سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

elo0ne_lady

عضو جدید
سلام
با اجازه مدیر تالار این تاپیک رو زدم (البته شاید تاپیک تکراری باشه:redface:)تا هر کسی هر مشکلی داشته باشه اینجا مطرح کنه .
در این تاپیک سوالات و مشکلات کامپیوتری خودتون رو مطرح کنید. من و دوستان هم تا جایی که بتوانیم به سوالات و مشکلات شما پاسخ خواهیم داد.
موفق باشین:gol:

آخرین ویرایش:

azarnia

اخراجی موقت
با سلام خدمت دوست عزیز من ویستا نصب کردم اما دیدم بعضی از ویروس کش ها و نرم افزار ها رو نمیتونه ساپورت کنه باید چه کار کنم
ویستا رو پاک کنم سرویس پک 2 بزارم ؟:confused:

elo0ne_lady

عضو جدید
با سلام خدمت دوست عزیز من ویستا نصب کردم اما دیدم بعضی از ویروس کش ها و نرم افزار ها رو نمیتونه ساپورت کنه باید چه کار کنم
ویستا رو پاک کنم سرویس پک 2 بزارم ؟:confused:

سلام:gol:

بله سیستم عامل ویستا یه سری آنتی ویروس هایی نیاز داره که در حال حاظر اکثر آنتی ویروس های مشهور مثل کسپر،ناد، مک آفی ، نوترون، پاندا و... سازگاری دارند

احتمالا شما از نسخه قدیمی بعضی آنتی ویروس ها استفاده می کنید که

سازگاری نداره;)

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز

hadis_khale

عضو جدید
سوال

سوال

بازم سلام
بازم یه سوال
ساعت سیستم من هر چند روز یکبار یک ساعت یه دفعه عقب میره مثلا امروز ساعت درسته
فردا که میام بعد از روشن کردن کامپیوترم اول ساعت درسته بعد از چند ساعت میبینم که ساعتم یک ساعت عقب رفت.
ممکنه سیستمم ویروسی شده باشه؟:cool:

MMZ

عضو جدید
البته بعید نیست این مسئله به خاطر ویروس باشه، در عین حال شما به پنجره ی تنظیمات ساعت برین و در زبانه Time Zone قسمت Automatically Adjust Clock for daylight saving changes رو از حالت فعال خارج کنید و چک مارکشو بردارین. ضمناً ساعت سیستم (ساعت Setup) رو هم یه نگاهی بندازین ببینید درست باشه.

kolak2

عضو جدید
ساعت

ساعت

بازم سلام
بازم یه سوال
ساعت سیستم من هر چند روز یکبار یک ساعت یه دفعه عقب میره مثلا امروز ساعت درسته
فردا که میام بعد از روشن کردن کامپیوترم اول ساعت درسته بعد از چند ساعت میبینم که ساعتم یک ساعت عقب رفت.
ممکنه سیستمم ویروسی شده باشه؟:cool:

سلام
شايد مشكل از باتري پشتيبان سيستم باشه چون اين اطلاعات رو اين باتري نگه مي داره اگه عمر باتري از 5 سال بيشتر شده عوضش كن .:)

aly

عضو جدید
يكي به من كمك كنه

يكي به من كمك كنه

كامپيوترم قالب وبلاگها و وبسايتها رو نشون نميده فقط نوشته ها و عكسها رو نشون ميده كمك كنيد صفحه هاي اينترنتي خيلي واسم بي ريخت شده

aly

عضو جدید
يكي به من كمك كنه

يكي به من كمك كنه

كامپيوترم قالب وبلاگها و وبسايتها رو نشون نميده فقط نوشته ها و عكسها رو نشون ميده مشكل چيه كمك كنيد

beginner2001

عضو جدید
كامپيوترم قالب وبلاگها و وبسايتها رو نشون نميده فقط نوشته ها و عكسها رو نشون ميده مشكل چيه كمك كنيد

اگه از اینترنت اکسپلورر استفاده می کنی از طریق منو tools بعد internet option گزینه advance رو انتخاب کن بعد ببین که از زیر مجموعه multimedia ببین امکان show picture تیک خورده باشه

yaser.besharati

عضو جدید
اگه اینجوری که باشه که میگی
احتمالا مشکل از سرعت لودته که پایینه
سرعت اینترنتت چقده؟

aly

عضو جدید
مشكل كه از سرعتم نيست اينو ميدونم سرعتم خوبه

MMZ

عضو جدید
مشكل كه از سرعتم نيست اينو ميدونم سرعتم خوبه

در پنجره Internet Options به زبانه Advanced برو و گزینه ی Restore Defaults رو انتخاب کنین اگه درست نشد Internet Explorer رو Uninstall و مجدد نصب کنین. ضمناً شما میتونین از مرورگرهای خوبی مثل FireFox به جای IE استفاده کنین.

sara20

عضو جدید
سلام لطفا به این سوال من درباره مهندسی نرم افزار 1 جواب دهید
نمودار توانی هزینه را مورد بررسی قرار داده وبیان کنید که چرا این نمودار به صورت منحنی رسم شده وبا تغییرات جزئی درمنابع تغییرات زیادی را در هزینه شامل می گردد.
فوری فوری... لطفا کمکم کنید باتشکر rooz62zr29@yahoo.com:(

saza

عضو جدید
سلام
در یاهو آی-دی دارم که هفته گذشته پسوردش را عوض کردم ولی الان یادم نمی یاد دقیقا چی بوده
یاهو برای ارسال پسورد جدید اطلاعاتی از من می خواهد که یادم نمیاد موقع ثبت نام چی وارد کرده ام
میگن یکی باید هکم کنه
همه ی اطلاعات باکسم برام حیاتیه
یه هکر یا یه راه حل به من نشون بدهید لطفا:cry:
با تشکر

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه گوش مالی بدیم شما چقدر از این pc و نت بلدین

یه گوش مالی بدیم شما چقدر از این pc و نت بلدین

خوب من نمیخوام کسی به مسنجر توی pc خودم دسترسی داشته باشه
چه راههایی پیشنهاد میده، لطفن پیشنهادات معقول باشه و با reInstall برنامه از بین نره

در کل هر راهی سراغ دارین بزارین

چجوری میشه کاری کنم کسی نتونه وارد روم بشه از طریق یاهو مسنجر pc شخصی خودم ؟

منو چندین سال منتظر نزارین، من جواب میخوتم :w01:

ucna

عضو جدید
سلام من تازه عضو شدم یه کمم خجالتی هستم راستش من دانشجوی کاردانی نرم افزارم میدونم شاید جای من تو این باشگاه نباشه ولی من امید وارم که کلافتون نکنمو مشکلات نرم افزاریم حل بشه:cry:
اگه کمکم کنید ممنون میشم:gol:

Sourena_MSE

عضو جدید
salam doostan man niaz e fori be Antivirus "quick hell" daram lotfan age in narm afzar dar ekhtiaretoon hast mamnoonam misham dar ekhtiar e man ham bezarin .

arghavan.z

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من تازه عضو شدم یه کمم خجالتی هستم راستش من دانشجوی کاردانی نرم افزارم میدونم شاید جای من تو این باشگاه نباشه ولی من امید وارم که کلافتون نکنمو مشکلات نرم افزاریم حل بشه:cry:
اگه کمکم کنید ممنون میشم:gol:
سلام دوست عزیز...اتفاقا جای امثال شماها تو این باشگاهه....مطمئننا شما اطلاعاتی دارین که خیلی سودمنده.....
در ضمن مشکلتونو بنویسین اگر کسی تونست حتما کمکتون میکنه:gol:

hafa361

عضو جدید
سلام دوستان
لطفا کمکم کنید.
من یک تصویر دارم با پسوند png . منتها نمی تونم اونوبا هیچ کدوم از نرم افزار های ویرایش تصویری که روی سیستمم دارم باز کنم . وقتی هم که روش doubleclick می کنم Error زیر رو میده !!
This application has failed to start because WRservices.dll was not found.re-instaling the application may fix this problem.
متشکرم.

Baran*

مدیر بازنشسته
سلام دوستان
لطفا کمکم کنید.
من یک تصویر دارم با پسوند png . منتها نمی تونم اونوبا هیچ کدوم از نرم افزار های ویرایش تصویری که روی سیستمم دارم باز کنم . وقتی هم که روش doubleclick می کنم Error زیر رو میده !!
This application has failed to start because WRservices.dll was not found.re-instaling the application may fix this problem.
متشکرم.
خوب دوست عزیز مشکل از عکستون نیست..مشکل از کامپیوتر...
نرم افزار های که برای باز کردن عکس لازم دارین...فایل های اجرایشون خراب شده..برای همین ویندوز نمیتونه این نرم افزار ها رو باز کنه...
شما یک کاری انجلم بده ... ببین می تونی نرم افزار های دیگه را باز کنی یا نه...؟
اگر برای باز شدن نرم افزار های دیگت هم همین پیغام را داد....حتما ویروس گرفتی...
برای درست شدنش هم باید اول ویندوز را عوض کنی و بعد اولین کار نصب آنتی ویروس ..و اسکن کردن کل هاردتونه...
موفق باشید

بالا