سوال...

samaneh6

عضو جدید
سلام

دوستان من تازه امسال انشاءالله قراره دانشجوی الکترونیک بشم :child:

1سوال دارم:

الکترونیک خیلی خیلی سخته ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ :(:redface:

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز

الکترونیک رشته بسیار شیرینی هستش و به طبع نیاز به زمان زیادی برای مطالعه دروس می طلبد. در صورتی که زمان مناسب را برای مطالعه در برنامه خود قرار دهید و با دروس به جلو پیش بروید رشته بسیار ساده ای است. ولی اگر کم کاری کنید بسیار سنیگین خواهد بود.

amir_tanha

عضو جدید
پاسخ :

پاسخ :

سلام

1سوال دارم:

الکترونیک خیلی خیلی سخته ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ :(:redface:[/quo
doste aziz salam . chizi be onvane sakht vojod nadare . melak hemat va talashe ensanhast va inke har adami estedad haye khodesho beshnase va toye on zamine bekhad enerji sarf kone. be onvane ye faregho tahsile electronic mitonam begam ke in reshte be ye nazm va barnamerizie daghigh ehtiaj dare . bayad az on ebteda hadafet moshakhas bashe ke vase chi omadi in reshte ... kholase alave bar inke bayad darsaye daneshgaho bekhoni va mosalat bashi bayad faratar az daneshgah harekat koni va khodeto toye jaryane in reshte gharar bedi. be har hal harf kheili ziade . komaki age khasti mitoni ro man hesab koni albate ta jaee ke azam bar miad.
piroz bashid.

khoshhal

عضو جدید
ببین اصلا آسون نیست و همین طور اصلا سخته:D آره بابا خیلی سخته آدما زنده ها سخته :cry:دیوانه کنندس:surprised:بیچارهشدم :confused: خونه خراب شدم:redface::biggrin::cool:شوخی کردم باید درس بخونی:cool:

behbod

عضو جدید
سلام

1سوال دارم:
الکترونیک خیلی خیلی سخته ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ :(:redface:
با سلام
اگه از اول با این ذهنیت میخواهی وارد شوی که کارت خیلی سخت می شود
ولی نه اگر پا به پای درسها بیای بالا ودر هر ترم درسهای ان ترم را پاس کنی خیلی راهتی.
امدن شما را به جمع بچه هاالکترونیک تبریک می گوییم

ararat2200

عضو جدید
سلام.
تبریک میگم.
سخت نیست ولی اگه کمک می خاهی رو من حساب کنننننننننننننن

sam_esf

عضو جدید
سلام همه گفتن بزار منم بگم من برقو خیلی دوس دارم بر می گرده به علاقت اگه آسون بگیری آسونه حتما من خودم دارم برق می خونم و خیلیم ازش لذت می برم

بالا