صندلی داغ DDDIQ ( مدیر تالار مهندسی معماری )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

DDDIQ

مدیر ارشد
شماره 7

شماره 7

من دوباره سوالمو میپرسم چون دیگه باید برم....:D
1.خدارو دوستداری ؟چرا؟چقدر؟نماز میخونی؟
2.بنظرت خدا تورو دوست داره؟؟
3.چجور پسری هستی؟(مهربونی ؟بداخلاقی؟؟خشنی؟؟صبوری؟)
4.ازچه جور دخترایی خوشت میاد؟؟؟
5.دوسداشتی الان چندسالت بود؟؟
6.بنظرت من چجور دختریم؟؟(البته اگه یادت میاد منو):D
7.نظر شخصیت در مورد سیگار ......مواد و.....غیره چیه؟؟
8.چقدر مامانو باباتو دوستداری؟؟:smile:
9.تاحالا باکسی دعوا کردی؟؟اهل دعوا هستی؟؟:mad:
10.در برابر اشتباهات دیگران گذشت میکنی یا کینه به دل میگیری؟؟؟:D
ببخشید من باید برم فردا جواب سوالامو میخونم........راستی بچه ها دوستمو اذیت نکنید وگرنه میام میکشمتونا:surprised:......شببخیر دوست عزیز امیدوارم صندلی زیادم برات امشب داغ نشه........:D
من رفتم.......:cool:

خیلی خوش اومدین گلبانو باعث خوشحالی بنده ست
فقط از بعدش میترسم یه وقت خدای نکرده عادت کنین به اینجا درصد سوختگی ما هی همینطور بالا بره !:دی

1- سخن عشق نه آن است که آید به زبان ..... - بله

2- هر دمش با من دلسوخته لطفی دگر است

3- نمیدونم گمون کنم بیشتر از چیزای دیگه مهربون باشم شاید!!

4- خب بهتره بگم از دختری بدم نمیاد !!! :دی

5-هر چند که با یاد آوری بعضی خاطراتم شاد و یا خوشحال بشم و یا شاید دوست داشته باشم بعضی قسمت هاش رو تغییر بدم و یا حتی واسه آینده خیلی خیالات داشته باشم ولی سعی میکنم در زمان حال باشم و الان لذت ببرم

6 – یه دختر گل و مهربان و یک دوست نازنین و خوب البته مقداری حساس

7 -تا حالا لب به سیگار نزدم و فکر نمیکنم از این به بعد هم بزنم دیگه , نظری ندارم!
ولی دوستام یه اصطلاح دارن ! که صدیق سیگاری نیس ولی سیگاریا رو دوس داره!! :دی

8 –مسلما خیلی ! به پدر و مادرم افتخار میکنم

9 – به هیچ وجه اهل دعوا نیستم و ترجیح میدم با صحبت حل کنم
ولی در دوران راهنمایی به خاطر شغل پدرم که در شهر دیگری ساکن بودیم تو کلاسی بودم که به اجبار شاید هر یکی دو روز دعوا بدجوری میکردم یه نفر با چند تا ! البته با توجه به هیکلم در برابر اون دوستان قدیمی, میزدم! و هر چند خاطرات خوب فراموش نشدنی هم دارم ولی خیلی اذیت شدم اون سالها !!

10 – این رو شاید از دوستان باید پرسید که شاید گاها حساس باشم به بعضی مسائل ولی خب به همون سرعتی که ممکنه برنجم فراموش میکنم! و چیزی به دل نمیگیرم

آخرین ویرایش:

DDDIQ

مدیر ارشد
شماره 8

شماره 8

به به اقای مدیر
سوالای من
1- دوستانتون رو بر چه اساسی انتخاب میکنین؟ویژگی اخلاقیشون؟
2- چه چیزی شما رو خوشحال میکنه؟
3- از چه کاری نفرت دارین؟
و اما یه سوا خصوصی که اگه مایلید جواب بدین
همسر ایندتون رو بر چه اساسی انتخاب میکنین؟
موفق باشین

سلام گلبانو ؛ در خدمتتون هستم :gol:

1-من و هم صحبتی اهل ریا دورم باد / از گرانان جهان رطل گران ما را بس
البته دوستان من رو طیف مختلفی از افراد تشکیل میدن ؛ ولی دلا رفیق سفربخت نیکخواهت بس

2-داشتن آرامش ( که در هر مساله ممکنه معنای گسترده تری پیدا کنه)

3- سو استفاده کردن کسی که نسبت بهش احترام و علاقه داررم!
این سو استفاده کردن ممکنه حالت های مختلفی بگیره مثلا دروغ گفتن و و دورویی و .... چون حداقل سعی میکنم با طرف مقابل اینجوری نباشم!

4- برام جذاب باشه و نسبت بهش کشش داشته باشم و اون هم دوستم داشته باشه ! خوش مشرب و خوش صحبت باشه و بتونه منو با حرفهاش به هیجان بیاره و از در کنار هم بودن لذت ببریم و بهم آرامش بده ؛
وفادار باشه و بتونه اعتمادم رو جلب کنه . البته با گذشته اصلن کاری ندارم ! و نمیگردم که خلاف اعتمادم رو در گذشته اش پیدا کنم !!
کلا یه نفر که شناخت پیدا کنم که میتونه بعد از اینکه با من بود و بهم قول داد که با من باشه و من بهش اعتماد کنم پشتم رو خالی نکنه و تنهام نذاره و بتونم واسه یه رابطه طولانی مدت روش حساب کنم

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظرتون در مورد عكس شناسنامه ي خودتون چيه؟؟؟تو عكس شناسنامتون خشگلين؟ ادامس موزي بيشتر دوست دارين يا نعنايي؟ مداد نوكي!منگنه! چسب نواري!دفتر مشق! تصميم كبري! دهقان فداكار! اقا ي هاشمي درس اجتماعي سوم دبستان!

آخرین ویرایش:

DDDIQ

مدیر ارشد
شماره 9

شماره 9

سلام به صدیق عزیز و اما سوالات من:
1- چه حسی داری که میخوای به همه سوالات صادقانه پاسخ بدی؟:biggrin:
2- روزنامه چی میخونی؟
3- چند ساعت در شبانه روز میخوابی؟
4- چرا این عکس رو برا اواتارت انتخاب کردی؟
5- شیطونی بچگی ت؟
6- شده با تقلب هم نمره بگیری؟
7- اهل دعوا و کتک کاری هم بودی؟:biggrin:

اینا تا اینجا بازم میام

سلام دوست گل و عزیزم
1- هنوز از شوک بیرون نیومدم !! :دی

2- روزنامه ؟ نمیخونم! :دی
راستش بیشتر خبرها رو از طریق اینترنت و اخبار تلویزیون دنبال میکنم .....
ولی مجله چلچراغ ! البته تا یکی دو سال پیش ! هر چند یکی دو تا از دوستان نزدیک هم تو این نشریه هستن و تا به حال عکس اتاقم ! ( :دی ) و یکی دو تا مطلب هم از خاطراتم که باز نویسی شد رو چاپ کردن! ( شخصی )
ولی به صورت کلی این اواخر مطالعه روزانه مجلات و ژورنال های طراحی و معماری رو در کنار کتاب های معماری مطالعه میکنم

3- نمیدونم! :دی
البته بستگی به اینکه چه روزی هست هم داره ! اگر کاری داشته باشم سعی میکنم به موقع ( یه کم زودتر از معمول شاید حدود 1 و 2 !! :دی ) بخوابم که بعدن خسته نباشم!
گاهی هم کلا روی اثرات کم خوابی روی بدن تحقیق میکنم! مثل پایان ترم ها که گاها تا 3 شبانه روز پلک روی هم نذاشتم!!!:D

4-آواتار یک تصویر سمبلیک هس از نوع نگرش واعتقادات , عواطف و احساسات فرد
شاید بشه گفت
" ... در سماع آی و ز سر خرقه برانداز و برقص /ور نه با گوشه رو و خرقه ما در سر گیر
صوف برکش ز سر و باده صافی درکش /سیم درباز و به زر سیمبری در بر گیر
دوست گو یار شو و هر دو جهان دشمن باش /بخت گو پشت مکن روی زمین لشکر گیر
میل رفتن مکن ای دوست دمی با ما باش / بر لب جوی طرب جوی و به کف ساغر گیر
رفته گیر از برم وز آتش و آب دل و چشم /گونه‌ام زرد و لبم خشک و کنارم تر گیر
حافظ آراسته کن بزم و بگو واعظ را /که ببین مجلسم و ترک سر منبر گیر "

5- بچگی شیطونی خیلی کردم!! شاید به خاطر محیط آزاد و دشت بوده که بزرگ شدم!!البته این که میگم شیطون بودم ولی نه بی ادب !
شیطونی با حال و با هیجان میکردیم! کلا علاقه به پریدن زیاد داشتم!!! حتی با سه چرخه!! دو سه سالم بود از این پریدن های موتور کراس دیده بودم ما هم جو گیر, از روی یه سکو پریدم با صورت خوردم زمین!!! کلا زیاد خوردم زمین ! همیشه این جمله بابام یادمه که میگفت پسر تو همیشه یه جات زخمیه!!!
البته پدرم یه چیزایی هم از بچگیم یادش میاد که نمیدونم چرا وقتی مهمون دارریم یادشون میاد تعریف کنن!
:redface: که نمیشه گفت !!

6 - تقلب که نه ! تا به حال سر جلسه از تقلب استفاده نکردم!! خوشم نمیاد !!
یکبار زمان دبیرستان بچه ها واسه امتحان حاضر نبودن برگه هاشون رو خیلیا سفید یا خیلی خالی دادن و زود پا شدن رفتن بیرون!! من موندم و یه چند تا از بچه های دیگه هر چند درسشون خوب نبود و کلا زیاد هم در جریان نبودن و بچه ها روشون اسم گذاشته بودن!
به استاد خیلی بر خورد اومد بالای سر من دست کرد تو کوله پشتی ام کتاب ام رو در آورد داد دستم که
یعنی از روی کتاب بنویس!!!!!! تقریبا خیلی از سوال ها رو جواب داده بودم! و باقیش رو هم بلد بودم ولی خب دیگه چیزی روی برگه ننوشتم یه پنج دقیقه ای دیگه نشستم که به استاد هم بر نخوره بعدش برگه رو دادم اومدم بیرون! کلا اهل تقلب نیستم!! شاید با استاد سر نمره چونه بزنم ولی تقلب نمیکنم!

7-
به هیچ وجه اهل دعوا نیستم و ترجیح میدم با صحبت حل کنم
ولی در دوران راهنمایی به خاطر شغل پدرم که در شهر دیگری ساکن بودیم تو کلاسی بودم که به اجبار شاید هر یکی دو روز دعوا بدجوری میکردم یه نفر با چند تا ! البته با توجه به هیکلم در برابر اون دوستان قدیمی, میزدم! و هر چند خاطرات خوب فراموش نشدنی هم دارم ولی خیلی اذیت شدم اون سالها !!

DDDIQ

مدیر ارشد
شماره 10

شماره 10

1.توی باشگاه بیشتر ازهمه کی رو دوست داری و بهش توجه میکینی؟
2.در این سن و تا 3سال قبل کتک خوردی؟؟؟؟؟
3.دوست داری الان ازدواج کنی یا چندسال دیگه؟
4.اهل مطالعه هستی؟(کتاب های غیر درسی )
5.طرفدار کدوم تیم ایتالیایی هستی؟

1- اینجوری نمیتونم به تفکیک بگم یک شخص خاص نیست که بخوام از جمع دوستان یه خرده صمیمی تر ( حدودا بالای 150 - 200) که بیشتر باهاشون صحبت میکنم رو جدا کنم و بگم به این شخص توجه بیشتری دارم!! سعی کردم با هر کدوم از دوستانم که میشه ارتباط صمیمانه ای داشته باشم

2- نه من تنها دعواهایی که کردم که حدودا بالای 200 بار !! همون دو سال راهنمایی هست که مجبور به دفاع از خودم بودم وگرنه اصلا اهل دعوا نیستم ولی امیدوارم کسی واسه دعوا نیاد طرفم چون اگر بخوام دفاع کنم ممکنه کار بدم دستش!!:D

3 - دوست داررم هر وقت فرد و موقعیت مناسبش برام پیش اومدم و با آگاهی کامل این اتفاق بیفته !

4 - یکسالی هست که مطالعه کتاب ها رو هم تقریبا با توجه به رشته ام بوده
ولی به اشعار حماسی و عرفانی و داستان کوتاه و بعضی از رمان های صاحب سبک و به درد به خور و همچنین کمیک استریپ علاقه دارم! و کلا اگر کتاب خوبی بهم پیشنهاد بشه از طررف دوستان حتمن مطالعه میکنم

5 - بارسلونا و لالیگا رو به کالچو ترجیح میدم!

saghaigh

کاربر بیش فعال
سلام سلام صدتا سلام......:D
1.شما چندکیلوی؟؟هیکلتون خیلی درشته؟(آخه گفتین باتوجه به هیکلتون میزدین .....!!!:surprised:)
2.نی نی هارو دوستدارین؟؟؟؟اصلا دوستدارین یه بچه کوچلو بی دفاعه تو بغلتون باشه و بهتون بگه باباصدیق .....چه حسی داره بنظرتون؟؟:surprised:)
3.چرا خواهراتون بدجنس میشن بعضی وقتا.......خوب باید حال داداشارو گرفت دیگه:razz:،آخه خیلی کیف میده.....:D
4.چرا انقدر کم میخوابین ؟2 ساعت؟؟:surprised:
5.دایی شدی؟؟؟:D دایی چندتا بچه؟؟؟:smile: اگه شدی چه حسیه؟؟؟:surprised:
6.الانم شیطون هستین؟؟؟؟:D(منظورم شیطنت باحال که توی جمع دوستاتون باشه)
7.تاحالا از درخت بلند بالا رفتین؟؟نظرتون درباره ارتفاع چیه؟؟؟:surprised:
8.بنظر خودتون ،مهندس معمار عالی میشین؟؟؟:D
9.تاحالا شده از خجالت صورتتون سرخ بشه.....؟؟ماجراشم تعریف کنیدا!!:surprised:
10.از چی میترسین......؟؟؟تاحالا شده از ترس قلبتون تند تند بزنه؟؟؟:surprised:
فعلا در خدمتیم ..........:cool:

آخرین ویرایش:

DDDIQ

مدیر ارشد
شماره 11

شماره 11

واییییی سلاااااااام آقای مدیییییر....................

1 - بیوگرافی کامل..................
2 - کدوم دانشگاه وتاچه مقطعی درس خوندید؟
3- ادامه تحصیل میدید؟
4 -چرا معماری؟
5 -حالا چرا DDDIQ؟
6- چراباشگاه؟
7 -چطور آشناشدید بااینجا؟
8 - موقعیکه درخواست دادیم شما بشینید رو صندلی تو دلتون چی گفتییییییید؟؟؟؟؟

9 - دییییییگههههه آها الان دوست دارید کی نباشه؟
10 - من و میشناسیییید؟؟؟؟؟:redface:
خبببببببب حالا سوالای ...........
11 - تاحالا عاشق شدید؟؟؟؟؟؟

12 - چندتابچه دارید؟؟؟؟؟:)

13- چرا ازدواج نکردید؟؟؟

دیگه فعلا چیزی به ذهنم نمرسسسسسسسسه.................

سلام گلبانو سلام از بنده ست:gol:

1 - ما را تصانیف بسیار است! شیخ الدین فروم باز در وصف ما در کتاب تذکره الباشگاه چنین آورده است که
آن قتیل فی سبیل باشگاه ؛ آن خار فی عیون معماران ، آن بی خواب صدیق، آن غرقه برکه ، صدیق اوس معمار رحمةالله علیه!!
کار او کاری عجب بود، واقعات غرایب که خاص او را بود که هم در غایت خونسردی و هم تلاش و اشتیاق بود !!! علی همت و رفیع و رفیع قدر بود و او را تصانیف بسیار است به الفاظی مشکل در حقایق و اسرار معماری. سبک و هنری داشت که کس نداشت. و دقت نظری و فراستی داشت که کس را نبود....

2 - کارشناسی هستم ( فعلا )

3- در واقع به همین شرط که تا جایی که امکانش هست ادامه بدم , تونستم به دنبالم عشق و علاقه ام بیام

4- کاریش نمیشه کرد! مادرزاد در من نهفته بود! یه استعداد ذاتی !! :دی دست خودم نبود!! از اول اوس معمار بودم!!
:دی

5 - اسمم هست به خاطر فرم مثلا معمارانه اش هست که با دوایر بازی کردم و همانطورر هم که عرض کردم سه دی ق یا صدیق

6- خیلی اتفاقی شد ! عشق در یک نگاه!

7- سرچ مطلب !

8 - راستش آمادگیش ررو داشتم! دوستان از قبل توطئه کردن بودن برام برنامه ریخته بودن!! :دی

9 - عذر میخوام دقیقا متوجه نشدم منظورتون رو از اینکه که کی نباشه!!؟

10 - تا حدودی افتخار اشناییتون رو از طریق پست هایی که در تالار معماری ارسال کردین داشتم خانم مهندس

11 - ممکنه !! هنوز مطمئن نیستم ! شاید هم نبوده!! ولی احتمالش رو نمیشه نادیده گرفت !

12 - استعفرالا!!! توبَه :دی :surprised:
13 - به نکته بسیار خوب و مهمی اشاره کردین!! بله بسیار نکته سنج .... نمیدونم!
خب این 12 -13 از اون مدل سوالایی هست که میخواین مچ بگیرین که واقعا آره یا نه!؟ :دی

آخرین ویرایش:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به به
سلام
انشالله که حرارت صندلی به اندازه ای رسیده باشه که سرمای بیرون را احساس نکنید :)
خوب بریم سراغ سوال
1)شما هم اول فکر می کردید من پسرم ؟
2) چرا همه فکر می کنن من پسرم ؟
( والا حق دارن ... با کفشه غیصری و لنگ تو سایت راه میری نفس کش میطلبی ... :D ... مدیریت معزز و محترم تالار فرهنگی اموزشی پژوهشی زنگ تفریح !:دی )
3) چرا اون گردالی زشته چشم دیدن من نداره ؟ :D
4) چرا بعضی پسرا نانخن انگشت کوچیکشون بلنده ؟ ( این سوال خیلی وقته برام ایجاد شده ! ) و شما هم آیا ؟
5) کجای شیراز را از همه بیشتر دوست دارید ؟

امشب یه کم خستم مابقی سوالات باشه واسه فردا
روز خوبی داشته باشید :gol:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید
1.چندمین بچه هستی؟
2. چرا مخالف بودی که رو صندلی داغ بنشینی؟ چرا مقاومت میکردی؟دورادور مواظبت بودم واضح شرح بدهید
3. رشتتو تعریف کن کاربردشو بگو به طور کامل یه جوری بگو منم متوجه بشم؟
4. نظرت در مورد این جمله بگو ( بدون داشتن مهندسان معماری و هنر معماری هم چرخ یک مملکت می چرخد پس چه اجباریه به وجود این رشته) به طور واضح از رشتت دفاع کن.
5. به نظرت چرا اینقدر در چند سال اخیر ظرفیت رشته شما بالا رفت؟ آیا کمبود مهندس معمار داشتیم
6. اگه بخوای از نظر سختی رشتتو مقایسه کنی با رشته دیگه چه رشته ای رو مثال میزنی؟
7. چرا شیرازی ها اینقدر لیمو ترش دوست دارن؟
8. آیا در ست همه شیرازی ها به شعر علاقه دارن اونم غزل؟ ایا درست که شیرازی ها خیلی احساسی هستن؟
9. الان به نظرت سوالاتم سخت بود ؟
10. به نظرت سوالام ترس داشت؟

*زهره*

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خب
چرا به قولی که به من دادین وفا نکردین؟
قرار بود 3 تا عکس برای من بفرستید!

عهد نابستن از آن به که ببندی و نپایی!!

و اینکه تا حالا کیو به کافی شاپ دعوت کردید؟

زهره ههههههههههههههه ...قواینو نخوندی !!!
حیف زوره مدیر به مدیر نمیرسه ... وگرنه از یک سر همتو نباید اخراج بشین :D
مدیریت زنگ تفریح ! :دی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

DDDIQ

مدیر ارشد
شماره 12

شماره 12

سلام آقا صدیق خودمون
1- چطوری شما اکثرا تو باشگاه آن هستید؟
2- چرا به کلماتی از قبیل جانا، گلبانو و ... علاقه مندید:D
3- تاثیر گذارترین فیلمی که دیدید چی بوده؟
4- چرا به رقص سما علاقه دارید؟
5- آیا از دست من دلخورید؟

سلام از ماست خانم مهندس گل و نازنین :gol:

1- نمیدونم! تازگیا که کمتر بودم!!!
راستش من دانلود زیاد میکنم و تقریبا همیشه همراه کار کردنم روی پروژه و تمرینات موزیک زیاد گوش میدم به همین دلیل گاها یه صفحه خاص باشگاه رو رفرش میزنم! یا روی صفحاتی با به روز رسانی خودکار هستم! برای همین هم هست که بنده رو آنلاین مبینین! ولی خب گاها هم پیغام و موارد رسیدگی زیادی دارم این هست که در خدمتتون هستم

2- نمیدونم شاید به نظرم هم صمیمانه تر هست و هم محترمانه تر ! شاید عادت باشه

3- تاثیر گذارترین ؟! از چه نظر و توی چه ژانری !!؟
خب برای من که فیلم های زیادی توی ذهنم هست انتخاب سخت هست و سکانس های تاثیر گذار زیادی رو دیدم از فیلم های کلاسیک و قدیمی تا جدیدترین ها و خب نمیدونم از سه گانه The godfather تا بعضی از سکانس های فیلم های فارسی یا جدید ترین فیلم های رمانس خارجی one day و ... رو دوست دارم انتخاب نمیتونم کنم خیلی زیاد تو ذهنم هست !

4- راستش تا حالا تجربه رقص سماع به شخصه نداشتم ولی به نوعی حالت سمبلیکی از نوع نگرشم هست

5- مگر دلخورر بودم!!!؟ مزاح میفرمائید!!؟

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به صدیق جانا ! میبینم که بالاخره دم به تله دادی ;)
بگو ببینــــــــــــم :
1. پنج شنبه عصرا کجا بیشتر حال میده واسه گشت و گذار؟
2.کجای شیراز زندگی میکنین؟
3.یه استاد خوب که خیلی ازش معماری یاد گرفتی؟
4.چند وقت یه بار میری حافظیه؟
5.یه سوال اساسی:اینقد که از صب تا شب تو نتی میرسی به کار و زندگیت ؟ :)
6. حالا نظرتم راجع به این کلمه ها بگو :
*مسنجر،اوو، اسکایپ و غیره!
*شاهچراغ
*مهرداد ایروانیان
*پل باغ صفا
*ستاره فارس
*انسان طبیعت معماری!
*ارشد
*پایان نامـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه
...

DDDIQ

مدیر ارشد
شماره 13

شماره 13

به به اقا صدیق مدیر تالار خودمون
:d
1. معنی نام کاربریت چیه خووو؟؟؟

2.من فکر میکردم دختری سوتی که در این رابطه دادم یادته؟

3.کمترین نمره ای که تو درسات گرفتیی چند بوده و چه درسیی؟؟
4.تا حلا پات به کلانتری رسیده؟؟

5.تا حالا کسی و زدی؟؟
6. بهترین کادویی که گرفتی چی بوده؟؟
8.شغل شریفت چه میباشد؟؟
مدیر جان همینا اومد به ذهنمان خوش بگذره رو صندلی

حالا بازم فکرامو میکنم خدمت میرسم
:d

به به خانم مهندس گل تالار معماری

1- گلبانو این به معنی اسمم ( صدیق ) هست و اینطوری بخونیدش سه دی ق یا صدیق که خب شاید بشه گفت بازی با حروف لاتین اسمم هست و ترکیبش با تلفظ فارسی عددی اسمم!!!

2 - والا نمیدونم چرا خیلی ها این فکر رو کردن! و مثل اینکه خیلی ها رو خوشبختانه از نگرانی در آوردم و شبهات در موررد جنسیت من رفع شد!!!
نه فکر نمیکنم!! ولی البته خیلیا در این مورد سوتی دادن ! :دی

3- توی دانشگاه؟ درس ریاضیات 3 واحدی 9 گرفتم که با استاد تفاهم نداشتیم سر این قضیه که من بلدم! :دی
دیگه یه 12 و نیم مصالح شناسی دارم و یک تمررینات طراحی معماری 2 که 13 و نیم شدم و یکی دو تا 14 و باقی بالای 17

4 - یه بار داخل کلانتری رو از نزدیک دیدم!!! اونم واسه تایید گواهی احراز محل سکونت بوده! :دی

5- بله !! حدودا 100 - 200 باری دعوا کردم تو دو سال از دوران راهنمایی که بله زدم ! و خب یه دفعه اش که یادم مونده یکیشون خیلی سر به سرم گذاشت!! شعبون بی مخ کلاس بود نصف قد و عرض من !! :دی یکی دو روز رو اعصابم بود هیچی نگفتم یه زنگ تفریح سر راهمون رو گرفت همه هم دیگه دور رینگ جمع شدن تا جایی که میتونستم 5-6 تا ضربه محکم زدم تو شکمش و افتاد وسط کلاس و ولش کردم اومدم بیرون !! بعدش خب ضایع شده بود اومد دنبالم تو حیاط من هم میدونستم داره میاد دنبالم جلو دفتر رسید یه لگد زدم بهش که گاهی یادم میاد دلم میسوزه!!! حدودا 1 یا دو متر روی زمین سر خرد!!! بعدش هم کولی بازی در آوردیم که آقا این چه وضعیت مدرسه ست و کلی داد و هوار و مدیرر اومد بیرون 7-8 تا کابل هم زد تو سر پسره!! و جررات نداشت به من چیزی بگه
و خب همون پسره هم دوست خوبی بود برام ازش خاطرات خوبی داررم

6 - نمیدونم شاید یه کلکسیون تمبر از دایی مرحومم!

7- والا خانم مهندس نمیدونم چرا گاها خیال میکنن من باید سابقه کار داشته باشم!!:D راستش رزومه قابل عرضی ندارم بیشتر برای اینکه کار رو یاد بگیرم توی ساختمان سازی و خانه هایی که بعضی از نزدیکان ساختن سر زدم! وگرنه هنوز سابقه ای ندارم متاسفانه ولی خب یه سرری برنامه ها دارم ! که زیاد نگران شغل نیستم! بیشترر به فکر ادامه دادن تحصیلات هستم

خیلی خوشحال میشم گلبانو باز هم تشریف بیارین :gol:

k_siroos

مدیر بازنشسته
سلام بر رفیق گل و گلاب خودم ، چون دوستت دارم خیلی اذیت ات نمی کنم !!! :D:gol:

اگه سوالاتم هم یک وقت تکراری بود اجازه داری بپیچونی :دی

1- اگه دوباره به دنیا بیای دوست داشتی پسر می بودی یا دختر ؟
2- اصلا دوست داشتی تو همین کشور به دنیا می اومدی یا یک کشور دیگه ؟ فکر کن ایرانی نیستی و جواب بده
:surprised:
3- وقتی من صدیق خانوم خطاب کردمت تو دلت چی گفتی ؟؟؟ راستشو بگو هاااااااا !!!!!
4- ماه عسل دوست داری کجا بری با خانومت ؟؟؟
5- دوست داری با یک دختر شیرازی ازدواج کنی یا با دختر از شهر دیگه ؟
6- چرا شیرازی ها انقدر خون گرم اند ؟؟؟
7- چرا نصف سوالات رو با شعر و جملات ریتمیک جواب دادی ؟؟؟ اهل شعر و ادبیات هم هستی ؟
8- اینو دبگه رک بگو ... دوست دختر داشتی ؟؟؟ یا داری ؟؟؟ دوست اجتماعی چطور ؟؟؟
9- چرا بهتاش هیچوقت نمیاد صندلی داغ بشینه ما بریزیم سرش ؟؟؟
10 - از کدوم مدیر بیشتر از همه مدیریت یاد گرفتی ؟؟؟

saghaigh

کاربر بیش فعال
سلام سلام دوست جونم .........من دوباره اومدم...البته ببخشینو آخه همین جا چادر زدم......:Dآخه نه اینکه زمستونه ..هوا سرده ..خوب اینجام گرمه دیگه......:w25:
1.اگه خیلی اعصبانی بشین ...خیلیها ....میگم خیلی یعنی خیلی ...اونوقت چیکار میکنین....؟؟؟اعصبانیتتونو روی چی خالی میکنین؟؟؟؟:surprised:
2.چرا هنو لیسانسید؟؟کی درستون تموم میشه؟؟؟میخواین فوقم بخونید(الهی که قبول بشین....:D)
3.سربازی رفتین....؟؟؟چرا نرفتین پس کی میرین؟؟؟؟؟:w25:بنظزتون سربازی عمر پسرهارو تلف میکنه؟؟؟:(
4.معمولا دلتون بگیره باکی درددل میکنید؟؟؟تاحالا گریه کردین؟؟؟؟چندبار ؟؟چرا؟؟:w04:
5.تاحالا شده دل کسیو بشکنید؟؟؟چه حسی داشتین؟؟؟:surprised:
6.دوست دارین دیگران باهاتون چجوری برخورد کنن؟؟کامل توضیح بدین:w12:
7.اگه کسیو که خیلی دوسشدارین ،دلتونو بشکنه،چیکار میکنید؟؟:w20:
8.بنظرتون چرا مردها انقدر سنگدلن؟؟؟؟چرا بعد از مدتی دیگه مثل قبل همسرشونو دوستندارن؟؟؟؟:surprised:
9.بنظرتون پسر خوب ،صادق ،وفادارمهربان وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w47:
10.شما صادقید؟؟؟ پسر خوفی هستین؟؟؟؟به عشقتون وفادار میمونید؟؟؟؟و همیشه دوسشدارینو بهش محبت میکنین یا تنهاش میذارین؟؟؟:surprised:
چقدر صندلی داغ باحاله ...ادم میتونه یه عالمه سوال بپرسه....!!!1:w07::lol:
من بازم میاما گفته باشم.......:cool:

DDDIQ

مدیر ارشد
شماره 14

شماره 14

سلام دادش صدیق خودمون.تا نسوختین رو این صندلی من سوالامو تند تند بپرسم. البته بچه ها اینقدر سوال پرسیدن که دیگه جا واسه ما نمونده ...
حالا در همین حد که یادمه
1-چرا معماری میخونی و تا چه مقطعی میخوای ادامه بدی؟
2- تا حالا شده استادی رو خیلی دوست داشته باشی؟ تنفر چی؟
3- همکلاسی دختر و پسر برات تفاوت خاص دارن؟ یعنی با دختر یا پسر همگروهی بودن برات محدودیت نداره؟
4- دوست داری آخرش استاد دانشگاه بشی یا بری تو کار اجراییی؟ یا هردوش؟
5- تاحالا عاشق دخترای همکلاسیتم شدی؟ چطور دخترایی ؟
6- انگیزه ات از حضور فعال بدون اغراق و اینا چیه؟
7- تا حالا شده از معماری خسته بشی؟
8- دوست اینترنتی داری که بهش عادت کرده باشی و بزنگی؟ کی؟
9- از بچه های باشگاه تا حالا کیا رو دیدی از نزدیک؟ کیا رو دوست داری ببینی؟
فعلا همین چند تا / بعدا بازم میام :دی

سلام نازنین دختر ؛ خانم مهندس همین الان یه خرده دچار تفت دیدگی شدم !! :دی

1- علاقه دارم به این رشته و تا جایی که امکان پیشرفت داشته باشم دوست دارم پیشرفت کنم و سبک پخته ای خاص خودم داشته باشم

2- نمیدونم شاید اساتیدی بودن ولی زیاد دوست ندارم استادی رو به صورت مجزا بگم
و تنها شاید بدترین هم یک معلم از دوران ابتدایی ( کمی شخصی هست البته مساله خاصی نیست ولی ناراحتم میکنه )

3- درر واقع نه برای من چندان فرقی نداره !
البته تا جای امکان سعی میکنم پروژه هام رو همیشه انفرادی انجام بدم تا نخوام آخر ترم کارهای هم گروهیام هم خودم انجام بدم

4 - علاقه زیادی به تدریس معماری دارم ولی در کنارش کارهای اجرائی هم مسلما باید انجام داد

5 - از دختران همکلاسی نه !
چطورر دخترایی؟

6 - منظورتون توی سایت هست!؟ راستش شاید علاقه دارم به دیگران تا جایی که امکانش باشه کمک کنم و خب در کنارش هم خودم هم یاد میگیریم!
ولی نمیدونم شاید یه خصوصیت اخلاقی هم باشه که سعی میکنم وقتی مسئولیتی رو قبول میکنم به خوبی انجامش بدم و کم نیارم!! نمیگم خسته نمیشم! میشم! ولی خب سعی میکنم ادامه بدم تا زمانی که هستم! و خب تا زمانی که دیگه نتونم واقعا ادامه بدم , ادامه خواهم داد به بودن !!

7 - از معماری نه ! خودتون هم میدونین که هر چقدر بیشتر پیش بری جذابیت های بیشتری رو میتونین ببینین

8- دوست اینترنتی!؟ همم میدونین من یه زمانی توی یاهو 360 با چند نفر از چند گروه دوستان آشنا شدم و یواش یواش با اون گروه دوستان بیشترر آشنا شدم این گروه ها کما بیش همه همدیگه رو میشناسیم حدود 40 نفر که بعدن زیادتر شد و با هم در تماسیم و وقتی به شهرر های همدیگه میریم با هم قرار میذاریم و .... و البته چند تایی حدود 7-8 تا از دوستام هم اهل شیراز هستن و هنوز هم قرار میذاریم گهگاه با هم اینور اون ور میریم به نوعی دیگه الان دوستان نزدیکم هستن و شاید برای همیشه تا آخر عمر با این افراد دوست باشم!! یعنی امیدوارم که همیشه داشته باشمشون

9 - متاسفانه کسی رو از نزدیک ندیدم ! ارتباطم با وب کم و تلفن هست و خب خیلیا رو دوست دارم ببینم که نمیشه گفت !!

در خدمتتون هستم تشریف بیارن :دی ( دو نغته رحم خدا ! :دی )

:gol:

DDDIQ

مدیر ارشد
شماره 15

شماره 15

سلام
1)چرا چند نفر فکر می کردن شما دخترین؟(منم تا الان فکرم همین بود!)
2) اهل کدوم شهری؟
3)اولین و آخرین باری که از مدیریت سو استفاده کردی؟
4) در مدیریت چی دیدی که حاضر شدی وقت و انرژی بذاری ؟
5) موافقی که مدیریت فروم یعنی کلی وقت و انرژی بذاری آخرم بیشتر از اینکه کسی ممنون باشه همه ناراضین؟
6)رفتارت تو باشگاه با دختر و پسر یه جوره؟
7)چرا معماری رو انتخاب کردی؟
8)از انتخابت راضی؟
9)چه مقطعی هستی؟اگه کارشناسی یا بالا تری پیوسته یا نا پیوسته؟
10)نظرت در مورد کارشناسی پیوسته و نا پیوسته معماری؟
11)بهترین درست تو معماری؟ز
12)یه خاطره از شب تحویل(حد اقل 5 خط یا فونت شماره
2)
13)یه خاطره از روز تحویل(حداقل 5 خط با فونت شماره 2)
14)یه سوتی دوران تحصیلتو بگو
15)کارها دانشگاه رو خودت انجام میدادی یا میدادی بیرون؟
16)تو کارهای گروهی کار می کردی به اندازه ای که باید یا می انداختی رو دوش بقیه؟
17)روبیک کار می کنی؟اگه اره چه مدلاشو اگه نه پس چرا عکس آواتورت اینه؟
18) اهل کلاس گذاشتن و پز دادن هستی؟
19)نظرت در مورد سال بالایی هایی که وقتی کار ترم پایینا رو می بینن مسخره می کنن؟خودت این کارو می کنی؟

فعلا همینا رو جواب بده تا من بقیه سوالام یادم بیاد!

سلام از بنده هست خانم مهندس
چه خبره دختر 20 تا !!! هر پست 10 تاست حسابی میخوای کباب کنیا !!! وایی دلم خالی شد! ببینم چیا پرسیدی جانا:w22:

1- برای خودم هم جالب هست که چرا آخه !! شما خودتون چرا فکر کردین که من دخترم!!
ولی خوشحالم که این شبهه پیرامون جنسیت بنده حل شد و خیلیا از نگرانی این مساله در اومدن ! :دی

2- کاکو ما بچه ی شیرازیم !

3 - هممم سو استفاده نکردم ! خودم یادم نمیاد واقعا ! اگر از همکاران مدیر یا دیگر دوستان کسی چیزی میدونه در این راب.....
آهان نه !! یکبار تو این چند سال کردم !!! میخوام اعتراف کنم!!! راستش یکی از دوستان در یکی از تالار های عمومی حرفی زدن که من زیاد خوشم نیومد!!!!! و پست هاش رو سرچ کردم دیدم دو هفته پیش توی تالار معماری یه حرف زشت زده !!! که در حالت عادی هم اخطارر داشت ! ولی چون توی پرونده اش گشته بودم حذف کردم به فاصله چند دقیقه!! البته با مدیر ارشد هم در میان گذاشتم این مساله رو و عذرخواهی کردم !
و باز هم تاکید میکنم در حالت عادی اون پست مسلما اخطار داشت! ولی چون بعدن دیدم و گشته بودم که چیزی پیدا کنم به نظرم درست نبود و سواستفاده هست !! و حذفش کرردم اون اخطار رو!! و عذرخواهی میکنم!! ( :دی :دی )
دیگه چیزی یادم نمیاد تمامی رسیدگی ها بر اساس قوانین بوده

4 - والا نمیدونم آخه هرر وقت در فرومی فعالیت میکردم دارای عنوان بودم !! و عادت کردم!!! فروم رو اینجوری شناختم!!

5- بله تا حدودی موافقم و هر چند که خیلی وقت بگذاری و سعی کنی کاملا بر طبق قوانین که همگی قبول کرده اند و حتی تا جای امکان دوستانه رسیدگی کنی و همه تلاشت رو برای کمک کنی باز هم عده ای ....

6 - بله سعی میکنم یک جور با همه دوستان رفتار کنم امیدوارم خلاف این به نظر برداشت نشده باشم

7 - علاقه ! یه جورایی همیشه از بچگی به دنبال ساختن بودم!!

8- بله بدون شک

9 - کارشناسی پیوسته ترم آخر

10 - نظر خاصی ندارم در هر دو گروه استعدادهای زیادی دیدم

11- نمیدونم به همه درسها باید علاقه داشت ولی به تاریخ معماری ( جهان معاصر اسلامی ...) علاقه دارم

12 -خاطرات شب تحویل پروژه ...!!! نمیدونم خاطره ای جز خستگی یادم نمیاد
ولی یکبار تحویل موقت داشتم و کارم به خاطر تغییراتی که داده بودم ناقص بود و خسته بودم خوابم بردم !! و توی خواب فکر میکنم یک روز به من گذشت که کارم ناقص هست !!! و نرسیدم!! بعدش صبح بلند شدم از خواب دیدم ساعت 5 صبح هست!!! یه چند دقیقه همینجور دور خودم چرخ زدم و هی پرده رو کنار زدیم و نگاه به خورشید کردیم و این فکر که تا دو ساعت دیگه باید پلات بگیرم تحویل بدم!!! خیلی لحظات دردناکی بود یه خرده گیج زدم بعدش یادم اومد مثلن امروز شنبه ست هنوز 1 روز دیگه فرصت داررم واسه تکمیل پروژه اینقده خوشحال شدم!! کلی ذوق کردم!!! هیچ وقت اون حس خوب ررو یادم نمیرره :دی

13- روز تحویل پروژه رو وقتی تحویل میدم و بر میگردم خیلی دوست دارم که بعد از چند روز سخت میتونم یه خرده رراحت بخوابم خعیلی میچسبه !

14- سوتی زیاد دادم!! یکبار یه کلیپ داشتم سوتی های تلویزیون بود!! و گوشیم دست بچه ها بود سر کلاس ادبیات !
استاد اومد سر کلاس و بچه ها هم گوشی رو دادن دستمون !! ما هم گذاشتیم تو جیبمون بعدش استاد داشت از روی کتابش میخوند و با اب و تاپ تعریف میکررد!! یه چند لحظه سکوت کرد و کلااس در سکوت مطلق بود!!! که یهو این گوشی ما صداش در اومد که نمیدونم فلان فلان!!! کلاس ترکید از خنده !!! :دی منم حالا خیال میکردم از گوشی یکی دیگه است که دوستان آخر به هر شکل بود فهموندن مال منه !! دیگه خلاصه سوتی در سوتی شده و بین خنده بچه ها خاموشش کردم هول هولکی !!:biggrin:

15 - تمامش رو خودم انجام دادم
شایدحتی یکبار وضعیتم خوب نبود خیلی مریض بودم و استاد هم در جریان بود پرروژه آماده هم روی هارد داشتم ولی از استاد وقت بیشتری گرفتم و پروژه ناقص خودم رو بردم

16 - والا من سعی میکنم کارهام رو تا جای امکان خودم انجام بدم به صورت انفرادی چون مجبور میشم آخر ترم کارهای ناقص و یا انجام نداده دوستام رو هم خودم تکمیل کنم که کار ناقص نشه! پس بهتره از همون اول فقط خودم باشم که بدونم چه کارهایی باید انجام بدم

17 - آواتارم رقص سماع هست یه رقص عرفانی هست و نه هنری
و به عنوان سمبلی از کلیت نوع تفکر و نگرشم

18 - خدا رو شکر هیچ وقت نبودم و سعی کردم از این جور آدمها دوری کنم

19 - اتفاقن کسانی که این کار رو میکنن کارهای قوی ندارن! و شاید میخوان خودشون رو با حرف اثبات کنن !! کسانی که معماری رو فهمیدن بیشتر کمک میکنن تا اینکه بخوان ایراد گیر باشن و مسخره کنن! من در مورد کار کسی سعی میکنم نظر ندم تا زمانی که راهنمایی من رو با توجه به استدلال ها و سلیقه من بخواد

پانوشته

تو رو خدا فقط طبق قوانین دو تا پستش کن:w22:
از لحاظ رروانی وقتی تو دو تا پست باشه مث اینکه حرارت 100 درجه اب جوش رو به دو تا 50 تا تقسیم کردی! :دی

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- به کدوم کشور علاقه زیادی داری غیر از ایران؟
2- بدترین جرمی که تا الان مرتکب شدی چی بوده؟
3- از نظرت خطرناک ترین کاری که میتونی انجام بدی(جراتشو داری)چه کاریه؟
4- منو چیقد دوست داری؟

5- اگه بدونی من ادمین این باشگام چیکار میکنی؟
6- این عبارات تو رو یادچی میندازه؟
- پست مدرن
- محصوریت فضایی
- خلاقیت
- دانشگاه آزاد
- abolfazzzl

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
1-نظرت راجع به من:دي(اونقده بدم مياد از اين سوال كه نگو يعني رسما طرف رو ميذاري تو رو در واسي كه ازت تعريف كنه =)))))):biggrin::biggrin::biggrin:)
2-چرا نوناتون اين همه سفت و بي نمكه:دي ؟
3- روت ميشه تو چشاي من نيگا كني؟نه اصلا ميخوام بدونم ميتوني؟ها؟ها ؟ها؟
4-اگه يه روز منو ببيني چي خطاب ميكنيم موقع صحبت كردن؟:دي(گلبانو؟جانا؟...؟:دي)
5- بعد از فوت سيمين دانشور چقدر نگران خودتي؟:دي (آخه نوابغ شيراز همين شما چند نفريد ديگه؟:ديييييي)
6-شده روزاي تقويمو بشماري و منتظر باشي كه تموم شه؟
6- وقتي تقويم سال جديد مياد دستت اول چي رو نگاه ميكني؟:دي
7-يه آرزو كن براي من كه امسال برام اتفاق بيفته (به صورت مورد جزيي باشه نه كلي :دي)
8-عيدي چي ميخري واسم صديق؟:دي
9-اگه دوست داشتي كتاب كادو بگيري ميخواستي چه كتابي باشه:دي

اينا باشه تا بريم سر سوالاي اصلي

Martin Eco

عضو جدید
کاربر ممتاز
1. معمار خارجی و داخلی مورد علاقت؟ (در قید حیات)
2. فحش بلدی؟؟ :دی
3. ورزش مورد علاقه ات؟؟ (بجز پیاده روی :دی)
4. سن ازدواجت؟؟ (از طرف تعدادی از دخترا)
5. و این که نظرت درباره دیکتاتوریه بورژوازی چیه؟؟ ( این سوالو 203_fariba دوست داشت بپرسه نمیدونم چرا روش نمیشد به من گفت بپرسم)
مقسیییی

Sohrab.net

عضو جدید
کاربر ممتاز
صدیقهههههههه

سهراب وارد میشود

خوب در چه حالی....منم مردم صدیق جان...هرچی لازم داری بگو، الان اولشه پودر بپاش خوب میشه....:Dبیام کمکت؟؟؟

اولا چند نکته میگم به آق حمید....
داره هم خیلی سوالا رو میپیچونه، همم که دیر جواب میده، یعنی خیلی رو جوابا فکر میکنه....قبول نیس مدیر جان....نه؟؟
فکر کنم 4 تا اخطار بدی حل میشه؟؟؟ حله حله؟؟:D
خوب میپرسیم.....بگو زود و سریع......:w26:

1- صدیق چه ربطی به DDDIQ داره؟؟؟:surprised:

2- روزی چند ساعت میای نت؟؟؟ چند ساعت میای باشگاه؟؟؟ فروم دیگه هم میری؟؟

3- محبوب ترین بازیگر مرد و زن رو بگو؟؟( ایرونی باشن)

4- تو باشگاه کی رو از همه بیشتر دوس داری؟؟؟راستشو بگو...هیچکی ناراحن نمیشه

5- به نظرت افراد زیر چه جور شخصیتی دارن؟؟
ستایش خانم.......
افسون خانم.......
حسین عزیز که تازه مدیر ارشد شدن......
پیرجو......
ادمین.....
حمید خنده:D........

5 - اگه دوباره بخوای بری دانشگاه، بازم همین رشتتو انتخاب میکنی؟؟؟:que:

6 - تا حالا شده سر مادرت داد بکشی؟؟؟

7 - آخرین باری که گریه کردی سر چه موضوعی بود؟؟؟

8 - با کدوم یکی از بچه های باشگاه خیلی دوستی و باهاش رابطه داری؟؟؟( رابطه دوستی و واقعی منظورمه :D) :w05:

9 - دوست داری مدیر کدوم قسمت باشی؟؟؟( راستشو بگو، باز نگی همین تالار خودم:razz::D)

10 - نظرتو راجبه من بگو؟؟؟ کامل و مفید.....:whistle:

خوب من به احتمال زیاد برمیگردم...فعلا بسه...:w08:

DDDIQ

مدیر ارشد
شماره 16

شماره 16

سلام بر صدیق آقای عزیز
خسته نباشی
1--الان که به این همه سوال باید جواب بدی چه حسی داری؟!
2--مامان رو بیشتر دوست داری یا بابا؟
3-وزن ؟
4- قد؟
5- اگه قرار بود جای یه معمار معروف بودی کی رو انتخاب میکردی؟
6- الان دوست دختر داری ؛ کادو ولنتاین چی بش دادی؟
7- تا حالا چندبار عاشق شدی؟
8- فیلم جدایی نادر از سیمین رو دیدی ؟!
10 - چه فیلمی رو خیلی دوست داری ؟
11 - با دکتر صدیق نسبتی داری؟
12 - تو خوشتیپ تری یا بردپیت ؟
13- تا چه مقطع تحصیلی دوست داری ادامه بدی؟

14- دوست داری ایران بمونی یا خارج زندگی کنی؟
15- قهوه تلخ رو میدیدی؟ به نظرت دیگه پخش میشه یا نه ؟
16- میشه درباره اسپم توضیح بدی ؟! همش میگن اسپم، اسپم ؛ اسپم، نفهمیدم چیه ؟! { چه باحـــــــــــال! کاش زودتر اینجا میشستی، برم فدا بقیه سوالای کامپیوتریمو بیارم ازت بپرسم! }
17- دوست داری یه تالار دیگه بسازی و Admin باشی و از این باشگاه کوچ کنی؟
18 - چند سایت دیگه به باحالی اینجا نام ببر
19 - راستی سوالات صندلی ذاغ محدودیت نداره ؟! میخواستم تا فردا سوال بنویسم
آخه یه کتاب دارم 100000 مدل سوال توشه ، تا حالا واسه صندلی داغ استفاده نکردم، نمیدونم اینجا چطوریه ، اما سوالاتم داغ هم نباشه ، خوندن و پاسخگویی بهش خودش کشندس! :biggrin:
20 - دوست داری بقیه سوالات رو بپرسم ؟! راستی محدودیت نداره؟! مثلا هر کاربر 10000سوال
......................to be continue! bar migardam! :D

سلام بر نینا بانوی نازنین و گل

1- کمی سوزش !! و در بعضی قسمت ها هم احساس میکنم کم خوابی شده ! باید پماد بزنم!!

2- مامان و بابام رو از وقتی ازدواج کردن با هم بودن اینجا هم با همدیگه ! یه جوره !!

3- این وزن من متغییریی عجیب است بین 85 تا 103 در نوسان است و در حال حاضر 91 - شکم ندارم !
برای توجیه این مساله مثل توصیفات در مورد کودکی رستم تو گویی ما را گفته است !! مادرمان از 6 ماهگی به خاطر وزن استخوان بندی ما را به روی زمین گذاشت و بر روی پای خود ایستادیم !! راه رفتن را با خوردن زمین های خیلی بسیار آموختم !

4 - 180

5 - دوست ندارم جای معمار معروفی باشم!! دوست دارم بین اونها باشم!! و سبک خودم ررو داشته باشم!!

6 - به نکته خیلی مهمی اشاره کردین ! بذار قرمز بنویسم!!! نه دوست دختر ندارم !! تاکید میکنم من دوست دختر ندارم !! !:دی
کادو هیچی ! هیچ مجلس بزمی هم دوستان امسال نگرفتن!! شایدم منو دعوت نکردن!! :razz:

7 - عاشق نشدم ولی شکست عشقی رو تجربه کردم!!:دی ولی تمام مدت مجرد موندم! مادرزاد!

8- بله روزهای اول اکران همراه با یه دوست غرغرور ( تنها فیلمی بود که بعد از چند سال ررفتم سینما دیدم! سینما برام نوستالژیک بود !)

9 - !؟

10- فیلم درر چه ژانری ؟ و چه سال و دوره سینمایی منظورته؟ من یک کلکسیونر فیلم هستم ! :دی

11- نه ایشون با من نسبتی نداره!! شاید در آینده همکارر من بشوند! :دی

12 - من در مورد براد پیت یا هیچ مرد خاص دیگه ای نظری ندارم!!! :دی :دی :دی مطمئنا نظری ندارم!!! و به نظرم آنجلینا جولی از هر دو ما خوش تیپ تره!!

13- تا جایی که دیگه مدرکی نباشه!!! تا خود معماری!

14- دوست دارم تا وقتی که میشه موند بمونم!! اگر هم برم ! برمیگردم !

15- 60 % از قسمت هایی که ساخته شد رو دیدم باقیش رو برای خواهر هام گرفتم !- نه فکر نمیکنم! قسمت آخرش رو ساختن

16 - هر پستی که ارتباطی با عنوان تاپیک نداشته باشه و خارج از موضوع تاپیک باشه و یا خللی درر نظم تاپیک به وجود بیاره در حکم اسپم هست

17 - نه در فروم های زیادی بودم!! ادمین بودن دردسر و خستگی هایی به مرراتب بیشتر داره ! و از این گذشته دوستانی دارم که یکی از دلایل من برای اینجا موندن هستن! نمیتونم به فروم دیگه ببرمشون پس همینجا خواهم موند!

18 - یک حس نوستالژیک نسبت به پی سی ورلد دارم!
فروشگاه باشگاه مهندسان

19- در هرر پست باید بین 5- 10 سوال پرسیده بشه جانا
تو ررو خدا!؟جان من؟؟ با من از این شوخیا نکن!!!!:w22:
بگو اسم کتاب چیه!؟ حل مسائل هم داره!!؟

20- شما 1000 تا پست 10 سوالی بدین!!!! :w22:

خیلی خوش اومدین جانا بازم تشریف بیارن فقط این حل المسائلت رو باید بهم لطف بفرمائید بدهید!!

DDDIQ

مدیر ارشد
شماره 17

شماره 17

سلام صدیق جونم...
تو که میدونی من چقدر رک و روراستم، اما چند تا سوال میپرسم میخوام خدا وکیلی صداقتتو نشون بدیاااا...:D
1_ تا حالا شده با یه دختر یقه به یقه بشی؟
2_ اگه یه روزی bf et تورو دست به فرقون ببینه چه جوابی داری بهش بدی؟
3_ تا حالا شده تو باشگاه به فکر ازدواج(دوستی) با کسی بیفتی؟
4_ دوست داری چند تا زن داشته باشی؟
5_ اخرین باری که تو جمع ضایع شدی کی بوده؟ چجوری؟
6_تا حالا شده یه f بهت پیشنهاد بده ،اول سرت گیج بره و ناز کنی اما بعدا بگی عجب اشتباهی کردم...؟
7_ تا حالا به این فکر کردی که همسرت کیه و الان کجاست و چیکار میکنه؟
8_بدترین خلافی که کردی چی بوده؟
9_جراتشو داری سر gf et داد بزنی؟
10_اگه gf et جراتشو داشتو سرت داد زد جرات داری جوابشو بدی؟

سلام رسول جان عزیزم ... :gol:

منم که به صداقت معروفم !! فقط منو زیر شکنجه مجبور نکنین در مورد کسی حرف بزنم !! که بعد از صندلی داغم ترور خواهم شد!!!

1- استغفرالا !! نه ... آهان آره من به کل عمرم یک بار با خواهر بزرگم که خیلی زیاد دوستش دارم و تا حدود زیادی همیشه تحت تاثیرش بودم دعوا کردم ! بچه بودم! و دعوامون شد ! سر رئیس بازی خواهرم تو اتاق فوتبال بازی میکرردیم آبجیمون اومد توپ رو گرفت ازم و بحثمون شد بعدش چنان لگدی به ما زد که ... بذار روی صحنه آهسته تو هوا یه یک متری پرواز کردم!! :دی و تنها دفاعم موقعی که داشتم پرواز میکردم این بود که تو موییش رو بگیرم که خراب شد!!
این بود که برام تجربه شد هیچ وقت با دخترا بحث یا دعوا نکنم!! اصن تو ذهنم تاثیر گذاشته!!!

2- بی اف من!؟ استغفرالا !!! توبَه !!! :دی
خب من که کار برام عار نیست!!

3- بله زمانی که در باشگاه هم بودم به فکر ازدواج افتادم مث همین الان که افتادم! ولی تصمیم نگرفتم!
البته با شخص خاصی هم از باشگاه و یا خارج باشگاه اشنا نشدم که مزدوج بشیم با همدیگه و اینا !!

4- مگه بیشتر از 1 ی هم میشه!؟ قیمت سکه رو دیدی!؟ حالا تو بگو 110 تا!! کــــــــــــــی داره با قیمت بده که بخوام بیشتر زن بگیرم!
نه من همون یکی رو هم بگیرم گمون کنم کافی باشه!! البته سعی میکنم ! :دی

( این رو برای عیال آینده ام مینویسم که احتمالا روزی اینها رو خواهد خواند ! عیال جان به تار موت قسم من که به جز تو کسی رو دوست ندارم فدای اون چشمات عزیزکم ! البالو من !!! :دی )
( خیلی باحالی :D ... مدیریت زنگ تفریح :دی )

5- تا به حال ضایع نشدم !!

6- چه پیشنهادی بده!؟ بله پیشنهادات زیادی شده!! یه بار یه دختری بهم پیشنهاد داد بیا پروژه رو با هم انجام بدیم !! سرم گیج رفت!! بعدش دیدم آخر ترم پرروژه خوبی آورد که البته احتمالا از بیرون بود !!

7 - الان!؟ نمیدونم !!! شاید صفحه فی ...س بوکش رو چک میکنه شاید کتاب میخونه!!! یا فکر میکنه که من الان دارم چه کارر میکنم!!

8- خلاف نکردم!! نه من اعتراف نمیکنم!!!

9- gf ندارم!!! تاکید میکنم که من دوست دختر نداررم !

10 - ببین هنوز جواب سوال قبلی یادمه!!! خیال نکن حواسم پررت میشه و لو میدم !! :دی نه !!! باز هم تاکید میکنم که من دوست دختر نداررم!!! :دی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

DDDIQ

مدیر ارشد
شماره 18

شماره 18

1_تا حالا شده از دختری خوشت باید و از فکرش خوابت نبره؟
2_وقتی میری مسافرت نت از کجا میاری که به باشگاه سر بزنی؟ اصلا مسافرت میری؟
3_تا حالا شده خواب ببینی مدیریت باشگاهو ازت گرفتنو نشستی داری گریه مینی؟
4_اخرین سوال هم اینکه اگه یه روزی زبونم لال مدیریتو ازت بگیرن به فکر خود کشی میفتی؟:D
برمیگردم... کارت دارم هنوز... صندلی داغ میذاری هاااا؟؟؟؟:D

1- استغفرورالا !!! اگر تونستی آبروم رو پیش عیال آینده ام ببری!!! ببین پسر این حرفها رو لو نده!!! تو که خودت میدونی این چیزا گفتن نداره چرا میپررسی؟ :دی

2- باشگاه نمیام!! بله مسافرت هم میرم!! به سفر کردن خیلی علاقه دارم و تنهایی !! شاید در اینده اگر شخص مناسبی رو پیدا کردم با اون برم!!

3- نه !! همچین خوابی ندیدم!!! از اولش که یادمه مدیر بودم!! :دی
و از این گذشته من همیشه خوابهام شاد هست !! به ندرت سالی 1 یا 2 بار ممکنه خوابی ببینم که خوشم نیاد ! البته کابوس رو مدتهاست ندیدم!

4 - نه !! تا خودم استعفا ندم نمیرم !! تازه چرا برم!؟
البته فوقش باز هم میرم یه فروم دیگه و مدیر میشم!! :دی

تشریف بیارین در خدمتتون هستم! :دی فقط سوالایی نپرس که بعدا برام دردسر بشه تا آخر عمر مجرد بمونم!! :دی

DDDIQ

مدیر ارشد
شماره 19

شماره 19

سلاااااااام :D
1-
بهترین خوابی که دیدی چی بود؟
2- اگه همسرت وقتی فیلم میبینه، گریه کنه چکار میکنی؟!
3- این کلمات چه معنایی میدن؟
خفن:
تیریپ:
گاگول:
دیفال:
مرتیکه اسب:
داف:
در و داف:
پنت هاوس:
هلی پاد:
جکوزی:
آب حوضی:

4- بنظرت من بهترم یا ادمین؟ (نمیتونی بگی هر دو یا هیچکدوم!)
5- این عبارت رو کامل کن لطفا:
شیما = ..........
6- اگه من بشينم رو صندلي داغ اولين سوالي كه ازم مي پرسي چيه؟
7- جمله ای که وقتی میری جلوی آینه و خودتو میبینی و به خودت میگی چیه ؟
8- زیبا ترین و به یاد ماندنی ترین نصحیتی که شنیدی چی بوده؟
9- چه چیزی رو هرگز حاضر نیستی تو زندگیت با کسی تقسیم کنی؟
10-بهترین همدم تنهایی ت؟ و بدترین دوستی که تا حالا داشتی؟
با تشکر...
موفق باشی.

علیکم سلام شیما بانو جاناا خیلی خوش اومدین صفا آوردن گلبانو:gol:

1- خواب واسه کی!؟

2- تا حالا همسرم گرریه نکرده موقع فیلم دیدن از این عادت ها نداره!! :دی

3-
خفن : خعیلی
تیریپ : بستگی به محل استفاده داره! قیافه طرف ! و برنامه گذاشتن هم معنی میده! و ...
گاگول: طرف خیلی پرت هست ! خنگ ! پخمه ! احمق
دیفال : دو نوع هست یه دیفال برای جداسازی قسمت های ساختمان تیغه های 10 - 20 سانتی , یه دیفال هم باربر هست تو ساختمون های آجری
مرتیکه اسب : کوته مرد کم خرد
داف : اوووففففف
درداف : البته باید عرض کنم تلفظ شما اشتباست واو نداره !! درداف سرهمه!! جمع چند اوووووفففففففف میشه درداف
پنت هاوس : بالاترین قسمت بنا که خیلی لوکس و شیک هست همراه با محوطه تراس و زاویه دید عالی به اطراف بهش میگن پنت هاوس ! چیز خوبیه!
هلی پاد: رقص هلیکوپترری!
جکوزی : جکوزی
آب حوضی : کار ضایع و بی ارزش!

4- تا حالا بهش فکر نکردم!!:دی

5 - شیما = گل دختر

6 - سوالام رو از الان نمیگم!!!

7 - مگه جلوی اینه باید با خودم حرف بزنم!!؟ واسه تمرین فن بیان !؟ نمیدونستم!!
یعنی شما جلو اینه به خودت حررف میزنی!؟ :دی

8 - اهل شنیدن نصیحت نیستم!!! :دی

9- شاید بعضی از فکرام رو !! ولی از این عادت ها ندارم

10 - الان یکی از دوستان ! - دوست بد نداشتم ! اگر بد بود از اول دوستم نبود !

سپاس
بازم سر بزنین به ما خوشحال میشیم

kachal63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام صدیق جان
من فهلا چند تا سوال میپرسم، تکراری هم بود جواب بده! تا بعد سر فرصت همه سوالا رو بخونم دیگه تکراری نپرسم :دی
1 - بزرگترین آرزوت تو زندگی چیه؟
2- نظرت در مورد غرور و آدمای مغرور چیه؟
3- و غرورو تا چه حدی لازم میدونی؟
4- تعریفت از خوش بختی چیه؟
5- برای رسیدن به خوشبختی باید چیکار کرد؟
6-و خودت تا حالا واسه رسیدن بهش چیکار کردی؟
7- اگه دوباره متولد بشین ترجیح میدین دختر باشین یا پسر؟چرا؟

DDDIQ

مدیر ارشد
شماره 20

شماره 20

ســـــــلام علیکم یا ایها الصدیق:D
  1. حال و احوال خوب است آیا؟
  2. خانوم بچه ها خوبند آیـــــــا؟
  3. از اینکه به صندلی داغتون اومدم خوشحالید آیـــــــــــــا؟
  4. از اینکه رزا هنوز نیومده چه احساسی دارید آیـا؟:biggrin:
  5. پول بهتر است یا ثروت؟
  6. یه معمار چقدر درآمد داره؟
  7. رتبه کنکور سراسری تون چند بود؟
  8. حاضرید یه دست نداشته باشید ولی پزشکی بخونید؟:biggrin:
  9. چرا راه پدر و خواهران محترم را ادامه ندادید؟
  10. پدر محترم چرا خواهران رو بیشتر از شما دوست دارن؟:D
  11. تا حالا بهشون حسودی کردین؟
  12. آخــــــــــــــــــی:D

و علیکم سلام طبیا بانو جانا

1- قربان شما جانا به لطف احوالپرسی سرکار مگر میتوان بد بود؟

2- سلامت باشین سلام دارن خدمتتون , سلام میرسونن

3- بنده نوازی فرمودین بسیار مایه مسرت و شادی اینجانب می باشد

4- کمبود !! مثل جشن تولدی هست که کیک نداره!!! صاب مجلس خودش نیست!!! مثلن قرار بود بیاد سیب زمینی بندازه تو آتیش

5 - مسلما معماری! چون هر دو را دارد!! :دی

6 - بستگی داره ! خب اگه زرنگ باشه!! بلد باشه روابط رو !! و یه سری مسائل که نمیشه گفت !! خرج زن و بچه و سفر فرنگ و یه پنت هاوس شیک رو در میاره همون اول کار!

7- کدوماش؟ :دی اون دو سال اول که پزشکی نشد؟ اونها دورر و بر 2000 ! دیگه فراموش کردم اون روزها رو!

8 - اونوقت چه طوری معماری کنم!! ما از همین دستها نون میخوریم حاج خانم طبیبا! :دی

9 - انشالا یکی از فرزندانم را در راه پزشکی قرربا... یعنی چیز تقدیم میکنم! :دی ولی بقیه معمار بشن !!

10 - یعنی میخواستی داغ دل منو تازه کنی؟! هدفت چیه واقعا از این سوال!؟ :دی

11 - به کی؟ آبجیام!؟ نه ! اونها باید به من حسودی کنن!! ایش ش ش ش :دی

DDDIQ

مدیر ارشد
لازم دیدم بیشتر بپرسم
احسنت به این همه اعتراف در پاسخ به پست میرحسین
:cool: :دی

1. چرا تجربی رو انتخاب کرده بودین؟
  2. چرا بیخیال تجربی شدین؟
  3. پزشکی میخواستین یا دندون پزشکی؟
  4. وقتی اعلام کردین که میخوام برم ریاضی، واکنش خانواده چی بود؟
  5. چقد امید داشتین به آینده؟ (تو همون بُرهه ی زمانی:cool:)
  6. الان چقدر امید دارین؟
  7. دوست دارین ارشد چه دانشگاهی قبول بشین؟
  8. میخواین تا کجا ادامه بدین؟:cool:
  9. موفق باشید صدیقـــــا:gol:

دگر بار درودا طبیبا جانا

1- راستش به خواست خانواده و مد خانوادگی از پیش تعیین شده بود !!! :دی
در واقع سال اول دبیرستان که بودم که مشاور مدرسه 4 دفعه با خانواده ام صحبت کرد که بذارین این برود ریاضی !!! سرنوشت من عوض نشد!! این راهی بود که باید میومدم!!

2 - بی خیال تجربی نشدم!! تا آخرش هم کنکور سراسری رو تجربی دادم!! اگر رتبه ام یه کم بهتر میشد که پزشکی قبول میتونستم بشم شاید هیچ وقت به دنبال علاقه ام نمیودم !!!!!!!
و اینکه نرفتم به پزشکی این نبود که میخواستم برم دنبال علاقه واقعیم! خب نشد رتبه ام دیگه!! چه کار کنم!!
ولی خوشحالم که نشد و تونستم ازاد معماری بخونم !!! بعله !! خیلیا قدر نمیدونن !! ولی یکی مث من کلی هم ذوق میکنه که معماری میخونه ! مهم هم علاقه هست

3 - اون موقع پزشکی ! خواهر بزرگم دندانپزشکی سال دوم بود ! یه دونه داشتیم! هر چند حالا هم بعدی میخونه و احتمالا بعدی هم امسال تهران میخونه دندانپزشکی رو ! یعنی اگر جدی عاشق معماری نبودم شاید افسرده میشدم ! :دی

4 - اعلام نکردم!! دیگه مجبورر شدن قبول کنن!! هر چند گه گاه هنوزم ته دلشون میخواد هر از گاهی میگن بیا میفررستیمت فلان کشور برو پزشکی بخون! :دی ولی خب بعد از اینکه اومدم معماری اون دید منفی اولیه اشون یه خرده کمتر شد

5- امید؟ من همیشه امیدوارم!!!

6 -خیلی ! من همیشه امیدوارم !

7 - بذار وقتی قبول شدم اعلام میکنم! :دی

8 - تا آخررش ! تا اونجا که حرف مدرک و اینا نیست!! تا خود معماری!! همون جا فنا بشم!! :دی

سپاسگزارم جانا:gol:

DDDIQ

مدیر ارشد
شماره 22

شماره 22

سلاااام. دددآیکیو;)
برادر صدیق به سوالات منم جواب میدی؟
1-چه شکلی هستی؟خوشتیپی ،بدتیپی؟آناتومی صورتتو کلا تشریح کن.اصلا یه عکس از الانت بزار ببینیم.(اختیاری الزامی)
2- فک میکنی چند سال زنده میمونی؟من احتمال میدم بزودی...(البته فقط احتمال میدم.)
3- سربازی رفتی آیا؟
4- کی قراره ازدواج بکنی؟یعنی کی تصمیم بهش میگیری؟
5- دوستداری همسر آیندت چه خصوصیاتی نداشته باشه؟
6- اگه جنگ بشه چیکار میکنی؟
7- موضوع پایاننامت چیه؟
8- تا الان عاشق شدی آیا؟
9- دوستداری مقام مدیریتتو اگه عضو خوبی باشم بدی بمن؟
10- "معماری" از نظرت تو یه جمله چی هست؟

سلام دوست عزیز بله هستم در خدمتتون

1- عکس بچگیم در باشگاه هست!!
2- بامزه بود!
3 - نه ! نرفتم
4 - وقتی که موقعیت و شرایط لازم برای ازدواج و آگاهیش رو پیدا کردم ! و از اون مهمتر فرد مناسب خودم رو
5- شاید کم حوصله , لجباز
6 - امیدوارم هیچ وقت این مملکت جنگ دیگری به خودش نبینه
7- هنوز دارم کار میکنم
8 - نمیدونم فکر نکنم ! احتمالا نه !!
9 - راستش فعلا هستم در خدمتتون و اگر روزی هم کناره گیری کنم نفرات دیگر تیم مدیران در مورد اضافه کردن همکار تصمیم خواهند گرفت
10 - نظر خاصی ندارم ! :دی
شاید هنوز در این رابطه صاحب نظر نشدم و بیشتر نظرم برگرفته از اندیشه اساتید هست

DDDIQ

مدیر ارشد
شماره 23

شماره 23

نظرتون در مورد عكس شناسنامه ي خودتون چيه؟؟؟تو عكس شناسنامتون خشگلين؟

ادامس موزي بيشتر دوست دارين يا نعنايي؟

مداد نوكي!
منگنه!
چسب نواري!
دفتر مشق!
تصميم كبري!
دهقان فداكار!
اقا ي هاشمي درس اجتماعي سوم دبستان!

سلام دوست عزیز

راستش ترجیح میدم از کارت ملی استفاده کنم !!
خوشبختانه بزودی شناسنامه ها هم عوض میشه ! :دی

اوکالیپتوس اوربیت رو ترجیح میدم!! دوز مررا رفته بالا

اینها رو چه کارر کنم نظرم رو بگم؟
مداد نوکی : همیشه چند اتود با شماره های مختلف توی کوله پشتی دارم
منگنه : فلز جالبی هست انعطافش رو دوست دارم !! به کار میاد
چسب نواری : یک نوار چسبناک که وقتی به هم میچسبه تا ابتداش رو پیدا کنی کلافه میشی!
دفتر مشق : نوستالژیک
تصمیم کبری : نصیحت کردن فرزندش
دهقان فداکار : ازیرعلی حاجوی
اقای هاشمی و خانواده محترم : خب به نظرم مرد خانواده دوستی بود ! البته وضعشون احتمالا اون موقع بهتر بوده این همه سفر میرفتن !!

وضعیت
موضوع بسته شده است.