سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

ali_pishtaz

عضو جدید
سلام دوستان

من میخواستم با نرم افزار متلب کار کنم و درهمون ابتدا که میخواستم دو تا متغیر تعریف کنم بعد از اینتر زدن دچار ارور شدم ممنون میشم راهنماییم بفرمایید خیلی برام مهمه چون میخوام یه دستگاه معادلات دیفرانسیل رو با متلب حل کنم استادم برای درس ریاضی مهندسی پیشرفته پروژه داده.ممنون میشم راهناییم بفرمایید

اینم از عکسش:

Click here to view the original image of 1365x730px.

در ضمن این را هم بگم که از clc , clear هم استفاده کردم ولی باز ارور میداد!!!

چه کنم؟؟؟

RIG

متخصص C#.net
سلام

ممنون انجام دادم اما در مرحله The disabled EndNote add-in will be listed. Click it صفحه ای که باز می شه هیچ آیتمی نداره که disabled شده باشه چرا ؟!! با وجود اینکه برنامه endnote هم نصب هست !
یعنی بستگی به مسیری که برنامه را نصب کردم داره ؟ دلیلش چیه !

ممنون
اینو ببین
http://libfaq.nus.edu.sg/a.php?qid=3629

pooria_silver

عضو جدید
راه اندازی پردازش موازی و ماکرو کامپیوتر

راه اندازی پردازش موازی و ماکرو کامپیوتر

سلام دوستان و اساتید کسی بلد هست چند کامپیوتر که متصل به یک سرور هستند رو منابعشون رو به اشتراک بزاره ؟ منظورم از منابع رم و سی پی یو هست می خوام با اتصال این کامپیوتر ها به هم کامپیوتر بزرگتری تولید کنم که توان پردازشی بالا داشته باشه

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان سوال من خیلی راحته اما خوب من بلد نیستم
این نوار قسمت پایین ویندوزم رفته بالا ، اون نواری که قسمتهای استارت ، تنظیمات زبان و اینترنت و .. توش هست و همیشه پیش فرض پایین صفحه دسکتاپ نمایش داده میشه
الان رفته بالای صفحه و هر چی درگ میکنم نمیاد پایین ، ویندوزمم 7 هست
ممنون میشم یجوری منو نجات بدید که بتونم این نوار رو برگردونم پایین سر جاش

بگیرش با موس بیارش پایین
اگه نیومد راست کلیک کن ببین Lock the taskbar بغلش تیک داره یا نه اگه داشت ی بار کلیک کن از حالت قفل دربیاد بعد بگیرش بندازش پایین

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
بگیرش با موس بیارش پایین
اگه نیومد راست کلیک کن ببین Lock the taskbar بغلش تیک داره یا نه اگه داشت ی بار کلیک کن از حالت قفل دربیاد بعد بگیرش بندازش پایین

دستت درد نکنه سارا
هر چی میکشیدم نمیومد
نگو قفل شده بوده
آخی ، کلا اعصابم خورد شده بود

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
با سلام
من یه تصویرو میخوام از توی paint ببرم توی word اما توی word وضوح تصویر خیلی کم میشه باید چیکار کنم؟
با سپاس

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام
من یه تصویرو میخوام از توی paint ببرم توی word اما توی word وضوح تصویر خیلی کم میشه باید چیکار کنم؟
با سپاس

سلام
چطوري از paint به ورد انتقال ميدين؟
رزولوشن paint كم نيست. 96DPI هست. شايد بد انتقال ميدين

ptmehdi

عضو جدید
سلام دوستان....یه فایل pdf فارسی دارم میخوام تبدیلش کنم به word اما بخاطر فارسی بودن درست امجام نمیشه...تمامی فایل ناخوانا میشه....لطفا نرم افزاری که بتونه اینکار رو انجام بده معرفی کنید؟من نرم افزارهای زیادی را امتحان کردم اما نشده.....سپاس فراوان

ptmehdi

عضو جدید
یه سوال دیگه: نظرتون در مورد این مدل لپ تاپ چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟G 500 Corei5 6G/1TB lenovo
مدل بهتری سراغ دارین.....ممنون میشم بگین

nima282

عضو جدید
باز نشدن درايو هارد اكسترنال حتي بعد از فرمت NTFS و مشاهده مجدد پيغام درخواست فرمت !

باز نشدن درايو هارد اكسترنال حتي بعد از فرمت NTFS و مشاهده مجدد پيغام درخواست فرمت !

سلام دوستان، وقتتون بخير
:gol:
خسته نباشيد
مشكلي كه دارم راجع به يه هارد اكسترنال مدل ADATA Superior SH93 هست كه خيلي دير بالا ميومد و pc خيلي اونو دير ميشناخت و درايور مربوطه باز نميشد، بعد از استفاده از نرم افزار HDD Regenerator‌ و برطرف كردن بد سكتورها، اين مشكل حل شد ولي همچنان درايو باز نميشه،
از مسير disk management تونستم هارد رو فرمت NTFS كنم ولي حالا دو تا مشكل هست!
يكي اينكه وقتي روي درايو كليك ميكنم پيغام the disk in drive.. is not formatted و ميپرسه do you want to format it now? كه حتي دوياره فرمت كردم ولي باز هم همين پيغام رو ميده!

و
مشكل ديگه اينكه تو ليست درايوها تو قسمت Disk management و رديف file system نوع NTFS يا FAT بودن اونرو نشون نميده و جاي اين گزينه خاليه!!

خواهش ميكنم براي باز كردن هارد اگه راهكاري به ذهنتون ميرسه، كمك كنيد.

اميدوارم توضيحاتم كامل بوده باشه

متشكرم
:gol:

ZibaAhmadpoor

مدیر تالار مهندسی عمران
مدیر تالار
یه سوال دیگه: نظرتون در مورد این مدل لپ تاپ چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟G 500 Corei5 6G/1TB lenovo
مدل بهتری سراغ دارین.....ممنون میشم بگین

با سلام
برای خرید لب تاپ چند مورد رو باید در نظر داشته باشید
چه چیزی براتون مهمه از انتخاب لب تاپ؟؟ سیستمش ؟؟ هزینه ای که قرار بپردازید ؟؟ قدرت پردازش؟؟ ظاهرش ؟؟ و هرکدوم از این موارد ، جواب و راهنمایی متفاوتی رو مطلبه ،

با تشکر

palang-sorati

عضو جدید
راهی واسه پیدا کردن لپ تاپ به رقت رفته کسی می دونه کمک کنید

راهی واسه پیدا کردن لپ تاپ به رقت رفته کسی می دونه کمک کنید

:cry::cry::cry:

سلام دوستان خونه ما رو دزد زده و لپ تاپ بنده که سه روز هست خریدم رو هم برده:cry:
حالا از شما دوستان سوالم اینه راه حلی بلد هستید که این دزد را گیر یندازیم؟؟
کسی می دونه مک ادرس چیه و چه کمکی می تونه به من کنه؟

لطفاً کمک کند:crying:

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من به بلوتوث لپ تاپم فقط میتونم یه دونه یه دونه عکس ارسال کنم از گوشیم..وقتی همه رو تیک دار و ارسال میکنم فقط یکی ارشال میشه و میزنه ارسال ناموفق است میشه زودتر راهنماییم کنین؟مرسی

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی مرسی واقعا
لطفا اگه بلدین زودتر بهم بگین از رو یه پایان نامه کلی عکس گرفتم نمیتونم یه دونه یه دونه بلوتوثش کنم...باید بخونم خب:que:

.میرحسین

عضو جدید
یعنی مرسی واقعا
لطفا اگه بلدین زودتر بهم بگین از رو یه پایان نامه کلی عکس گرفتم نمیتونم یه دونه یه دونه بلوتوثش کنم...باید بخونم خب:que:
سلام
با بلوتوث من هم امتحان کردم یکی یکی میاد.
میتونی با کابل گوشی وصل کنی به کامپیوتر با هم میاد.

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
با بلوتوث من هم امتحان کردم یکی یکی میاد.
میتونی با کابل گوشی وصل کنی به کامپیوتر با هم میاد.

سلام
قبلا چندتا چندتا مارک دار میکردم ارسال میکردم هیچ مشکلی هم نداشت....دادم ویروس کشی نمیدونم چش شده؟
کابلشو با خودم نیاوردم...راه دیگه ای نداره؟
مرسی

.میرحسین

عضو جدید
سلام
قبلا چندتا چندتا مارک دار میکردم ارسال میکردم هیچ مشکلی هم نداشت....دادم ویروس کشی نمیدونم چش شده؟
کابلشو با خودم نیاوردم...راه دیگه ای نداره؟
مرسی
عکس ها روی رم هست؟
بنداز رم ریدر وص ل کن به کامپیوتر.
رم ریدر همنداری حتما" پس چی داری

.میرحسین

عضو جدید
رم شو نیاوردم
اگرم اورده بودم رم ریدر نداشتم
میگم قبلا درست بود...واقعا راه حل دیگه ای بلد نیستین؟؟
سی دی گوشی رو داشته باشی نصب کنی بعد از داخل برنامه شاید بتونی.
یا با تنظیمات بلوتوث داخل کامپیوتر ور برو شاید راهی داشته باشی .

hamid kor

عضو
به جز آموزش و پرورش هیچ سازمان و وزارت خونه ای از این سیستم های داغون استفاده نمیکنه.نگو که آموزش و پرورشی نیستی؟؟
اگه هستی که درست.اگه نیستی این سازمان یا شرکتتون نمیتونه یه سیستم بخره؟!!

نه دادش من، سازمان سازمان ارتشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
فک کنم کل هم جوابتونو گرفتین و هم اوضاع ما دستگیرتون شد!

hamid kor

عضو
حقیقت خوب یا بدشو نمیدونم واله!!!! خودمونم بخواییم واسشون بخریم بشرط مرخصی تپل! قبول نمیکنن! بگذریم از اینا! اگه آنتی ویروس سیمانت رو کنترل پنل نباشه (واسه حذفش) از کجا میشه واسه آن اینستالش پیداش کرد؟!

green tree

اخراجی موقت
حقیقت خوب یا بدشو نمیدونم واله!!!! خودمونم بخواییم واسشون بخریم بشرط مرخصی تپل! قبول نمیکنن! بگذریم از اینا! اگه آنتی ویروس سیمانت رو کنترل پنل نباشه (واسه حذفش) از کجا میشه واسه آن اینستالش پیداش کرد؟!
یا توی کنترل پنل هست یا در درایو سی توی پوشه ای که برنامه توش نصبه فایل اینستالش هست.
در غیر ایتصورت برنامه هایی هست که چنین برنامه هایی رو حذف کنن.

hamid kor

عضو
یا توی کنترل پنل هست یا در درایو سی توی پوشه ای که برنامه توش نصبه فایل اینستالش هست.
در غیر ایتصورت برنامه هایی هست که چنین برنامه هایی رو حذف کنن.

خوب وقتی تو کنترل پنل نیستش و تنها تو درایو سی میشه پیداش کرد با حذف دستیش میشه ازشررش خلاص شد ویا با نرم افزارایی که میگین باید انکار رو انجام داد؟!

green tree

اخراجی موقت
خوب وقتی تو کنترل پنل نیستش و تنها تو درایو سی میشه پیداش کرد با حذف دستیش میشه ازشررش خلاص شد ویا با نرم افزارایی که میگین باید انکار رو انجام داد؟!
حذف دستی انجام نده.بانرم افزار حذفش کن.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام..لپ تاپ هر نیم ساعت ریست میشه؟
امروز اینجوری شده؟
چیکار کنم مشکلش چیه ؟؟
الان از دوباره ریست میشه...کمکککککککککککک
:cry:

green tree

اخراجی موقت
سلام..لپ تاپ هر نیم ساعت ریست میشه؟
امروز اینجوری شده؟
چیکار کنم مشکلش چیه ؟؟
الان از دوباره ریست میشه...کمکککککککککککک
:cry:
شاید پنکه اش درست کار نمیکنه داغ میشه ریستارت میشه.قردا ببر گارانتی اگه داره برات ببینن چشه.

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
سلام...
من اینترنت بی سیممو فعال کردم از وقتی این فعال شده لپ تاپم ری استارت میشه و این eror رو میده..
unexpected_kernal_mode_trap
واسه رفع این مشکل باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟...
لطفا راهنمایی کنید..

بالا