عوض کردن Text فرم از طریق کد نویسی

tina.programer

عضو جدید
سلام من می خوام یه Text باکس بزارم و یه دکمه که از تکست باکس یه کلمه ای رو بگیرم و مثلاً فرم شماره یک عنوانشو (Text اشو) عوض کنم :redface: دیگه تو مراجعات بعدی همین Text که تعیین شده باشه :confused:

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
خصوصیت Text فرم رو باید ست کنید دیگه و اینکه متن را ذخیره کنید و هربار آن را لود کنيد.

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
عزیزم کلاً مراحل کار به این شکل هست:
1. بانک یا فايلی دارید با یک مقدار پيش فرض برای عنوان فرم
2. لود این مقدار از بانک یا فايل و تنظيم آن به خصوصیت Text فرم
3. در صورتی که مقدار جدیدی در جعبه متن وارد شد و دکمه save را مثلاً زدید، آن مقدار را در بانک یا فايل بر روی مقدار قبل Overwrite می کنید و Text فرم را تغيير می دهید.

حالا شما بگو کجاش رو مشکل داری :gol:

RIG

متخصص C#.net
کد:
    private void button1_Click(object sender, EventArgs e)
        {
            // 1 txt box va 1 button...
            if (textBox1.Text != "")
            {
                this.Text = textBox1.Text;
            }
            // واسه ذخیره اطلاعاتم باید از بانک استفاده کنی این فقط نحوه تغییر تکست فرم هستش 

}

MojtabaDinarvand

عضو جدید
سلام من می خوام یه Text باکس بزارم و یه دکمه که از تکست باکس یه کلمه ای رو بگیرم و مثلاً فرم شماره یک عنوانشو (Text اشو) عوض کنم :redface: دیگه تو مراجعات بعدی همین Text که تعیین شده باشه :confused:

با سلام.

در چنین مواقعی اکثر برنامه نویسان از Setting خود برنامه استفاده می کنن و نیازی به فایل و بانک جداگانه ای برای این کار نیست.

موفق باشید...

tina.programer

عضو جدید
نه ببینید منظور من اینه که
من یه بخش برای برنامم درست کنم عوض اینکه من یک بار Text
فرمم رو ثابت بنویسم کاربر خودش بتونه از داخل برنامه هر موقع خواست Text فرم رو تغییر بده و ثبت کنه

tina.programer

عضو جدید
اون کدی که نوشتید text فرم جاری رو تغییر میده من می خوام مثلاً توی فرم 1، یک تکست باکس داشته باشم که هرچی اون تو بود با یک دکمه مثلاً text فرم 5 رو (عنوان فرم ) تغییر بدم:(

RIG

متخصص C#.net
اون کدی که نوشتید text فرم جاری رو تغییر میده من می خوام مثلاً توی فرم 1، یک تکست باکس داشته باشم که هرچی اون تو بود با یک دکمه مثلاً text فرم 5 رو (عنوان فرم ) تغییر بدم:(
میدونستم سوال بعدیت چیه کلا با بانک نوشتم ذخیره شه بعد لود شه .:D:D
اما فکر نکنم تو برنامه ها نیاز باشه . راستش نمیدونم دقیقا با پروژت چیکار میکنی. :redface:
اما چیزی رو که خاستی تو ضمیمه به طور کامل هست

پیوست ها

• TitelForm.zip
    70.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0