سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
برنامه رو uninstall کن و مودم رو خاموش کنن ببین باز هم نصب میشه یا نه؟؟/
شاید ویروس باشه آنتی ویروس قوی و به روز داری؟؟
همین برنامه رو پاک کن برنامه های مرور گرت رو پاک کن و با ccleaner ویندوز و رجیستری رو تمیز کن با آنتی ویروس یه اسکت کامل کن.
ببین درست میشه یانه؟؟
ممنون از توجهتون
برنامه روuninstall کردم و یه بار هم مودم رو خاموش کردم اما نتیجه نداشت.(دیروز امتحان کردم):(
انتی ویروسم اویرا هستش.
بعید میدونم ویروس باشه
لازم بذکر است مثلا امروز که حذف کنم فردا نصب میشه بلافاصله نصب نمییشه
باز ممنون

s.1.9.2014

اخراجی موقت
ممنون از توجهتون
برنامه روuninstall کردم و یه بار هم مودم رو خاموش کردم اما نتیجه نداشت.(دیروز امتحان کردم):(
انتی ویروسم اویرا هستش.
بعید میدونم ویروس باشه
لازم بذکر است مثلا امروز که حذف کنم فردا نصب میشه بلافاصله نصب نمییشه
باز ممنون
حتما" یه برنامه هست که دانلود کردی و تنظیم زمان دار داره که هر مدت نصب میشه.
یا به احتمال زیادتر یه افزونه هست که روی مرورگرت نصب شده و به اینترنت وصل میشه و برنامه رو نصب میکنه و اطلاعات رد و بدل میکنه.
شاید هم اسپای ویر هست که اطلاعات موجود روی کامپیوترت رو میفرسته به یه سرور خاص.یه برنامه نصب کن که رد و بدل اطلاعات رو دقیقا" تحت نظر بگیری و مدیریت کنی

*مینا*

کاربر فعال شیمی
سلام و خدا قوت

می خواستم لپ تاپمو ببرم سر کارم ، منتها همیشه پشت میزم نیستم ، می خواستم وقتی از پشت میز پا می شم ، کسی نتونه بهش دست بزنه ، چه پیشنهادی میدین؟ چه راهی داره ؟ ویندوزشم 8هست

پیشاپیش تشکر

s.1.9.2014

اخراجی موقت
سلام و خدا قوت

می خواستم لپ تاپمو ببرم سر کارم ، منتها همیشه پشت میزم نیستم ، می خواستم وقتی از پشت میز پا می شم ، کسی نتونه بهش دست بزنه ، چه پیشنهادی میدین؟ چه راهی داره ؟ ویندوزشم 8هست

پیشاپیش تشکر
با سلام و درود
اگه نخای کسی بهش دست بزنه باید بزاری توی کشو و کشو رو قفل کنی:surprised:
ولی اگه میخای کسی ازش استفاده نکنی میتونی روی یوزری که داری کار میکنی رمز بزاری و کسی که رمز رو بلد نیست نمیتونه وارد ویندوز بشه.از طریق کنترل پنل وارد قسمت user accounts and family safety میشوی سپس وارد user accounts می شوی و create password را میزنی.
یه راه دیگه هم داره مستقیما" روی وت رمز بزاری یعنی وقتی لپتاپ داره روشن یا ریستارت میشه توی صفحه ی اول (صفحه سیاه)رمز بخاد

ra1372

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتما" یه برنامه هست که دانلود کردی و تنظیم زمان دار داره که هر مدت نصب میشه.
یا به احتمال زیادتر یه افزونه هست که روی مرورگرت نصب شده و به اینترنت وصل میشه و برنامه رو نصب میکنه و اطلاعات رد و بدل میکنه.
شاید هم اسپای ویر هست که اطلاعات موجود روی کامپیوترت رو میفرسته به یه سرور خاص.یه برنامه نصب کن که رد و بدل اطلاعات رو دقیقا" تحت نظر بگیری و مدیریت کنی
حل نشد:( اینترنتم تموم شد از بس نصب شد!

*مینا*

کاربر فعال شیمی
با سلام و درود
اگه نخای کسی بهش دست بزنه باید بزاری توی کشو و کشو رو قفل کنی:surprised:
ولی اگه میخای کسی ازش استفاده نکنی میتونی روی یوزری که داری کار میکنی رمز بزاری و کسی که رمز رو بلد نیست نمیتونه وارد ویندوز بشه.از طریق کنترل پنل وارد قسمت user accounts and family safety میشوی سپس وارد user accounts می شوی و create password را میزنی.
یه راه دیگه هم داره مستقیما" روی وت رمز بزاری یعنی وقتی لپتاپ داره روشن یا ریستارت میشه توی صفحه ی اول (صفحه سیاه)رمز بخاد

خیلی ممنون
میشه رو ویندوزم اسکرین سیور پسورد دار بذارم ؟

nazanin1991

دستیار مدیر تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
با سلااام
من یه مدتیه که اون مریع تغییر زبان که در قسمت تسکبار ویندوز هستش خود به خود پنهان میشه
متوجه شدم باید توی قسمت ریجستری یه string value بسازم وقتی ساختم درست شد ولی با هر بار اجرای ویندوز از قسمت ریجستری حذف میشه و دوباره مخفی میشه
وقتی این مربع نباشه موقع تغییر زبان مرورگرم هنگ میکنه
ممنون میشم راهنمایی کنین!

arak_2008

عضو
با سلام دوستان
زمانی که به اینترنت وصل میشوم مرورگرم سایت هایی که https هست را باز نمی کند مثلا جی میل(البته با چند مرورگر دیگر هم امتحان کردم ) و این صفحه را نشان میدهد برای حل این مشکل باید چی کار کنم.
Untitled.jpg

s.1.9.2014

اخراجی موقت
خیلی ممنون
میشه رو ویندوزم اسکرین سیور پسورد دار بذارم ؟
خواهش میکنم.
روی لپ تاپت اسکرین سیور بزار زیر کادر انتخاب نوع اسکرین سیور گزینه به نام on resume ,display logon screen وجود دارد اینو تیک بزنید.امتحان کنید اسکرین سیور رمزدار شد یا نه؟

s.1.9.2014

اخراجی موقت
با سلام دوستان
زمانی که به اینترنت وصل میشوم مرورگرم سایت هایی که https هست را باز نمی کند مثلا جی میل(البته با چند مرورگر دیگر هم امتحان کردم ) و این صفحه را نشان میدهد برای حل این مشکل باید چی کار کنم.
مشاهده پیوست 216826
سلام
آخرین سطر را بزنید وارد میشه.
این یه اخطار امنیتی هست.سایتایی که آخر آدرسش s داره دارای یک سری پارامترهای امنیتی هست.که اخطار میده این سایت شاید از لحاظ امنیتی مشکل دار باشه.

s.1.9.2014

اخراجی موقت
با سلااام
من یه مدتیه که اون مریع تغییر زبان که در قسمت تسکبار ویندوز هستش خود به خود پنهان میشه
متوجه شدم باید توی قسمت ریجستری یه string value بسازم وقتی ساختم درست شد ولی با هر بار اجرای ویندوز از قسمت ریجستری حذف میشه و دوباره مخفی میشه
وقتی این مربع نباشه موقع تغییر زبان مرورگرم هنگ میکنه
ممنون میشم راهنمایی کنین!
سلام
در قسمت زیر گزینه تیک دار است یا نه؟؟
control panel ----> clock language and region ---->region and language ---->keyboard and language ----> chnage keyboards ---->language bar ---->docked in the taskbar

arak_2008

عضو
سلام
آخرین سطر را بزنید وارد میشه.
این یه اخطار امنیتی هست.سایتایی که آخر آدرسش s داره دارای یک سری پارامترهای امنیتی هست.که اخطار میده این سایت شاید از لحاظ امنیتی مشکل دار باشه.
سلام نمیشه هر کاری میکنم نمیره که نمیره راه حل دیگری دارد

nazanin1991

دستیار مدیر تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
سلام
در قسمت زیر گزینه تیک دار است یا نه؟؟
control panel ----> clock language and region ---->region and language ---->keyboard and language ----> chnage keyboards ---->language bar ---->docked in the taskbar

این تنظیمات رو انجام دادم و درسته ولی وقتی سیستم دو باره اجرا میشه با وجود اینکه این تنظیمات درسته
ولی ناپدید میشه مربع تغییر زمان
ctfmon تو قسمت ریجستری پاک میشه با اینکه من میسازمش ولی بازم با هر بار ری استارت پاک میشه :(

omidn1996

عضو جدید
سلام نمیشه هر کاری میکنم نمیره که نمیره راه حل دیگری دارد

همونطور که دوستمون گفتن روی i undrestand the riscks کلیک کنید بعد از اون از پایین صفحه روی add exeption کلیک کنید و چند لحظه منتظر بمونید تا از توی صفحه ای که باز شده confrim security exeption فعال بشه و روی اون کلیک کنید تا مشکلتون رفع بشه

arak_2008

عضو
با سلام دوستان
سلام
عکسی که فرستادی کوچیک بود تو سایت upload7.ir آپلود کن اینجا بزار تا بهت بگم.
اینم عکس بزرگ
http://upload7.ir/imgs/2014-07/66473194637194442346.png

s.1.9.2014

اخراجی موقت
با سلام دوستان

اینم عکس بزرگ
http://upload7.ir/imgs/2014-07/66473194637194442346.png
همون گزینه آخر رو بزن ببین چی میشه
همون چیزی که امید ن 1996 گفت درسته امتحان کن نتیجه رو بگو

arak_2008

عضو
بازم سلام
اون کاری رو که دوست عزیزomidn1996
گفتند رو هم انجام دادم ولی باز حل نشد و دوباره همون صفحه اومدUntitled 1.jpg
در گوگل کروم هم این صفحه میاد تو رو خدا کمک کنید خیلی لازم دارم اگه حل نشه باید دوباره ویندوز عوض نکنم.2.jpg

آخرین ویرایش:

noosheen1

عضو جدید
با سلام
وقتی میخوام وارد محیط ایمیلم بشه ی صفحه ظاهر میشه که تو اون ازم میخواد که پسوردم عوض کنم اگه اقدام به عوض کردنش کنم با مشکل نبودن ایران تو لیست کشورها مواجه نمیشم؟
با تشکر

SH-SW

عضو جدید
سلام
معمولا تو اینجور صفحات یه لینکی وجود داره
برای گذر از صفحه یا گزینه ایی که بعدا یادآوری کند و ...
چنین چیزی پیدا نکردید؟

SH-SW

عضو جدید
شارژر لپ تاپ G560

شارژر لپ تاپ G560

سلام
لپ تاپ لنووG560 چراغ شارژرش به جای اینکه زرد و ثابت باشه نارنجی چشمک زنه و شارژ نمیکنه و شارژ لپ تاپ هم تموم شده و خاموش شده
کسی میتونه کمکم کنه؟ چه مشکلی برای شارژر پیش اومده؟ چیکارش کنم؟
ممنوم میشم کمکم کنید:cry:

Mohandes*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
لپ تاپ لنووG560 چراغ شارژرش به جای اینکه زرد و ثابت باشه نارنجی چشمک زنه و شارژ نمیکنه و شارژ لپ تاپ هم تموم شده و خاموش شده
http://www.gooyait.com/1389/11/21/t...problem-with-not-charging-laptop-battery.html

s.1.9.2014

اخراجی موقت
با سلام
وقتی میخوام وارد محیط ایمیلم بشه ی صفحه ظاهر میشه که تو اون ازم میخواد که پسوردم عوض کنم اگه اقدام به عوض کردنش کنم با مشکل نبودن ایران تو لیست کشورها مواجه نمیشم؟
با تشکر
سلام
ایمیلت کدوم سرویسه؟؟

leynaz

عضو جدید
سلام
بچه ها من این دستگاه رو چندسال پیش خریدم و خیلی ساله ازش استفاده نکردم تا جایی که کلا یادم رفته چطوری استفاده میشده.
ازش فقط یه هدفون دارم و خود دستگاهش که عکسش براتون میذارم.
به خاطر سفری که در پیش دارم میخام قرآن صوتی بریزم روش.فقط بلد نیستم...
اگه شارژر یا هر چیز دیگه ای هم داشته که نیازه لطفا بهم بگین
خیلی مهمه
ممنون میشم
20140730_161259.jpg20140730_233221.jpg
درگاه usb هم نداره...

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
سلام، نارات نشیدا اما فک کنم باتریتون سوخته، چون دقیقا مشخصات باتری منو دادین وقتی که سوخته بود...شما باید ببرید گارانتی تا مشخص شه. من همین کارو کردم(توصیه من اینه خودتون ببرید چون هم مطمئن تره هم اینکه خیلی زود کارتون رو انجام میدن)

SH-SW

عضو جدید
سلام، نارات نشیدا اما فک کنم باتریتون سوخته، چون دقیقا مشخصات باتری منو دادین وقتی که سوخته بود...شما باید ببرید گارانتی تا مشخص شه. من همین کارو کردم(توصیه من اینه خودتون ببرید چون هم مطمئن تره هم اینکه خیلی زود کارتون رو انجام میدن)

مرسی وقت گذاشتین و جواب دادین
آخه من وقتی شارژر رو بدون اتصال به لپ تاپ به برق وصل می کنم هم چراغش نارنجی و چشمک زنه .
من باتری رو در آوردم و لپ تاپ و مستقیم به برق وصل کردم باز هم لپ تاپ روشن نشد و چراغ شارژرش هم نارنجی چشمک زن بود
بیشتر به نظر میرسه مشکل از شارژر باشه :( آخه وضعیت چراغ شارژر که تغییر کرده نه چراغ لپ تاپ

leynaz

عضو جدید
Re: سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

آخه من وقتی شارژر رو بدون اتصال به لپ تاپ به برق وصل می کنم هم چراغش نارنجی و چشمک زنه .
من باطری رو در آوردم و لپ تاپ و مستقیم به برق وصل کردم هم روشن لپ تاپ روشن نشد و چراغ شارژرش هم نارنجی چشمک زن بود
بیشتر به نظر میرسه مشکل از شارژر باشه :( آخه وضعیت چراغ شارژر که تغییر کرده نه چراغ لپ تاپ
شاید برا آداپتور مشکل ایجاد شده باشه
یه بار هم شارژر رو با محفظ وسایل الکترونیکی امتحان کنید

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من باتری رو در آوردم و لپ تاپ و مستقیم به برق وصل کردم باز هم لپ تاپ روشن نشد و چراغ شارژرش هم نارنجی چشمک زن بود
آهان چراغ شارژر روشن و خاموش میشه؟؟خب اشکال از آداپتوره دیگه. اگه سریش به چیز دیگه ای میخوره امتحان کن...

بالا