علی کریمی یا فرهاد مجیدی

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
دوست عزیز میدونی چرا دوازدهمی شما جالبه؟؟؟؟
با این همه بازیکن و سر صدا والا قباحت داره!!!
کریم انصاری فر و سید جلال حسینی و محسن بنگر و...............
مهندس ما دوازدهمی فصل قبل رو داریم میگیم

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
شما هنوز جا دارین برین پایین تر.چهار تا که از گهر میخورین.فجر سپاسی هم مثل همیشه لولتون میکنه.مثل پارسال از هر جا میرسن تورتونو سوراخ میکنن
خوشم میاد از گهر و فجر میگین ولی نمیتونین بگین استقلال ..
چون تو بدترین شرایط و بدترین روزای فوتبالیمون تو 10 دقیقه کار استقلالو تموم کردیم ..:D

راستی اینجا جای کل کل نیستاا ..کلا :دی

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
تفاضل گل رو گفتید
من یه سوال دارم شما که تجربه سیزدهمی رو دارید چرا به دوازدهمی پرسپولیس گیر دادید؟نه به نظر من یه تیم باید تو فصل قهرمان بشه و یا سهمیه آسیا بگیره وگرنه بین دوازدهم و سیزدهم هیچ تفاوتی نیست ولی برام سوال بود شما چرا سیزدهمیتون رو یادتون رفته وهرچی میشه میگید پرسپولیس دوازدهم شد؟

تفاضل گل ، نه گل زده
از من میپرسی؟؟ من گیری به رده دوازده پرسپولیس ندادم که ، شما یه پستی گذاشتی منم جواب دادم
اما اگه از استقلالیا میپرسی خوب این دو طرفه هست ، شما میگید و اونا هم میگن دیگه ، چیزی که عوض داره گله نداره
خوب تو 11 دوره اخیر لیگ هم تعداد همین عناوینی که برای شما و البته ما ارزش داره ( مثل گرفتن سهمیه آسیایی ) برای استقلال که بیشتر بوده تا پرسپولیس
از نظر منم فرق زیادی بین 12 و 13 نیست

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوشم میاد از گهر و فجر میگین ولی نمیتونین بگین استقلال ..
چون تو بدترین شرایط و بدترین روزای فوتبالیمون تو 10 دقیقه کار استقلالو تموم کردیم ..:D

راستی اینجا جای کل کل نیستاا ..کلا :دی

بله عزیز نمیتونیم بگیم استقلال.......چون لیاقت شما مقایسه با همین تیماست
ما که چوبله چوبلتون کردیم تمام.حالا نوبتای جوونای گهره که لنگا رو بشورن و روی تیر دروازه پهن کنن
بله جای کل کل نیست:D......گشتیم تو تاپیک مردم.خدا ازمون بگذره

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما بدترین رتبه تو یه فصل رو داریم میگیم الآن که یه نیم فصل مونده
شما حالتون خوبه؟

با وضعی که شما دارین و گندی که این فصل زدین...از رتبه دوازدهمتون هم احتمالا پایین تر برین
با این همه خرید و بازیکنای تاپ
بله من خوبم.شما چطوری؟ اینطوری یا اونطوری؟

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
تفاضل گل ، نه گل زده
از من میپرسی؟؟ من گیری به رده دوازده پرسپولیس ندادم که ، شما یه پستی گذاشتی منم جواب دادم
اما اگه از استقلالیا میپرسی خوب این دو طرفه هست ، شما میگید و اونا هم میگن دیگه ، چیزی که عوض داره گله نداره
خوب تو 11 دوره اخیر لیگ هم تعداد همین عناوینی که برای شما ارزش داره ( مثل گرفتن سهمیه آسیایی ) برای استقلال که بیشتر بوده تا پرسپولیس
به هر حال گل زده و تفاضل گل رابطه مستقیم با هم دارن
نه کلا سوالی بود که از همه استقلالی ها داشتم
نه من ندیدم پرسپولیسی بیاد این بحثو پیش بکشه همیشه استقلالی ها میگین دوازدهمی تازه خیلی از پرسپولیسی ها هو در جوابشون رتبه سیزدهمشون رو نمیگم ولی من دیگه نتونستم اینو نگم
من دقیق نمیدونم اگه مال استقلال بیشتر بوده که حتما تو اون فصل بهتر بوده دیگه

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من برم نون بگیرم با اجازه دوستان
میدونم خیلی خوشحالتون کردم.سعی کنین در پوست خودتون بگنجین
یا علی

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
با وضعی که شما دارین و گندی که این فصل زدین...از رتبه دوازدهمتون هم احتمالا پایین تر برین
با این همه خرید و بازیکنای تاپ
بله من خوبم.شما چطوری؟ اینطوری یا اونطوری؟
شما خیلی پیش بینی میکنی منم یاد اون اختاپوس میندازی
ایشاالله که همیشه خوب باشی

GAME_OVER

کاربر ممتاز
بله عزیز نمیتونیم بگیم استقلال.......چون لیاقت شما مقایسه با همین تیماست
ما که چوبله چوبلتون کردیم تمام.حالا نوبتای جوونای گهره که لنگا رو بشورن و روی تیر دروازه پهن کنن
بله جای کل کل نیست:D......گشتیم تو تاپیک مردم.خدا ازمون بگذره
اوه اوه حسابی عصبانی شدید ..خخخخخ
پس ببین جوونای گهر خیلی از استقلال بالاترن اگه بتونن ما رو ببرن ..چون ما با داغونترین تیم تاریخمون تو 10 دقیقه استقلالو بردیم .. اونا اگه بتونن ما رو ببرن پس از استقلال خیلی بالاترن ..خخخ
اون 4تا دربی هم تا عمر دارین بهش افتخار کنین ..2 بازیشو داور بهتون داد ..یکیشم دوپینگ کردین ...درضمن بازی جام ولایتو که به زور مساوی کردین بینش افتاد.. اگه قراره بازی مساوی بینش حساب نشه ما 5 دربی پشت سر هم بردیم ..

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما خیلی پیش بینی میکنی منم یاد اون اختاپوس میندازی
ایشاالله که همیشه خوب باشی

اره اختاپوسه بچه محلمون بود.جنگ که شد با باباشینا رفتن المان
گیم اور عزیز شما هم سعی کن تا من نیستم زیاد حرف بزنی که فکت یه خورده راه بیفته:D
دیگه رفتم.بای

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
به هر حال گل زده و تفاضل گل رابطه مستقیم با هم دارن
نه کلا سوالی بود که از همه استقلالی ها داشتم
نه من ندیدم پرسپولیسی بیاد این بحثو پیش بکشه همیشه استقلالی ها میگین دوازدهمی تازه خیلی از پرسپولیسی ها هو در جوابشون رتبه سیزدهمشون رو نمیگم ولی من دیگه نتونستم اینو نگم
من دقیق نمیدونم اگه مال استقلال بیشتر بوده که حتما تو اون فصل بهتر بوده دیگه

حالا بگذریم
چرا بوده زیادم بوده ، شاید شما ندیده باشی
تو 11 دوره اخیر لیگ برتر نتایج استقلال و عناوینش بهتر بوده
در پایان بخاطر اینکه از بحث تاپیک خارج نشیم
فرهاد مجیدی
حالا من یه سوالی کنم
چرا پرسپولیسیا مجیدی رو پولکی میدونن اما کریمی رو نه؟؟
در حالی که وقتی کریمی از پرسپولیس کنار گذاشته شد و مصاحبه کرد که بخاطر پرسپولیس از پیشنهاد 1 میلیون دلاری گذشتم و همون موقع رویانیان گفت به کریمی هم کمتر از 1 میلیون دلار ندادیم که چنین حرفی میزنه ، خوب ؟؟

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
حالا بگذریم
چرا بوده زیادم بوده ، شاید شما ندیده باشی
تو 11 دوره اخیر لیگ برتر نتایج استقلال و عناوینش بهتر بوده
در پایان بخاطر اینکه از بحث تاپیک خارج نشیم
فرهاد مجیدی
حالا من یه سوالی کنم
چرا پرسپولیسیا مجیدی رو پولکی میدونن اما کریمی رو نه؟؟
در حالی که وقتی کریمی از پرسپولیس کنار گذاشته شد و مصاحبه کرد که بخاطر پرسپولیس از پیشنهاد 1 میلیون دلاری گذشتم و همون موقع رویانیان گفت به کریمی هم کمتر از 1 میلیون دلار ندادیم که چنین حرفی میزنه ، خوب ؟؟
من نگفتم کمتر بوده گفتم نمیدونم
چون فرهاد مجیدی وسط فصل تیمشو گداشت و رفت همه هم میدونن دخترش بهونه بود شما خودتون نظرت چیه؟
کریمی هم اگه همچون کاری رو میکرد شما میتونستید بهش بگید پولکی و اینم میدونی که کشور های اماراتی حاضرن چه پولی به کریمی بدن تا اون بره تو تیمشون بازی کنه
ولی این کارو نکرد

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نگفتم کمتر بوده گفتم نمیدونم
چون فرهاد مجیدی وسط فصل تیمشو گداشت و رفت همه هم میدونن دخترش بهونه بود شما خودتون نظرت چیه؟
کریمی هم اگه همچون کاری رو میکرد شما میتونستید بهش بگید پولکی و اینم میدونی که کشور های اماراتی حاضرن چه پولی به کریمی بدن تا اون بره تو تیمشون بازی کنه
ولی این کارو نکرد

واقعا نمیدونی؟؟
خوب منم پیش فرض رو گذاشتم رو پولکی بودن مجیدی ، گفتم اما رویانیان گفته آقای کریمی به شما هم 1 میلیون دلار دادیم ، پس چرا از رد کردن پیشنهاد 1 میلیون دلاری عربها میگی؟؟
این یعنی اینکه کریمی عوام فریبی کرده ، در حالی که خودش این پول رو از پرسپولیس گرفته و صداش در نیومده اما رد کردن پیشنهاد عربها میگه

حالا یه سوال دیگه میدونی مجیدی برای اون 4 ماه چقدر از الغرافه گرفت؟؟

GAME_OVER

کاربر ممتاز
ولی این کارو نکرد
بدتر از این که عکس شیخ عرب رو رو لباسش گذاشته بود ..گفته بود من برای باشگاهای اماراتی بازی میکنم ایران مهم نیست ..

• Like
واکنش ها: ma9

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بدتر از این که عکس شیخ عرب رو رو لباسش گذاشته بود ..گفته بود من برای باشگاهای اماراتی بازی میکنم ایران مهم نیست ..

اون عکس شیخ عرب مربوط بود بازیش تو تیم الوصل تا جاییکه یادمه لابد در حق مجیدی لطفی کرده که اونم خواسته جبران کنه ( فکر کنم از صاحبای الوصل بود )
همچین چیزی نگفته بود که ایران مهم نیست ، حتی تو فینال باشگاههای آسیا که با العین قهرمان شد پرچم ایران رو انداخته بود رو دوشش
تو همین جا یکی از بچه ها گفته بود کریمی تو جام جهانی 2006 اون حرکتها رو کرد ، تو یکی از بازیها حاضر نشد به زمین بره و حتی تو دوره علی دایی هم با اینکه دایی چند بار دعوتش کرد حاضر نشد بخاطر ایران اختلافش با علی دایی رو کنار بذاره

GAME_OVER

کاربر ممتاز
اون عکس شیخ عرب مربوط بود بازیش تو تیم الوصل تا جاییکه یادمه لابد در حق مجیدی لطفی کرده که اونم خواسته جبران کنه ( فکر کنم از صاحبای الوصل بود )
همچین چیزی نگفته بود که ایران مهم نیست ، حتی تو فینال باشگاههای آسیا که با العین قهرمان شد پرچم ایران رو انداخته بود رو دوشش
تو همین جا یکی از بچه ها گفته بود کریمی تو جام جهانی 2006 اون حرکتها رو کرد ، تو یکی از بازیها حاضر نشد به زمین بره و حتی تو دوره علی دایی هم با اینکه دایی چند بار دعوتش کرد حاضر نشد بخاطر ایران اختلافش با علی دایی رو کنار بذاره
تو مصاحبه ای که با شبکه دبی اسپورت داشت گفته بود ایران مهم نیست من بازیکن باشگاهای اماراتیم ...

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
واقعا نمیدونی؟؟
خوب منم پیش فرض رو گذاشتم رو پولکی بودن مجیدی ، گفتم اما رویانیان گفته آقای کریمی به شما هم 1 میلیون دلار دادیم ، پس چرا از رد کردن پیشنهاد 1 میلیون دلاری عربها میگی؟؟
این یعنی اینکه کریمی عوام فریبی کرده ، در حالی که خودش این پول رو از پرسپولیس گرفته و صداش در نیومده اما رد کردن پیشنهاد عربها میگه

حالا یه سوال دیگه میدونی مجیدی برای اون 4 ماه چقدر از الغرافه گرفت؟؟
نه من نمیدونم مجیدی چقد گرفته ولی مطمئنم شما هم اگه یه رقمی بگی نمیتونه درست باشه همونطور که داری در مورد 1ملیون دلار کریمی صجبت میکنید

GAME_OVER

کاربر ممتاز
ای بی انصاف جواب مجیدی رو میدونی چی بوده اما سوال رو نه ؟؟؟
فرقی نمیکنه سوال چی بوده چون مجیدی گفته ایرانو ولش کن ...در هر صورت جوابش بد بوده ..
تازه عکس اون شیخ عرب رو هم رو پیرهنش گذاشته دیگه بدتر ..

بالا