طنز:آنچه زنان باید بدانند: قوانین مردان!

fatiostad

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آنچه زنان باید بدانند: قوانین مردان!

خوشبختانه يک مرد بعد از مدتها وقت گذاشته و قوانين مردونه رو به رشته ي تحرير دراورده پس لطفا بخونيد. لطفا دقت کنيد که اين قوانين هيچ کدومشون برتري نسبي به ديگري ندارن.

1- مردها نميتونن فکر کسي رو بخونن.

2- ديدن مسابقه فوتبال مثل تماشاي ماه شب چهارده توي آسمون جذاب و قشنگه. اجازه بديد همينطور بمونه.

3- خريد کردن، مسابقه فوتبال نيست. و امکان نداره که ما به خريد به اين شکل نگاه کنيم.
4- گريه کردن يک جور تهديد به حساب مياد.

5- لطفا چيزي رو که مي خواهيد، واضح بگيد. اجازه بديد کمي روشن تر بگم، اشارات زيرکانه، اشارات قوي و اشارات مبرهن ولي غير مستقيم به يک موضوع اصلا به کار نمي آد. لطفا اصل درخواستتون رو واضح بگيد.

6- "بله" يا "خير" بهترين جواب ممکن به خيلي از سوالات هستند.
7- لطفا در صورت نياز به حل يک مشکل، پيش ما بياييد و درد دل کنيد، اين کاريه که ما مردا انجام ميديم. همدردي کردن وظيفه دوستان مونث شماست نه ما مردها.

8- سردردي که هفده ماهه داره شمارو آزار ميده يک مشکل واقعيه لطفا يک پزشک رو ببينيد.
9- هر مطلبي که شيش ماه پيش از طرف ما مردها گفته شده الان به عنوان استدلال غير قابل قبوله. در واقع تمام نظرات ما فقط براي هفت روز معتبرند نه بيشتر.

10- اگر فکر مي کنيد چاقيد، خوب احتمالا هستيد. لطفا از ما نپرسيد.

11- اگر مطلبي که ما گفتيم رو ميشه دو جور ازش برداشت کرد و يکي از اين برداشتها شما رو عصباني و ناراحت ميکنه منظور
ما اوون يکي برداشت بوده.
12- شما ميتونيد يا از ما بخواهيد که کاري رو انجام بديم يا بهمون بگيد که چطوري انجامش بديم. نه هر دوش. اگر شما از قبل
ميدونيد که چطوري ميشه اوون کارو بهتر انجام داد خوب خودتون دست بکار شيد.

1- کريستوف کلمب احتياجي نداشت که مسير رو بهش ياد بدن. ما هم همينطور

13- تمام مردها فقط در 16 رنگ اشيا رو ميبينند. دقيقا مثل ويندوز default . براي ما هلو يک ميوه است نه رنگ. پرتقال هم يک جور ميوه است نه رنگ. ما واقعا نمي فهميم رنگ پوست پيازي يعني چي.
14- اگر ما از شما بپرسيم چي شده و شما بگيد "هيچي" ما هم طوري رفتار ميکنيم که انگار هيچ اتفاقي نيفتاده. ما ميدونيم که شما دروغ ميگيد اما فقط ارزششو نداره که آدم سرشو بخاطرش درد بياره .

15- وقتي ما دوتايي قراره بريم جايي، چيزي که شما پوشيديد کاملا مناسب و قشنگه ... اينو واقعا ميگم .
16- شما به اندازه ي کافي لباس داريد .

17- شما کفش، زيادي هم داريد .
18- من کاملا خوش فرمم. گرد هم يک جور فرمه خوب .

19- ممنونم که اينو خونديد. آره ميدونم امشب بايد تو آشپزخونه بخوابم. ولي اينو ميدونستيد براي ما مردا اصلا مهم نيست. فکر ميکنيم رفتيم کمپينگ.

Atheist

عضو جدید
یعنی خود خانوم ها این ها رو نمی دونند ؟

آی من بدم میاد وقتی یه نفر حرفش رو درست و حسابی و سر راست نمی زنه. این یکی رو خیلی راست گفته. و یکی دیگه هم وقتی هی از آدم میپرسند اینم خوبه ؟ اونم قشنگه ؟ به نظر تو اینجام کجه ؟ این کمبود محبت ها و نیاز به تایید های دائمی هست که آدم رو میکشه.

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب مردا باید تا حدودی فکره خانوماشونم بخونن... :w00:
شاید خانومه دلش می خواد یکی نازشو بخره... :w12:

skolar76

عضو جدید
کاربر ممتاز
راست میگییییییییییییی؟؟؟
من همیشه خلاف اینا رفتم.خوب شد گفتی.مثل اینکه یه کم تغییرات لازمه....

dreng

عضو جدید
در مورد مورد شماره 2 باید عرض کنم پس من مرد نیستم!!!!!:child:

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
:w25:
انصافاً باحال بود و درست
خانوما هم قوانینی دارن که اگه مردی بخواد کامل و تمام رعایتش کنه باید از خیلی‌ از قوانین مردونه بگذره
حالا کی‌ مجبور می‌شه واسه احترام به قوانین طرف کوتاه بیاد اینجاست که مشکل آغاز می‌شه.