سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه منظورتون منه ،باید بگم من مشکلمو گفتم نه اینکه بگم IE از firefox بهتره! من گفتم کسی می تونه کمک کنه بگه چرا سرعت firefoxe من اینقد کم شده!اینم که کاربر فعالتون مسخره می کنه وای به حال بقیه!
سلام دوست عزیز اگه درست جواب دوستمونو خونده باشید اونم منظورشون کمک به شما بوده نه مسخره کردن شما در واقع از شما و سوالتون دفاع کرده لطفا بد برداشت نکنید.
با توجه به عنوان تاپیک این تاپیک برای رفع مشکلات است نه ...
با تشکر

nbausa

عضو جدید
با سلام خدمت مدیران بخش کامپیوتر
سیلابس رشته کامپیوتر نرم افزار دانشگاه آزاد رو میخواستم

MARYAM6889

عضو جدید
با سلام،
روی ضمیمه کلیک راست کنید و Save target as یا چیزی شبیه این رو بزنید. حتی الامکان از ابزارهای مدیریت دانلود مثل DAP استفاده نکنید. من همین الان به همین روش دانلود کردم، همون فایل UPHClean-Setup.msi هم توش بود.
لطفاً دوباره امتحان کنید!
نام اون فایل رو هم دقیق بنویسید! چون اگه درست بود حتماً تو اینترنت پیدا می شد!
سلام
همین کارو انجام دادم،اما برای نصب مشکل داره،این پیام رو میده:
there is a problem whit this windows installer package.a problem run as part of the setup did not finish as expected. contact your support personnelor package vendor.
و اینکه اون برنامه ها هم اینا بودن:
cwsap.exe , looux.exe , rqdob.exe
در مورد تروجان:فایلی با پسوند
exe
است که در قسمت system32????چون انتی ویروسم پیام زیرو میده:
c/windows/system32/config/...../googleUpdateBeta.exeچنین چیزی اصلا تو سیستمم وجود نداره!
ممکن تروجان باشه؟؟؟باید چیکار کنم؟؟؟؟!!!!!:(:(:(:(

در ضمن از راهنماییاتون ممنونم:gol:

apparel

عضو جدید
سلام دوست عزیز اگه درست جواب دوستمونو خونده باشید اونم منظورشون کمک به شما بوده نه مسخره کردن شما در واقع از شما و سوالتون دفاع کرده لطفا بد برداشت نکنید.
با توجه به عنوان تاپیک این تاپیک برای رفع مشکلات است نه ...
با تشکر
سلام،منم منظورم ایشون نبودن که مسخره کردن.
ممنون از تذکرتون

سعيد؟

عضو جدید
فوری

سلام امروز ویندوز عوض کردم لپ تاپم موقع تایپ شمارهایی که روی صفحه کیبرد هستش و با گرفتن fnکارمیکرد رو میندازه واگه بخای حرف رو تایبپ کنه باید fnرو بگیری///این مشکل تایپ فارسی و انگلیسی روداره
ممنون میشم یه راحل خوب بهم بگین دیگه نمیتونم تایپ کنم حوصلم سر رفته////

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
فوری

سلام امروز ویندوز عوض کردم لپ تاپم موقع تایپ شمارهایی که روی صفحه کیبرد هستش و با گرفتن fnکارمیکرد رو میندازه واگه بخای حرف رو تایبپ کنه باید fnرو بگیری///این مشکل تایپ فارسی و انگلیسی روداره

باید کلید FN با یکی از کلید های F1-12 رو بزنی و احتمالا کلید F10 باشه. رو لپ تاپ من کلید FN+F10 تغییر عدد به حروف میده.

Sharif_

مدیر بازنشسته
فوری

کلید Num Lock رو خاموش کن

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
اگه منظورتون منه ،باید بگم من مشکلمو گفتم نه اینکه بگم IE از firefox بهتره! من گفتم کسی می تونه کمک کنه بگه چرا سرعت firefoxe من اینقد کم شده!اینم که کاربر فعالتون مسخره می کنه وای به حال بقیه!

با سلام،
به هیچ وجه قصد تمسخر نداشتم! اگرم این طور برداشت کردید عذر می خوام!! (پستم فقط برای این بود که این قضیه که هر کی بیاد بگه از چه مرورگری استفاده می کنه، تموم شه!)
ضمناً برای سؤالتون چندتا پیشنهاد هم داده بودم، اون پست رو دیدید؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
همین کارو انجام دادم،اما برای نصب مشکل داره،این پیام رو میده:
there is a problem whit this windows installer package.a problem run as part of the setup did not finish as expected. contact your support personnelor package vendor.
و اینکه اون برنامه ها هم اینا بودن:
cwsap.exe , looux.exe , rqdob.exe
در مورد تروجان:فایلی با پسوند
exe
است که در قسمت system32????چون انتی ویروسم پیام زیرو میده:
c/windows/system32/config/...../googleUpdateBeta.exeچنین چیزی اصلا تو سیستمم وجود نداره!
ممکن تروجان باشه؟؟؟باید چیکار کنم؟؟؟؟!!!!!:(:(:(:(

در ضمن از راهنماییاتون ممنونم:gol:

با سلام،
و خواهش می کنم!
سیستم تون حتماً ویروسی شده! از چه آنتی ویروسی استفاده می کنید؟
ابزار ضمیمه رو دانلود و اجرا کنید. پراسس های قرمز رنگ با درصد بالا حتماً بدافزارن و باید حذفشون کنید.
به تب های دیگه ی نرم افزار هم برید و همین کار رو انجام بدید.
آنتی ویروستون رو آپدیت کنید و بزارید کامل اسکن کنه!

پیوست ها

• advanced_task_manager.rar
    1.8 مگایابت · بازدیدها: 0

MARYAM6889

عضو جدید
با سلام،
و خواهش می کنم!
سیستم تون حتماً ویروسی شده! از چه آنتی ویروسی استفاده می کنید؟
ابزار ضمیمه رو دانلود و اجرا کنید. پراسس های قرمز رنگ با درصد بالا حتماً بدافزارن و باید حذفشون کنید.
به تب های دیگه ی نرم افزار هم برید و همین کار رو انجام بدید.
آنتی ویروستون رو آپدیت کنید و بزارید کامل اسکن کنه

!

سلام
انتی ویروسم نود!و مرتب هم اپدیت میکنم!!!
برنامه رو نصب کردم،تمام اونهایی که قرمزن رو کلاپاک کنم؟؟!!!بد افزار یعنی چی؟؟
بازم ممنون

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
انتی ویروسم نود!و مرتب هم اپدیت میکنم!!!
برنامه رو نصب کردم،تمام اونهایی که قرمزن رو کلاپاک کنم؟؟!!!بد افزار یعنی چی؟؟
بازم ممنون

با سلام،
بدافزار به مجموعه ی ویروس ها، تروجان ها، برنامه های جاسوسی، تبلیغاتی، کرم ها و ... دیگه ای می گن که بره سیستم مضره!
گذاشتید آنتی ویروستون کامل اسکن کنه!
پیشنهاد می کنم از یه آنتی ویروس دیگه استفاده کنید. اگه سیستم خوبی دارید، F-Secure می تونه گزینه ی مناسبی باشه!

مهرا

عضو جدید
سلام به مهندسان عزیز
دوستان موضوع sat solver
به رشتهی شما مریبوطه؟؟؟
کسی هست که بدونه چی هست؟؟؟
یا الگوریتم اجراشو بدونه؟؟
متشکرم

amirhossein s

عضو جدید
آهای دوستای مهندس خواهشا کمکم کنید

آهای دوستای مهندس خواهشا کمکم کنید

با سلام خدمت شما دوستان عزیز......میخواستم بدونم که ایمیل های حذف شده رو چه جوری میشه برگردوند؟خواهشا هر کی بلد ازم دریغ نکنه

bigshot

عضو جدید
با سلام خدمت شما دوستان عزیز......میخواستم بدونم که ایمیل های حذف شده رو چه جوری میشه برگردوند؟خواهشا هر کی بلد ازم دریغ نکنه

ايميل هاي حذف شده منتقل ميشن به پوشه Trash كه در اين صورت خيلي راحت ميتونيد اونارو برگردونيد به Inbox اما اگه از اونجا هم حذف كرده باشيد بهترين راه اينه كه از خود ياهو كمك بگيريد.

با رفتن به لينك زير ياهو چندتا سوال مثل زمان حذف و... از شما ميپرسه كه اگه درست جواب بدي احتمالا ايميل شما برميگرده. موفق باشي

کد:
http://help.yahoo.com/l/us/yahoo/mail/yahoomail/basics/basics-01.html

آخرین ویرایش:

MARYAM6889

عضو جدید
با سلام،
بدافزار به مجموعه ی ویروس ها، تروجان ها، برنامه های جاسوسی، تبلیغاتی، کرم ها و ... دیگه ای می گن که بره سیستم مضره!
گذاشتید آنتی ویروستون کامل اسکن کنه!
پیشنهاد می کنم از یه آنتی ویروس دیگه استفاده کنید. اگه سیستم خوبی دارید، F-Secure می تونه گزینه ی مناسبی باشه!
سلام
بله،کامل اسکن شده،ببخشید من متوجه نشدم،باید تمومه برنامه هایی که قرمزن با توجه به برنامهadvanced_task_manager، پاکشون کنم؟؟؟

apparel

عضو جدید
با سلام ،
ببخشید کی میدونه که چرا ویندوز دیر بالا میاد و خاموش شدنش اینقدر طول میکشه؟

Sarp

مدیر بازنشسته
با سلام ،
ببخشید کی میدونه که چرا ویندوز دیر بالا میاد و خاموش شدنش اینقدر طول میکشه؟
یه دلیلش اینه که برنامه زیاد نصب کردی که باید در هنگام بالا آمدن ویندوز ، اونا هم اجرا شن و یا هنگام شات داون ، end proccess شن !
مثل آنتی ویروس
تو run تایپ کنید : msconfig
تو پنجره باز شده به تب sturtup بروید و برنامه هایی که نیاز نیست تو استاراپ (کنار ساعت) لود شن ، تیکشون رو وردار و ok و system reset
پر شدن فضای درایو ویندوز هم میتونه باعث کندی بشه
و ده ها دلیل دیگه

Adamak

عضو جدید
احتمالا برای شما نیز پیش آمده است که برای بالا آمدن ویندوزتان باید چند دقیقه صبر کنید ، همچنین در هنگام خاموش کردن ویندوز نیز چندین دقیقه صبر می کنید. این مشکل پس از نصب برنامه ها زیاد و زیادتر می شود. در این آموزش قصد داریم تا به شما یاد دهیم که چگونه ویندوزتان را سریع باز کرده و سریع شات داون کنید!
در این آموزش ما قصد نداریم گرافیک رایانه تان را کاهش دهیم بلکه تنها برنامه هایی را که در هنگام بالا آمدن ویندوز بدون اجازه شروع به بالا آمدن می کنند را می خواهیم به صورت موقت غیر فعال کنیم و اجازه شروع بی اجازه را به آنها ندهیم.
به آدرس زیر مراجعه کنید:
WinDrive:\Documents and Settings\UserName\Start Menu\Programs\Startup
در این پوشه برنامه هایی وجود دارد که در هنگام بالا آمدن ویندوز شروع به اجرا می کنند. با پاک کردن این فایل های این پوشه سرعت بالا آمدن ویندوزتان را بیشتر کرده اید.

اما تمام بعضی از برنامه هایی که هنگام بالا آمدن ویندوز شروع به کار می کنند در استارت آپ وجود ندارند، برای یافتن این فایل ها در منوی Start بر روی گزینه Run کلیک کنید.
در صفحه ی باز شده عبارت msconfig را تایپ کرده و بر روی OK کلیک کنید.
صفحه ای با عنوان System Configuration Utility باز خواهد شد.
بر روی زبانه Startup کلیک کنید.
حال لیست تمام برنامه هایی که در هنگام شروع به کار ویندوز اجرا می شوند را یافته اید. با برداشتن تیک هر کدام از اجرای خود کار آن برنامه جلوگیری کرده اید.

بعد از انجام تغییرات بر روی OK کلیک کرده و رایانه تان را ریستارت کنید.
احتمالا در اولین ورود نیز سرعت بالا آمدن ویندوز کم باشد ولی به شما قول می دهم که در ورود های بعدی با سرهعت بیشتری ویندوزتان بالا خواهد آمد.

arsenal1400

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر تمامی دوستان
با چه برنامه zip یا rar میتونم فایل های فشرده چند قسمتی، که باید تمامی قسمتهای فایل موجود باشه، بدون نیاز به دیگر پارتها extract کنم؟؟ یعنی یه فایل ضروری دارم که چند قسمتی بوده اما حالا یک قسمتش بیشتر ندارم و نیاز ضروری به همین قسمتش دارم ولی موقع extract ازم دیگر قسمتها هم میخاد. چکار کنم؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
بله،کامل اسکن شده،ببخشید من متوجه نشدم،باید تمومه برنامه هایی که قرمزن با توجه به برنامهadvanced_task_manager، پاکشون کنم؟؟؟

با سلام،
ببینید این که بتونید از یه آنتی ویروس دیگه استفاده کنید خیلی بهتره، چون می تونید دیگه اطمینان داشته باشید!
اما در مورد نرم افزار باید بگم که فقط اجرای برنامه ها رو متوقف می کنه و اون ها رو قرنطینه می کنه، پس پاک نمی کنه. روی هر کدوم که رنگ قرمز دارن کلیک کنید و Quarantine رو انتخاب کنید. البته نه اونایی که می شناسیدشون. هر کدوم رو هم که شک دارید اسمش رو اینجا بنویسید تا بگم پاک کنید یا نه! اصلا می تونید از تب های مختلفش عکس بگیرید تا بگم کدوما رو پاک کنید.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
درود بر تمامی دوستان
با چه برنامه zip یا rar میتونم فایل های فشرده چند قسمتی، که باید تمامی قسمتهای فایل موجود باشه، بدون نیاز به دیگر پارتها extract کنم؟؟ یعنی یه فایل ضروری دارم که چند قسمتی بوده اما حالا یک قسمتش بیشتر ندارم و نیاز ضروری به همین قسمتش دارم ولی موقع extract ازم دیگر قسمتها هم میخاد. چکار کنم؟

با سلام،
با همین winRar خودمون!!
روی پارت کلیک راست کنید و Extract files رو انتخاب کنید. حالا تیک Keep broken files رو بزارید و OK کنید. پیغامی که برای درخواست بقیه اش می ده رو cancel کنید.

gelayor14

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام بر مهندسین عزیز
من یه فلش 2gig دارم یکبار فرمت اش کردم شد
1.88
اما الان وقتیکه می خوام ازش استفاده کنم و 100% خالیه 520 مگ خالی را نشان میده با اینکه من حتی فولدرهای پنهان را هم حذف کردم
به نظر شما علت اش چیه؟؟؟

Sarp

مدیر بازنشسته
سلام بر مهندسین عزیز
من یه فلش 2gig دارم یکبار فرمت اش کردم شد
1.88
اما الان وقتیکه می خوام ازش استفاده کنم و 100% خالیه 520 مگ خالی را نشان میده با اینکه من حتی فولدرهای پنهان را هم حذف کردم
به نظر شما علت اش چیه؟؟؟
اولا سلام و صبح بخیر
دوما الان چه وقت سوال پرسیدنه ؟
ملت رو زا به را کردی :D

پنجما ، مارک فلش مموریتون چیه ؟
شاید تقلبی باشه
و البته فلش مموری 2 گیگابایتی دقیقا دو گیگ حجم نداره . در حدود همون 1.88 میشه .

gelayor14

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
علیک سلام
سحر خیز باش تا کامروا باشی
بعدا اینکه از اولش 2 بود دخیخا .فرمت کردم شد 1.88 بعد ویروسی شد الان هم که اسکن کردم و... شده
520
حالا بلتی جواب بده بلد نیستی وقته ما را نگیر

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
علیک سلام
سحر خیز باش تا کامروا باشی
بعدا اینکه از اولش 2 بود دخیخا .فرمت کردم شد 1.88 بعد ویروسی شد الان هم که اسکن کردم و... شده
520
حالا بلتی جواب بده بلد نیستی وقته ما را نگیر

با سلام
چرا گریه می کنی دوست عزیز من
حرف بابک درسته ، میزان LBA فلش شما حدود 4000000 تا است که اگر بر 2 به توان 21 تقسیم کنید اندازه فلش به گیگابایت به شما می دهد . که تقریبا 1.9 G است .
حالا بعد از کار دوباره حجمش کم شده احتمالا از کرم ها است .
اول روی فلش خود Properties بگیرید و ببینید چه مقدار از فلش خالی و چه مقدار از اون پر است .
اگر حجم پر زیادی دارد ولی اطلاعاتی در اون ندارید بایستی از حالت مخفی سیستمی بیرون بیاورید تا ببینید چه خبر است .
برای این کار به مسیر نمایش حالت مخفی ها ( Show Hidden ) بروید و سپس دو تیک زیر Show Hidden را بردارید .
اگر وروس اجازه این کار را نمی دهد می توانید از نرم افزار Nero قسمت Burning Rom از نسخه 6 به قبل استفاده کنید . در نسخه های 7و8و9و10 این قابلیت حذف شده است . به راحتی تمام اطلاعات داخل فلش را با پسوند آنها خواهید دید .
تمامی پوشه ها با پسوند از جمله کرم ها و ویروس ها هستند . بعد از پاک کردن آنها فلش شما به حجم عادی خود همان 1.88G خواهد رسید . البته اگر سیستم شما همچنان ویروسی باشد دوباره به همین مشکل بر خواهید خود .
با تشکر - سیستم 32

gelayor14

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام
چرا گریه می کنی دوست عزیز من
حرف بابک درسته ، میزان LBA فلش شما حدود 4000000 تا است که اگر بر 2 به توان 21 تقسیم کنید اندازه فلش به گیگابایت به شما می دهد . که تقریبا 1.9 G است .
حالا بعد از کار دوباره حجمش کم شده احتمالا از کرم ها است .
اول روی فلش خود Properties بگیرید و ببینید چه مقدار از فلش خالی و چه مقدار از اون پر است .
اگر حجم پر زیادی دارد ولی اطلاعاتی در اون ندارید بایستی از حالت مخفی سیستمی بیرون بیاورید تا ببینید چه خبر است .
برای این کار به مسیر نمایش حالت مخفی ها ( Show Hidden ) بروید و سپس دو تیک زیر Show Hidden را بردارید .
اگر وروس اجازه این کار را نمی دهد می توانید از نرم افزار Nero قسمت Burning Rom از نسخه 6 به قبل استفاده کنید . در نسخه های 7و8و9و10 این قابلیت حذف شده است . به راحتی تمام اطلاعات داخل فلش را با پسوند آنها خواهید دید .
تمامی پوشه ها با پسوند از جمله کرم ها و ویروس ها هستند . بعد از پاک کردن آنها فلش شما به حجم عادی خود همان 1.88G خواهد رسید . البته اگر سیستم شما همچنان ویروسی باشد دوباره به همین مشکل بر خواهید خود .
با تشکر - سیستم 32

سلام و درود بر شما
ممنون از راهنمایی تان
اما همانطور که گفته بودم فایل های پنهان را پاک کرده بودم-سیستم ام ویروسی نیست که اجازه حذف شان را نده یا فایل های پنهان و سیستمی را نشون نده -چندین بار فلش را اسکن کردم با آنتی ویروس های مختلف اما-درباره ظرفیت اش هم من اینها را از قسمت properties اش گفتم -حالا هی شما بگو lba
به هر حال ممنون-حساب شما با بقیه فرق می کند که سرکاری ...و فکر می کنند نیمچه مهندس مملکت را میشه بهش مارک تقلبی انداخت؟؟؟؟؟
فدای سرم یه فلش که دیگه این حرفا رو نداره

بالا