سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

ss110

عضو جدید
كمك فوري در مورد لب تاب gp dv6-3140

كمك فوري در مورد لب تاب gp dv6-3140

در مورد لب تاب hp dv6-3140 چندتا سوال داشتم
1-من ويندوزش رو عوض كردم الام همه برنامه هاي اصلي ميندوز رفته چطور ميتونم اونارو پيدا و نصبشون كنم(وبكم-اثر انگشت و ...)
2-پارتيشن ويندوز رو عوض كردم ولي قبل از پارتيشن بندي يه درايوي بودش كه ريكاوري گرفته بودن ولي حجمش زياد هست و نميشه رو دي وي دي رايتش كرد آيا ميشه از طريق درايوي كه الان ريكاوري هست برنامه هارو برگردوند؟ آيا پارتيشن بعد از ريكاوري به حالت اوليه برميگردد؟

shahryarnew

عضو جدید
مرسی از جوابتون

سیستم قبلیم سرعت انتقال فایل از یه درایو به درایو دیگه در ویندوز 7 نزدیک به 60 مگ در ثانیه بود
الان با این سیستم جدیدم بازم همین سرعت رو داره و مو قع کپی فایل اصلا نمیشه با سیستم کار کرد هنگ میکنه
ویندوزمم مشکلی نداره کپی شده از ویندوز ارجینال هستش و بدون دستکاری . و روی سیستم قبلیم با همین ویندوز کار میکردم و مشکلی نداشت
هاردمم 1 ترا تازه خریدم

سیستم قبلیمم DDr2 :
Cpu : E7500
Vga : 512
Ram : 2 * 2G
Motherboard : asus epu p5kpl

MO3LEM

عضو جدید
سلام..به همگي
دوستان براي پروزه پاياني ، استاديه سري پروژه داده كه همگي با ASP.NET و AJAX _ ضمنا با ويژوال استوديو 2010 يا 2008 در انجامشون استفاده كنم.
ميشه راهنمايي كن ASP.NET و AJAX رو اساسا تو اين مدت كار نكردم و زمان ارائه هم 15 مهره...ميشه يادش گرفت يا ...اگه تو فروم جايي هست كه بشه از دوستان كمك گرفت هم بگيد.
ممنون

parsiman1390

عضو جدید
سلام دوستان
دنبال نرم افزار و یا راهی برای خارج کردن لیست ایمیلها از یک فایل متنی بلند (txt) هستم که چند هزار ایمیل درونش هست ولی متن های دیگری هم هست داخلش . از چه روش یا نرم افزاری میشه برای اینکار استفاده کرد؟
ممنونم

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
1-دنبال یه برنامه پک آپ گیری مطمئن ، سریع و ساده میگردم.
میخوام از همه اطلاعات روی هارد سیستم روی یه هارد اکسترنال پشتیبان بگیریم.

2- از تعویض مکرر ویندوز خسته شدم. تا به حال از بک آب گیری استفاده نکردم. میشه توضیح بدید وقتی ویندوز نصب کردم چیکار کنم که در صورت خرابی ویندوز مجبور به نصب مجدد اون نشم. استفاده از بک آب خوبه( چطور باید اینکارو بکنم) یا استفاده از نرم افزار فریز ( و باز چطور ازش استفاده کنم)

Setareh1367

عضو جدید
درود

2- از تعویض مکرر ویندوز خسته شدم. تا به حال از بک آب گیری استفاده نکردم. میشه توضیح بدید وقتی ویندوز نصب کردم چیکار کنم که در صورت خرابی ویندوز مجبور به نصب مجدد اون نشم. استفاده از بک آب خوبه( چطور باید اینکارو بکنم) یا استفاده از نرم افزار فریز ( و باز چطور ازش استفاده کنم)
پارتیشن مجیک خوبه

MARYAM6889

عضو جدید
یعنی چجوری؟
رو آیکنش کلیک میکنید و اتفاقی نمیفته ؟
یا وقتی آدرس سایتی رو تایپ میکنید ، سایت باز نمیشه ؟
منظورتون رو دقیق بفرمائید

salam.avalan mazerat mikham k fingilish type kardam.chon farC nadashtam va majbor bodam.badam inke vaghti ro IE click mikonam baz mishe ama hich safheyi ro baz nemikone ba inke be internet ham vasle.nemidonam moshkel az kojast,chon dg hata anti virosama nemitonam update konam
omidvaram in takhalofe mano bebakhshid va komakam konid:cry::cry:

a young Architect

عضو جدید
سلام دوستان متخصصلطفا به من اسکریپتی معرفی کنید که بتونم با اون در وبلاگ،بخش عضویت اضافه کنم تا اعضا از مطالب جدید وبلاگ با خبر شوند.(هر مطلب جدیدی رو به ایمیل اعضا خبر بده)ممنون

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام دوستان متخصصلطفا به من اسکریپتی معرفی کنید که بتونم با اون در وبلاگ،بخش عضویت اضافه کنم تا اعضا از مطالب جدید وبلاگ با خبر شوند.(هر مطلب جدیدی رو به ایمیل اعضا خبر بده)ممنون
تو این سایت ثبت نام کنید و از امکاناتش استفاده کنید www.webgozar.com

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
درود

با سلام،
من تو چندتا سیستم از RestoreIt استفاده کردم، خوب بوده! در عرض چند لحظه Snapshot می گیره و چند دقیقه ای هم بر می گردونه!

nadiyaarya

عضو جدید
لپ تاب

لپ تاب

سلام من 3 ساله لپ تاپ اچ پی لمسی وهوشمند تی ایکس تو خریدم روش ویستا اوریجینال نصب بود اما اخیرا ویروس گرفته بودسرعتش کم شده بود و خیلی از برنامه ها رو جواب نمیداد تازه سون نصب کردم حالا دیگه نه لمسیه نه هوشمنده نه وبش کار میکنه وکلی اشکالای جدید پیدا کرده سی دی هم نداره که نصب کنم هرجا هم میبرم بلد نیستن وجواب نمیدن به نظر شما چیکار کنم

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من 3 ساله لپ تاپ اچ پی لمسی وهوشمند تی ایکس تو خریدم روش ویستا اوریجینال نصب بود اما اخیرا ویروس گرفته بودسرعتش کم شده بود و خیلی از برنامه ها رو جواب نمیداد تازه سون نصب کردم حالا دیگه نه لمسیه نه هوشمنده نه وبش کار میکنه وکلی اشکالای جدید پیدا کرده سی دی هم نداره که نصب کنم هرجا هم میبرم بلد نیستن وجواب نمیدن به نظر شما چیکار کنم
سلام دوست منببین خودش قبلا یه درایو بک آپ برای نزاشته؟شاید بتونی از اونجا برش گردونی

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود

درود
یه چیز یادم رفت بگم و اون اینکه بعد بک آپ گیری میخوام هاردمو فرمت کنم.

Hild4

عضو جدید
مشکل وایرلس لپ تاپ

مشکل وایرلس لپ تاپ

سلام به همه ی دوستان. یه سوال داشتم ممنون میشم اگه کمکم کنید:
من چند روز پیش یک لپ تاپ ASUS مدل K43SV-VX062 خریدم وقتی میخوام از طریق وایرلس به اینترنت وصل شم باید حتما نزدیک مودم باشم. نزدیک مودم که هستم 3 تا آنتن داره ولی دو سه متر که فاصله میگیرم 1 آنتن میشه و به محض اینکه از اطاق خارج میشم کلا قطع میشه!!!
ممکنه اشکال از مودمم باشه؟ آخه لپ تاپ hp از یه اتاق دیگه با سه آنتن وصل میشه!!! مودمم اینه: TP-LINK مدل TD-W8901G&nbsp

یا از ویندوز باشه؟ ویندوز : windows7 Ultimate , copyright 2009 Microsoft corporation. All rights reserved. service pack1 خود فروشنده نصب کرد واسم.ضمنا همه ی درایورها هم نصب هستند.

امکان داره لپ تاپم مشکل داشته باشه؟":(

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
من لپ تابم ویروسی شده بود تمام اطلاعاتم رو با توجه به سابقه قبلی که همش از بین رفت این دفعه همه رو ریختم رو سی دی بعد دادم ویروس کشی که طبق معمول همیشه ویندوزم رو پاک کردن جدید نصب کردن.آنتی ویروسمم بیت دی فندره !حالا من اون سی دی ها رو که میذارم باز نمیشه حتی میزنه هیچی توش نیست.ولی یه بار تصدفی باز شد اطلاعات یکی از سی دی ها بعد دوباره امتحان کردم نشد.راستی بعضی ازدی وی دی های فیلم هم که میخرم باز نمیشه!راهی برای باز کردنشون هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا اطلاعات سی دیامو احتیاج دارم.ممنون میشم کمک کنید.

kazem2114

عضو جدید
برنامه به زبان سی بازیه خرگوشه که دنبال هویجش میگرده ( فکر کنم با الگوریتم درخت نوشته میشه ) رو اگه کسی داره یا میتونه راهنمایی کنه بذاره

kazem2114@yahoo.com

Hild4

عضو جدید
سلام به همه ی دوستان. یه سوال داشتم ممنون میشم اگه کمکم کنید:من چند روز پیش یک لپ تاپ ASUS مدل K43SV-VX062 خریدم وقتی میخوام از طریق وایرلس به اینترنت وصل شم باید حتما نزدیک مودم باشم. نزدیک مودم که هستم 3 تا آنتن داره ولی دو سه متر که فاصله میگیرم 1 آنتن میشه و به محض اینکه از اطاق خارج میشم کلا قطع میشه!!!ممکنه اشکال از مودمم باشه؟ آخه لپ تاپ hp از یه اتاق دیگه با سه آنتن وصل میشه!!! مودمم اینه: TP-LINK مدل TD-W8901G&nbsp یا از ویندوز باشه؟ ویندوز : windows7 Ultimate , copyright 2009 Microsoft corporation. All rights reserved. service pack1 خود فروشنده نصب کرد واسم.ضمنا همه ی درایورها هم نصب هستند.امکان داره لپ تاپم مشکل داشته باشه؟":(
کسی نیست به من کمک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آنتی ویروسم هم AVG 2011 هست

آخرین ویرایش:

maryam6262

عضو جدید
آفيس 2010

آفيس 2010

ارور "the language of this installation package is not supported by your system" موقع نصب آفيس 2010 روي sp3 چه جوري برطرف ميشه؟

feri24

عضو جدید
یک سوال

یک سوال

سلام،من یک مشکل در نصب یک برنامه داشتم.وقتی برنامه رو نصب می کنم و میخوام اجراش کنم،برنامه رو اجرا نمی کنه و این پیغام رو میده
"licence expired" . حالا نظرتون درباره این مشکل چیه؟ لطفا کمکم کنید.

javad_arash2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام،من یک مشکل در نصب یک برنامه داشتم.وقتی برنامه رو نصب می کنم و میخوام اجراش کنم،برنامه رو اجرا نمی کنه و این پیغام رو میده "licence expired" . حالا نظرتون درباره این مشکل چیه؟ لطفا کمکم کنید.
سلام دوست عزیز این مشکل به خاطر اینه که کرک نرم افزارت دائمی نیست وهمچنین قانونی نیست ووقتی وصل میشی به اینترنت اکسپایر میشه اگه نام نرم افزار رو بگی شاید بتونم کمک کنم بعضی از برنامه ها دیگه نصب نمیشه وبایدویندوزت رو عوض کنی

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
من لپ تابم ویروسی شده بود تمام اطلاعاتم رو با توجه به سابقه قبلی که همش از بین رفت این دفعه همه رو ریختم رو سی دی بعد دادم ویروس کشی که طبق معمول همیشه ویندوزم رو پاک کردن جدید نصب کردن.آنتی ویروسمم بیت دی فندره !حالا من اون سی دی ها رو که میذارم باز نمیشه حتی میزنه هیچی توش نیست.ولی یه بار تصدفی باز شد اطلاعات یکی از سی دی ها بعد دوباره امتحان کردم نشد.راستی بعضی ازدی وی دی های فیلم هم که میخرم باز نمیشه!راهی برای باز کردنشون هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟واقعا اطلاعات سی دیامو احتیاج دارم.ممنون میشم کمک کنید.

sarakeshavarz

عضو جدید
پروژه کارآموزی

پروژه کارآموزی

سلام پروژه کاراموزی اماده اگه دارید برام بزارید.ممنون:cry:

R o o z b e h

عضو جدید
احتمالا مشکل مربوط میشه به درایو لپ تاپ وقتی ویندوز رو عوض کردی ممکنه همجین مشکلی پیش بیاد ممکنه با آپدیت درایور یا فریم ویر دی وی دی درایو درست بشه.
فیلمها رو که توی لپ تاپ میذاری اگه هیچ فایلی رو نشون نمیده بازم برمیگرده به مشکل بالایی اگه فایلی هست و لپ تاپ شما اونو اجرا نمیکنه باید یه نرم افزار مثل KM Player نصب کنی.

feri24

عضو جدید
اسم نرم افزارم " adob premier cs4 " ..........نمیدونم چقدر با این نرم افزار اشنایی دارید اما امیدوارم بتونید کمکم کنید. با تشکر از راهنماییتون.

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسم نرم افزارم " adob premier cs4 " ..........نمیدونم چقدر با این نرم افزار اشنایی دارید اما امیدوارم بتونید کمکم کنید. با تشکر از راهنماییتون.

با سلام
دوست عزیز لطف می کردی و می نوشتی در کدوم قسمت نرم افزار میکس و مونتاژ Premiere مشکل دارید تا بتونیم کمکتون کنیم !!!!!!!
توی نصب مشکل دارید یا توی اجرا ؟ توی استفاده از ابزارها مشکل دارید یا در پلاگین ها (Plug-in) ؟
مشکل خودتون رو کامل بنویسید تا بهتر کمکتون کنم .
با تشکر - سیستم 32

yasser_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها من لب تاپ Hp مدال pavilion dv3 4170ee دارم مشکل من با کیبردش هست که بر خلاف لب تاپ های دیگه تو این لب تاپ باید کلید FN رو بگیری تا دکمه های F1 تا F12 کار کنن که این واسه من خیلی مشکل سازه چون با نرم افزار کار می کنم که تند تند باید از F1 تا F12 کار کنم اگر FN نگیرم بجای F ها امکانات بلندی صدا و کم زیاد نور و .... کار میکنه تو تنظیماتش هم جایی نداره که بشه FN رو از رو حالت پیش فرض برداشت:cry:

Sarp

مدیر بازنشسته
با سلام
دوست عزیز لطف می کردی و می نوشتی در کدوم قسمت نرم افزار میکس و مونتاژ Premiere مشکل دارید تا بتونیم کمکتون کنیم !!!!!!!
توی نصب مشکل دارید یا توی اجرا ؟ توی استفاده از ابزارها مشکل دارید یا در پلاگین ها (Plug-in) ؟
مشکل خودتون رو کامل بنویسید تا بهتر کمکتون کنم .
با تشکر - سیستم 32

سلام

کرک میخواست دیگه :دی
اخوی شما هم انگار پیر شدین :دی

بالا