سیستم های اندازه گیری

XX_S_D_M_XX

اخراجی موقت
بهترین کتاب برای سیستم اندازه گیری کتابی از دانشگاه تبریز هست . اسم مولفش دقیقا یادم نیست.

سپهر 60

عضو جدید
سلام دوستان
در مورد کمپراتورهای پنوماتیکی به اطلاعات جامعی نیاز دارم.

Designer matin

عضو جدید
سلام
درس بسیار جالبیه باید خوب درکش کنی تا بتونی از کاربردهاش استفاده کنی

kazem_niki20

عضو جدید
درخواست مقاله

درخواست مقاله

سلام لطفا یه مقاله در مورد probدر درس سیستمهای اندازه گیری برام ایمیل کنید.حالا دقیقا نمیدونمprob به معنی احتمال هست یا نه.خیلی ممنون:gol:kazem_niki20@yahoo.com

مهرآذین

عضو جدید
باسلام خدمت فیدل گرامی
من رشته ام مکانیک نیست
رشته من صنایع است ولی یه سوال تخصص شما را دارم
میخوام ازتون اگر درباره سیستم های اندازه گیری دقیق به خصوص راپورترها و زاویه سنج ها و انواع آنها اگر مقاله ای دارید برام بفرستید یا در همین جا لینک دانلود قرار بدید
Hamid_mehrazin@yahoo.com

szm

عضو جدید
سیستم اندازه گیری

سیستم اندازه گیری

این درس درباره وسایل اندازه گیری و طرز کار با آنها می باشد . راهنمایی که من میتونم بهت بکنم اینه که جزوه استادت را خوب یاد بگیری و اگه خواستی می تونی کتاب اندازه گیری دقیق و آزمایشگاه . فنی و حرفه ای را بگیری کتاب درسیه

szm

عضو جدید
این درس درباره وسایل اندازه گیری و طرز کار با آنها می باشد . راهنمایی که من میتونم بهت بکنم اینه که جزوه استادت را خوب یاد بگیری و اگه خواستی می تونی کتاب اندازه گیری دقیق و آزمایشگاه . فنی و حرفه ای را بگیری کتاب درسیه

splkhodro

عضو جدید
گیج بلوک ابزاری برای کالیبراسیون کولیس ها و میکرمتر ها است که در بازه های محتلف از 0.01 تا 100 میلیمتر با دقت بالا ساخته شده است ;)

kambiz021

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید
لطفا در مورد کالیبراسیون ابزار های اندازه گیری و دستگاههای cmm یه تحقیق به من بدهید.

kambiz021

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید
لطفا یه پروژه در مورد سیستم های اندازه گیری مبحث روش کار و اندازه برداری cmm یا کالیبراسیون ساعت های اندازه گیری به من بدهید.ممنون میشم.
parviz_too@yahoo.com

kambiz021

عضو جدید
سلام جناب فیدل
یه مقاله در مورد کمپراتور و بحث روشهای اندازه گیری چرخ دنده ها میخواستم.اگه کمکم کنید ممنون میشم.
parviz_too@yahoo.com

Design.Ra

عضو جدید
دانلود مقاله cmm

دانلود مقاله cmm

با سلام و خسته نباشید
لطفا در مورد کالیبراسیون ابزار های اندازه گیری و دستگاههای cmm یه تحقیق به من بدهید.
باسلام
مقاله ای در مورد ماشین های اندازه گیری مختصاتCMM به صورت pdfدانلود کنید
مشاهده پیوست 16213

پیوست ها

• Coordinate Measuring Machines(translation).pdf
    378.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

1367612

عضو جدید
سلام

سلام

سلام خسته نباشید در مورد انواع سیستم های اندازه گیری مثل اس آی متریک مقاله میخواستم

mortazavinia

عضو جدید
درس سيستمهاي اندازه گيري دقيق

درس سيستمهاي اندازه گيري دقيق

سلام:
من اين ترم درس سيتمهاي اندازه گيري دقيق رو در دوره كاداني درس ميدم. از دوستان عزيز اعم از دانشجو يا استاد خواهش ميكنم مطالب مهم شامل جزوه، اي بوك يا هر فايل ديگري دارن برام بذارن. چون خيلي مشكل دارم.:gol:

بهزادي

عضو جدید
سلام،
می شه لطف کنین كتابها و منابع این درس رو بگين؟من ميخام كنكور مكاترونيك بدم و نميدونم واسه اين درس چي بايد بخونم:(

alen.petrosiyan

عضو جدید
اندازه گیری-سیستم های اندازه گیری-تلرانس ها و انطباقات-ویژگیهای هندسی سطوح و روش های اندازه گیری آن(مستقیمی-گونیایی-مدوری-...)انواع وسایل اندازه گیری طول و زاویه -اندازه گیری چرخ دنده ها-اندازه گیری پیچ و مهره ها
-معیار های استاندارد طول:اینترفرو متری-تداخل امواج-طبیعت نور-تعیین صافی سطح بوسیله ی شیشه ی تخت نوری-...
-کمپراتور ها:تعریف طرح انواع کمپراتور و اصول کار کمپراتورها - کمپراتورنوری مکانیکی مایعی هوایی...
-میکروسکوپ اندازه گیری-پرو فایل پرو ژکتور-اتو کا لیماتور-تلسکوپ امتداد یاب
-اندازه گیری زبری سطح-اصطلاحات و علایم زبری-...
-ماشین های اندازه گیری سه محوره-....
-کالیبراسیون(تعریف و اصول) انواع کولیس میکرو متر زاویه سنج و... خطاها و روش محاسبه ی آنها

و در بعد عملی هم انجام کارهای عملی در ارتباط با مباحث فوق.

همین که این گفته

arjmand200

عضو جدید
دوستان میدونن این نوع سوالات رو تو چه کتابی میشه پیدا کرد ، چون هر سال تو ارشد میدن و هیچ کس هم خبری نداره که چیه و هیچ کس هم نمیزنه
ممنون میشم کمک کنید

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    37.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

امین کیا

عضو جدید
سلام،
کسی PDF سیستم های اندازه گیری دقیق حریر پوش رو داره؟
اینجا هر چی گشتم یا تموم کرده بودن یا نداشتن!
مرسی...

سلام دوست عزیز
آقایان محمودزاده و حریرپوش و ضیایی که مولف این کتاب هستند از استادان من بودند!در چاپ جدیدش اسم آقای حریرپوش در لیست مولفان نیست.
برای تهیه آن به نام آقای محمودزاده و انتشارات آذریون استفاده کنید!
قصد توهین به این استادان گرام رو ندارم ولی این اثر بیشتر شبیه به دزدی علمی هست نه تالیف یا ترجمه...!!!!!!

m22.s

عضو جدید
با سلام خدمت همه مهندسین عزیز
من نیاز به یه تحقیق در مورد وسایل اندازه گیری نوری هستم خیلی ممنون میشم کمکم کنید

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان میدونن این نوع سوالات رو تو چه کتابی میشه پیدا کرد ، چون هر سال تو ارشد میدن و هیچ کس هم خبری نداره که چیه و هیچ کس هم نمیزنه
ممنون میشم کمک کنید
فصل آخر توانایی ماشینکاری آقای رازفر رو بخون

mehdi411

عضو جدید
بله کتابیه که الان تو دانشگاه تبریز درس میدن
اسم نویسندش استاد ابرکانیه
واقعا کتاب کاملیه

nafas_e_khoda

عضو جدید
سلام دوستان
سوالات ارشد سیستم های اندازه گیری سال 90 و 91 رو تو رفرنس های معمول پیدا نکردم
اگر منبعی برای این تیپ سوالا سراغ دارین ممنون میشم اگه معرفی کنین