سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

alimka

عضو جدید
سلام
از دیروز نمیدونم چکار کردم که الان وقتی کابل usb موبایلم رو به لپتاپ وصل میکنم،محتویات گوشی رو بالا نمیاره!!!
گویا از کار افتاده!!!
لطفاً راهنمایی بفرمایید.متشکرم.

خب شاید در گوشی تنظیمات رو روی حالت فقط شارژ قرار دادید.
مدل گوشی تون چیه ؟

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه تصاویر رو می خوای دانلودشون کن.
یک دانلود منیجر نصب کن و دانلود کن براحتی
یک بار هم کش بروزرت رو خالی کن.
یکبار هم مودم رو خاموش و روش کن ببین رفع میشه یا نه
سلام دوست گلم

برای دانلود ........ک همین کارو کردم نشود.....پیام خطا میده:(

تمام کارایی ک فرمودید انجام دادم بازم حل نشد:(
راه دیگه ای ب ذهنتون نمیرسه؟

alimka

عضو جدید
سلام دوست گلم

برای دانلود ........ک همین کارو کردم نشود.....پیام خطا میده:(

تمام کارایی ک فرمودید انجام دادم بازم حل نشد:(
راه دیگه ای ب ذهنتون نمیرسه؟
علل حساب از چیز شکن استفاده کن.
معمولا واسه منم گاهی اوقات پیش میاد که از isp هست که خودشون رفعش می کنن.

پسر بهاری

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
علل حساب از چیز شکن استفاده کن.
معمولا واسه منم گاهی اوقات پیش میاد که از isp هست که خودشون رفعش می کنن.

ممنونم........

باشه........

خدا کنه حل بشه....مشکلم اینه ک ایمیل کاریه.......خیلی ب ضررم هست....

بازم ممنونم ....و شرمنده ک وقتتون رو گرفتم:gol:

it_solver

عضو جدید
چجوری اکتیو کنم؟؟؟
معمولا وقتی یه dvd میخرید نحوه اکتیو کردنش رو توش توضیح داده اما اگر نیست یا نمیدونید به چه صورته پس بهتون پیشنهاد میکنم از برنامه ای استفاده کنید که نیازی به اکتیویتور نداشته باشه مثلا driverpack solution هست که کافیه کپی کنید روی هارد و ازش استفاده کنید.

masoodxl

عضو جدید
سلام
من چشمای ضعیفی دارم
چکار کنم که توی ویندوز سونم همه چیز درشت تر بشوند؟؟؟مرسی

alimka

عضو جدید
سلام
من چشمای ضعیفی دارم
روی دسکتاپ کلیک کن زده فک کنم Icon Size برو روش و گزینه Large Icons رو انتخاب کن.
اگه همونا رو بگردی توشون پیدا میکنی. الان دقیق نمی دونم چیه.

nazanin1991

دستیار مدیر تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
سلام
نشد!!! کسی دیگه راهی سراغ داره؟؟؟مرسی

کلید ctrl کیبورد و نگه دار بعد کلیک وسطیه موس رو بچرخون هم ایکونای صفحه بزرک میشه
هم اگه صفحه اینترنتی باز باشه اون صفحه درشتتر میشه....

hoseng

کاربر بیش فعال
سلام
من چشمای ضعیفی دارم
برای بزرگ شدن آیکون ها میتونید کلیک راست کنید و از منوی View گزینه ای مثل Large Icon رو انتخاب کنید
برای بزرگ کردن سایز نوشته ها 1-توی دسکتاپ کلیک راست کنید 2-روی personalize کلیک کنید 3 تو پنجره ای که باز میشه اون قسمت پایین روی گزینه کنار background که حالا واسه من اسمش windows color هست و ممکنه واسه شما متفاوت باشه کلیک کن 4-اگه تغییراتی نداده باشی یه پنجره باز میشه به اسم windows color and appearance میاد که یه سری باکس توش هست و اگر تغییر داده باشیین میره به یه صفحه که میتونید رنگو تغییر بدین تو این قسمت باید روی advance appearance setting کلیک کنید 5-میتونید با کلیک بر روی هر کدوم از باکس های بالای صفحه خصوصیات فونت رو در پاییین صفحه که در ابتدا غیر فعاله تغییر بدین و بزرگترش کنید

masoodxl

عضو جدید
برای بزرگ شدن آیکون ها میتونید کلیک راست کنید و از منوی View گزینه ای مثل Large Icon رو انتخاب کنید
برای بزرگ کردن سایز نوشته ها 1-توی دسکتاپ کلیک راست کنید 2-روی personalize کلیک کنید 3 تو پنجره ای که باز میشه اون قسمت پایین روی گزینه کنار background که حالا واسه من اسمش windows color هست و ممکنه واسه شما متفاوت باشه کلیک کن 4-اگه تغییراتی نداده باشی یه پنجره باز میشه به اسم windows color and appearance میاد که یه سری باکس توش هست و اگر تغییر داده باشیین میره به یه صفحه که میتونید رنگو تغییر بدین تو این قسمت باید روی advance appearance setting کلیک کنید 5-میتونید با کلیک بر روی هر کدوم از باکس های بالای صفحه خصوصیات فونت رو در پاییین صفحه که در ابتدا غیر فعاله تغییر بدین و بزرگترش کنید

این صفحه رو چجوری درستش کنم؟؟؟مرسی

Untitled.jpg

moro2004

عضو جدید
سلام دوستان
شاید جای این درخواست این تایپیک نباشه اما ممنون می شم راهنماییم کنین.
بعد از 12 سال دوری از درس و مشق و مطالعه می خوام دوباره شروع کنم. به نظر شما از کجا و در چه زمینه ای شروع کنم؟ البته قدیم ندیما برنامه نویسی خیلی دوست داشتم. دوره ما تو دانشگاه زبان های برنامه نویسی c، c++، پاسکال، بیسیک، foxpro و . . . تو بورس بودن و به ما یاد می دادن. الان فکر کنم اینا رو تو مدارس راهنمایی یاد بچه ها می دن.

آخرین ویرایش:

hoseng

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
بعد از 12 سال دوری از درس و مشق و مطالعه می خوام دوباره شروع کنم. به نظر شما از کجا و در چه زمینه ای شروع کنم؟ البته قدیم ندیما برنامه نویسی خیلی دوست داشتم. دوره ما تو دانشگاه زبان های برنامه نویسی c، c++، پاسکال، بیسیک، foxpro و . . . تو بورس بودن و به ما یاد می دادن. الان فکر کنم اینا رو تو مدارس راهنمایی یاد بچه ها می دن.
آقا شما پیشکسوت مایی ببخشید که ابراز وجود میکنیم
حالا متاسفانه یا خوشبختانه باید این خبر خوش یا بد رو بهتون بدم که دانشگاه ها هیچ پیشرفتی نکردن.
البته دانشگاه های معمولی دقیقا همون C رو به عنوان برنامه سازی مقدماتی و C++ رو به عنوان پیشرفته تدریس میکنن. و دانشگاه های سطح بالا شاید سراغ C# یا JAVA هم برن
حالا شما ایشالا میخواین برین سمت دانشگاه یا سمت فراگیریه زبون جدید؟
باید بگم زبان های رو بورس الان برای طراحی وب PHP و ASP.NET هستش
زبان C#.NET برای کاربردهای تحت ویندوز بیشتر به کار میره. زبان JAVA هم که به دلیل JVM مستقل از پلتفرم هست.
و زبونی به تازگی در حال قدرت گرفتنه زبون Python هست که فعلا دست توش خیلی کمه
موفق باشین

ptmehdi

عضو جدید
سلام دوستان...یه مشکل برای فلشم پیش اومده...فضای اشغال شده در حدود 3 هست و فضای ازاد1 ولی فقط در حد 1 گیگ اطلاعات بهم نشون میده.میدونم که ویروسی شده اما نمیدونم چطور باید از بین ببرمش با این آنتی ویروسهای عادی کارم نشد.یکسری از اطلاعات را گذاشته تو یه فلدر که اصلا نمیشه اون فلدر را بازش کرد..ممنون میشم راهنمایی کنید چون نمیخوام فلش را فرمت کنم.

hoseng

کاربر بیش فعال
سلام دوستان...یه مشکل برای فلشم پیش اومده...فضای اشغال شده در حدود 3 هست و فضای ازاد1 ولی فقط در حد 1 گیگ اطلاعات بهم نشون میده.میدونم که ویروسی شده اما نمیدونم چطور باید از بین ببرمش با این آنتی ویروسهای عادی کارم نشد.یکسری از اطلاعات را گذاشته تو یه فلدر که اصلا نمیشه اون فلدر را بازش کرد..ممنون میشم راهنمایی کنید چون نمیخوام فلش را فرمت کنم.
دوست عزیز از قسمت view مربوط به Folder Option ابتدا show hidden file رو انتخاب کنید و بعد تیک 3 تا گزینه ی پایینش رو هم بردار. برای برداشتن تیک سومی یه warning بهتون میده که تاییدش کنید
حالا ممکنه فایل هاتون بیاد ولی به صورت کمرنگ
حالا باید توی My Compuer روی درایو فلشتون شیفت رو نگه دارین و کلیک راست کنید و گزینه open in command prompt رو انتخاب کنید
حالا CMD با مسیر درایو فلشتون باز میشه
مثلا اگر فایلی به نام me.txt دارین که مشکل داشت براش این خط رو توی CMD بنویسید
attrib me.txt -r -h -s
و این کار رو برای تمامی فایل ها تکرار کنید
البته تو اون قسمت که باید نام فایل رو انخاب کنید میتونید از دکمه Tab هم کمک بگیرید هر بار که اونو فشار بدین اسم یه فایلتون رو میاره

alimka

عضو جدید
سلام دوستان

سلام.
دوستمون یکمی گفتن اما من یه راهنمایی می کنم. به تازگی یک زبان بیرون اومده بر پایه C++ با نام Qt که خیلی هم آسونه. خیلی حرفه ای هست امیدوارم به کارت بیاد تو نت هم سرچ کنی حتما میبینی. الان همه دارن کوچ می کنن به سمت این زبان. خیلی قوی هست و از همه سرتره.
اگه با Vlc جدید یا فقتوشاپ جدید کار کرده باشید با این زبان برنامه نویسی شدن. می تونید حتی برای آندروید هم برنامه نویسی کنید.

بازم اگه سوالی بود در خدمتم.

hoseng

کاربر بیش فعال
سلام.
دوستمون یکمی گفتن اما من یه راهنمایی می کنم. به تازگی یک زبان بیرون اومده بر پایه C++ با نام Qt که خیلی هم آسونه. خیلی حرفه ای هست امیدوارم به کارت بیاد تو نت هم سرچ کنی حتما میبینی. الان همه دارن کوچ می کنن به سمت این زبان. خیلی قوی هست و از همه سرتره.
اگه با Vlc جدید یا فقتوشاپ جدید کار کرده باشید با این زبان برنامه نویسی شدن. می تونید حتی برای آندروید هم برنامه نویسی کنید.

بازم اگه سوالی بود در خدمتم.
من هم شنیدم در مورد این QT. حالا این یه زبانه یا یه فریم ورکه برای C++؟

بالا