سيم تار پاره شد، رشته زندگي 2 ساله از هم گسيخت

arash2020

عضو جدید
مردي در حضور قاضي دادگاه مدعي شد كه عاشق موسيقي و تارش است و حالا به خاطر اين كه همسرش سيم‌هاي تارش را پاره كرده است، مي‌خواهد از او جدا شود.

وي ادامه داد: همسرم براي اينكه مرا عصباني كند سيم‌هاي تارم را كه با آن زندگي مي‌كردم و با احساس انگشتانم آن را لمس مي‌كرد، پاره كرده و من بسيار از اين موضوع عصباني هستم.

اين مرد بيان كرد: موسيقي و تارم تمام زندگي من است ولي همسرم تاري كه از كودكي داشتم و از پدرم به ارث برده بودم و سال‌ها با آن زندگي كردم، پاره كرد.

زن 23 ساله در حضور قاضي دادگاه بيان كرد: من از روي قصد قبلي اين كار را نكردم بلكه زماني كه داشتم آن را تميز مي‌كردم، سيم‌هايش پاره شد؛ سيم‌هاي تار پوسيده شده بود.

وي ادامه داد: من مي‌دانم كه شوهرم روي تارش و موسيقي‌ حساس است و من از قصد اين كار را نكردم و هزاران بار عذر‌خواهي كردم ولي او حالا مرا به دادگاه كشانده است و مي‌گويد جايي براي بخشش وجود ندارد.

زن افزود: من اصلاً به خاطر علاقه شوهرم به موسيقي و لطافت طبعش با او ازدواج كردم و حالا نيز حدود 2 سال است كه از زندگي مشتركمان مي‌گذرد و بعد از اين مدت به خاطر تارش مرا به دادگاه كشانده است.

مرد بيان كرد: من ديگر نمي‌خواهم در كنار همسرم باشم و بايد از او جدا شده و دوباره كار موسيقي خود را شروع كنم چون همسرم را مقصر مي‌دانم.

زن اضافه كرد: اگر شوهرم بخواهد من نيز از او جدا مي‌شوم و اعتراضي ندارم.

قاضي رسيدگي كننده به اين پرونده، با وساطت نيز نتوانست جلوي اين امر را بگيرد و در نهايت، حكم طلاق را توافقي صادر كرد

fatam

عضو جدید
کاربر ممتاز
زیر سرش بلند شده و لا غیر! :w01:
تار هم بهونه است! شما چرا باور کردی؟؟؟؟؟ :surprised:

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
زیر سرش بلند شده و لا غیر! :w01:
تار هم بهونه است! شما چرا باور کردی؟؟؟؟

بعضی از اختلافها ریشه دارند. این چزی که اینجا بهونه شده فقط یه گره هستش. وقتی رشته ای از اعصاب خوردن شدنها توی زندگی باشه وقتی ادم یه گره توی این رشته پیدا کنه به این نتیجه میرسه که دیگه تحمل این رشته رو دیگه نداره. پس اون گره رو بهونه میکنه. شاید از نظر منو شما این یه بهونه بچگونه است ولی ازدواجی که این اقا داشته مطمئنا سراسر استرس بوده. استرسی از جدا شدن از موسیقی. خب یهو پاره شدن سیمها این ادمو به اون جنونی که گفتم رسونده و اون نتیجه کذایی رو گرفته و جدا شده.

B A H R A M

عضو جدید
داداش دختره باید به رفیقش بگه شبونه پسره رو با ماشین بزنن در برن بسپارنش به خدا
موقع تصادف اونا جایی باشن که شاهد داشته باشن
بقیه کارا رو به خدا میسپاریم
فمن یتوکل علی الله فهو حسبه
خودش هر کار کرد خوبه
الهی رضم برضائک وتسلیما لامرک
بعله
خودتون لو ندین چون خدا دوست نداره ابروی مومن بره

ببینم چندتا فهمیدن من چی گفتم

آخرین ویرایش:

arash2020

عضو جدید
خودش هر کار کرد خوبه
بعله

مومن شما حاضری همچین کاری کنی؟

fatam

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی از اختلافها ریشه دارند. این چزی که اینجا بهونه شده فقط یه گره هستش. وقتی رشته ای از اعصاب خوردن شدنها توی زندگی باشه وقتی ادم یه گره توی این رشته پیدا کنه به این نتیجه میرسه که دیگه تحمل این رشته رو دیگه نداره. پس اون گره رو بهونه میکنه. شاید از نظر منو شما این یه بهونه بچگونه است ولی ازدواجی که این اقا داشته مطمئنا سراسر استرس بوده. استرسی از جدا شدن از موسیقی. خب یهو پاره شدن سیمها این ادمو به اون جنونی که گفتم رسونده و اون نتیجه کذایی رو گرفته و جدا شده.

:gol:
درسته, کاملا قبول دارم این حرف رو...
ولی طلاق آخرین راهه!
شاید بشه اون گره ها رو باز کرد! هرچند کور باشه! هرچند زیاد باشه...

اما....

به نظر من اشتباه اینا, طلاق نیست....
اشتباه اینا ازدواجشون بوده...
نه اینها, خیلی از طلاقهای بچگونه ای که جدیدا میشنویم, همشون از یه اشتباه تو انتخاب شروع شده!
متاسفانه خیلی از ماها, چشمامون رو قبل از ازدواج میبندیم, و بعدش باز میکنیم... ردصورتیکه اشتباهه... ماباید چشمامون رو قبل از ازدواج باز کنیم و درست انتخاب کنیم, و بعد از اون ببندیم.... اون زمان, دیگه زمانه گذشته!

امیدوارم خدا کمکمون کنه که درست انتخاب کنیم....

همین:cool:

B A H R A M

عضو جدید
خودش هر کار کرد خوبه
بعله

مومن شما حاضری همچین کاری کنی؟
نگرفتی چی گفتم

A&S

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردي در حضور قاضي دادگاه مدعي شد كه عاشق موسيقي و تارش است و حالا به خاطر اين كه همسرش سيم‌هاي تارش را پاره كرده است، مي‌خواهد از او جدا شود.

وي ادامه داد: همسرم براي اينكه مرا عصباني كند سيم‌هاي تارم را كه با آن زندگي مي‌كردم و با احساس انگشتانم آن را لمس مي‌كرد، پاره كرده و من بسيار از اين موضوع عصباني هستم.

اين مرد بيان كرد: موسيقي و تارم تمام زندگي من است ولي همسرم تاري كه از كودكي داشتم و از پدرم به ارث برده بودم و سال‌ها با آن زندگي كردم، پاره كرد.

زن 23 ساله در حضور قاضي دادگاه بيان كرد: من از روي قصد قبلي اين كار را نكردم بلكه زماني كه داشتم آن را تميز مي‌كردم، سيم‌هايش پاره شد؛ سيم‌هاي تار پوسيده شده بود.

وي ادامه داد: من مي‌دانم كه شوهرم روي تارش و موسيقي‌ حساس است و من از قصد اين كار را نكردم و هزاران بار عذر‌خواهي كردم ولي او حالا مرا به دادگاه كشانده است و مي‌گويد جايي براي بخشش وجود ندارد.

زن افزود: من اصلاً به خاطر علاقه شوهرم به موسيقي و لطافت طبعش با او ازدواج كردم و حالا نيز حدود 2 سال است كه از زندگي مشتركمان مي‌گذرد و بعد از اين مدت به خاطر تارش مرا به دادگاه كشانده است.

مرد بيان كرد: من ديگر نمي‌خواهم در كنار همسرم باشم و بايد از او جدا شده و دوباره كار موسيقي خود را شروع كنم چون همسرم را مقصر مي‌دانم.

زن اضافه كرد: اگر شوهرم بخواهد من نيز از او جدا مي‌شوم و اعتراضي ندارم.

قاضي رسيدگي كننده به اين پرونده، با وساطت نيز نتوانست جلوي اين امر را بگيرد و در نهايت، حكم طلاق را توافقي صادر كرد
خیلی دردناکه:cry:

mpow

عضو جدید
این چه زندگی با سره یه تار پاره شد
همون بهتر بهم خورد ، اگه مسئله مهمتر بود حتما همدیگه رو می کشتن

بعضی از مردم طلاق براشون راحته

بالا