عنوان پایان نامه شما چیه؟

emperatoretanhai

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام خدمت همه دوستان
ممنون میشم از دوستانی که مایلند نام پاییان نامشونو بقیه هم بدونند و اگر هم امکان داشته باشه کمک بقیه دوستان بدن برای انجام و رفع مشکلات مربوط به پایان نامه

mb206

عضو جدید
من کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات در دانشگاه قزوین درس میخونم عنوان پایان نامه من
sink mobility sensor network

nila54

عضو جدید
با سلام من کارشناسی ارشد نرم افزارم یک موضوع برای پایان نامه می خوام در زمینه نرم افزار باشه ممنون

yasi70

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
من دارم برا ارشد امسال میخونم اگه خدا بخواد
اما موضوع پروژه کارشناسیم کرک بود
کسی کمکی خواست هستم

mahdimrm

عضو جدید
سلام خدمت دوستان.
پايان نامه من بررسي و تحليل هك دستگاه ها و سيستم عامل ها xp و 7 با back track است كسي مي تونه كمكم كنه؟؟؟

senator69

عضو جدید
من کارشناسی نرم افزار هستم و موضوع پروژم ساخت یک سیستم خبره هست ولی موضوعش به عهده خودمه مثلا میتونم در مورد سیستم خبره پزشکی مثل تشخیص سرطان خون یا ثشخیص سرما خوردگی یا در مورد روان شناسی و..... کار کنم.
احتیاج به حدود 70 رول یا قانون دارم(یعنی یه سری سوال میخام با جوابش )
میشه کسی کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟

tulip_yx

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز
پروژه پایانی من در مورد
power control in uwsn هست
Uwsn مخفف شبکه های بی سیم حسکر زیر آب هست.
لطفا در صورت داشتن اطلاعات بهم کمک کنین

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

من یه فروم ساختم واسه دانشگاهمون....که بچه های دانشگاه میتونستن بیان عضو شن...اما کسی از این پروژه ها برنداره که هزار جور دردسر داره:D

Setareh_madness

عضو جدید
مشکل در انتخاب پروژه کارشناسی

مشکل در انتخاب پروژه کارشناسی

سلام دوستان من این ترم پروژه کارشناسی دارم رشته ام هم مهندسی کامپیوتر-سخت افزار است حالا به شدت سر انتخاب موضوع پروژه درگیرم استادم میگه با پروتئوس یه میکرو Program کن اما من دوست دارم در زمینه شبکه باشه کسی موضوع خوب تو شبکه سراغ داره؟؟ لطفا راهنمایی کنید :(

محدثه جووون

عضو جدید
سلام
من تازه فارغ التحصیل شدم موضوع پایان نامه کارشناسیم پیاده سازی الگورتم رمزdes بر روی تراشه fpga بود
گرایشم سخت افزار هست

emperatoretanhai

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان من این ترم پروژه کارشناسی دارم رشته ام هم مهندسی کامپیوتر-سخت افزار است حالا به شدت سر انتخاب موضوع پروژه درگیرم استادم میگه با پروتئوس یه میکرو Program کن اما من دوست دارم در زمینه شبکه باشه کسی موضوع خوب تو شبکه سراغ داره؟؟ لطفا راهنمایی کنید :(
مثلا...امنیت در شبکه های وایرلس...ولی سخته ها
سلام
من تازه فارغ التحصیل شدم موضوع پایان نامه کارشناسیم پیاده سازی الگورتم رمزdes بر روی تراشه fpga بود
گرایشم سخت افزار هست

مرسی

FErEshtE_b68

عضو جدید
سلام من عضو چدیدم و مقطع کارشناسی نرم افزارمو تموم کردم پارسال
موضوع پروژم تو کاردانی سیستم حضورو غیاب خوابگاه با استفاده از دستگاه بارکد خوان بود و پروژه کارشناسیمم هوش مصنوعی تشخیص چهره با استفاده از نرم افزار مطلب بود
خیلی عالی بود و کلی چیزی یاد گرفتیم!!
هرچند مشکلات باعث شد که دیگه دنبالش نکنم:razz:
اما واقعا اگه به مطلبی علاقه دارید موضوع پروژتونو همون بردارید. من موضوع کارشناسیم در حد ارشد بود و استادمون که داره دکترا میگیره خیلی خوشش اومد . چون علاقه داشتیم این موضوع رو برداشتیم اما حیف که نشد دنبال کنم :mad:

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من عضو چدیدم و مقطع کارشناسی نرم افزارمو تموم کردم پارسال
موضوع پروژم تو کاردانی سیستم حضورو غیاب خوابگاه با استفاده از دستگاه بارکد خوان بود و پروژه کارشناسیمم هوش مصنوعی تشخیص چهره با استفاده از نرم افزار مطلب بود
خیلی عالی بود و کلی چیزی یاد گرفتیم!!
هرچند مشکلات باعث شد که دیگه دنبالش نکنم:razz:
اما واقعا اگه به مطلبی علاقه دارید موضوع پروژتونو همون بردارید. من موضوع کارشناسیم در حد ارشد بود و استادمون که داره دکترا میگیره خیلی خوشش اومد . چون علاقه داشتیم این موضوع رو برداشتیم اما حیف که نشد دنبال کنم :mad:

جسارت نباشه ولی وقتی میشه گفت در حد پروژه‌ی ارشد بوده که مثلاً یه الگوریتم جدید برای تشخیص چهره ارائه کرده باشید که سرعت یا دقت (یا هر دو) تشخیص چهره در الگوریتم شما نسبت به الگوریتم‌های موجود بهتر باشه و این رو به صورت تئوری و عملی اثبات کنید.
مشابه کار شما رو یکی از دوستان من انجام داده بود که در یک فایل متحرک (مثلاً gif یا ویدئو) چهره‌ها رو به صورت آنلاین تشخیص میداد و البته این مدارش رو روی یک بُرد FPGA هم پیاده‌سازی کرد که به صورت عملی کار میکرد.

FErEshtE_b68

عضو جدید
جسارت نباشه ولی وقتی میشه گفت در حد پروژه‌ی ارشد بوده که مثلاً یه الگوریتم جدید برای تشخیص چهره ارائه کرده باشید که سرعت یا دقت (یا هر دو) تشخیص چهره در الگوریتم شما نسبت به الگوریتم‌های موجود بهتر باشه و این رو به صورت تئوری و عملی اثبات کنید.
مشابه کار شما رو یکی از دوستان من انجام داده بود که در یک فایل متحرک (مثلاً gif یا ویدئو) چهره‌ها رو به صورت آنلاین تشخیص میداد و البته این مدارش رو روی یک بُرد FPGA هم پیاده‌سازی کرد که به صورت عملی کار میکرد.

پروژه من تشخیص چهره با استفاده از الگوریتم ICA بود. الگوریتم ICA رو قبلا یکی از مهندسین ایرانی ارائه داده بوده و لی اینجور که استادمون میگفت ما اولین بار بود که اون الگوریتم رو توی پروژمون و به این شکل پیاده سازیش کردیم.نه اینکه بگم یه اختراع جدید , ولی با داشته هایی که داشتیم یه نوآوری محسوب میشد
بازم ممنون از یادآوریتون:smile:

hava123

عضو جدید
سلام
در رمینه محاسبات ابری
مدیریت منابع ،امنیت ،ذخیره سازی می تونید کار کنید
ولی خیلی سخت وزمانبر هست

M_I_F

عضو جدید
سلام من ترم آخر کارشناسی هستم یه پایان نامه یا موضوع میخواستم . ..

sajjad-fathi

عضو جدید
سلام دوستان.من ترم آخر كارشناسي نرم افزار هستم
براي پروژه كاراموزيم يكم گير كردم.چندتا موضوع بهم دادن كه يكيشو بعنوان پروژه معرفي كنم و آماده كنم.البته بالاي 40 صفحه باشه.اگه كسي از شما دوستان يكي از اين موضوعات رو سررشته داريد يا پروژه اي در اين رابطه داريد ممنون ميشم واسم ايميل كنيد.يا منبع و كتاب معرفي كنيد.ترم تابستون گرفتم وقتم كمه

موضو عات پروژه :

طراحي سيستم هاي مطمئن * معرفي جديدترين و مهمترين الگوريتم هاي فشرده سازي تصوير * الگوريتم هاي رمزنگاري در اينترنت و ارائه يك الگوريتم مناسب
استفاده از منطق فازي براي كنترل ترافيك جاده اي * الگوريتم فشرده سازي صوت تصوير ويديو * بيو انفورماتيك * smart grid * كارايي هوش تجاري در كسب و كار الكترونيك
مسيريابي در شبكه هاي حسگر بي سيم با استفاده از منطق فازي * پردازش لوله اي * پردازش موازي در سخت افزار * حافظه هاي تحمل پذير خطا * معماري سيستم هاي موازي
مدارهاي مجتمع در مقياس بزرگ

آخرین ویرایش توسط مدیر:

سار65

عضو جدید
من دانشجوارشدنرم افزارم عنوان پایان نامم بهبودبهره وری اطلاعاته...کسی اگه مطلبی ..مقاله ای...نوشته ای ..چیزی داره ممنون میشم برام میل کنه...باتشکر.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

نمکستان

عضو جدید
سلام دوستان موضوع پایان نامه من بررسی معماری موتورهای جستجوی فارسی و بررسی قابلیت های آن ها است الان بایدبنویسم تحویل بدم تورو خداکمکم کنید:(

نمکستان

عضو جدید
سلام عنوان پروژه من بررسی معماری موتورهای جستوجو فارسی و مقایسه ی قابلیت های آن ها است لطفا کمکم کنید نمی دونم چی کارکنم:(

ghandak

عضو جدید
مهندس های گل سلام
من ترم آخر کارشناسی سخت افزار هستم و نمیدونم برای پروژه ام چه موضوعی انتخاب کنم اگر راهنمایی کنین یک دنیا ممنون میشم.

zahraheidary

عضو جدید
مقاله بررسی چالش های آموزش حضوری در ایران و رفع موانع با آموزش الکترونیکی

hbigdeli

عضو جدید
دوستان من ارشدIT هستم پروژه ام در مورد رای گیری الکترونیکی بود. هر کسی در این مورد سوال داره میتونم راهنماییش کنم

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چندتا لینک دانلود مقاله میخام درمورد تحمل پذیری خطا در شبکه های حسگر بیسیم - برا پایانامه ؟