سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

alimka

عضو جدید
سلام...
والله ما حدود ۱ سال از مخابرات اینترنت گرفتیم...
و عین یک سال رو هم از چیز شکن و چی چی ان استفاده کردیم...
نه پلیسی اومد نه طرح مبارزه با ارازل و اوباش...
باتشکر...
می تونی بگی مورد استفادت چی بوده ؟ شما مثله اینکه تا حالا مخابرات نرفتی یه سر بزن بپرس که اگه بخوان می تونن یا نه امتحانشم مجانیه ! شاید شما تو سایت های سیاسی نرفتین که سراغت نیمودن

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
می تونی بگی مورد استفادت چی بوده ؟ شما مثله اینکه تا حالا مخابرات نرفتی یه سر بزن بپرس که اگه بخوان می تونن یا نه امتحانشم مجانیه ! شاید شما تو سایت های سیاسی نرفتین که سراغت نیمودن

این امکان که برای اونا وجود داره.کسی هم شک نداره.

ولی اگه بخواین برای رفتن به چنین سایتهایی دستگیر کنند که اون وقت باید حداقل نصف کاربرای اینترنت تو ایران دستگیر بشن !!

اون مواردی که دستگیر شدن, کاربرای عادی نیستن که .....

harry potter

عضو جدید
سلام .
موقع بازی call of duty mw3 یه پیام میده و بعدش از بازی خارج می شه . کسی می دونه اشکال از کجاست ؟ مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری ؟
پیام اینه :
reliable buffer command overflow
در ضمن ویندوز من هم ویندوز سون 32 بیته

relife

عضو جدید
[FONT=&quot]سلام.[/FONT]​
[FONT=&quot]چند وقته سیستمم وقتی [/FONT]dvd[FONT=&quot]یا[/FONT]cd[FONT=&quot]میذارم هنگ میکنه و بعضی اوقات تا ریست نشه درست نمیشه.[/FONT]​
[FONT=&quot]پرسیدم ،گفتن عیب از سیستم عامله باید ویندوز عوض شه ویندوزم رو عوض کردم اما چند ساعت بعد که یه برنامه خواستم [/FONT]install[FONT=&quot]کنم وسطای نصب برنامه سیستم خود به خود ریست شد و بعدش دوباره هر دی وی دی یا سی دی میذارم هنگ میکنه.مشکل از کجاست؟ویندوزم7هستش.[/FONT]​
[FONT=&quot]ممنون.[/FONT]​

fahimeh_n

عضو جدید
منظورتون همون CMS جولاست دیگه ؟ اگه اونه که ربطی به نوع سیستم عامل نداره فقط شما باید یه سرور مجازی 64 بیت نصب کنین مثلا Wamp server 64 bit جوابتون رو میده. البته فقط باید php ساپورت باشه

من xampp رو نصب می کنم ولی بعد که میخوام جوملا رو نصب کنم بعد از تظیمات پایگاه داده خطا میده
البته بعد از نصب xampp هم یک هشدار میده که 32 بیتی هست و اکثرا همه میگن تو 64 بیتی نصب نمیشه

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
من xampp رو نصب می کنم ولی بعد که میخوام جوملا رو نصب کنم بعد از تظیمات پایگاه داده خطا میده
البته بعد از نصب xampp هم یک هشدار میده که 32 بیتی هست و اکثرا همه میگن تو 64 بیتی نصب نمیشه

سلام
به جای این برنامه می تونی از این برنامه استفاده کنی
چون قابل حمل هست روی همه ویندوزها کار می کنه

http://www.usbwebserver.net/downloads/USBWebserver v8_en.zip

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام .
موقع بازی call of duty mw3 یه پیام میده و بعدش از بازی خارج می شه . کسی می دونه اشکال از کجاست ؟ مشکل سخت افزاریه یا نرم افزاری ؟
پیام اینه :

سلام...
فکر کنم بافرتون سرریز کرده...
چقدر رم دارید؟؟؟
سیستمتون حداقل های این بازی رو داره؟؟؟
چون شنیدم میگن خیلی سنگین هستش...
باتشکر...

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.​
چند وقته سیستمم وقتی dvdیاcdمیذارم هنگ میکنه و بعضی اوقات تا ریست نشه درست نمیشه.​
پرسیدم ،گفتن عیب از سیستم عامله باید ویندوز عوض شه ویندوزم رو عوض کردم اما چند ساعت بعد که یه برنامه خواستم installکنم وسطای نصب برنامه سیستم خود به خود ریست شد و بعدش دوباره هر دی وی دی یا سی دی میذارم هنگ میکنه.مشکل از کجاست؟ویندوزم7هستش.​
ممنون.​
سلام.
میتونه از فضای کم ram باشه یا بالا رفتن دمای cpu و...

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
سلام
من یک مشکلی دارم وقتی می خواهم در فیس بوک مطلبی ارسال کنم تا بقیه اعضای فیس بوک بیان مطلب رو بخوانند مشکل دارم من پست رو میزنم ولی زیر پستا های من جایی برای ارسال نظرات کاربران دیگه نیست یعنی زیر پست من جای کامنت نمی آد !!! می خواستم بدونم چه جوری مطلب ارسال کنم یا چه تنظیماتی رو در فیس بوک انجام بدک که پست های من تو قسمت wall یا هرجای دیگه کامنت داشته باشه

سلام

بالاخره بعد از چند هفته مشکلو پیدا کردم

اینجا مینویسم اگه کسی مشکلی شبیه من پیدا کرد بدونه چیکار کنه

تو صفحه ی خودتون سمت چپ روی گزینه ی Subscribers برید یه همچین نوشته ای هست

Want Subscribers of Your Own?
Now you can include more people in your public updates, without adding them as friends.

زیر این نوشته

Allow Subscribers

روی این گزینه بزنید تا از این به بعد همه بتونن براتون نظر بزارن

harry potter

عضو جدید
سلام...
چقدر رم دارید؟؟؟
باتشکر...

سلام و ممنون که جواب دادین . رم 3 گیگ ddr2 هستش و گرافیکمم 512 . cpu هم 2.53 core 2 due . حداقل امکاناتی که واسه بازی لازم هست رو داره . تا چند مرحله می ره جلو ولی از اون به بعد پیام می ده . واسه این مشکل راه حلی هم هست ؟

harry potter

عضو جدید
سلام .
پیام اینه :

سلام...
چقدر رم دارید؟؟؟
باتشکر...

سلام . ممنون که پاسخ دادین . رمم 3 گیگ ddr2 و گرافیکم 512 هست و سی پی یو هم 2.53 core 2 due . حداقل مشخصات لازم برای بازی رو داره . چند مرحله از بازی میره جلو و بعد پیام می ده . راستی این بافر چی هست ؟ راه حلی هم برای این مشکل هست ؟

mahdiehsalehi

عضو جدید
سلام من یه پرو

سلام من یه پروژه پایگاه داده دارم میشه بهم کمک کنید:
انتخاب محیط عملیاتی
مشخص کردن موجودیت ها
مشخص کردن صفت های هر موجودیت
مشخص کردن کارها و وظایف
رسم نمودار er
رسم نمودار eer
مشخص کردن کلاس هاو تعصصن صفاتو کارهای کلاس
رسم نمودار کلاس
تعیین رابطه(1-1 N-1 M-N در نمودار ER
تعیین کاردینالیتی
مشخص کردن اختیاری یا اجباری بودن رابطه
موجودیت های ضعیف
تعیین جدول ها در محیط عملیاتی
تعیین کلید اصلی در هر موجودیت
طرح 5 QUERY
SELECT INSERT DELETE UPDATE HAVING GRUPBY MIN/MUX/AVG/SUM

آخرین ویرایش:

JavadMessi

مدیر بازنشسته
سلام من یه پرو

سلام من یه پروژه پایگاه داده دارم میشه بهم کمک کنید:
انتخاب محیط عملیاتی
مشخص کردن موجودیت ها
مشخص کردن صفت های هر موجودیت
مشخص کردن کارها و وظایف
رسم نمودار er
رسم نمودار eer
مشخص کردن کلاس هاو تعصصن صفاتو کارهای کلاس
رسم نمودار کلاس
تعیین رابطه(1-1 N-1 M-N در نمودار ER
تعیین کاردینالیتی
مشخص کردن اختیاری یا اجباری بودن رابطه
موجودیت های ضعیف
تعیین جدول ها در محیط عملیاتی
تعیین کلید اصلی در هر موجودیت
طرح 5 QUERY
SELECT INSERT DELETE UPDATE HAVING GRUPBY MIN/MUX/AVG/SUM
مهندس نکنه پروژه آماده میخوای؟!!!

mbaharr

عضو جدید
سلام. من یه فلش مموری 4 گیگ A4Tech دارم که بعد از فرمت کردنش ، حجم خالی مموری رو 38 مگ نشون میده:eek:!! برای رفع این مشکل از نرم افزار SDFormatter هم استفاده کردم ، ولی درست نشد.
لطفا اگه شما راهکاری برای این مشکل دارید ، منو راهنمایی کنید.

900741001

عضو جدید
سلام من مقاله فارسی در مورد تست نرم افزار می خواستم
خواهش میکنم اگه چنین مقاله ای رو دارید یا آدرسشو بلدید برام بفرستید

JavadMessi

مدیر بازنشسته
سلام. من یه فلش مموری 4 گیگ A4Tech دارم که بعد از فرمت کردنش ، حجم خالی مموری رو 38 مگ نشون میده:eek:!! برای رفع این مشکل از نرم افزار SDFormatter هم استفاده کردم ، ولی درست نشد.
اگه برنامه جانبی برای حفاظت نداشته به احتمال زیاد تقلبیه!

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام...
یه ... یه ویندوز لایو بالا بیار...البته اگه لینوکس باشه بهتره...
بعد با یه فرمت دیگه فرمتش کن....
یکم توش فایل بریز...بعد دوباره فرمتش کن...
اگه نشد بازم بگو...
با تشکر...

relife

عضو جدید
سلام.
میتونه از فضای کم ram باشه یا بالا رفتن دمای cpu و...
سلام.
ممنون از پاسختون.رم سیستم2 گیگ هستش.در ضمن من وقتی ویندوز نصب کردم 3-4تا برنامه نصب کردم،مرورگر،اتوکد ،نارسیس،و آنتی ویروس،هارد درایو ویندوز107-106 تا خالی داشت،سی پی یو همAMD ATHLON LE-1640 2.70GHهستش.برای این رفع این دوتا مورد که گفتید شاید باشه،باید چی کار کنم؟آنتی ویروسم هم آویراست.
راستی یعنی ربطی به سیستم عامل نداشت اصلا؟دی وی دی یا سی دی که میذارم بالا میاد ولی بعدش نه تنها خود دی وی دی بلکه بقیه فولدر ها هم باز نمیشن،کلا سیستم میهنگه و خود به خود ریست میشه.
ممنون.

JavadMessi

مدیر بازنشسته
[FONT="]سلام.[/FONT][/RIGHT]
[RIGHT][FONT="]چند وقته سیستمم وقتی [/FONT]dvd[FONT="]یا[/FONT]cd[FONT="]میذارم هنگ میکنه و بعضی اوقات تا ریست نشه درست نمیشه.[/FONT]​
[FONT="]پرسیدم ،گفتن عیب از سیستم عامله باید ویندوز عوض شه ویندوزم رو عوض کردم اما چند ساعت بعد که یه برنامه خواستم [/FONT]install[FONT="]کنم وسطای نصب برنامه سیستم خود به خود ریست شد و بعدش دوباره هر دی وی دی یا سی دی میذارم هنگ میکنه.مشکل از کجاست؟ویندوزم7هستش.[/FONT]​
[FONT="]ممنون.[/FONT]​
سلام
پورت دی وی دی رایترتون چیه؟؟؟
احتمالا مشکل یا از پورت باشه یا از برق!!
هر دو رو یه بار عوض کنید البته در مورد پورت اگه با تعویض کابل هم برطرف نشد پورتی که کابل روی مین به اون وصله رو عوض کنید!

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام .
پیام اینه :
با سلام،
ببینید این لینک کمکی می کنه!

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.
ممنون از پاسختون.رم سیستم2 گیگ هستش.در ضمن من وقتی ویندوز نصب کردم 3-4تا برنامه نصب کردم،مرورگر،اتوکد ،نارسیس،و آنتی ویروس،هارد درایو ویندوز107-106 تا خالی داشت،سی پی یو همAMD ATHLON LE-1640 2.70GHهستش.برای این رفع این دوتا مورد که گفتید شاید باشه،باید چی کار کنم؟آنتی ویروسم هم آویراست.
راستی یعنی ربطی به سیستم عامل نداشت اصلا؟دی وی دی یا سی دی که میذارم بالا میاد ولی بعدش نه تنها خود دی وی دی بلکه بقیه فولدر ها هم باز نمیشن،کلا سیستم میهنگه و خود به خود ریست میشه.
ممنون.
طبق گفته هاتون نمیتونه از سیستم عامل باشه.
روی دسکتاپ راست کلیک کرده و از gadgets سی پی یو متر رو انتخاب کنید،
به هنگام نصب و اجرای برنامه های سنگین اونو کنترل کنید.
اگه این مشکل ریست رو فقط وقتی دارید که برنامه ای رو از دی وی دی (نه یو اس بی فلش) اجرا میکنید،
دلیل هنگ میتونه از دی وی دی رایترتون باشه.
اما اگه کلا برنامه سنگینی رو اجرا میکنید سیستم هنگ میکنه مشکل برمیگرده به سی پی یو.
به هنگام نصب برنامه به صدای فن سی پی یو توجه کنید.
اگه خیلی وقته که داخل کیسو تمیز نکردید، اطراف سی پی یو رو تمیز کنید.

موفق باشید.

رضاکلاته

عضو جدید
سلام من مدتیه دنبال همچین سایتی میگردم تا مشکلاتم روحل کنم پیشاپش ازهمه ممنونم
پرینترسه کارهHPدارم که پورت پارالل نداره وتحت داس پرینت نمی گیره آقایی(به گفته خودش )با دستکاری تورجیستری وتعریف پرینتر مجازی این مشکل روحل کرد ازش خواستم به من هم یاد بدهد گفت زمان میبره شما نمی تونید حال ازشما مهندسین عزیز میخوام دراین رابطه راهنمایی کنید ممنون

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من مدتیه دنبال همچین سایتی میگردم تا مشکلاتم روحل کنم پیشاپش ازهمه ممنونم
پرینترسه کارهHPدارم که پورت پارالل نداره وتحت داس پرینت نمی گیره آقایی(به گفته خودش )با دستکاری تورجیستری وتعریف پرینتر مجازی این مشکل روحل کرد ازش خواستم به من هم یاد بدهد گفت زمان میبره شما نمی تونید حال ازشما مهندسین عزیز میخوام دراین رابطه راهنمایی کنید ممنون

سلام...
من در مورد پرینتر مجازی ..اونم تویه داس چیزی خبر ندارم...فقط همین رو میدونم که ویندوز باید درایورش نصب بشه تا چیزی رو بشناسه (از بس این سیستم عامل باهوشه)...درضمن...داس هم خنگ تر از این حرفهاست...
اگه درایورش گیرت نیومد.......برای پرینت...یا لینوکس نصب کن..و اگه لینوکس کار نیستی..یه لینوکس لایو دانلود کن... و هرچی که می خوای پرینت کنی رو پی دی اف کن...و با لینوکس لایو پرینت کن...
بازم اگه سوالی بود بگو...
باتشکر....

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.
ممنون.

سلام...
رایتر رو از سیستم جدا کن...و باهاش چندتا کار سنگین انجام بده...ببین چطوریه...
رایتر رو به یه سیستم دیگه متصل کن...ببین رویه اون چطوریه... البته یه بار با کابلهای خودت...یه بار هم بدون اونها...
باتشکر...

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
salam momkene begid age ye felashi write -protection shode bashe chetori mishe mohtaviyatesho delete kard

سلام...
بستگی به نرم افزاری که این کار رو کرده داره...
یه با Safe Mode بالا بیا و بعد فرمتش کن...
اگه نشد با لایو لینوکس بالا بیا و پاکش کن..
اگه نشد...فکر کنم بعضی از نرم افزارها هستند که این کار رو می کنند..
با تشکر...

رضاکلاته

عضو جدید
سلام...من در مورد پرینتر مجازی ..اونم تویه داس چیزی خبر ندارم...فقط همین رو میدونم که ویندوز باید درایورش نصب بشه تا چیزی رو بشناسه (از بس این سیستم عامل باهوشه)...درضمن...داس هم خنگ تر از این حرفهاست...اگه درایورش گیرت نیومد.......برای پرینت...یا لینوکس نصب کن..و اگه لینوکس کار نیستی..یه لینوکس لایو دانلود کن... و هرچی که می خوای پرینت کنی رو پی دی اف کن...و با لینوکس لایو پرینت کن...بازم اگه سوالی بود بگو...باتشکر....
باتشکر دوست عزیز یادم رفت خدمتتون عرض کنم که درایورش رو دارم تحت ویندوز پرینت میگیره مشکل درتحت داسه

بالا