سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در مورد 3 اون فقط توضیحات مربوط به فایل هست و زیاد مهم نیست.
این یعنی شما یک فایل با همین نام و یا آدرس قبلا برای دانلود گذاشیتد یا دانلود کردید که در لیست برنامه موجوده که از شما میپرسه جایگزین کنه یا نه.
همونطور که گفتم سرور دانلود اون سایت مورد داره یا آنتی ویروس شما بهش گیر میده.

سلام.....ممنونم

اره کاملا درسته.........فک کنم از انتی ویروس باشه اخه یک بار هم ب ی صفحه راهنمایی شدم ک درمورد انتی ویروسها بود......

انتی ویروسم AVGهستش ....باید چکار کنم؟

alimka

عضو جدید
سلام.....ممنونم

اره کاملا درسته.........فک کنم از انتی ویروس باشه اخه یک بار هم ب ی صفحه راهنمایی شدم ک درمورد انتی ویروسها بود......

انتی ویروسم AVGهستش ....باید چکار کنم؟
باهاش آشنایی کاملی ندارم اما فک کنم بتونی در تنظیماتش در قسمت فایروالش براش این سایت رو جز سایت های مجاز تعریف کنی.

akbar159

عضو جدید
سلام دوستان من وقتی میخوام برنامه ای رو باز کنم برام پیغام user accout control میده،برای رفعش چکار کنم؟

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
نمیشه گذاشت،این کادر خیلی کادر معلومی هست!!!معمولا کسایی که ویندوز سون ابتدا نصب میکنن با این مشکل مواجه می شند.

do you want to allow the following program...
با سلام
به مسیر زیر برید و تیک هر کدوم رو که خواستید بردارید
start
cotrol panel
system and seurity
action center
change action center settings

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
کامل دانلود شده.
میگم تو اون کادر نوشته ویدئو فلش! من با فلش پلیر ویندوز هر کاری میکنم که فایلو پیدا کنه و پلی کنه نمیشه!!!!!!
سمینار جان تازه دقت کردم
این فایل flv هست یه flv player نصب کن.

alimka

عضو جدید
نرم افزار رو دان کردم نصب کردم. هر کاری کردم اجرانکرد. بی خیال. دیگه خسته شدم

با vlc یک امتحان کن . معمولا باز می کنه. البته این فرمت رو من الان باهاش باز می کنم. سعی کن نسخه آپدیت شدش رو نصب کنی.

mahtab30

کاربر فعال
سلام دوستان . ترخدا کمکم کنید .
من یه لپ تاپ دارم که قبلا دست من نبوده . یعنی نمیدونم جدیدا چه درایوری روش نصب شده که اینجوری شده :
1- اول اینکه موقع خاموش شدن و ریستارت شدن یه صفحه آبی میاد که میمونه و باید با دکمه پاور خاموش بشه . وقتی چند بار پشت سر هم این کار رو انجام بدم مشکل سخت افزاری واسه سیستم پیش نمیاد ؟؟؟؟؟
2- بعدم اینکه میخام با سی دی بالا بیام و ویندوز رو عوض کنم . ولی تو صفحه بوت با انتخاب گزینه cd هیچ اتفاقی نمیفته و همون ویندوز بالا میاد...
ممنون میشم کمکم کنید .

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام
وقتی میخوام از pdf پرینت بگیرم
پرینت نمیگیره و به این صفحه ورد هدایتم میکنه!!!
لطفا کمک کنید.مرسی

مشاهده پیوست 184518

سلام
چطوری مسعود جان؟
خوبی؟
طبق عکس زیر چاپگر خودتو از لیست مورد نظر انتخاب کن.

پیوست ها

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    15 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

SEMINAR

کاربر فعال
سلام
چند مدته این مشکل پیش اومده؟
بعد چند دقیقه درست میشه یا نه؟
سلام
تازه 3روزه نصبش کردم. برای اوله اینطوری شده.
میم من بخوام رو mail pro قرمز رنگ کلیک کنم تا سبز بشه باید چی رو بزنم؟
=============================================
اون f- secure که گفتی خیلی سنگینه. من رمم 1گیگ و سی پی یو 2هسته ای هستش. جواب نمیده

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام
تازه 3روزه نصبش کردم. برای اوله اینطوری شده.
میم من بخوام رو mail pro قرمز رنگ کلیک کنم تا سبز بشه باید چی رو بزنم؟
=============================================
اون f- secure که گفتی خیلی سنگینه. من رمم 1گیگ و سی پی یو 2هسته ای هستش. جواب نمیده
f_secyre رو نصب کزدی دیدی سنگینه؟؟
من خودم با 1گیگ رم و سی پی یو یه هسته ای 3 گیگ نصب کردم خوبه.
همونو نصب کن بهتره

SEMINAR

کاربر فعال
f_secyre رو نصب کزدی دیدی سنگینه؟؟
من خودم با 1گیگ رم و سی پی یو یه هسته ای 3 گیگ نصب کردم خوبه.
همونو نصب کن بهتره
نه نصب کردم. ولی چند وقته پیش حجمشو دیدم خیلی سنگین بود
ببخشید خطه دوم رو نفهمیدم؟؟؟؟!!
الان میگی سیستم هنگ نمیکنه اینو بنصبم؟

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
نه نصب کردم. ولی چند وقته پیش حجمشو دیدم خیلی سنگین بود
ببخشید خطه دوم رو نفهمیدم؟؟؟؟!!
الان میگی سیستم هنگ نمیکنه اینو بنصبم؟
خط دوم :
من خودم با سیستم 1گیگ رم و سی پی یو یه هسته ای 3 گیگ f_secure نصب کردم خوبه.
نه نصب کردم یعنی چی؟؟
اگه منورت اینه که حجم برنامه زیاده درست.ولی برای ویندوز سنگین نیست.f-secure رو از پست 13 لینکی که قبل دادم دانلود کن و با سریال فعالش کن بعد بزار آپدیت بشه.

SEMINAR

کاربر فعال
خط دوم :
من خودم با سیستم 1گیگ رم و سی پی یو یه هسته ای 3 گیگ f_secure نصب کردم خوبه.
نه نصب کردم یعنی چی؟؟
اگه منورت اینه که حجم برنامه زیاده درست.ولی برای ویندوز سنگین نیست.f-secure رو از پست 13 لینکی که قبل دادم دانلود کن و با سریال فعالش کن بعد بزار آپدیت بشه.

باشه . عصبی نشو :)
F- secure نصب میکنم

takmemar

عضو جدید
سلام به دوستان کامپیوتری
لپتاپم موس رو نمیخونه،، تاچ پدش کار میکنه ولی موس اکسترنالو نمیخونه! نمیدونم باید چیکار کنم!؟
ناگفته نمونه که موسم ps2 ا و من با تبدیل پی اس تو به یو اس بی وصلش کردم به لپتاپ! چراغ اپتیکش روشن میشه ولی کار نمیکنه!

alimka

عضو جدید
سلام دوستان . ترخدا کمکم کنید .
من یه لپ تاپ دارم که قبلا دست من نبوده . یعنی نمیدونم جدیدا چه درایوری روش نصب شده که اینجوری شده :
1- اول اینکه موقع خاموش شدن و ریستارت شدن یه صفحه آبی میاد که میمونه و باید با دکمه پاور خاموش بشه . وقتی چند بار پشت سر هم این کار رو انجام بدم مشکل سخت افزاری واسه سیستم پیش نمیاد ؟؟؟؟؟
2- بعدم اینکه میخام با سی دی بالا بیام و ویندوز رو عوض کنم . ولی تو صفحه بوت با انتخاب گزینه cd هیچ اتفاقی نمیفته و همون ویندوز بالا میاد...
ممنون میشم کمکم کنید .

سلام
1- باید یک عکس از اون صفحه آبی بگذارید تا دقیق بگیم مشکل از کجاست اما این مشکل معمولا بخاطر ویندوز معیوب پیش میاد. ممکنه سیستم شما ویروسی باشه یا یکی از فایل های مهمش رو به اشتباه حذف کرده باشید.
2- بستگی به مدل لبتاب داره اما معمولا با کلیدهای F8 , F9 می تونید به منوی بوت دسترسی سریع داشته باشید تا اینکارو انجام بدید. یک سی دی ویندوز دیگرو امتحان کنید شاید سی دی خراب شده باشه.

alimka

عضو جدید
سلام به دوستان کامپیوتری
لپتاپم موس رو نمیخونه،، تاچ پدش کار میکنه ولی موس اکسترنالو نمیخونه! نمیدونم باید چیکار کنم!؟
ناگفته نمونه که موسم ps2 ا و من با تبدیل پی اس تو به یو اس بی وصلش کردم به لپتاپ! چراغ اپتیکش روشن میشه ولی کار نمیکنه!

به یه درگاه دیگه وصلش کن. اگر جواب نداد ( این مشکل خیلی کم پیش میاد که اینطوری بشه ) روی یک سیستم دیگه ماوس رو چکش کن هم با یو اس بی هم با Ps2 اگر سالم بود یک سیستم ریستور به لبتابت بزن.

takmemar

عضو جدید
به یه درگاه دیگه وصلش کن. اگر جواب نداد ( این مشکل خیلی کم پیش میاد که اینطوری بشه ) روی یک سیستم دیگه ماوس رو چکش کن هم با یو اس بی هم با Ps2 اگر سالم بود یک سیستم ریستور به لبتابت بزن.
همه این کارارو کردم، ولی جواب نمیده متاسفانه!! موس رو امتحان کردم، با پی اس تو جواب میده ولی با تبدیل و روی لپتاپ جواب نمیده! ممکنه مشکل نرم افزاری داشته باشه؟ تنظیمات خاصی نمیخواد؟

بالا