عشق است بارسا و تراختور.

ayhann

اخراجی موقت

ahmad45199

عضو جدید
چرا وقتي درصدا رو نشون ميداد آقاي فردوسي پور ميخند؟:w15:
راستي اين تيكه آخريتون هم خيلي باحال بود. حالا خوب زمينو ترك كردين قبول. بعد نيم ساعت برگشتنتون چي بود آخه. فردوسي پور قشنگ اومد اينم حاصل خرد جمعي بود؟:w16:

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا این تراکتوری ها اخرش یه الم شنگه ای به پا میکنن.
چون که طرفدار دارن به خودشون نباید حق بدن که هر کاری رو کنن.
بعید نیست همین تراکتور و شاید بعدا نا داوری ها (که برا همه تیمها هست)باعث یه نا امنی هم بشه.والا اینایی که من دیدم از هیچ لج و لجبازی برای گرفتن به اصلاح حقشون دریغ نمیکنن.
کافیه اینجا هم دشمن دست بزاره و یه جور موش بدونه .با ذهنیت منفی خیلی از ترکها نسبت به تهرانی ها این دیگه میشه یه اشی که چهار وجب روغن برای همه ما داره.

البته من فکر میکنم تراکتور بهونه هست.یه جور ترکها به وسیله این میخوان ابراز قدرت کنن.

f.mohebbi

عضو جدید
بارسا و پیروزی و میلان و منچستر رو هستم تراختور رو نیستم

mr.abooli

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا این تراکتوری ها اخرش یه الم شنگه ای به پا میکنن.
چون که طرفدار دارن به خودشون نباید حق بدن که هر کاری رو کنن.
بعید نیست همین تراکتور و شاید بعدا نا داوری ها (که برا همه تیمها هست)باعث یه نا امنی هم بشه.والا اینایی که من دیدم از هیچ لج و لجبازی برای گرفتن به اصلاح حقشون دریغ نمیکنن.
کافیه اینجا هم دشمن دست بزاره و یه جور موش بدونه .با ذهنیت منفی خیلی از ترکها نسبت به تهرانی ها این دیگه میشه یه اشی که چهار وجب روغن برای همه ما داره.

البته من فکر میکنم تراکتور بهونه هست.یه جور ترکها به وسیله این میخوان ابراز قدرت کنن.
مخالفم
مسئله از حکومت آب می خوره داره اذربایجان را مشغول می کنه که از بحث اصلی کشور دور بمونه و سوپاپ اطمینان هم میشه گفت زود دست دشمنو نذار دست مردم:cool:

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه برام جریان این گرگه رو توضیح بدین؟
افسانه اشو میدون ولی این نماد گرگ چند وقت است تو آذریها باب شده؟
اینطوری که شما از این نماد استفاده میکنه باید در عرصه های دیگر هنر یا... هم خودشو نشون داده باشه..
میشه یکم برام توضیح بدید..
با تشکر
یا حق

ayhann

اخراجی موقت
میشه برام جریان این گرگه رو توضیح بدین؟
افسانه اشو میدون ولی این نماد گرگ چند وقت است تو آذریها باب شده؟
اینطوری که شما از این نماد استفاده میکنه باید در عرصه های دیگر هنر یا... هم خودشو نشون داده باشه..
میشه یکم برام توضیح بدید..
با تشکر
یا حق

یه مدت نیست. قرن هاست که "گرگ خاکستری" نماد ترک هاست.همون طوری که خروس نماد فرانسوی ها و کانگرو برا استرالیایی هاست.
هیچ ربطی هم به جدایی طلبی و پان ها نداره.
افسانه شو حتما شنیدی....

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله شنیدم...(مثلا گفتم)
ولی گفتم این ابراز علاقه ی شدید به این نماد باید خودش رو در آثار هنری و تاریخی و ... نشون داده باشه...
من باب مثال عرض میکنم
شیر نماد ایرانیهاس..
این نماد در همه جای تاریخ ایران چه پرچم چه بناهای تاریخی چه سنگ قبر و... خودش رو نشون داده ولی چرا این نماد بوزقورد که اینطور نیست؟
اگه آره میشه به هم لینک بدی؟
===