عروسی دختر کلینتون (گزارش تصویری)

HirrAd

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

چلسی کلینتون و مارک مزوینسکی روز گذشته در یک شهر کوچک در 160 کیلومتری نیویورک با هم ازدواج کردند . چلسی کلینتون دختر بیل و هیلاری کلینتون رییس جمهور سابق و وزیر امور خارجه حال حاضر آمریکا است . این مراسم عروسی با حضور حدود 500 میهمان و با هزینه ای حدود 5 میلیون دلار برگزار شد .
ساقدوشی بیل کلینتون رییس جمهور اسبق آمریکا برای دخترش چلسی

عکس یادگاری بیل و هیلاری کلینتون با دختر و دامادشان (قسمت فتوشاپی جزو عکس نبود!!)

تجمع برخی خبرنگاران و دوستداران خانواده کلینتون در مقابل لیموزین حامل عروس و داماد

برخی از هواداران خانواده کلینتون با زدن ماسک های بیل و هیلاری در حاشیه این مراسم حضور داشتند

حضور مادلین آلبرایت وزیر خارجه اسبق امریکا ( در دولت کلینتون ) در مراسم عروسی دختر رییس سابقش

نمایی از محل برگزاری مراسم عروسی در دهکده ای در 100 مایلی شهر نیویورک

چلسی به همراه پدر و مادر در سال 1997 و در دانشگاه استنفورد

rozan

عضو جدید
چرا عکس عروسی مردمو خراب میکنی ؟؟؟؟؟؟؟
خوبه عکس عروسی خودتو هم شطرنجی کنن؟
وای چه مادر زن جیگری

mr.rohalamin

اخراجی موقت

چلسی کلینتون و مارک مزوینسکی روز گذشته در یک شهر کوچک در 160 کیلومتری نیویورک با هم ازدواج کردند . چلسی کلینتون دختر بیل و هیلاری کلینتون رییس جمهور سابق و وزیر امور خارجه حال حاضر آمریکا است . این مراسم عروسی با حضور حدود 500 میهمان و با هزینه ای حدود 5 میلیون دلار برگزار شد .
ساقدوشی بیل کلینتون رییس جمهور اسبق آمریکا برای دخترش چلسی

عکس یادگاری بیل و هیلاری کلینتون با دختر و دامادشان (قسمت فتوشاپی جزو عکس نبود!!)

تجمع برخی خبرنگاران و دوستداران خانواده کلینتون در مقابل لیموزین حامل عروس و داماد

برخی از هواداران خانواده کلینتون با زدن ماسک های بیل و هیلاری در حاشیه این مراسم حضور داشتند

حضور مادلین آلبرایت وزیر خارجه اسبق امریکا ( در دولت کلینتون ) در مراسم عروسی دختر رییس سابقش

نمایی از محل برگزاری مراسم عروسی در دهکده ای در 100 مایلی شهر نیویورک

چلسی به همراه پدر و مادر در سال 1997 و در دانشگاه استنفورد

خودمونيم، پسره تا آخر عمرش ديگه نمي خواد دنبال كار بگرده!:biggrin:

HirrAd

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ولی من فکر میکنم اگه با این دختره هم ازدواج نمیکرد نیازی به کار نداشت

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که اصلا متوجه سانسور عروس نشدم
چه حرفهای سانسور کردی؟