عمر گذشته

madineh

عضو جدید
سلام دوستان هم باشگاهی ...
شخصی میگفت من 16 سال سن دارم .بزرگی به او خرده گرفت که نباید بگویی16 سال دارم ، بلکه باید بگویی 16 سال را دیگر ندارم .
راستی ما به جای سالهایی که دیگر نداریم چه چیزی به دست آورده ایم؟...
از خودم شروع میکنم من شاید در نگاه اول چیزهای زیادی را بدست آورده باشم اما اگر نگاهی دقیق به سالهای گذشته عمرم بیاندازم میبینم که توشه اندکی را فقط توانسته ام آن هم از دید خودم کسب کنم نه اصلا هیچ چیزی باز هم نه ،درسته که یه چیزهایی را ندارم اما همین که عشق به خدای مهربان واهل بیت در وجودم شعله افکنده جای امیدواریست که بتوانم در سالهای آینده کاری کنم وچیزهای بسیار زیادی را به دست آورم ...:gol::gol::gol::gol::gol:
شما چطور؟...

13654242

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
[FONT=&quot]روزی شخصی خدمت معصوم رسید و یه جورایی از زندگی شکایت می کرد ..از وضع بد مالی و.... معصوم به اوفرمود اگه تمام دنیا رو بهت بدن حاضری محبت ما واین عشقی که به ما داری رو بدی وازت بگیرن ؟شخص گفت نه حاضر نیستم ..معصوم فرمود پس ببین چقد ثروتمندی!!!!! حالا خدا کنه ما هم واقعا محب وشیعه اهل بیت باشیم واین عشق رو راحت نفروشیم اونوقت این عمره که گذشته (که امید وارم تو این راه گذشته باشه) هم با ارزش به نظر میاد..هر چند تلاش کردن برای بالا رفتن رو نباید هرگز فراموش کنیم (حتی در صورت خوب بودن هم سعی کنیم ابولفضل باشیم وبه حر بودن قناعت نکنیم)..از مطلبتون متشکرم ادم بهش فکر کنه رو زندگیش اثر خوبی میزاره..یا علی..والحمد لله رب العالمین[/FONT]

s_aa

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام مرسی بابت این تاپیک
و دعوت ما
واقعا
نمیدونم ما چه کرده ایم؟ چی داریم؟ ادم خوبی بودیم؟
کسی ر ونرنجوندیم؟
نمیدونم.....
امیدوارم زین پس بهتر باشیم.

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر کس از عمرش به اندازه تلاشش بهره میبره پس برا از این به بعد تلاشتو زیاد کن که بهره بیشتری ببری