شبيه سازي بخش سنتز متانول در HYSYS

yalda24

عضو جدید
سلام
من نیاز به فایل پی دی اف تولید یک محصول پترو شیمی با توضیحات دارم
اگه کسی داره ممنون میشم برام بفرسته

سینا6086

عضو جدید
با سلام خدمت مهندس عزیز مقاله ...مطلبی در رابطه با ارزیابی سینتیکی افت کاتالیست سنتز متانول ومقاله ای درباره بهینه سازی سنتز متانول با مدل ریاضی وشبیه سازی امکان داره کمکم کنید

سینا6086

عضو جدید
سلام دوستان . من دانش فنی سنتز متانول رو دارم . البته این دانش فنی لورگیه یک زمانی خیلی روی متانول تمرکز کرده بودم . متانول همه شرکتهای صاحب دانش تولید رو تست کردم مثلا دانش فنی هالدور تاپسو دانمارک که الان پتروشیمی فن آوران ازش استفاده میکنه یا آی سی آی که خارک ازش استفاده میکنه اما نمیدونم چرا متانول لورگی که پتروشیمی شیراز ازش استفاده میکنه با بقیه فرق داره اون دوتا یا حتی محصول میتسوبیشی که برام آورده بودن در مقایسه با محصول شیراز با تکیه بر دانش فنی لورگی مثل جنس درجه 2 هستند!! برای همین دنبال لورگی رفتم . الان یک (نمیدونم میشه اسمشو گذاشت پایلوت یا نه) کوچولو آزمایشگاهیشو ساختم ظرفیتش کمه در حدود 2 لیتر خروجی داره حالا اگر کسی از دوستان چیز مبهمی تو ذهنش راجع به سنتز متانول داره خوشحال میشوم کمکش کنم
با سلام خدمت مهندسین عزیز مقاله ...مطلبی در رابطه با ارزیابی سینتیکی افت کاتالیست سنتز متانول ومقاله ای درباره بهینه سازی سنتز متانول با مدل ریاضی وشبیه سازی امکان داره کمکم کنید

a_rudi

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
دزدی همه جا جریان دارد

سایتی که در آن انواع فایلها و شبیه سازی ها رو میتونید پیدا کنید، ولی باید بخرید.
خب، خودشان انجام داده اند که میفروشند؟؟؟؟

خیر

کار و دسترنج دیگران را برداشته و بابتش پول میگیرند!
دزدی نیست؟!!!

ziba 22

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دزدی همه جا جریان دارد

سایتی که در آن انواع فایلها و شبیه سازی ها رو میتونید پیدا کنید، ولی باید بخرید.
خب، خودشان انجام داده اند که میفروشند؟؟؟؟

خیر

کار و دسترنج دیگران را برداشته و بابتش پول میگیرند!
دزدی نیست؟!!!
دقیقا خود دزدیه...دانشجوهای ساده هم راحت پول میدن و باعث میشن اینا روز به روز روشون بیشتر شه

بالا