سیالات و مکانیک-راهنمایی در مورد گیت ولو

نفتکش

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
اگر گیت ولو با فشار کاری 6500psi (فشار سیال در ولو وجود دارد)در هنگام باز شدن شیربا بیش از 250 فوت بر پوند هم باز نشد چه دلایلی دارد
دوستانی که اطلاعات دارند کمک کنند

آخرین ویرایش:

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
6500 psi هیچ شیری به جز یک گروه خاص، اونم شاید در یک همچین فشار وحشتناکی کار نمی کنه عزیز.
راستی علاقه مند شدم بدونم شما در کجا کار می کنه و چه شغلی داری که با یه همچین چیزایی سر و کار داری!.
بگو شاید در محاسبه فشار کاری اشتباه کرده باشی.

آخرین ویرایش:

نفتکش

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست گرامی اول تشکر میکنم که وقت گذاشتی و سوال من را خواندید.اگر در مورد ولهد ( تجهیزات سر چاهی )چیزی به گوش شما خورده باشد باید اطلاع داشته باشید تا هه هه هه نکنید .من تولید کننده ولهد هستم.

نفتکش

عضو جدید
کاربر ممتاز
نگفتید با شیر آلات سر چاهی آشنایی دارید یا نه.تا بیشتر راهنمایی کنم

نفتکش

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
احتمال می دادم اطلاع نداشته باشید . در مورد استاندارد API چطور. ممکن بدونم آشنایی شما با برخی از مسایل در مورد چی هست.در ضمن مشکل سخت باز شدن گیت ولو ما هم حل شد.می خواهید راهنمایی کنم

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
احتمال می دادم اطلاع نداشته باشید . در مورد استاندارد API چطور. ممکن بدونم آشنایی شما با برخی از مسایل در مورد چی هست.در ضمن مشکل سخت باز شدن گیت ولو ما هم حل شد.می خواهید راهنمایی کنم
بله، دوست دارم بدونم، لطفاً راهنمایی کنید. چنان چه امکانش هست تصویری از گیت ولوت رون هم ببینم برام خیلی آموزنده خواهد بود.

نفتکش

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید خدمت شما عرض کنم استاندارد API 6Aمربوط به wellhead & christmass tree Equipment می باشد که توسط انجمن نفت آمریکا تهیه و تدوین می شود و تمام سازندگان باید از آن پیروی کنند.

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
باید خدمت شما عرض کنم استاندارد API 6Aمربوط به wellhead & christmass tree Equipment می باشد که توسط انجمن نفت آمریکا تهیه و تدوین می شود و تمام سازندگان باید از آن پیروی کنند.
منظورم چگونگی حل مشکل شما بود. مورد خواصی که در اول این تاپیک صحبت کردین.

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
معمولا دانش فنی در دنیای مجازی کمتر دیده میشه,هر چه هست از کتاب ها و استانداردها هست,نه تجربه.
منظورتون رو فهمیدم :smile:.تجربیات هرکس برای خودش محفوظه.منظورتون همین بود.
چون در همین تاپیک گفتین که راهنمایی می کنین سوال کردم ، فکر کردم شاید راهنمایی می کنین.

آخرین ویرایش:

نفتکش

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورتون رو فهمیدم :smile:.تجربیات هرکس برای خودش محفوظه.منظورتون همین بود.
چون در همین تاپیک گفتین که راهنمایی می کنین سوال کردم ، فکر کردم شاید راهنمایی می کنین.
اگر خاطر داشته باشید،شما گفته بودید آشنایی جزیی با برخی مسایل دارید منم فکر کردم در مورد انواع ولهد راهنمایی می خواهید.
ضمنا در تالار مکانیک سیالات ،مهندس خیرخواه با نام farzad.valve مقالاتی در انواع مختلف شیرها ارایه دادند،پیشنهاد می کنم مطالعه کنید.

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر خاطر داشته باشید،شما گفته بودید آشنایی جزیی با برخی مسایل دارید منم فکر کردم در مورد انواع ولهد راهنمایی می خواهید.
ضمنا در تالار مکانیک سیالات ،مهندس خیرخواه با نام farzad.valve مقالاتی در انواع مختلف شیرها ارایه دادند،پیشنهاد می کنم مطالعه کنید.
ممنون