_Islamic_Societies_Today.pdf

pouian_ara

عضو جدید
کمک

کمک

Green Building A to Z: Understanding the Language of Green Building لینک میخواستم و دعات میکنم اگه کمک کنی:smile:

nazanin khajezad

عضو جدید
سلام واقعا ممنون از این لیست فقط اسم یک کتاب و می گم می شه واسم لینک دانلودش و بذارید
اسم کتاب این هست معماری آینده گرا تالیف سید احسان صیادی و سید مهدی مداحی
ممنون می شم خیلی لازمش دارم :smile:

dubai_vip3

عضو جدید
سلام من عضو جدید هستم

از این تایپیک هم واقعا خوشم آمد ممنون

اگر میشه کتاب
156. The Architect's Studio Companion, 3rd Edition می خواستم البته اگر fourth edition باشه خیلی بهتر ممنون

sky1368

عضو جدید
سلام دوست عزیز prank masterبا تشکر از لطف شما. من هرکاری میکنم دانلون نمیشه این کتاب که واسه طراحی سایت گذاشتی ممنون میشم راهنماییم کنی

ghazaly_es

عضو جدید
سلام دوست عزیز

سلام دوست عزیز

سلام دوست عزیز
من دنبال یه کتابی هستم به اسم health clubs architecture & design نوشته ی Kate Hensler می گردم می خواستم ببینم شما میتونین کمکی به من بکنین؟؟
با این که چند سال از ارسال این تایپیک گذشته ولی همچنان امید دارم که جوابمو بدین :)

3ina

عضو جدید
لام دوست عزیز.کتابی به نام هندسه ایرانی میخوام.دارین؟؟؟

mah.arch65

عضو جدید
سلام ....بچه ها کسی میدونه کتاب های نایاب معرفی شذه منابع ارشد چطوری تهیه کنم؟کتاب راز جویان (آسایش در بناه معماری همساز با اقلیم)

adorableza

عضو جدید
سلامومن نمیدونم کدومشون درباره معمتری سبز هست
مطلب درباره گل خانه های معروف میخوام.میتونی برام آپلود کنی؟؟
ممنون میشم
:)

adorableza

عضو جدید
معماری سبز

معماری سبز

درباره گل خانه های معروف اطلاعات میخوام تو کدومشون هست؟؟
میتونی برام آپلود کنی
خیلی گشتم ولی سخت پیدا میشه ممنونم
پایان نامه دارم درباره معماری سبز-طراحی گلخانه:D

sepideh zamani

عضو جدید
سلام وخسته نباشید، کتاب یا منبع خاصی هست که از بحثهای روز دنیا حرف زده باشه ؟ من دنبال یه مبانی نظری قوی واسه پایان نامه ام هستم. موضوع پایان نامم هم تلفیق معماری و طراحی شهریه. ممنون میشم کمکم کنین.

ud_ee1987

عضو جدید
با سلام. دست گلت هم درد نکنه بابت این کتاب های خوبی که اینجا گذاشتی. من یک از این کتاب ها رو برای پایان نامه م لازم داشتم میشه لینکشو برام بذارید . ممنون می شم.The Cohousing Handbook: Building a Place for Community 163:

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز

iman.thq

عضو جدید
درخواست کتاب

درخواست کتاب

سلام
میشه لطفا کتاب "
A pattern language by christopher alexander" رو لینکش رو بزاری لطفا ؟

mesi2

عضو جدید
salam,
mishe linke in chand ta ketab ro ham bezary?
architect+engineering=structure
understanding building
structure in architecture:the building of building

paria12345

عضو جدید
سلام.موضوع پایان نامه من ساختمان شهرداری پایداره.میشه لطفا منابعی رو برای ساختمان اداری بهم معرفی کنی؟ مرسی

f29

عضو جدید
اینا رو که نمیشه دانلود کرد اگه امکان داره یه کتاب رباره ی اقلیم وساختمان بذارین برای مقاله ی دانشگاه میخوام ممنون میشم.

ges1382

عضو جدید
سلام
امکانش هست لینک دانلود کتاب
Geotechnical engineering handbook volumes1-3
رو بگذارید؟

خیلی ممنون میشم.

sepideh zamani

عضو جدید
سلام.خسته نباشید.
در ورد لاله زار و تاریخچه لاله زار کتابی هست که شه دانلود کرد؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

tarsasa

عضو جدید
هیچکدوم از لینکهای این تاپیک کار نمیکنه کسی هست که کمک کنه ؟

infinity1

عضو جدید
سلام.
هر اطلاعاتی، در مورد اتاق مهمان و فضای صبحانه خوری لازم دارم.چه کتاب و مجلات خارجی باشه چه ایرانی.ممنون.

بوی بارون

عضو جدید
دوستان کسی لینک دانلود یا pdf یا ..... از کتاب فرم فضا نظم و کتاب بیان گرافیکی داره؟
ممنون میشم کمکم کنید

mehdimehdi700

عضو جدید
سلام من این ترم پروژه هتل دارم اگه می تونی لینکای کتابهایی که فک میکنی بدرد پروژه هتل بخوره بذاری ممنون می شم.