عدم دسترسی به Documents and Settings در سون

Solmaz E

عضو جدید
سلام
من امرز برای اولین بار ویندوز سون نصب کردم
همراه با سرویس پک 1
مشکلم اینجاست که نمیتونم به Documents and Settings دسترسی داشته باشم و وقتی رو پشه ش کلیک میکنم این خطا رو میده

[Window Title]
Location is not available
[Content]
C:\Documents and Settings is not accessible.
Access is denied.

[OK]
موقع نصب یا بعد نصب هم پسوردی نداده ام​

bs.classic

عضو جدید
دسترسی به پوشه و فایل مورد نظر

دسترسی به پوشه و فایل مورد نظر

سلام
من امرز برای اولین بار ویندوز سون نصب کردم
همراه با سرویس پک 1
مشکلم اینجاست که نمیتونم به Documents and Settings دسترسی داشته باشم و وقتی رو پشه ش کلیک میکنم این خطا رو میده

[Window Title]
Location is not available
[Content]
C:\Documents and Settings is not accessible.
Access is denied.

[OK]
موقع نصب یا بعد نصب هم پسوردی نداده ام​
====================================================================================================

با سلام دوست عزیز برای حل مشکل خود مراحل زیر را دنبال کن :

توی Properties فایل یا پوشه مورد نظر یا همون Documents and Settings وارد بشید.
به سربرگ Secirity برید.
حالا از بالا Edit بزنید.
در صفحه ی جدید ADD بزنید.
بنویسید Everyone و سپس Check Name رو بزنید و OK کنید.
حالا در صفحه ی مقابل Everyone رو انتخاب کنید و در پایین تمام تیکهای زیر Allow رو روشن کنید.
Apply کنید و OK.

tomy34111

عضو جدید
من هم این مشکل دارم
طبق راهنمایی شما عمل کردم درتیک اخر special pemissions قفل شده است و نمیتوان روی حالت allow قرار داد
راه حل این مورد چیه ؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
با سلام،
این فولدر، مخفی و متعلق به ویندوزه و شما دسترسی بهش ندارید و نیازی هم به دسترسی نیست!!! برای دسترسی به My Document وارد فولدر users و سپس فولدر مربوط به یوزر خودتون بشید!
می تونید از قسمت تنظیمات، تیک عدم نمایش فایل های مخفی رو هم بذارید تا نشون داده نشن!

tomy34111

عضو جدید
درسته اما همه users قفل شده است و پوشه هایی مثل Application Data و PrintHood . NetHood . Cookies . My Documents . Local Settings و .... shortcut شده است

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
درسته اما همه users قفل شده است و پوشه هایی مثل Application Data و PrintHood . NetHood . Cookies . My Documents . Local Settings و .... shortcut شده است
مطمئنید که دسترسی Admin به سیستم دارید؟ یعنی می تونید برنامه نصب کنید و توی درایو C تغییرات ایجاد کنید؟ در غیر این صورت، فقط می تونید وارد فولدر مربوط به یوزر خودتون بشید!

it_solver

عضو جدید
از منوی استارت میتونید روی اسم یوزری که داره از سیستم استفاده میکنه ببینید اگر روش کلیک کنید فایل های یوزر که بهشون دسترسی دارید رو میتونید ببینید.