شما در طراحی کاربردی کدوم واحد ثبت نام کردین؟

شما در طراحی کاربردی کدوم واحد ثبت نام کردین؟

• مجموع رای دهندگان
    18

PAYAM20

عضو جدید
سلام به همه

با درومدن کلید ارشد سراسری، بعضیا تکلیف خودشونو دونستن که باید جدی واسه آزاد بخونن یا نه...;)

حالا اونایی که واسه طراحی کاربردی آزاد ثبت نام کردن، اگه ممکنه تو نظرسنجی بالا بگن که کدوم واحد رو زدن، تا تراکم نسبی شرکت کننده ها واسه امسال مشخص بشه:surprised:

در ضمن وقت ثبت نام هم گذشته، خواهشا درستشو بگین ...:warn:

cardesign

عضو جدید
من پارسال كرج زدم و با نامردي تمام قبول نشدم .چون 23 شدم و آخرين نفر به 21 نفر كاهش يافته بود و تنها شهري هم بود كه امسال مرحله دوم اصلا نگرفت.
امسال زدم تاكستان .حداقل 10 نفر رو هم ميشناسم كه تاكستان زدن.(طراحي كاربردي)
امسال رقابت تو تاكستان خيلي زياده.

PAYAM20

عضو جدید
میترسم از شانس توپپپپه من امسال تاکستان هم کم ورداره...
تبریز که تبدیل انرژی رو وقتی به ما رسید ورداشت...
اینم مثل اون
همه امسال ریختن تو تاکستان
سال پیش با 5900 تو تکمیل ظرفیت قبولی داشته...
میدونین سال قبل چند نفر شرکت کننده داشت؟

cardesign

عضو جدید
میترسم از شانس توپپپپه من امسال تاکستان هم کم ورداره...
تبریز که تبدیل انرژی رو وقتی به ما رسید ورداشت...
اینم مثل اون
همه امسال ریختن تو تاکستان
سال پیش با 5900 تو تکمیل ظرفیت قبولی داشته...
میدونین سال قبل چند نفر شرکت کننده داشت؟

خيلي كمتر از 5900 قبول شدن.دوست من كه الان تازه كلاساش شروع شده و نيمه دوم قبول شد با تراز 5400 افتاد نيمه دوم.البته تبديل بود.
درسته خيلي ها زدن تاكستان.ولي تاكستان كلا زياد بر ميداره .قاعدتا نبايد امسال كمتر برداره.الان حداقل 2 ساله كه هم تو تبديل و هم تو طراحي بيش از 50 نفر در دو نوبت بر ميداره.مگر اينكه مثل پارسال بد شانسي بيارم و كمتر برداره.البته من بايد نوبت اول قبول شم چون نميخوام برم سربازي.
زياد سخت نيست.ولي چون رقابت يه خورده امسال بيشتره بايد تو همين چند روز رسما شروع به خوندن كرد.

port of call

عضو جدید
خيلي كمتر از 5900 قبول شدن.دوست من كه الان تازه كلاساش شروع شده و نيمه دوم قبول شد با تراز 5400 افتاد نيمه دوم.البته تبديل بود.
درسته خيلي ها زدن تاكستان.ولي تاكستان كلا زياد بر ميداره .قاعدتا نبايد امسال كمتر برداره.الان حداقل 2 ساله كه هم تو تبديل و هم تو طراحي بيش از 50 نفر در دو نوبت بر ميداره.مگر اينكه مثل پارسال بد شانسي بيارم و كمتر برداره.البته من بايد نوبت اول قبول شم چون نميخوام برم سربازي.
زياد سخت نيست.ولي چون رقابت يه خورده امسال بيشتره بايد تو همين چند روز رسما شروع به خوندن كرد.

میشه گفت تراز 5400 حدودا معادل چه درصدیه؟
اگه میانگین دوستتون که نیمه دوم قبول شده میدونید رو بگید خیلی خیلی کمکم میکنه.
ممنونم

البته هر سال ترازا تغییر کمی داره.

alirezaforoohar

عضو جدید
نظر سنجی

نظر سنجی

سلام من طراحی کاربردی اراک زدم
ایشالا همه اونیو که زدن قبول بشن