شفت حلزونی 9 راهه

redonly

کاربر فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان. من می خوام یک شفت حلزونی نه راهه. رسم کنم نمیدانم که یک شفت حلزونی را به صورت دو بعدی چطور بکشم. لطفا اگه کسی بلده یه صورت شماتیک هم شده برام بفرسته. فقط کافیه نماد یا نقشه را ببیبنم. خود چرخ حلزون را بلدم. شفتش را بلد نیستم.

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان. من می خوام یک شفت حلزونی نه راهه. رسم کنم نمیدانم که یک شفت حلزونی را به صورت دو بعدی چطور بکشم. لطفا اگه کسی بلده یه صورت شماتیک هم شده برام بفرسته. فقط کافیه نماد یا نقشه را ببیبنم. خود چرخ حلزون را بلدم. شفتش را بلد نیستم.

دوست عزیز من تا به حال همچین اصطلاحی به گوشم نخورده. محبت کنید یه توضیحی در موردش بدید شاید بتونم کمکتون کنم.

Abolfazl_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . چرخ دنده حلزونی تا حالا دیدی؟ حالا من میخوام شفت حلزونیش را بکشم.

اوهوم. حالا فهمیدم چی میگی. سه بعدی میتونی با کتیا یا سالید رسمش کنی بعد ازش نما بگیری.

برای رسمش تو کتیا هم اول شفت گرد رو اکسترودش کن بعد یه خط با زاویه که حولش بچرخه تعریف کن. بعد یه پروفیل عمود بر اون خط بکش که تحت حرکت اون خط از روی شفتت پاک کنه قسمت های اضافی رو. اگه بازم توضیح خواستی پیام بده بهم.

redonly

کاربر فعال
کاربر ممتاز
اوهوم. حالا فهمیدم چی میگی. سه بعدی میتونی با کتیا یا سالید رسمش کنی بعد ازش نما بگیری.

برای رسمش تو کتیا هم اول شفت گرد رو اکسترودش کن بعد یه خط با زاویه که حولش بچرخه تعریف کن. بعد یه پروفیل عمود بر اون خط بکش که تحت حرکت اون خط از روی شفتت پاک کنه قسمت های اضافی رو. اگه بازم توضیح خواستی پیام بده بهم.
مرسی دوست عزیز. تو مکانیکال یا اتوکد چه چوری بکشم؟

redonly

کاربر فعال
کاربر ممتاز
سلام. من سالید و کتیا زیاد آشنا نیستم. لطفا برام در قالب فایل اتوکد بفرست.

redonly

کاربر فعال
کاربر ممتاز
یعنی کسی پیدا نمی شه که بگه تو اتوکد چه جوری باید رسم کنم؟

redonly

کاربر فعال
کاربر ممتاز
انواع پمپ ها به روایت تصویر
پمپ سانتریفیوژ
پمپ دند ه خارجی

پمپ دنده داخلی
پمپ پستون شعاعی
پمپ پیستون محوری

پمپ پره ای