شو لباس یا تجلیل از تئاتر دانشگاهي ! + عکس

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عکس آخری واقعا خجالت آور بود.
ضمنن من فکر نمیکنم بدحجابی به معنی خوش لباسی باشه

اول اینکه لباساشون خیلی قسنگه باید به سلیقشون تبریک گفت ...دوم قشر هنرمند باید توی همه چیز شاخص باشه حتی توی لباس پوشیدن انصافا" قشنگه لباساشون ...این نظر منه شاید کسایی با من مخالف باشن که من به نظر و عقیده اونها احترام میذارم و امیدوارم اونها هم به نظر من احترام بزارن ...
دوستم کاملا درست میگه.من با نظر ایشون موافقم

لباس پوشیدن یه رفتار کاملا خصوصیه.حالا تو جامعه ما باب هست که ما کلا فوضولی کنیم تو شخصی ترین مسائل همدیگه این یه مسئله دیگس.
جهان سومی های محترم لطفا سرتون به کار خودتون باشه

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این حرف منطقی نیست که لباس پوشیدن یه امر خصوصی هست.
ما تا زمانی که در یک اجتماع زندگی میکنیم تمام حرکاتمون که در مقابل دید اون جامعه باشه دیگه خصوصی تلقی نمیشه و باید به سلیقه و عقاید دیگران احترام بذاریم.
همونطور که مثلا بوق زدن ممتد در خیابون یه هنجار شکنی هست و همونطور که فحاشی توی جمع یه هنجار شکنی هست پوشیدن لباسی که با عقاید اکثریت جامعه نخونه و باعث آزارشون بشه نیز هنجار شکنی حساب میشه.
البته من متاسفم که بدلیل جو حاکم بر این تایپیک نمی تونم صحبت از شرع و حجاب و محدودیتهای الهی کنم و مجبورم با منطقی غیر از اون جواب بدم که دادم.

alexjon

عضو جدید
اتفاقا من با همین حرف شما مشکل دارم این که مثلا چه لباسی مخصوص چه جاییه رو کی تعیین می کنه ؟؟یکی ممکنه چادر رو برای محل کار بپسنده ودیگری مانتو
یا برای لباس خونه یکی لباس گشاد وراحتو دوست داره یه نفر لباس تنگ همینطور تو رنگ لباس، کاملا سلیقه ایه ...من خودم جرات نمی کنم لباس رنگ شاد بپوشم وبرم بیرون از پیرزن همسایه گرفته تا پسرای سر کوچه حتما یه چیزی میگن ... البته این مشکل فقط برای دختراست تا حالا فکر کردین چرا تو کشورای دیگه این مشکل وجود نداره؟؟ولی اگه یه نفر کنارمون سیگار بکشه یا آشغالشو رو زمین بندازه اصلا برامون مهم نیست ...دلمون نمی خواد قبول کنیم که داریم اشتباه می کنیم ....معمولا ما ایرانی ها به همه کار هم کار داریم اکه هر کس سرش به کار خودش باشه چی میشه ؟؟:question:این تو ایران غیر ممکنه ...یکی از دلایل جهان سوم بودنمون هم همینه...البته این مشکلات فقط تو پوشش نیست تو همه ی امور این مشکلاتو داریم متاسفانه ،فرهنگ یه جامعه رو مردم اون جامعه میسازن

امیدوارم با حرفام به کسی برنخوره:whistle:
دلم خیلی پر بود:crying:
کاملاً بی منطق بازی در میاری:دی
درسته انتخاب پوشش آزاده ولی رعایت هنجار از آزادی مهم تره
فکر کن رییس جمهور یه کشوری بره یه جا دیگه مثلا مرکل بیاد ایران
ولی خیلی گیر بده من دلم می خواد مایو بپوشم
اولین کسی که می زنه زیر خنده خود شمایی دلیل نمیشه به اسم آزادی و سلیقه هر کاری کرد
هر چند بنده خودم خیلی لباشاشونو دوست داشتم البته نه اون که داره رژه نظامی میره
زندگی تو یه جامعه = رعایت قوانین اون جامعه

alexjon

عضو جدید
عکس آخری واقعا خجالت آور بود.
ضمنن من فکر نمیکنم بدحجابی به معنی خوش لباسی باشه

چادری هست یه جوری چادر می پوشه که هم نوعش خجالت می کشه چه برسه به بقیه
دین که به تسبیح و سر و ریش نیست
هر که علی گفت که درویش نیست
من اعتقاد دارم هر جور راحتی زندگی کن ولی به قوانین احترام بذار
دلیل نمیشه هر بلایی به اسم دین سر ملت بیاری
گیرم بد حجبابی که چی؟