سوال مهم لطفا كمك كنيد

gloriya

عضو جدید
سلام
من كارداني مكانيك خودرو خوندم الان نميدونم واسه كارشناسي مكانيك سيالات امتحان بدم يا مكانيك خودرو ميخواستم كمكم كنيد و در مورد بازار كار دو تا رشته توضيحي بهم بديد
ممنون

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خب باید دید به کدومش علاقه داری
هر دو رشته رشته های خوبی هستن اما با شرایط متمایز چرا که مکانیک خودرو برای استخدام یه خرده محدودیت داره اما در بازار آزاد میتونی با این رشته موفق بشی
مکانیک سیالات محدودیت استخدام زیادی نداره و مث خودرو نیس که فقط شرکتهای خودرو سازی طالب اون باشن بلکه اکثر شرکتهای صنعتی و تولیدی در یه بخش هایی نیاز به مکانیک سیالات دارن البته بازم میگم علاقه شرط مهمی در انتخاب رشته به حساب میاد...

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
سلام
من كارداني مكانيك خودرو خوندم الان نميدونم واسه كارشناسي مكانيك سيالات امتحان بدم يا مكانيك خودرو ميخواستم كمكم كنيد و در مورد بازار كار دو تا رشته توضيحي بهم بديد
ممنون

من هم حرف سروش را تایید می کنم
بازار کار مکانیک سیالات نسب به خودرو بیشتره

کانادا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازار کار هر دو برای استخدام بسیار کم هست ، اگه نظره من را بخوای برو تو کار تعمیر ماشین سنگین و یه تعمیرگاه برای خودت باز کن که فکر کنم ابرای این کار اتومکانیک بیشتر بکارت بیاد تا سیالات .

به نظر من همون مکانیک خودرو رو امتحان بدی بهتره و بازار کارش هم در تمامی شرکتهای خودرو سازی هستش . و حتی در تمامی صنعت به عنوان مکانیک هم بری کار کنی .الان شرایط صنعت میطلبه که کار عملی بلد باشی با این درسهایی که در سیالات میخونند هیچکدام کارایی نداره.

سروش7

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به نظر من همون مکانیک خودرو رو امتحان بدی بهتره و بازار کارش هم در تمامی شرکتهای خودرو سازی هستش . و حتی در تمامی صنعت به عنوان مکانیک هم بری کار کنی .الان شرایط صنعت میطلبه که کار عملی بلد باشی با این درسهایی که در سیالات میخونند هیچکدام کارایی نداره.

البته الان با این شرایطی که پیش اومده در شرکتهای خودرو سازی هم محدودیت زیادی یش رو داری...