صندلی داغ محسن ( mohsen_24 )( موصن )( موزن ) !

وضعیت
موضوع بسته شده است.

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسازه!!!!! ها؟ چي سازه؟:surprised: اها اجازه جانم بفرما:D
من باسم اومدم یعنی نلفتم که همینسا بودم منم حالم خوبه:D
۱.صبحا چند پا میشی؟شبا چند میخوابی؟ شبا بستيگ داره معمولا يك يا دو ميخوابم! صبا هشت بيدار ميشم هميشه:D

۱۲.جورابت سوراخ شه ولی سوراخش تابلو نباشه میپوشیش یا میندازیش دور؟ ميپوشم ميرم سركار!:cool:جوشكاري ك ميكنم جوراب اهني هم داشته باشي سوراخ ميشه:D

۱۳.کدوم قسمت بدنت چاقتر یا لاغتر شه ناراحتت میکنه؟ :surprised:شكمم:biggrin:

۱۴.میدونی تیمور کی بود؟چنگیز کی؟مختصر توضیحی بده اگه آمارشونو داری. تيمور يك ادم ناتويي بودش چنگيزم اصن از بچگي دنبال خون و خونريزي و اينا بوده! بچه بوده زده داداششو كشته!!:surprised: با خانواده اينا وصلت نكنيدا ادماي درستي نيستن:D

۱۶.کم خونی داری؟خون میزنی؟چند بار تا حالا خون اهدا کردی؟ كم خوني ندارم خونم تا حالا اهدا نكردم! چرا اهدا نكردم !:surprised:

۱۷.بیرون بری چه چیزتو فراموش کنی ببری کلافه ای؟(مثلا ساعت،مبایل،کیف لوازم آرایشت...) موبايلم:cool:

۱۸.هنرت چیه؟ بي هنري!:D

۱۹.خالکوبی کردی؟کدوم قسمت بدنت و چه شکلی؟نکردی دوست داری بکنی؟ نكردم و دوس ندارم!البته خالكوبياي قشنگو دوس دارم:gol:

۲۰.تا حالا گفتن بهت شبیه فلان هنر پیشه ای؟اگه آره کی؟ بهم زياد ميگن شبيه براد پيتي ولي من به رو خودم نميارم شك نكنن اخه من خودشم:D

مرسي دختر برادر گلم:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشم من خب منه سیه :surprised:هيسي:D
1.چرا گاهی آدما دیگرانو به خاطر طرز پوششون،اعتقادشون یا هر چیزی که حق شخصی هر کسیه و تو انتخابش مختاره مسخره میکنن؟ واقعا نميدونم چرا اين كارو ميكنن اين يك چيز شخصيه و به خود شخص مربوطه حالا نظر دادم قابل تحمله ولي مسخره كردن و متهم كردن نع!
به نظرم مشكل دارن
ولشون كن باو
راحت باش تو:D

۱.تا حالا شده یکی ی کلمه محبت آمیز بهت بگه و تو با همه خوش اومدنت

ولی مزه لذت شنیدن این کلمه رو از فرد دیگه ای تو ذهنت بچشونی؟ اين سوال مشكل دستورزباني هم داره ها ولي نميدونم تا حالا ك نشده:redface:اخه كي كلمه محبت اميز به ما ميگه؟:D

2_ کسی هست تو نت که خیلی سریش تو شده باشه ؟ کیه ؟ چي بگم والا! نه نيست:redface:اينو از دختره پرسيدن :ا منو باش جو گرفته بودم
:D

3_ معمولا چه نوع فرمی رو به ابرو ت میدی ؟:Dمن سیتال تونم اینالو دالم از هه جاهی کپی میتونم دینه عموووووووو من تاتو ميكنم!!:ا نه اصن كلا ابرو هامو با تيغ ميزنم !:surprised::اااااااااااااا

4_ تصور کن بارداری ! ولی بهت می گن نود درصد احتمال ناقص بودنت فرزندت هست ! :ا
نگهش میداری ؟در هر دو صورت به چه دلیل ؟:biggrin:وایس این سی مینه بابا :اااا الههي سوسك بشي دختر:d خو ميرم ميندازمش:d خو باو عذاب ميكشه البته شايدم نگهش داشتم !!خدايا توبه دارم چرت ميگم بس ك خستم:biggrin: بتركي گلسا

5
6_ زشت ترین فحشی که تا حالا دادی ؟ و زیبا ترین کلمه ای که تا حالا شنیدی چیه ؟ ******:D نه من با ادبم فوش نميدم:cool:
دوست دارم:redface:

7
8_ خیلی دوستش داری ! خیلی ، ولی بهت خیانت می کنه ! میگه غلط کردم ،

ب زار می شینه رو پاهات !حاضری ببخشیش ؟ ی بچه هم بغل داری ! :cool: برو از خودش بپرس من نميدونم :ا الان ك بچم رو گازه وقت ندارم فك كنم:d

ببسخین اگه سوالاس مناشف نبود من از طرف طراح سوالات از سما عذرخواهی میتونم.......دی خواهش ميكنم:cool:
قربون شكل ماهت عمو جون كپي ميكني لااقل مردونشو كپي كن مرسي:D

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باز گشتیم(والا به خدا دارم از خستگی میمیرم ولی سوزوندن مهمتره)

سری دوم:

1.کی فهمیدی که باید حقیقتو بفمی ؟؟؟ حقیقت زندگی رو ... یا بهتر بپرسم کی بهش فکر کردی ؟؟؟چجوری بهش فک کردی؟؟؟اصن حقیقتش چی هس؟؟؟

2.سقف ارزوهات کجاس؟؟؟بهش رسیدی؟؟؟؟برای رسیدن به ارزوها باید چیکار کرد؟؟؟چقدر معتقدی که خواستن توانستنه؟؟؟به فیلم یا کتاب راز اعتقاد داری؟؟؟؟کلا یه صوبت درست و حسابی بنما در این مورد؟

3.سه تا سوال که همیشه واست بی جواب بوده و الانم جوابشو پیدا نکردی؟؟؟

4چرا میگن سوالاتی که پرسیده نمیشن باعث بجود اومدن عقده میشن؟؟؟؟نظرت چیه؟؟؟تا حالا سوالی بوده که نپرسیده باشی اما دلت بخواد جوابشو بدونی؟؟؟چرا پرسیدی/نپرسیدی؟؟

5.اگه قرار بود کلمات زیر رو واسه بچه ت تعریف کنی چی میگفتی؟؟؟(هرکدوم جداگانه)

خدا
دنیا
جهنم
بهشت
گناه
بدی
خوبی
مهربونی

6.برای هرکدوم از کلمات زیر یه شکلک انتخاب کن:

عشق
آسمان
زمین
جهنم
مادر
پدر
هیجان
سرعت
سو تفاهم
همدلی
فرصت
انتظار
قهر
اشتی
توهم

7.نظرت راجع به جملات زیر چیه؟؟؟(خوبه و بد نیست و اینا نگیا)

-نسبت سطح بال زنبور به بدن او ، بسیار کم است
با توجه به قوانین آیرودینامیک، پرواز ممکن نیست
اما زنبور این را نمیداند و پرواز میکند . . .

-هرگاه از کاري ترسيدي خود را به کام آن بينداز

-بعضی ها از دور می درخشند!

نزدیک که میشوی یک تکه شیشه ی شکسته ای بیشتر نیستند

که باید لگدی بهش زد تا از مسیر نور آفتاب دور شوند

و چشمان دیگری را خیره نکند و گول نزنند . . .

8.نظرت درباره ی فلسفه ی اعداد چیه؟؟؟اصن به نظرت 13 نحسه؟؟؟یا که 7 شانس میاره؟؟؟ و از این قبیل؟؟؟به نظرت این حرفا تا چه حدی صحیحن؟؟؟

9.مگه نمیگن خدا همه جا هست پس چرا واسه عبادت کردنش به طرف قبله وا میستن؟ یا واسه دعا کردن میرن امام زاده ها؟ و ...نظرت درباره ی این موضوع چیه؟؟؟؟

10.توی قرآن فقط یه آیه درباره ثابت کردن روح اومده،که مضمون کلیش اینه که نمیفهمید چیه سرتون به کار خودتون به شما ربط نداره،حالا من میخوام تو برام روح رو ثابت کنی!

باز میگردم مُخسِـــــــــــــن جان

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- کنستانتین پنجم کی بود؟
2- اسم خودت چی بود؟
3- چنتا سوال دیگه طرح بکنم از گفتن"بازم بیا" پشیمون میشی ؟
4- اسم پدربزرگِ مادربزرگت چی بود؟
5- 5 تا ضرب المثل باحال بهمراه توضیح برامون بذار.
6- بیوگرافی اینشتینو تو نیم خط برامون بذار.حتما کپی پیست باشه.(نیم خط)(نیم خط یادت نره) (فقط تو نیم خط) (بیشتر بشه گزارش تخلف رد میکنم.:mad:)
7- نخند !:mad: مسواک گرون میشه ! یعنی چی؟
8- نخند ! واسه کرم دندونات خواستگار میاد ! چرا واقعا؟ چرا نخندیم که خواستگار نیاد،بخندیم بیان این کرمارو بگیرن ببرن باوووو.:D
9- روش تهیه یک غذای خوشمزه بجز نیمرو رو بگو،از مامانت کمک بگیر کپی پیست هم نباشه وگرنه گزارش تخلف رد میکنم.:mad:
10- تا الان زندگیت چطور بوده؟ بعد این چطور میشه.؟واس چی رفتی سربازی؟اضافه بودی آره؟

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز

اين عكسه الان منم؟:D
سلام بر موصن سلام ابجي امين خخخخ:D
1. فک میکنی چند درصد سوختی؟ فعلا ك سالمم ولي بعدا احتمالا ميسوزم:D
2. چرا این؟ چرا بیشتر یا کمتر نه؟ چرا چي؟ درصدو گفتي الان؟ خسته نباشي چون ك همينه ديگ:D
3. موصن تاحالا خدا رو از نزدیک حس کردی؟ توضیح يه بار كلاس دو راهنماي تو سيل گير كردم اونجا حس عجيبي داشتم نزديكي خاصي بود! يه اتفاق ديگ هم افتاد ك اونجا هم حس كردم خدا رو ولي نميدونم چرا تو سختي و حادثه فقط اين اتفاق ميفته:gol:
4. کدوم شکلکا به شخصیتت نزدیک تره؟ :D:redface:
5. در توصیف من یه شکلک بذار:smile:
6. معنی اسمت؟ نيكو كار:redface:
7. معنی اسم من(فائزه) در همين حد ميدونم ك دختر عمومه!:D رستگار:cool: درست غلطش با بچه ها
8. بچه دوست داری؟ بلي بلي
9. اگه 10 تا بچه ریز و درشت بریزن سرت چیکارشون میکنی؟ دعواشون ميكنم:biggrin: نه خو باهاشون بازي ميكنم! فك كنم حوصلشو داشته باشم:gol:
10. چرا سوالای من اینقد بی ربط بود بهم؟ نميدونم والا:D

برمیگردم... حتما...

برگرد خو مرسي مرسي:gol:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
-یه جمله عاشقونه بگوو؟ عاشقتم:D

۵-حاضری غرورت و به خاطر عشقت از دست بدی؟ نميدونم والا بايد فكر كنم اگ دوسش داشته باشم ....:D

۶-شده دل کسی رو بشکنی؟اگه اره چرا اخه؟ نع:)

۷-ازچه تریپ ادمی خوشت میاد؟؟اصلا خودت چه جور ادمی هستی؟ از تريپ راحت خاكي افتاده خوشم مياد ادماي فروتن
خودم؟! والا چي بگم ادم بدي نيستم

۸-چرا ایقد سوال پرسیدن سخته؟ واسه اينكه ...مممم...چونكه....مممم... من چي ميدونم خو؟:D

۹-چندتا خاطرخواه داری؟ خعلي:D

۱۰-شماره ت چنده؟ شماره کفس سماله قد شماله وزن هرسه میخواهد دل تنگت بنو همشو گفتم! شماره كفشم 42 بايد باشه!

۱۱-تا حالا چندبار در حین ارتکاب جرم لو رفتی؟چه جرمي؟ زياد تا دلت بخواد!:D
خسته نباشي گلسا جان:D

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سری سوم اومد

1
.نظرتو در مورد این شخصیتها بگو و یک سخن از سخنانشونو بگو
- دکتر علی شریعتی
- صادق هدایت
-فردوسی
- احمد شاملو
- آدولف هیتلر
- رضا خان پهلوی
- مهران مدیری
- ادیسون
- تام هنکس
- ابراهام لینکلن
- فروغ فرخزاد
-جبران خلیل جبران
-امام علی(ع)
-سیمین دانشور
-سهراب سپهری

2.این جمله هارو کامل کن

- مهمترین سوال من در زندگی ....
-بهترین بهانه در زندگی من....
- گوش دادن به ندای درون ....
- ترس از ....
- منطق آدم عاقل می گه ....
- اگر این فاصله لعنتی ....
- گاهی با نگاه کردن به ....
-اگر ازم بخوای....

3.کتاب بریدا از پائولو کوئیلو خوندی؟؟؟اگه نه برو درباره ماجراش بپرس بیا بگو نظرت درباره ش چیه؟؟؟؟این کسانی که اینجور فک میکنن جز کدوم دستن؟؟؟مادیون یا خدا شناسا؟؟؟

4.تا حالا شده کسی رو امر به معروف و نهی از منکر کنی؟؟؟چرا؟؟؟به این قضیه چقدر اعتقاد داری که اگر امر به معروف و اینا نکنی بازخواست میشی؟؟؟

5.تاریخ دوست داری؟ چرا یکی مثل نادرشاه افشار و هخامنشیان افتخارات ما هستند اما کسایی مثل چنگیز و تیمور لنگ و کسایی که اسلام آوردن تو کشورمون انسان های بدی از لحاظ ما بوند؟؟؟یا اینکه الان اون افتخارات دارن رنگ میبازن؟؟؟؟نابود میشن،از کتابای تاریخ حذف شدن؟؟؟

6.به نظر تو چرا کسایی که هدفشون در ابتدا خدمت به کشورشون بعد از گرفتن جایگاه مدیریت ، همه اهدافشون فراموش می کنند؟جو قدرت؟؟؟یا چیز دیگه ای؟

7.به نظرت هدف مسیر رو توجیه می کنه ؟ یعنی اگر هدف درست باشه مسیر درسته ؟ یا برعکس مسیر میتونه هدف رو توجیه کنه ؟

8.به نظر ات تجمل گرایی واقعیتی از زندگی ایرانی شده یانه ؟ خودت تجمل گرا هستی؟فک میکنی چشم و هم چشمی ها چقدر تاثیر داره تو این موارد؟؟؟

9.
به نظرت وقتی خرافات وارد دین بشه میشه اصلاحات لازم رو انجام داد ؟ فکر میکنی چقدر خرافات وارد دین ات شده ؟ اگه خرافات وارد دین بشه ایا دین تحریف شده به حساب میاد؟؟؟نظر کلیتو بگو

10.نظرت رو درباره ی جمله ی زیر بگو(اگر میدونی مال کدوم فیلمه هم بگو)

کسانی که نقشه می کشن،سعی می کنن دنياهای کوچيکشون رو کنترل کنن.
من نقشه نمی کشم.سعی می کنم به کسانی که نقشه می کشن،نشون بدم که چقدر تلاششون برای کنترل چيزهايی که واقعا هستند،تأسف بر انگيزه..

بازمیگردم

آخرین ویرایش:

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
1.به نظرت مداد سفيد مدادرنگى به درد چى ميخوره؟
2.چند تومن عيدى كاسبى كردى؟
3.تا حالا سوار خر شيطون شدى؟
4.چه كسى تاثيركذار بوده برات؟
5.موبایل صورتی داری?

آخرین ویرایش:

Ћцвгіѕ Ǥіяl

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به به ببین کی نشسته روی صندلی داغ

محسن من اومدم با سوالای خوب خوب و آسون که از شدت سوختگیت کم کنه

و اما سوالات

1_چقدر خدارو میشناسی و بهش معتقدی؟؟؟؟

2_اگه بهت بگن یک نفر رو از زندگیت حذف کن و نابودش کن چه کسی رو حذف میکنی؟؟؟

3_نظرت درباره باشگاه مهندسان جوان چیه؟؟؟

4_بهترین تفریحت کجا بود و با کی؟؟

5_بهترین اتفاقی که سال گذشته برام پیش اومد چی بود؟؟؟

6_چرا این آواتار رو برای خودت انتخاب کردی؟؟؟

7_چقدر آدم شوخ طبعی هستی و با اطرافیانت شوخی میکنی؟؟؟

8_تو بچگیت چند بار پات شکسته بود؟؟؟

9_چقدر به مسئولیتی که بهت بدن احترام قائل میشی و به نحو احسن انجام میدی؟؟؟

10_نظرت درباره اشخاص زیر:

[h=1]"Coral"[/h]
[h=1]fateme_003[/h]
دانشجوي كامپيوتر

[h=1]*mohsen_24[/h][h=1]dzzv_13[/h]
[h=1]Ћцвгіѕ Ǥіяl[/h]

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام موثن جووووووون:redface: سری دوم سوالات :دی
خب مرجان اومد گفت الان اخطار میگیرم منم رفتم برات درستشون کردم

1-فکر می کنی سرمایه هات چیاست؟

2-چه توانایی هایی داری که بهش می بالی؟

3-آیا از چیزایی که داری به نحوه احسن استفاده می کنی؟

4-حسرت چیزی رو تو دلت داری؟

5-تا حالا شده یکی بدجوری دلتو ببره؟

6-تا حالا شده تو بدجوری دله کسی رو ببری؟

7-کدوم یکی از دوستاتو خیلی دوس داری؟ چه کارایی حاضری به خاطرش بکنی؟ چرا؟

8-فکر می کنی مامان بابات تا چه اندازه ازت راضین؟ بچه خوبی واسشون بودی؟

9-فکر می کنی جوری هستی که پدر مادرت تو پیریشون بتونن بهت تکیه کنن؟

10-قابل اعتماد هستی؟

11-تا حالا چند بار دوبه هم زنی کردی؟ تا حالا چند بار آشتی دادی؟

12-اهل کادو دادن هستی بیشتر یا کادو گرفتن؟

behzadk2019

کاربر ممتاز
سری سوم :smile: برای مو3ن خان :D

1-تا حالا شده حس كني بعضيا از دوستاي اينجا از بعضي آدماي واقعي بهترن!؟

2-آخرين پادشاه فرانسه كي بود؟

3-اولين بار كه راي دادي چه قدر ذوق كردي ؟

4-كاترين زتا جونز زن كيه ؟( اینو من خودمم نتونستم درست بخونم
:D)

5-شوهر جنيفر لوپز در حال حاضر كيه

6-زن سابق براد پيت كي بود ؟

7-چرا مردها به همديگه ام رحم نمي كنن به هم حسودي مي كنن؟

8-عامل وبا و سل و كزاز و سياه زخم رو به ترتيب بگو

9-پايتخت آرژانتين ، ژاپن ، پاكستان ، سوئد رو به ترتيب بگو ؟

10-ميدوني ويروس ايدز اولين بار تو كدوم حيوون يافت شد؟

11-ميدوني ايدز اولين بار توي چه گروه از انسان ها يافت شد؟

میاییم :دی

behzadk2019

کاربر ممتاز
سری 4روم :دی

1-نام يارو baby بازه توي فيلم prison break؟

2-شخصيت معروف و بازيگر امريكاي جنوبي سينماي هاليوود؟

3-نام بازيگر زن قد بلند و زيباي سينماي هاليوود و بلوند؟

4-نام گنجيشكه كه نميدونست غذاشو كجا گذاشته؟

5-نام كارتوني كه يارو جلو ميز صبحونش ميشست و كرواتش هي ميوفتاد تو ظرف غذاش و ميليسيدش هر روز صبح ؟

6-نام كارتوني كه پسر ژاپنيه ميره توي بوته ازمايش شيطان و با همه نوع شيطاني روبرو ميشه اول اسم كارتونشم (ت)

7-نام اسبي كه خيلي معروف بود توي قبيله خارجيا؟

8-نام سگ معروف لپ اويزون كارتون معروف .. منظور نام صاحابشه؟اول اسم صاحبش(پ)

9-از جوشکاری خوشت میاد؟؟؟؟

10-بادوم هندی خوردی؟؟ فندق برزیلی چطور؟؟؟

11-شبیه کدوم شکلکی؟

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
- بهترین و جذاب ترین خاطره ای که داشتی رو بگو؟ سلام نكردي ها!!:D با دوستام (پسر عموم و...) رفتيم مسافرت شمال خيلي خوش گذشت بهم در كنار پسر عموم عالي بود:gol:

۲.دوست داشتی بر گردی به دوران کودکی؟چه بودم عاشق شدی؟کی بوده چطوری؟ دوس داشتن ك اره:D دوران كودكي يه دورانيه ك همه دلشون واسش تنگ ميشه ك فارق از هياهوي دور و برشون زندگي شيرينشونو دارن اما نوبت ما تموم شده ديگ:cool:

۴.اگه با عشقت بهم زده باشین حالا به هر دلیلی بعد با یکی دیگه باشی و البته هنوز عشقت رو دوست داشته باشی عشقت برگرده حاضری بری باهاش؟ :surprised:اينا مال كنكور سال چنده؟؟:Dنميدونم والا بايد تو اون شرايط قرار بگيرم!بستگي داره!:cool:

۵.بزرگترین آرزوت چیه؟ بزرگترين ارزوم اينه ك ارزو هام بر اورده بشه:D

۶.بزرگ ترین آرزوت که بهش رسیدی چی بوده؟ :gol:ارزو هاي بزرگ ك زياد دارم اما تا حالا بهشون نرسيدم ايشالا بعد از اين;)

۷.اگه یه روز بفهمی که پدر و مادر الانت پدرومادر واقعیت نبودن و اون کسایی که پدر مادر واقعیت هستن بخوان بری پیش اونا شرایطشون هم بهتر از پدر مادریه که برزگت کردن کدوم رو انتخاب میکنی؟ نع نميرم همين عشقي ك به پدرم مادرم دارم باعث ميشه ك تا اخر عمرم نوكرشون باشم:gol:

۸.برزگ ترین شکستی که داشتی؟ با احتياط بازي ميكنم تو هر جاي و هر شرايطي واس همين شكست سنگين ندارم:D
9 بر 0 فوتبال باختم:cool::D

۹.وقت دعا کردن اول کی میاد توی ذهنت؟ مادرم:gol:

۱۰.بهترین دوست دوران کودکیت اسمش چی بوده؟ امير:gol:

۱۱.بچه بودی توی دوستات چند درصد جنس مخالف بود؟ 50 50 بودش:D

ممنونم سوالات جالب بودن مرسي
:redface:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب من سیتال تونم این سایت سوهالاس زیاد بو ددینه عمو خدا سايه تو و اون سايته رو از سر ما كم نكنه:D
-اینو قبول داری که زنها بدجنسن؟ هوم؟اره البته نميدونم ولي يكم بدجنسي رو دارن خخخخخخخخ شوخي:D

۲-تا حالا زیر آب کسیو زدی؟کجا؟ کی؟ و چه کسی؟ نه والا فك نكنم زده باشم به ادماي دور و برم كار ندارم ك چيكار ميكنن واسم مهم نيست:gol:

۳-بیشتر برای چه کسی درد ودل میکنی؟ اصلا دوس ندارم با كسي درد دل كنم:redface:اما بعضي وقتا اره با ادماي ك بهشون نزديكم:gol:

۴-تو بچگی چه بازیهایی میکردی؟ فوتبال و بازم فوتبال و بازم فوتبال:D

۵-فرض کن وارد اتاق خوابت میشی و همسرتو در آغوش صمیمی ترین دوستت میبینی چه میکنی؟ از اين سوالا نپرس:surprised: واقعا نميدونم ..............................................ممنونم:gol:

۶-اگر بعد از ازدواج عاشق و شیفته ی زنی بشی چه میکنی؟ زندگیتو بخاطر اون زن بهم میزنی؟(فرض بر این که از همسرت راضی نیستی) نه فك نكنم بهم بزنم!:gol:
اصن اين قانون چند همسري واس همين وقتاس ديگ خخخخخخخخخخخ:D

ا

۷-نظرت در مورد خیانت چیه؟ متنفرم ازش اخر نامرديه:gol:

۸-دوست داری عاشق شی و ازدواج کنی یا ازدواج کنی وعاشق شی؟(منظور همسر ایندته) والا مهم نيست اول عاشق بشم بعد ازدواج كنم يا اول ازدواج كنم بعد عاشق بشم مهم برا من اينه ك عاشقانه زندگي كنم:gol:

۹-در خرید مشکل پسند هستی؟ اره ولي زياد نه:D

۱۰- معمولا با کی میری خرید؟با خودم ميرم:D

از تو و سايت محترم و مكرم و معظم متشكرم

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
-بیشتر لباسات چه رنگیه؟ هر رنگي ممكنه باشه ولي رنگ جلف نيست:D

۱۲-عشق پسرا به چیشونه؟
كوفت نخند:D به هيكلشونه خخخخخ

۱۳-راست میگن عدد ۱۳ نحسه؟ نع فك نكنم اما من تو روز 13 تو سيل گير كردم:D

۱۴-حاضری بخاطر عشقت با مادرش زندگی کنی؟(یه مادر زن بدجنس) هوم اره شايد! من در مقابل ادماي بد جنس بد جنس ميشم:D اون موقع كوتاه مياد مهربون ميشه و همه چيز خوب و خوش خرم ميشه خخخخ:D

۱۶-اگه یه روز همسرت فوق العاده به خودش برسه و بره بیرون چه فکرایی میکنی؟ هيچ فكر خاصي نميكنم اصولا از اين جور فكرا به ذهنم نمياد:gol:

۱۷-اگه رفیق دوست پسرت که خیلی هم شیفته ی رفتارواخلاقش هستی بهت پیشنهاد دوستی بده چه میکنی؟ از محل مورد نظر متواري ميشم :D

۱۸-چه اخلاق منو نمیپسندی ؟ چه سوال سختي! اخلاقت ك خوبه و اينكه اصولا اخلاق همه قابل احترامه اما يكم خوب فقط يه كم وقتي مينويسي بعدا باز بيا توضيح بده ك چي نوشتي!!:D

۱۹-حاضری بری مراسم عروسی کسی که یه مدت خیلی دوسش داشتی و در حقت بدی کرده باشی؟(فرض کن اگه نری ممکنه خیلی حرفاپشتت زده شه) اصلا مهم نيست چ حرفي زده بشه اگ حقيقت نداشته باشه!:gol:
ولي خو ميرم:gol:ادم كينه اي نيستم

۲۰-دوست داری چه حیوونی تو خونه داشته باشی؟ كرگدن!!:D

اينام مال همون سايته بود؟
مرسي گلسا جان بازم بيا:gol:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
-بگو ببینم چرا میای مجازی؟ دليل خاصي نداره ولي دوسش دارم:gol:

۲-خانوادت میدونن تو مجازی چه کارایی میکنی؟ كار خاصي نميكنمااااا:Dولي بي خبر نيستن:D

3-با نصف شب نت اومدنت مشکل ندارن؟ نوچ عادت كردن با كاراي من:D

4-هزینه نتت تو هر دوره چقدر میشه؟ همون طرحي ك سر ماه ميخرم كفايت ميكنه خخخخ:D

5-4رقم اول شماره خونتونو بگو تفره نرو یا از نوشتن کد شهر 021-0261-0262و غیره خودداری کن تلفن خونمون قطعه:D

6-اگه یه روز بفهمی عزیزت تو رو بیشتر بره ظاهرت میخواد چیکار میکنی؟ خو ظاهرم هم بخشي از خودمه!!اين فك كنم مال صندله دختره بوده كپي زدي!!:D

7-اگه عزیزت با لباس کار بیاد سر قرار تحمل میکنی؟پیش دوستایی که باهاشون رودرواسی داری چطور؟ گلسااااااااااااااااااا:surprised: لباس كار عزيزم همچين بدم نيستاااا:D دختره اينو چي گفته بود در جواب؟؟:D

۸- ظاهر طرف مقابلت چقدر برات مهمه؟ مهمه تو شرايط سه گانم هست!دختره چي جواب داده؟؟:D

9-شده تو یاهوو دوستت ان باشه دوست داشته باشی بچتی ولی منتظر باشی اون اول بیاد سراغت ولی نیاد ؟چیکار کردی؟ چراغ ياهوم سوخته روشن نميشه تو اين شرايط قرار نميگيرم هيچ وقت:D

10-چرا خودتو اینقدر میگیری؟

ممنونم گلسا جان لطفا مردونه باشه دفه بعد:D

dina arian

عضو جدید
کاربر ممتاز
موثن جان سلام.....
.
.
..
زیاد نمیشناسمت ولی چون هم اسم داداشمی نمیدونم چرا دوست داشتم بیام اذییت کنم....:D
.
.
.
1)چنتا رفیق فابریک داری؟؟؟
2)بزرگترین کیفی که تو زندگیت کردی؟؟؟
3)بزرگترین کمکی که تو زندگیت بهت شده؟؟؟
4)ماشین مورد علاقت...؟؟؟
5)با ارزش ترین چیزی که تو زندگیت داری؟؟؟(میتونه مادی نباشه...)
6)میگن هر انسانی به هنری آراسته است.....تو به چی؟؟؟؟
7)بهترین بازی دوران کودکیت....؟؟؟؟
8)به نظرت چرا این قدر آدما عوض شدن؟؟؟؟
9)چرا بچه ها این قدر بهت میگن با دختر های باشگاه ارتباط داری؟؟؟(نگی حسودی میکنن که خودم یکی حوالت میکنم....:D)
10)چرا 1+0 میشه همون 1......به نظرت درسته...؟؟؟
.

.
فعلا اینا رو بگیر....
تا بریم هیزوم تازه بخریم...:D

dina arian

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری دومش....
ببخشید به خدا.....همش الان داره یادم میاد.....:D

.
..
.
1)بهترین کتابی که خوندی؟؟؟؟
2)تا حالا شده چیزی یا صحنه ای ببینی بعد کلی بری تو فکر؟؟؟؟؟چی بوده؟؟؟نتبجش چی شده؟؟؟
3)3-4 تا از بهترین پسر های باشگاه از نظر خودت....(به غیر از خودت البته...:D)
4)اگه بیان بهت بگن الان همه چی داری...پول ..ماشین..زن ..بچه...خلاصه همه چی اوکی...کجای این کره خاکی رو برای زندگی انتخاب میکنی...؟؟؟
5)توی زندگی دنبال چی هستی؟؟؟
6)یکی از شیطنت های دوران :
1)دبستان...همون جاهلیت...:D
2)راهنمایی...همون جاهلیت
3)دبیرستان و پیش دانشگاهی...همون جاهلیت
4)دانشگاه...همون جاهلیت
.
.
5)خانه سالمندان....بازم جاهلیت...:D
واسمون تعریف کن....
7)فکر میکنی کی بزرگ میشی؟؟؟
8)قدر داشته هات رو چقدر میدونی؟؟؟چقدر شکر داشته هات رو میکنی..؟؟؟؟
9)بهترین هدیه ای گرفتی؟؟؟به چه مناسبت...؟؟؟از طرف کی بوده؟؟
10)یه خاطره از توی باشگاه داری واسمون بگو....

.
.

.
.
فعلا ...

dina arian

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری سوم...

.
.
1)نظرت راجب خودت...؟؟؟
2)نظرت راجب من؟؟؟
3)نظرت در مورد باشگاه؟؟؟
4)اصلا بچه دار شی میزاری بیاد باشگاه؟؟؟:D
5)کسی که بیشترین تاثیر رو توی زندگیت داشته تا حالا؟؟؟
6)چقدر اهل فکر کردنی...چقدر اهل عملی؟؟؟
7)دوست داری چه کسایی رو توی واقعت هم ببینی....از بچه های باشگاه...؟؟؟
8)چقدر سوختی؟؟؟؟
9)سوالام چه طور بود؟؟
10)بازم بیام یا نه؟؟؟

..
.
.
موفق باشی....

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
.خیانت رو چطور تعریف میکنی ؟ خيانت !!تعريف منم همون تعريفيه ك تو جامعه هست نامردي كردن در حق دوست شريك همسر و با لاخره هر چيزي:gol:
۲.فک میکنی چه چیز هایی باعث میشه که ی زن به شوهرش خیانت کنه ؟ عدم حسن خلق همسر عدم بر اورده شدن نياز همسر كلا بعضي وقتا شايد هيچ كدوم از اين موارد نباشه و زن خيانت كنه! دليايل زيادي هست!
اصن بگو ببينم مگه خيانت داريم اصن ما تو جامعمون!!! ن ه نه نه نداريم خخخخخ

شکسپیر یه جمله داره که می گه:
خیانت تنها این نیست که شب را با دیگری بگذرانی …
خیانت میتواند دروغ دوست داشتن باشد !
خیانت تنها این نیست که دستت را در خفا در دست دیگری بگذاری …
خیانت میتواند جاری کردن اشک بر دیدگان معصومی باشد
................................

بد ترين حسي ك ميشه از اعتماد داشت

۳.از نظر تو ی زن از همسرش چه توقعاتی داره ؟ توقعات مهمول ك هر زني از همسرش داره :D زندگي با ارامش و اينكه اخلاق خوب كلا اسايش و ارامش با هم !!همينا كافيه:D
۴. توقعات خودت از همسر آیندت چیا هست ؟ همين ك تو زندگي باهاش احساس ارامش كنم!! خيليم حررف نزنه! اشپزيشم خوب باشه! هر دو روزه يه بار قهر نكنه بره خونه باباش!ولي اگ اينا رو نداشت همون خيلي حرف نزنه كفايت ميكنه:D
۵.ظاهر همسرت تا چه حد برام مهم ه ؟ تكراري:Dخودتم پرسيده بودياااا:gol:
۶.شهامت رو تو چی میبینی ؟ تو هر چيزي ك بتوني خودتو ثابت كني ولو به خودت
۷.در حال حاضر چند تا دوست دختر داری ؟ جزء اون دسته از پسرا هستی که برا دوست دختراشون اسم میذارن ؟ اگه اره چیاست اون اسما ؟ ( برا جنگولک بازی آآآ از این اسم های سانتال مانتال منظور بید !
) دوست دختر ك داشتم زياد خخخخخخ:D نه اسم نذاشتم:D
۸.تا حالا شده برای از دست ندادن کسی به دروغ هم متوسل شی ؟ ( همون دروغ ممصلحتی ! ) راستش اره:D:gol:

۹." مردا سیری ناپذیرن !! " قبول داری این جمله رو ؟ ( از اون نظر منظور بید!
) از كدون نظر؟:cool: ولي فك كنم هوم! البته نه نميدونم والا :D
۱۰. آرامش یعنی .. ؟ يني تو باشي و هر كس ديگ اي اما انگار فقط خودت باشي و خودت:D
نه اينكه آرامش ینی یهاحساسی که از هر استرسو نگرانی دورت می کنه
یا وقتي
وقتی هیچ نگرانی تو زندگی نداری يا اگرم داشته باشي اونقدر توانايي داشته باشي ك از پسش بر بياي:gol:
یه حس شادی درونیه
حسیه که از قلبت نشات میگیره
:gol:

مرسي پري ...نه مرسي گلسا جان:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای کلمه هایی که گفته شده ی جواب ی کلمه ای بدیم ٫ دقت کن فقط یک کلمه نه بیشتر !! يه كلمه و نيم نميشه الان؟:D
دریا :وسيع
قهوه : تلخ
غرور :لازمه
مدرسه : فراررررررررررررررررررررررر:D
قرمه‌سبزی : خوشمزه
ریاضی : ووووووووعععععع
آهنگ : همدم تنهايي:redface:
ماه‌رمضون : ننميدونم چرا تو ماه رمضون ادما صميميت بيشتري دارن!! نشد تو يه كلمه خلاصش كنم شرمنده;)
استخر : شنا خخخ
آبگوشت : پياز:D
روزنامه : اطلاعات
کودکی : معصوميت
شب : ارامش
اشک : زلاليت
زندگی : گردش ايام
دروغ : .....هست هميشه
تهران : دود
خواب : خستگي
دانشگاه : فرصت از دست رفته
سال 88 : سبز:D
فست فود : خوشمزس
کتاب : يار بي زبان:gol:
غروب : دلگير
دوست : مرام
اینترنت :
. تا حالا سیگار کشیدی ؟ اولین بار و آخرین بار کی کشیدی؟ سيگار نكشيدم!البته يه بار اره ولي ديگ نع بهم نساخت خخخخ از دود دم خوشم نمياد:D
ا

۲. خلافی هست که دلت بخواد انجام بدی ولی جراتشو نداشته باشی ؟ خلافي ك دلم بخواد ولي جرات نداشته باشم نع:D

۳. یکی از فحش هایی رو که به صمیمی ترین دوستت میگی بنویس مرض:D فوش نميدم زياد:biggrin:

۴. اولین بار در چند سالگی مخ زدی یا مختو زدن ؟ من همون ماه اول زندگي مخمو زد دختر همسادمون:Dيادم نيست:gol:

۵. چجوری میشه که یه نفر قورمه سبزی دوست نداره ؟ تحت شرايط خاص ميشه خو تجربه ثابت كرده:D

ممنونم گلسا جان عالي بود:gol:

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام محسن جان
مشخصه که حالت خوب خوبه :D
بریم سر سوالات
1-دوست داری با کی تو باشگاه دوست شی که تاحالا نشدی؟

2-اولین دوستت تو باشگاه
3-چه کسی رو توباشگاه بیشتر دوس دارییی راستشو بگو؟

4-اخرین نفری که تو باشگاه دوس شدی؟
5-محبوب ترین کاربر باشگاه به نظرت کیه؟؟
محبوب ترین مدیر باشگاه به نظرت کیه؟؟

6-فک می کنی صندلیت چند صفحه شه؟
7-هر روز چند ساعت نت می اییی؟

8-از چیه باشگاه خوشت اومده ؟
9-اشپزی بلدی ؟چیا بلدی درست کنی ؟

10-بزرگترین دروغی که گفتی ؟بزرگترین دروغی که شنیدی؟
باز بر میگردم:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
.مواقعی که عصبانی هستی چه چیزی اعصابت رو تسکین میده ؟ تنهايي:gol:
2.میونه ت با تنهایی چطوره ؟ عاليه:gol:
3. وقتی ناراحتی کدوم حالت رو ترجیح میدی ؟ برم تو خلوت خودم:gol:
1. تو لاک خودت باشی و کسی پا پیچت نشه اينو بيشتر دوس دارم اين گوزينه دو هم بد نيستااااا:D
2. یا حضور کسی رو کنارت حس کنی و بدونی تنها نیستی
4.تو روابطت اهل غیرت خرج کردن برا طرف هم هستی ؟ تا رابطه چي باشه! اهوم:gol:
5.ترش یا شیرین ؟ ( طعم ) جفتش نميشه؟ ترش:D
6.دیدگاهت در مورد زندگی ؟ ديدگاهم مثبته :دييي زندگي البته تو سوالات قبلي گفته بودم ك زندگي ... دقيقا چي گفته بودم؟؟:surprised: زندگي صرفا گردش ايام نبايد باشه خودت بسازش;)
7.شاعر مورد علاقه ت ؟ عطار و خيام (پارتي بازي):D
8. تعریفت از ی دختر سبک سر ؟ تعاريف ك در اين زمينه بسياره والا كدومشو بگم من؟:D دختري ك خيلي بخنده :دي !
نه!

عاغا من تو اين زمينه تخصص ندارم

9.به نظرت من عجیبم ؟ گلسا جان الان تو به نظرم عجيبي يا طراح سوال؟خخخخ:D تو اره خو چطوري هم ميتوني اونجوري بنويسي و بعدشم بتوني بخوني و حالا خودن به كنار خودت بفهمي چي نوشتي!! ايول داري دختر:D

10.اگه ازت بخوام پسوردت بهم بدیٰ -آیا بهم میدی ؟ نع

دینه ببسخین تنون سد خب اخه اون شندلی داخه داست به جاهای بالیک میکسید منم گفتم بیستل از این اذهتت نتونم گوناه دالی اخه
اره خدا رو شكر تموم شد! اخرش كار ميدادي دستمون ها همش مال صندلي دختره بود! دفه بعدي ميپرسيدي شوهرت چند سالشه!!:D

اینم تخدیم سماااااااااااااا

ممنونم گلسا جان تشكر ك وقت گذاشتي
;)

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
محسن تو چرا همش خجالت میکشی؟ اول سلام خوش امدي:D برم سيگار بكشم موتاد بشم خوبه؟ خو خجالت گاهي خوبه;)
اگه پستچی یک نامه برات بیاره که ادرس فرستنده نداشته باشه اولین کسی که به ذهنت میرسه کیه ؟ كسي بهم نامه نميده!! سازمان نظام وظيفه:D
چرا تو دانشگاه عاشق کسی نشدی؟ چون.... !! اصن بگو ببينم تو از كجا ميدوني نشدم؟:surprised:خو حواسم نود خو:D
واسه چی صفحه ات بازدید کننده داره اینقدر ؟ نميدونم والا:D
تو باشگاه با کی صمیمی شدی ؟ با خيلي از دوستام ك ميان پروفم:redface:
نظرت در مورد ادمای چشم رنگی چیه؟ نظرم مثبته!!خخخخ با حالن:D
اون ور ابی هم نگاه میکنی؟ جان؟:surprised:اون ور ابي چي هست اصن؟:D
چرا رشته ات مکانیکه ؟ چرا مكانيك نه؟؟ ازش خوشم مياد! از كار دست;)

ممنونم ياسي جان بازم مزاحم.....نه مراحم بشو:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز

موصن... برگشتم عاغا من نگران شدم الان ديگ من رو صندلي نيستم تو تصوير قبلي بودمااااا:D

برا اینایی که میگم ببین به کدوم بچه ها میخوره اسمشو بذار
اژدها
کرگدن
گربه
موش
اسب دریایی
ماهی قرمز
مورچه
زنبور
مگس
مارمولک
فیل
سمندر
تمساح
فورباغه

شرمنده فائزه جان من نميتونم خو:redface::gol::gol::gol::gol::gol:
موصن بپیچونی با حمید خان میام سراغت
بگو حميد بياد ببينم چي ميگه؟:D

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام اقا محسن نوبتی هم باشه نوبت منه... دی

بریم سر اصل مطلب...

1. در حدی که دوس دالی خودتو برام معرفی کن...

2. مدل ماشین چی دوس داری؟

3. ی نام کاربری جدید برام بذار...

4. عید امسال عیدی چی گرفتی؟

5. تا حالا از دخترا رو دس خوردی:d

6. چطوری با اینجا اشنا شدی؟

فعلا ... بر میگردم دی

pari khano0m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به موصن جزغاله
امیدوارم حسابی سوخته باشی
این سوالارو واسه دس گرمی جواب بده فعلا.... شاید نتونم دیه بیام ولی اگه نشد بیام سوالامو میدم به مرجان یا یکی دیگه که ازت بپرسه :w07:

1. چرا به جای گلسا از من تشکر کردی؟؟؟ (با جزئیات لطفا :دیییییییییییی)
2. به نظرت من خبیثم آیا؟؟؟؟؟:w07:
3. چرا گفتی حمیدو با تبر بکشم که از دستش راحت شی؟؟؟ چه بدی کرده بهت؟؟؟ (قسمت دوم سوالو کامل توضیح بده)
4. اسم مربی مهدکودکت؟ کلاس اول؟ کلاس دوم؟ کلاس سوم؟ کلاس چهارم؟ کلاس پنجم؟ دوران راهنمایی کامل؟ دبیرستان؟ دانشگاه؟
5. دانشگاه مربی داره؟
6. چرا قرار بود بهم شام بدی ندادی؟؟
7. به نظرت اسم مربی مهد کودک کسی میتونه جزو اطلاعات شخصیش باشه؟؟ یه داستان واقعی درموردش تعریف کن
8. نزدیک ترین دوستای باشگاتو نام ببر و از هر کدوم یه خاطره خوب و یه خاطره بد تعریف کن... (در صورت به خاطر داشتن تاریخ و ساعت واقعه ذکر شود)
9. جنگل یا دریا؟ روز یا شب؟ ستاره یا ماه؟ اسب یا آهو؟ زیبای خفته یا سیندرلا؟ میکی موس یا پدر ژپتو؟ سوسک یا مارمولک؟ من یا تو؟
10. ذهنیت یا تعریفت از.....
ترس
الافی
خیانت
کودکی
پری (از نوع سا دار)
رودخونه
آفتابه
زامبی
عشق
خدا

موفق باشی..... بازم میااااااااااااام ♥

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازم سلام:D

1-دوست داشتی کدوم کاربر حتما صندلیت بیاد؟حتما باید اسم بگیا...نپیچون...دی
2-مهم ترین اصلی که تو زندگیت بهش پابندی چیه؟

3-حسودی؟اگه هستی به چی حسودیت میشه؟:D
4-اخرین باری که گریه کردی بخاطر چی بود؟اخرین باری که از ته دل خندیدی چطور؟
5-چی خیلی ناراحتت می کنه؟ چه جوری خودتو آروم میکنی؟
6-انتقادپذیرهستی؟یه انتقاد از من؟:)

7-معمولا از رو عقلت تصمیم میگیری یااحساست؟اصن مگه احساسم داری:surprised:
8-آدم خوب یعنی کی؟چند تا ویژگی شو بگو؟:D

9-با توجه به ویژگی هر کدوم یه شکلک بزار

Mute,
شیمیدان تازه کار,
فرهيخته,
یوسف.sh
behzadk2019,
amir ghasemiyan
"Coral"
Melody
Amir M@hdi.A
anise b
behnam.95
Civil Boy
DDDIQ
G E O L O G Y
fateme_003
GAME_OVER
love eternal
nafis.68
naghmeirani
Setayesh
abolfaZZzl
thamin
mostafa ghodrat
گلسا2
10-چه برنامه ای برای زندگی ایندت داری ؟!

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست قدیمیه خودم :D

1.آیا همزمان عاشق دو نفر شدی؟؟

2.در تصورت یک شام رمانتیک واقعی چیست ؟

3.عجیب ترین خریدی که تا به حال کردی چیست ؟
4.چه نوع موسیقی ای دوست داری؟؟؟؟
5.کی ازدواج میکنی؟
6.دوست داری با فامیل ازدواج کنی یا غریبه؟
7.بهترین دوستت توباشگاه؟

8.بیشتر از همه چی بهت انرژی میده؟؟؟
9.بستنی یا فالوده؟؟؟ یا فالوده بستنی؟.چرا؟؟؟

10.منو چجو آدمی میبینی؟

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
چطوری?می بینم که کم و بیش داری جزغاله و اندکی پودر میشی:biggrin:.
1.به نظرت تو چند سالگى كچل ميشى؟
2.به نظرت تو چند سالگى عقلت مياد سرجاش؟
3.وقت دعا كردن اول كى مياد توى ذهنت؟
4.چپ دستى يا راست؟
5.شخصيت منو در يه پاراگراف شرح بده?

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.