عشق‎، حس زندگی

?!؟

عضو جدید
يك خانه تا زمانی كه عشق از در آن وارد نشود، خانه نيست‎. و عشق ذاتاً غباری از مهر و محبت و صميميت را بر روی ساكنان يك خانه می‎افشاند...
یك خانه تا زمانی كه عشق از در آن وارد نشود، خانه نیست‎. و عشق ذاتاً غباری از مهر و محبت و صمیمیت را بر روی ساكنان یك خانه می‎افشاند. پس از آن‎، خانه تبدیل به مكانی مقدس و امن برای‎ شما و اعضای خانواده‎تان می‎شود. ممكن است با پول بتوانید خانه‎ای بزرگ‎تر و مجلل‎تر بخرید، ولی‎ فقط عشق می‎تواند حس آرامش و امنیت را در خانه به وجود آورد. پس وسایل خانه‎تان را از عشق بسازید. پول می‎تواند تلویزیونی بزرگ‎تر را به خانه شما بیاورد، ولی عشق است كه می‎تواند به بهترین‎ شكل آن را كنترل كند. حس اجبار، كودك را به رختخواب می‎فرستد، ولی فقط عشق می‎تواند خوابی‎ شیرین و راحت برای او به ارمغان بیاورد. حس اجبار، شما را به آشپزی وا می‎دارد، ولی تنها عشق است‎ كه می‎تواند غذای شما را به لذیذترین شكل ممكن در آورد. حس وظیفه‎، شما را به انجام كارها وا می‎دارد، ولی فقط عشق می‎تواند شور و حالی در كارهای شما ایجاد كند. از طریق عشق و مناجات با خداوند است كه می‎توانید خانه و خانواده‎ای شاد و خوشبخت داشته باشید. عشق شما را به خنده وا می‎دارد، لبخند برایتان به ارمغان می‎آورد و شور زندگی را در قلب‎تان زنده می‎كند.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
Advanced
حس زندگی - Wall‏ | Facebook‬
من برای زنده بودن جستجوی تازه می خواهم خالی ام از عشق و خاموشم ، های و هوی تازه می خواهم

www.facebook.com/pages/حس-زندگی/177413792316178?sk=wall · Cached pageعشق‎، حس زندگی -دانلود-كتاب-آموزش1 hour ago
0 replies in thread
يك خانه تا زمانی كه عشق از در آن وارد نشود، خانه نيست‎. و عشق ذاتاً غباری از مهر و محبت و ...

www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/312438-عشق‎،-حس-زندگی?goto=newpostعشق‎، حس زندگی - انجمن سایت البرز ...

forum.alborzdownload.com/f364/%D8%B9%D8%B4%D9%82%E2%80%8E%D8%8C-%D8%AD%D8%B3-%D8%B2%D9...عشق‎، حس زندگی
یك خانه تا زمانی كه عشق از در آن وارد نشود، خانه نیست‎. و عشق ذاتاً غباری از مهر و مح

forum.downloadha.com/thread15383.htmlعشق‎، حس زندگی - TehranKids
عشق‎، حس زندگی یك خانه تا زمانی كه عشق از در آن وارد نشود، خانه نیست‎. و عشق ذاتاً غباری از ...

tehrankids.com/index.php?newsid=10111حس زندگی | Facebook‬
‫‏حس زندگی - سیر نمی شوم ز تو ، نیست جز این گناه من ... هر کــه تو بازی عشــق جر زد برای همیـــشه ...

www.facebook.com/pages/حس-زندگی/177413792316178 · Cached pageعشق‎ حس زندگی
عشق‎ حس زندگی یک خانه تا زمانی که عشق از در آن وارد نشود، خانه نیست‎. و عشق ذاتاً غباری از مهر ...

sms.akspix.org/?p=1144

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به من چیزی بگو شاید هنوزم فرصتی باشه/هنوزم بین ما شاید یه حس تازه پیدا شه
یه راهی رو به من وا کن تو این بیراهه ی بن بست/یه کاری کن برای ما اگه مایی هنوزم هست
به من چیزی بگو از عشق,از این حالی که من دارم/من از احساس شک کردن به احساس تو بیزارم

خدایا مرا عاشق کن وکمک کن عاشق بمانم چرا که عاشق ماندن از عاشق شدن هزار هزار بار سخت تر است.