فقط جهت خنده ( لطفا شیطونی نکنید )

sara-afshar777

عضو جدید

1- اون تصویر اول حاصل کار هنرمندان ارزشی عرب در تبلیغ حجاب است و تصویر دوم هم حاصل زحمات هنرمندان ارزشی ایرانی در کپی کردن همان طرح بالایی است!!البته طرح بالایی گم شده!
تازگی ها با چسباندن این تصویر در اطراف مدارس دخترانه یک حرکت ارزشی در جهت تبیین جایگاه واقعی زن و مرد شروع شده که شایسته تقدیر است. با توجه به اینکه قرن ها است شاعران منحرف با تشبیه زن و مرد به شمع و پروانه و گل و بلبل افراد نا اگاه را به بی ناموسی تشویق می کنند جا دارد هنرمندان ارزشی برای شیرفهم کردن ملت فهیم ایران بیشتر تلاش کنند.
ولی خب نظر سنجی برای ارزیابی درک تصویری خودتون از تصویر بالا قرار دادم و از شما میخوام با دقت فراوان به این سوالات جواب دهید:

1- شباهت دخترها به شکلات در این است که …..
الف- هر دو به کشورهای عربی صادر می شوند
ب- هر دو را باید بسته بندی کرد تا فاسد نشوند
ج- هر دو باید دور از دسترس اطفال نگهداری شوند
د- هر دو برای لذت بردن ساخته شده اند و خاصیت دیگری ندارند

2- دختری که در محل کار حجاب را رعایت می کند ولی در خانه پارتی می اندازد چه نوع شکلاتی است؟
الف- شکلات مغزدار
ب- شکلات رژیمی
ج- شکلات دو رنگ
د- هات چاکلت

3- اگر نسبت دخترهای بدحجاب به پسرهای دخترباز مانند نسبت شکلات باشد به مگس، نسبت پسرهای دخترباز به بچه مثبت ها مانند نسبت ……
الف- مگس بالدار است به مگس بی بال
ب- مگس سالم است به مگس دیابتی
ج- مگس معمولی است به خرمگس
د- مگس سمج است به مگس بی بخار

4- اصطلاح (( شکلات پیچ )) به چه معنی است؟
الف- دختری با حجاب خفن که فقط یک چشمش بیرون است
ب- میت کفن شده
ج- کسی که دوست دخترش او را پیچانده باشد
د- الف و ب صحیح است

5-پسری که با (( شکلات پیچ )) دوست می شود چه نوع مگسی است؟
الف- خرمگس
ب- مگس نابینا
ج- مگس سرکه
د- مگس قانع

6- اگر دخترها شکلات باشند و پسرها مگس ، نقش یک رسانه برابر است با ……
الف- خرمگس معرکه
ب- پشه بند
ج- بسته بند سیار
د- صاحب قنادی

7- با استفاده از پیام نهفته در تصاویر بالا شعر انحرافی زیر را اصلاح کنید :
(( حاجت مطرب و می نیست تو برقع بگشا تا چو زلفت سر سودازده در پا فکنم ))
الف- حاجت مطرب و می نیست تو برقع بگشا تا بیان حالتو بگیرن
ب- حاجت مطرب و می نیست تو هم برقع نگشا که حوصله دردسر نداریم
ج- مطرب و می چیزهای بسیاری بدی میباشد خواهرم تو شکلاتی و من مگستم ! خودت را در جای خشک و خنک و پوشیده نگه دار که من هم بروم دنبال کارم
د- حاجت مطرب و می نیست تو برقع نگشا زلفاتم جمع کن بزار سر ما هم سر جاش بمونه

8- به سوالات فوق چگونه جواب دادید؟
الف- با کمک یک حشره شناس به نام امیر حجوانی
ب- با کمک یک قناد به نام نریمان
ج- همینجوری قضا قورتکی
د- جواب ندادم چون سوالات مزخرفی بود

2- معمولا رسم است که هر سال روز اول محرم یک مقام اعلام میکنه در ماه محرم جرایم 90 درصد یا بیشتر کاهش پیدا می کند و البته برای اینکه مردم فکر نکنند این هم چیزی شبیه پیش بینی وضع هوا است اضافه می کنند سالهای قبل هم همینجوری بوده. خب این واقعا باعث مباهات است که 90 درصد جمعیتِ دزد و چاقوکش و خفت گیر و شرخر و باجگیر و کف زن و پا انداز در این مملکت اعتقادات شدید مذهبی دارند. به نظر من اون ده درصد باقی مونده هم مذهبی هستند منتها برای اینکه ریا نشه تقیه می کنند و کارشون را محرمها تعطیل نمی کنند.
خود من هم خیلی از این مومنان فصلی را میشناسم که در ماه محرم و صفر و ماه رمضان یک سری کارها مثل عرق خوری را میگزارند کنار یا یک دفعه نمازخوان میشن. میشه گفت اینها پیرو این شعر حافظ هستند که میفرماید:
نگویمت که همه ساله می پرستی کن / سه ماه می خور و نه ماه پارسا می باش
البته عده ای عقیده دارند در اصل حافظ می خواسته بگه سه ماه پارسا می باش و نه ماه عشق و حال کن ولی چون قافیه تنگ امده برعکسشو گفته
یک روایت دیگری هم هست که میگه این توصیه حافظ مربوط به دوره بارداری خانمش بوده و حافظ به خاطر نگرانی از تاثیر مصرف الکل در دوره بارداری این را به خانمش گفته
به هر حال اصل توصیه جناب حافظ هرچی باشه برخی ایرونیها ثابت کرده اند که در جمع کردن خدا و خرما استعداد کم نظیری دارند و در واقع با این روش ادم میتونه در دنیا و اخرت عشق و حال کنه ….. !!

باز به قول جناب حافظ:
فردا شراب کوثر و حور از برای ماست / امروز نیز ساقی مه روی و جام می!

SoLTAnEH

عضو جدید
بسی خندیدیم...
حالا اگه شکلات ما از این آبنبات کیلویی ها باشه ...یا از این کاکایویی ها که گرمیه (gr)باشه حکم چیه؟؟!!!

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
حس میکنم بحث میخواد سیاسی بشه!
به همین خاطر دوری میگزینم!!!!!

بالا