طراحی نرم افزار انبار داری با اکسل و اکسس

roozbeheng

عضو جدید
سلام دوستان
من میخوام یه نرم افزار انبار طراحی کنم
کلا سه تا فرم دارم
موجودی کلی
رسید و حواله هر کالا
مصرف روزانه
من میخوام این سه تا در پیوند با هم باشن
که مثلا اگه یه پیچ از انبار کم شد و من در مصرف روزانه اونو کم کردم خود به خود در موجودی کل انبار هم کم شه و...

PMJABARI

عضو جدید
سلام دوست عزیز نوشتن این نرم افزار با اکسس بسیار بهتر می باشد زیرا توسط اکسس فابلیت ایجاد دیتابیس اطلاعاتی باشد که امکان این موضوع در اکسل نمی باشد
لذا نیاز به کمک داشتید در خدمت هستم.

yaseen

عضو جدید
در تایید فرمایش دوست عزیزمون باید بگم که برای این نرم افزار اکسس گزینه بسیار بهتری هست. به اکسل فکر نکن برای این مورد

hsnademi

عضو جدید
یکی هست کارش اکسل و اکسسه. اسم وبلاگش هم انجام پروژه اکسل و اکسس هست. خاصی شماره ش رو از وبلاگش در بیار باهاش تماس بگیر شاید بتونه کمکت کنه.
من یه بار یه پروژه درسی بهش دادم برام انجام داد.

rahi_feri

عضو جدید
سلام
اگر می خواهید که نرم افزاری تحت اکسل و اکسس کد نویسی بشه در هر دو این امکان هست و محدودیتی برای هیچکدوم وجود نداره البته همونطور که دوستان گفتند اکسس کاراتره درباره درخواست شما اون هم از لحاظ کاربردش که پایگاه داده محسوب میشه و اینترفیس مناسبتری در اینباره داره ...اما این کار رو میشه حتی بدون برنامه نویسی و فقط با نوشتن فرمول ها در اکسل و اکسس هم انجام داد که در این باره اکسل مناسب تره و این که یه پیچی یه جا کم بشه و جای دیگه هم تغییر بکنه اصلا پیچیده نیست که بخواهید برنامه نویسی کنید....اگه به غیر شما اشخاص دیگه ای هم قرار داده وارد کنند و با این نرم افزار ها چندان آشنایی ندارند بهتره از اکسس استفاده کنید والبته لازمه که محیطش رو مناسب این کار کنید....نظر من استفاده از اکسله و حتی با توصیفات شما هم نیاز به ساخت نرم افزار نیست

excelsamples.mihanblog.com

آخرین ویرایش:

amin1136

عضو جدید
در گروه زیر مطلب خود را انتشار دهید. ابتدا عضو گروه شوید و سپس اقدام به انتشار مطلب خود کنید
Sigmagroup.ir

Sent from my SM-E700H using Tapatalk

بالا