سوالی از دوستان باشگاه

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده سوالی رو مطرح کردم که بعضی ها براشون گرون تموم شد و بازم با اینکه کلی توضیح دادم بازم تحت تاثیر احساسات و همون لج و لجبازی قدیمی تایپیک منحرف و قفل شد.بنده یه سوال کردم.همین
حالا کمی بهتر سوالو میگم که کسی بهش بر نخوره
الان تو شهرمون بیشترین چیزی که میبینیم مانتوهای چسبان هست که تن دختراست
1.این مانتوی چسبان که حجم بدن زن رو واقعا نمایان میکنه نشونه چیه؟؟؟
2.چرا دخترها به این مانتو که واقعا چشم پسرها رو به خودش جلب میکنه گرایش پیدا کردند؟؟؟(جوری که بارها و بارها جمعی از پسرها رو دیدم که بعد از رد شدن دختری شروع میکنن نظر دادن درباره اجزای بدن دختر که بوسیله مانتوی چسبان خودشو نمایان کرده)
3.جز پسرها که به وسیله این مانتوها از دیدن و تخمین دقیق بدن یه دختر چشمشون نوازش پیدا میکنه چه کسانی لذت میبرن؟؟؟
4.ایا دختر ها از قصد برای اینکه باربی بودن خودشون رو نشون بدن اینطور مانتوی تنگ میپوشن یا نه منظوری ندارن؟؟؟
اینا فقط سوالن.کسی قرار نیست محکوم بشه
هر کسی هر جوری دوست داره بپوشه .به انتخابش احترام میزارم.
دوست دارم بدون لج و لجبازی جواب داده شه.چون سوالی جامعه شناختیه.فقط برای تکمیل اطلاعاتم در مورد نگرش گروهی از خانمها در جامعه هست

پس به من و شما چه؟

می دونید، اگر سوال جامعه شناختیه پس جواب جامعه شناختی میخواید،
همین الان برید از یک جامعه شناس بپرسید،

و من هم براتون یک مثال می زنم، اون رو هم از جامعه شناس بپرسید
میگن وقتی از یک بچه می پرسید که دوست داره وقتی بزرگ شد چیکاره شه، هرچی جواب داد، نگید چرا؛
چون دوست داره، دوست داشتن تنها چیزیه که دلیل نمیخواد

اما یک لطف دیگه ای هم بکنید
از همون جامعه شناس بپرسید که "من به عنوان یک پسر چرا این سوال برام پیش اومده"
بپرسید، ببینیم اشکال از من و شمای پسره، یا اون دختری که یک چیزی رو دوست داره

mehrshad53

اخراجی موقت
چه حجاب اجباری باشه چه نباشه، اینگونه افراد توی جامعه هستند و با فشار اوردن فقط کمی لجبازی شخص تحریک میشه که نتیجه عکس میده.....
خدمت شما عارضم که توی کشورهای دیگه طرف یه مینی ژوپ پوشیده 15 سانت و همه جای بالا و پایین هم مشخصه و یک دهم این نگاهایی که میفرمایید اونجا نمیشه.
اگه حجاب اجباری موثر بود تا حالا اثر کرده بود.
وقتی که مدیریت جامعه دست جامعه شناس و روانشناس و اقتصاد دان و غیره نیست و تمام مناسب مهم دست ادمهاییه که فقط تخصص مذهبی دارن،هم مذهب از بین میره و هم فرهنگ و هم اقتصاد و هم ورزش و......
خیلی واضح هم میتونین این ویرانی ها را- که به حساب دشمن مینویسن- ببینین.

ali_reza6556

کاربر فعال
کاش میشد جور دیگه ای دنیارو دید
این همه مشکل همین یکی باید اینقدر توی چشم شما نمایون بشه:wallbash:
مضهر گناه ما انسانها فقط همینه؟
چرا توی خیابون چیز دیگه ای نظر شما رو جلب نمیکنه؟

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس به من و شما چه؟

می دونید، اگر سوال جامعه شناختیه پس جواب جامعه شناختی میخواید،
همین الان برید از یک جامعه شناس بپرسید،

و من هم براتون یک مثال می زنم، اون رو هم از جامعه شناس بپرسید
میگن وقتی از یک بچه می پرسید که دوست داره وقتی بزرگ شد چیکاره شه، هرچی جواب داد، نگید چرا؛
چون دوست داره، دوست داشتن تنها چیزیه که دلیل نمیخواد

اما یک لطف دیگه ای هم بکنید
از همون جامعه شناس بپرسید که "من به عنوان یک پسر چرا این سوال برام پیش اومده"
بپرسید، ببینیم اشکال از من و شمای پسره، یا اون دختری که یک چیزی رو دوست داره
من سعی میکنم تو این جامعه مجازی که همه فرهیحته هستیم وقتی از بنده سوالی میپزسن که چرا فلان چیزو ترجیح میدی بنده بگم که
اینو ترجیح میدم چون روحیه بنده فلانه و چون ماهیت این انتحاب بنده در راستای ... بوده ار نظر علمی هم ... دوستانی که ازشون پرسیدم هم ....
اینطور جواب میدم تا هم دلیل انتخاب خودمو بگم هم اطلاعاتی رو تبادل کنم.
اینجا نا سلامتی جامعه مهندسین هستا.
نباید بیام بگم که به شما چه.دوست دارم.عشقم کشیده.داریم تبادل اطلاعات میکنیم.
بنده سوالی کردم تا نگرشم درباره روحیه خانومها و انتخاباشون وسیع تر بشه.همین

fargol_2408

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده سوالی رو مطرح کردم که بعضی ها براشون گرون تموم شد و بازم با اینکه کلی توضیح دادم بازم تحت تاثیر احساسات و همون لج و لجبازی قدیمی تایپیک منحرف و قفل شد.بنده یه سوال کردم.همین
2.چرا دخترها به این مانتو که واقعا چشم پسرها رو به خودش جلب میکنه گرایش پیدا کردند؟؟؟(جوری که بارها و بارها جمعی از پسرها رو دیدم که بعد از رد شدن دختری شروع میکنن نظر دادن درباره اجزای بدن دختر که بوسیله مانتوی چسبان خودشو نمایان کرده)
3.جز پسرها که به وسیله این مانتوها از دیدن و تخمین دقیق بدن یه دختر چشمشون نوازش پیدا میکنه چه کسانی لذت میبرن؟؟؟
4.ایا دختر ها از قصد برای اینکه باربی بودن خودشون رو نشون بدن اینطور مانتوی تنگ میپوشن یا نه منظوری ندارن؟؟؟
دوست دارم بدون لج و لجبازی جواب داده شه.چون سوالی جامعه شناختیه.فقط برای تکمیل اطلاعاتم در مورد نگرش گروهی از خانمها در جامعه هست
من جوابتونو تو تايپيكه "به نظرتون اينجا تالار آزاديه؟" دادم:smile:

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
من جوابتونو تو تايپيكه "به نظرتون اينجا تالار آزاديه؟" دادم:smile:
دیدم و استفاده بردم.اما منظورم اصلا بحث اعتقادی نیست.کاری هم اینجا به خدا و پیغمبر و اسلام ندارم.من سوالم درباره بحث روانی قضیه هست.که دخترا در این مانتوی چسبان چی رو دیدن که اینقدر انتخابها به این سمت رفته.البته در راستای چهار تا سوال بنده جواب داده شه خیلی بهتر و مفیدتره

ARMIN KHAN

عضو جدید
elahi man doret begardam ino miposhan chom
mikhan ke pesara beheshon nega konam
be badaneshoon emtiaz bedan
:exclaim:.................................va

fargol_2408

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستي به خاطر اينكه بقيه هم بدونن يه بار ديگه اينجا هم ميگم::smile:
من ميگم بستگي به اعتقاد طرف داره اگه واقعا اعتقادشو باور داره.بعد از اون گذشته چون از اون اول كه به دنيا اومديم به اجبار چون مادر و پدرمون مسلمون بودن ما هم مسلمون شديم بدون هيچ باور و تحقيق و از سر اجبار و اينكه تو كشور ما به نقصاي قبلي بايد اين رو هم اضافه كرد كه كسي كه مسلمون نيست ومثلا مسيحيه بايد حتما حجاب رو رعايت كنه نتيجه اش اين ميشه كه الان ميبينيد!آدمايي كه تازه مسلمون شدن رو ميبينيد كه چه با اشتياق از اسلام ودين و حجابشون حرف ميزن به خاطر اون تحقيقه و نبود اجباره.من نوعي واقعا به حالشون غبطه ميخورم و از خودم ميپرسم اگه اينا مسلمونن پس من اين وسط چيم؟؟؟!!!!!!!
من به شخصه سر همين حجاب تمام تلاشم رو كردم براي اينكه بفهمم براي چي بايد اين كار رو كرد بعد از اون تمام سعي امو كردم كه حجابمو تا اونجا كه ميشه حفظ كنم ولي بايدگفت يكم پسراي ما هم از نظر اعتقادي مشكل دارن ولي باز اين بهونه نميشه كه بگيم اونا خودشونو كنترل كنن،حالا كه اونا انجام نميدن ما بايد يه كاري كنيم كه اونا نتونن اين كار رو بكنن.البته من از تموم بچه ها عذر خواهي ميكنم كه رفتم بالاي منبر چون من كوچكتر از اونم كه بخوام ديگران رو نصيحت كنم يا اونا رو اجبار كنم كه اين كار رو بكنيد.من فقط نظر خودمو گفتم!!:redface:

bernabeo

عضو جدید
کاربر ممتاز
جامه ی ما پر شده از آدمهایی که برای دیدن غروب آفتاب به طرف شرق حرکت می کنند . . .

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز

1.نشونه ي نمايش زيبايي اندام !
2.چون خانمها دوست دارن ديده بشن و در موردشون حرف زده شه
3.خود شخصي كه اين لباسو ميپوشه و گاها" دوستاي اون شخص
4.همه نميتونن باربي باشن ، ولي اكثرا" ميتونن جذاب باشن

TINA ARCHI

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش میشد جور دیگه ای دنیارو دید
این همه مشکل همین یکی باید اینقدر توی چشم شما نمایون بشه:wallbash:
مضهر گناه ما انسانها فقط همینه؟
چرا توی خیابون چیز دیگه ای نظر شما رو جلب نمیکنه؟
کاملا موافقم باهات

fargol_2408

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیدم و استفاده بردم.اما منظورم اصلا بحث اعتقادی نیست.کاری هم اینجا به خدا و پیغمبر و اسلام ندارم.من سوالم درباره بحث روانی قضیه هست.که دخترا در این مانتوی چسبان چی رو دیدن که اینقدر انتخابها به این سمت رفته.البته در راستای چهار تا سوال بنده جواب داده شه خیلی بهتر و مفیدتره
ممنون،حرف شما درست.اما يه موضوعي پيش مياد كه بود و نبود اعتقادا اين موضوع و اين افكار رو پيش نمياره؟؟؟؟؟؟:surprised:
اينكه چي رو ديدن بايد بگم شايد بعضيا اصلا براشون مهم نباشه كه ديگران بهشون نگاه كنن يا نه ولي اينو دوست دارن و ميپوشن ولي اينو نميشه انكار كرد كه بعضي ها هم براي جلب توجه ميپوشن

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعضی دوستان میگن که نگاه پسرها مشکل داره و پسرها عقده ای هستن.در حالیکه ذات مرد جماعت اینطوره. و مجذوب بدن دختر میشه.خدا هم جوری بدن زن رو خلق کرده که این دلربایی رو داره.
اینکه بگیم بخاطر عقده هست به نظزم اینطور نیست.همین تایپیک همسایه بحثی هست که توش گفته شده که مردها یک سال از عمرشون رو صرف نگاه به زنها میکنن.
بارها فیلمهای خارجی(بنده فیلم ایرانی اصلا نمیبینم)دیده شده که همین چشم چرانی رو در همون جامعه غرب به نمایش گذاشته .نه فکر نکنم پسر مشکلی داشته باشه.
به قول دکتر انوشه خاصیت پسرها اینطوره که دنبال دیدن بدن دختر هستند و دختر ها هم همیشه انرژی از خودشون به سمت پسرها ساتع میکنن

fargol_2408

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیاین از خدا یاد بگیریم تا روز قیامت در مورد هیچ کدوم از انسانها قضاوت نمیکنه . . .
واقعا حرفت من يكي رو به فكر وا داشت،ممنون:gol:
در ضمن حرفمو پس ميگيرم كه گفتم بعضيها براي جلب توجه ميپوشن،من نميدونم پس بيخودي هم قضاوت نميكنم:smile:

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ذات مرد جماعت اینطوره. و مجذوب بدن دختر میشه.خدا هم جوری بدن زن رو خلق کرده که این دلربایی رو داره.

خوب دیگه ... ذات مرد و بدن دختر رو خدا اینجوری خلق کرده !
میخوای تو کار خدا دخالت کنی ؟ :whistle:

jentleman_arch

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببين داداش ما تو مملكتي بزرگ شديم كه كه برا خيلي چيزا محدوديت بوده...خوب حالا هركس چه دختر چه پسر در سنين خاصي براي دل خودش به يه صورتي مي گردد...به ما چه كه كي چطور ميگردد..اصل نيت آدمي هست كه بايد پاك باشه;)

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حالا فقط یه شادمهر بوده که درست و منظم نظزشو بدون محکوم کردن اینو اون و فقط صرف یه بحث جامعه شناختی گفته.چهار تا سوال بود چهار تا جواب با نظز های محترم خودتون.همین
البته جای خیلی خیلی تعجب داره که دخترهای باشگاه میلی به جواب دادن به این سوال ندارن.اونا مورد سوال اصلی هستن.پسرها ار ذهن خودشون میگن و قضاوت میکنن

losi

عضو جدید
سلام منم می خوام تو بحث شرکت کنم
اما منطقی...
البته اگه تعداد شرکت کننده های خانم کم هستن شاید به خاطر اینه که الان اکثراً خوابن و گرنه احتمالاً تعداد بیشتری شرکت می کردن.

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام منم می خوام تو بحث شرکت کنم
اما منطقی...
البته اگه تعداد شرکت کننده های خانم کم هستن شاید به خاطر اینه که الان اکثراً خوابن و گرنه احتمالاً تعداد بیشتری شرکت می کردن.

بفرمایید همه استفاده میکنن.حالا چه امشب چه فردا صبح

losi

عضو جدید

به نظر من به راحتی نمی شه این مسائل رو تحلیل کرد و به یه جواب هم رسید...
چون مربوط به یک رفتار یا شاید بشه گفت عادت اجتماعی میشه... و همونطور که همه می دونیم عوامل زیاد و متفاوتی بر مسائل اجتماعی تأثیرگذارن
با یه دید کلی یه مسئله سلیقه ای قلمداد میشه ولی وقتی موارد مختلف و زیادی رو دقیق تر بررسی بکنیم ردپای عواملی رو تو این زمینه دخیل می بینیم که نمی خوام وارد اون مسائل بشم.
اما یه مسئله ای که خیلی از آقایون در این رابطه برداشت می کنن خودنمایی خانمها برای آقایونه... که اگر عده ای واقعاً این منظور رو داشته باشن ؟!!! ولی همه خانمها اینطور نیستن و هدف اونها این نیست... برای من که یه خانمم و دوستانی از تیپهای مختلف دارم این واقعاً مسجل که خیلی از خانها هیچ وقت چنین منظوری از این لباس پوشیدنشون ندارن.

fargol_2408

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من به راحتی نمی شه این مسائل رو تحلیل کرد و به یه جواب هم رسید...
چون مربوط به یک رفتار یا شاید بشه گفت عادت اجتماعی میشه... و همونطور که همه می دونیم عوامل زیاد و متفاوتی بر مسائل اجتماعی تأثیرگذارن
با یه دید کلی یه مسئله سلیقه ای قلمداد میشه ولی وقتی موارد مختلف و زیادی رو دقیق تر بررسی بکنیم ردپای عواملی رو تو این زمینه دخیل می بینیم که نمی خوام وارد اون مسائل بشم.
اما یه مسئله ای که خیلی از آقایون در این رابطه برداشت می کنن خودنمایی خانمها برای آقایونه... که اگر عده ای واقعاً این منظور رو داشته باشن ؟!!! ولی همه خانمها اینطور نیستن و هدف اونها این نیست... برای من که یه خانمم و دوستانی از تیپهای مختلف دارم این واقعاً مسجل که خیلی از خانها هیچ وقت چنین منظوری از این لباس پوشیدنشون ندارن.
موافقم باهات;)

• Like
واکنش ها: losi

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
کاش یه چهار تا سوال هم جواب میدادید تا کامل بشه نظزتون

losi

عضو جدید
موافقم باهات;)

متشکرم :gol:

همونطور که آقایون دوست دارن تو چامعه آراسته ظاهر بشن و هدف خیلی های اونها جلوه نمایی برای خانمه نیست... خانمها هم این میل رو دارن... گرایش به آرستگی ناشی از یک میل طبیعیه که تو هر دو وجود داره و اوج اون هم در سنسن جوانی بروز می کنه.

losi

عضو جدید
موافقم باهات;)

1. گرایش به آراستگی و در برخی گرایش به مد ...
2. گرایش به آراستگی و در برخی گرایش به مد ...
3. خودشون، دخترای هم تیپشون، دوستاشون ...
4. گرایش به آراستگی و در برخی گرایش به مد ...

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
حجاب کامل باعث زشت شدن افراد میشه.شما یک دختری که ارایش نکرده را مقایسه کن با اونی که ارایش کرده .میفهمید چی میگم.مطمئن باش اگر مجبور نبودن روسری سرشون کنند .هیچوقت این لباس های تنگ را نمیپوشیدن.
هر انسانی دوست داری زیبا به نظر بیاد.کدوم یکی از اقایون دوست نداشتن شبیه الویس پرسلی باشن و یا خانوم ها شبیه انجلینه جولی؟
یکی از مهمترین چیز هایی که باعث زیبایی چه مرد و چه زن میشه .مو هست.وقتی جلوی زیبایی مو را میگیرند و به زور اون ها را وادار به حجاب مو میکنند.طرف در خودش احساس کمبود زیبایی میکنه.یعنی اون زیبایی که تو خونه داره را نمیتونه در بیرون از خونه داشته باشه.پس کار های دیگه ای میکنه که کمبود زیبایی خودش را جبران کنه.
اگه بپرسی برای چی اینکار را میکنه.دلیلش این هست که انسان هست و زیبا بودن جز غریضه هر بشری هست.نمیتونی کسی را برای اینکه خودش را زیبا کنه مورد مواخذه قرار بدی.من قبول دارم مانتو تنگ جز زیبایی کاذب هست.ولی چاره ای براش نمونده.در واقع اون کمبود اصلی را داره با زیبایی کاذب جبران کنه
مادرم برای دختر عموم که دانمارکی هست و فارسی هم بلد نیست صحبت کنه برای کادم لوازم ارایش خرید.ولی زن عموی من که ملیت کاملا دانمارکی داره از دست مادرم ناراحت شد و گفت در اونجا یک دختر 16 ساله ارایش نمیکنه مگر اینکه ............ باشه.
من طبق معمول موهام را مدل داده بود و با اصطللاح فشن کرده بودم.حتی خیلی بدجور هم نبود و خیلی هم معمولی مدل زده بودم.ولی اینقدر همین دختر عموی 16 ساله به من گفت g a y که همون شبش رفتم موهم را کوتاه کرده بودم.
شاید عجیب باشه .ولی واقعا جدی میگفت
من به ندرت دیدم پسری را که مدل مویی بزنه که ما میزنیم و کمتر دختر جوونی را دیدم که ارایش کنه. من 2 روز تموم فروشگاه ها را گشتم ولی ژل پیدا نکردم که بخرم.وقتی هم پیدا کردم خیلی گرون بود و میگفت فقط مشتریش ارایشگر ها هستند.یعنی 600 کرون بود که میشد باهاش 2 تا شلوار خرید.
الان تو خونه کدوم ایرانی ژل نیست و یا در خونه کدوم دختری لوازم ارایش نیست.؟؟

آخرین ویرایش:

losi

عضو جدید
حجاب کامل باعث زشت شدن افراد میشه.شما یک دختری که ارایش نکرده را مقایسه کن با اونی که ارایش کرده .میفهمید چی میگم.مطمئن باش اگر مجبور نبودن روسری سرشون کنند .هیچوقت این لباس های تنگ را نمیپوشیدن.

ولی من با این حرف شما مخالفم...
به نظرم من این حرف شما توهینی برای خانمهاست... یعنی خانمها بدون آرایش اونقدر زشتن برای همینآرایش می کنن... اصلاً اینطور نیست، خیلی ها بدون آاریش هم زیبا هستن... از این گذشته آارستگی با زیبایی فرق می کنه، خیلی از خانمها زیبایی براشون چندان اهمیت نداره که آراستگی براشون مهمه.
از این گذشته کی گفته خانم ها اگه مجبور نبودن روسری سرشون نمی ذاشتن؟ و باز اگه مجبور نبودن هیچوقت این لباس های تنگ را نمیپوشیدن؟