عکسهای جذاب و نادر از هواپیمای بوئینگ 747

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
مبينا اين حرفت خيلي بهم برخورد كجاي تايپيك هام جنجالي و ناآگاهانه هست ؟
اگه فكر مي كنيد تايپيك هام جنجاليه گزارش بدين حذف كنن ناراحت نميشم
نه من ادم زیر زیرکی نیستم که جلو روت خوب بگم وپشت سرت تند وتند اخطار بدم...تا حالا نه واسه تو بلکه واسه هیچکس اخطار ندادم..اما اگه ببینمش بهش انتقاد میکنم...
مثلا همون تاپیک خوردن شیر همسر........خوب اخه پسر خوب اون جاش اینجاست؟؟؟ درسته تاپیک پر بیننده ای بود ..اما در شان شما نیست که این تاپیکو بزنی ..در شان بچه ها هم نیست که بخوان پست بزارن دعواکنن..یا حرفای رکیک وزشت بزنن..

این که انقد فعالی جای تشکر داره..اما خواهش میکنم تاپیک جنجالی دیگه نزن...ممنونم ازت;)

milad1378

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه من ادم زیر زیرکی نیستم که جلو روت خوب بگم وپشت سرت تند وتند اخطار بدم...تا حالا نه واسه تو بلکه واسه هیچکس اخطار ندادم..اما اگه ببینمش بهش انتقاد میکنم...
مثلا همون تاپیک خوردن شیر همسر........خوب اخه پسر خوب اون جاش اینجاست؟؟؟ درسته تاپیک پر بیننده ای بود ..اما در شان شما نیست که این تاپیکو بزنی ..در شان بچه ها هم نیست که بخوان پست بزارن دعواکنن..یا حرفای رکیک وزشت بزنن..

این که انقد فعالی جای تشکر داره..اما خواهش میکنم تاپیک جنجالی دیگه نزن...ممنونم ازت;)

خوردن شير همسر يك نوع مسخره كردن سوال از مرجع تقليد بود خودم اين تصويرو گذاشته بودم كه از شغل مراجع و كاري كه مي كنن در قبال زندگي مرفه يك انتقادي بشه
هيچ منظوري در اين كار نبود

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

لایک....

هزارتا هم پست بزاري ادامه ميدم چون حرفتو قبول ندارم
من دیگه ادامه نمیدم ...دوست گرام...
مواظب خودت باش .

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوردن شير همسر يك نوع مسخره كردن سوال از مرجع تقليد بود خودم اين تصويرو گذاشته بودم كه از شغل مراجع و كاري كه مي كنن در قبال زندگي مرفه يك انتقادي بشه
هيچ منظوري در اين كار نبود

اگه هدف این بود.......خب لایک.......
اما اخه هرکس ازاون تاپیک یک جور برداشت کرد.......بسته به شعورشون پاسخ ها مختلف بود....بعضی پست ها واقعا تاسف بار بود..
در هر صورت اگه الان رک حرف زدم وناراحتت کردم معذرت میخوام....به نظرم از اخطار دادن بهتره:biggrin:
موفق باشی وبای..

milad1378

عضو جدید
کاربر ممتاز
نخیر ... اتفاقا" به این ضرب المثل رسیدم :
کسی که خوابه رو میشه از خواب بیدار کرد
ولی کسی که خودشو به خواب زده رو اصلا...

.
.
.
.
.
بدرود.

داداش من يكبار بهت گفتم اگه از من خوشت نمياد وارد بحث تو تايپيك هاي من نشو اگه من برا تايپيك هات نظري گذاشتم اون موقع بيا جلوي منو بگير
شما تنها كسي هستي كه با حرف هاي كنايه آميز طرف و تحقير مي كني بچه كه نيستم خيلي چيزا را ميشه بصورت خصوصي ارسال كرد
اگه يكي اشتباهي كرده باشه راحت ميش با پيام خصوصي طرف مقابل و اگاه ساخت متاسفانه شما اولين بار نيس كه براي تحقير كردن دست به چنين كارايي مي زني
به هر حال من اهل ناراحت كردن كسي نيستم

milad1378

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه هدف این بود.......خب لایک.......
اما اخه هرکس ازاون تاپیک یک جور برداشت کرد.......بسته به شعورشون پاسخ ها مختلف بود....بعضی پست ها واقعا تاسف بار بود..
در هر صورت اگه الان رک حرف زدم وناراحتت کردم معذرت میخوام....به نظرم از اخطار دادن بهتره:biggrin:
موفق باشی وبای..

من اصلا" نميدونم چند تا پست گذاشتن
فقط تايپيك و گذاشتم بر گشتم ديدم نيست پر بازديدشم از شما شنيدم
حالا واقعا" پر بازديد بود :biggrin:
برام تجربه شد جنبه همه با هم يكي نيست گذاشتن بعضي تايپيك ها اشتباهه

مبینا جون

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اصلا" نميدونم چند تا پست گذاشتن
فقط تايپيك و گذاشتم بر گشتم ديدم نيست پر بازديدشم از شما شنيدم
حالا واقعا" پر بازديد بود :biggrin:
برام تجربه شد جنبه همه با هم يكي نيست گذاشتن بعضي تايپيك ها اشتباهه

فقط باید میبودی ومیدیدی که چه حرفایی زدن تو تاپیک.........:biggrin:
پر بازدید؟؟؟؟؟ در عرض یک ساعت تاپیک ترکید..............:biggrin:

...ANTY...

عضو جدید
کاربر ممتاز
چقده شبیه هواپیما های داخلن!!!
مخصوصا داخلشون!
جیمبوووووووووووووووووووووووو....................جیمبووووووووووووووووووووووو!