سوتي جالب در فيلم جراحت در قسمت امشب!!!

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
به نظر من فیلم خیلی قشنگیه
توی فیلم های اجتماعی چند سال اخیر کمتر فیلمی به خوبی این دیدم
تارخ، فقیه نصیری و علی عمرانی هم عالی بازی می کنن،

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من فیلم خیلی قشنگیه
توی فیلم های اجتماعی چند سال اخیر کمتر فیلمی به خوبی این دیدم
تارخ، فقیه نصیری و علی عمرانی هم عالی بازی می کنن،
اثرات فارسی وانه عزیز...میخوان کم نیارن:D

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ....
در قسمت امشب (پنج شنبه )...وقتي امير حافظ ماشين فاميلش رو گرفت كه خانومش رو ببره جاده چالوس و شمال .....
.
.
.
اگه دقت كرده باشين .... ماشين پليس كه اونا رو نگه داشت به برچسب سبز نيروي انتظامي بود .... درصورتيكه تخلف راهنمايي رانندگي تو جاده ها با پليس راهنمايي هستش كه برچسب آبي ميزنن به ماشينشون ...
.
.
.
تو هيج جاي دنيا .... پليس نيروي انتظامي حق توقف خودرو براي تخلف رانندگي رو نداره .... مگه در شرايط بازرسي مواد مخدر و........
اما اميرحافظ داشت تخلف رانندگي ميكرد كه پليس نيروي انتظامي پشت سرش آژير كشيد .....

اولا که عجب سوتی بزرگی
دوما که نیروی انتظامی کاملا میتونه ماشینی رو بخوابونه و اعمال قانون کنه:razz:
همونطور که ایام عید نیروی انتظامی به پلیس کمک میکنه

baran2

عضو جدید
اصلا اگه یادتون باشه صبح افسر به هوشی گفته بود که ماشینم اسارت نمیزنه و خرابه اونوقت اینا چطوری باهاش رفتن جاده چالوس:surprised:

hamed6336

عضو جدید
اصلا اگه یادتون باشه صبح افسر به هوشی گفته بود که ماشینم اسارت نمیزنه و خرابه اونوقت اینا چطوری باهاش رفتن جاده چالوس:surprised:

:thumbsup2: به نکته بسیار ظریفی اشاره کردید......عجب دقتی...
من هنوز نمیدونم افسر کیه:biggrin:

emi.zx2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ....
در قسمت امشب (پنج شنبه )...وقتي امير حافظ ماشين فاميلش رو گرفت كه خانومش رو ببره جاده چالوس و شمال .....
.
.
.
اگه دقت كرده باشين .... ماشين پليس كه اونا رو نگه داشت به برچسب سبز نيروي انتظامي بود .... درصورتيكه تخلف راهنمايي رانندگي تو جاده ها با پليس راهنمايي هستش كه برچسب آبي ميزنن به ماشينشون ...
.
.
.
تو هيج جاي دنيا .... پليس نيروي انتظامي حق توقف خودرو براي تخلف رانندگي رو نداره .... مگه در شرايط بازرسي مواد مخدر و........
اما اميرحافظ داشت تخلف رانندگي ميكرد كه پليس نيروي انتظامي پشت سرش آژير كشيد .....

داداشمم همین حرفو زد ومن گفتم شاید نیرو انتظامی دیده یه زن و مرد تنها تو ماشینن اومده نسبتشونو بپرسه...
بعد تو ایران کجاش سر جاست که این درس باشه...

Albaloo-123

عضو جدید
من 5-6 ساله فیلم و سریال های تلویزیون ایران رو نگاه نمیکنم ... چون اگه نگاه کنم حالت تهوع می گیرم ... اه اه اه ... می خوان هر مزخرفاتی رو به اسم فیلم تحویلتون بدن ... همش برای شستشوی مغزیه ... ملت ما رو باش که با چه علاقه ای این فیلما رو حفظ میکنن

گلشید ساحل

عضو جدید
سوتي جالب در فيلم جراحت در قسمت امشب!!!

من 5-6 ساله فیلم و سریال های تلویزیون ایران رو نگاه نمیکنم ... چون اگه نگاه کنم حالت تهوع می گیرم ... اه اه اه ... می خوان هر مزخرفاتی رو به اسم فیلم تحویلتون بدن ... همش برای شستشوی مغزیه ... ملت ما رو باش که با چه علاقه ای این فیلما رو حفظ میکنن
واقعا همینجوره .ادم رو سر کار میذارن اخرش هیچ نیست. چند ساله که دیگه وقتم را تلف فیلماشون نمیکنم .پیشکش خودشون

Maryam.Silent

عضو جدید
کاربر ممتاز
هان من گذری دیدمش آبجیم گفتش چون دختره دستش رو فرمون بود نگهشون داشت؟ گفتم نه بابا ماشین راهنمایی رانندگی نبود
بقیه شم ندیدم