سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

R.BAHREINI

عضو جدید
admin

admin

سلام
يه سوال در خصوص admin شدن دارم
من تو جايي كه هستم جهت امنيت شبكه user ها به صورت admin تعريف نشدن و به همين دليل امكان نصب برنامه وجود نداره ( مگر با كلي نامه نگاري ) ميخواستم بدونم راهي هست كه بشه امكانات admin رو داشته باشم

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
سلام
يه سوال در خصوص admin شدن دارم
من تو جايي كه هستم جهت امنيت شبكه user ها به صورت admin تعريف نشدن و به همين دليل امكان نصب برنامه وجود نداره ( مگر با كلي نامه نگاري ) ميخواستم بدونم راهي هست كه بشه امكانات admin رو داشته باشم

آره با admin دامین وارد همون سیستم شید و user رو administrator کنيد روی دامين تعريف شده تا بتونه برنامه نصب کنه.

R.BAHREINI

عضو جدید
آره با admin دامین وارد همون سیستم شید و user رو administrator کنيد روی دامين تعريف شده تا بتونه برنامه نصب کنه.

ببخشيد ميشه يه يكم روش كار رو بيشتر توضيح بديد
ضمنا من پسورد admin رو ندارم
با سپاس فراوان

negin17h

مدیر تالار
اگر کاربران تحت دامین باشند باید پسورد Admin را داشته باشید و بدون اون نميشه. باید با Admin دامین وارد شوید روی همون کامپيوتر مورد نظر و کاربر سیستم رو از کنترل پنل به عنوان administrator تعريف کنيد.

ELAHE_TANHA

عضو جدید
تصوير مانيتور

تصوير مانيتور

سلام به همگي

علت اينكه كامپيوتر تصويرش نشون داده نميشه چيه؟
كابل اتصال به مانيتور هم سالمه! اما هركاري ميكنم مانيتور هيچ تصويري نشون نميده و همچنان خاموش با نظر ميرسه.

piton

عضو جدید
اون دکمه روشن رو زدی

شاید دستی خاموش کردی
اگه اون دکمه یکم روشن باشه یعنی استن بایه مانیوترت
اگه کابلو کندی حتی اون پیغام no signalرو هم نداد فاتحش خونده شده

ماریا جمشیدی

عضو جدید
سلام به همگي

كابل اتصال به مانيتور هم سالمه! اما هركاري ميكنم مانيتور هيچ تصويري نشون نميده و همچنان خاموش با نظر ميرسه.
چند تا احتمال داره: اگه دکمه پاور رو میزنی و فقط مانیتور روشن نمیشه یا رم ایراد داره یا کارت گرافیک و یا مادربورد، ولی اگه کیس هم روشن نمیشه شاید پاور سوخته باشه

hamafa

عضو جدید
help.......

help.......

من یک فیلم را در 4 فایل ویدیویی 100 مگی از رپید شیر دانلود کردم و بدلیل طولانی بودن اسامی آنها را (ونه پسوندشان که avi بود ) به اعداد 1و2و3و4 تغییر دادم ولی فقط فایل اول اجرا و قابل پخش است و نه کل فیلم
ضمناً قبل از تغییر اسامی هم همین اتفاق می افتاد...
فایها هم سالم و حجمشان 100 مگ هستند فقط باید به یه ترفندی پخش بشند
با نرم افزار winavi هم ترکیب و قابل پخش کامل نیست و همان فایل اول را به عنوان ویدیو میشناسد و بقیه فایلها با آنکه avi هستند مدت زمانشان را صفر نشان میدهد
ضمناً اسامی ابتدایی آنها را موجود ندارم چون ترکیبی از ارقام و اعداد و اسم فیلم و .. که تعداد کارکترشان شاید به 35 تا هم میرسید
, حال چه کار کنم؟

negin17h

مدیر تالار
من یک فیلم را در 4 فایل ویدیویی 100 مگی از رپید شیر دانلود کردم و بدلیل طولانی بودن اسامی آنها را (ونه پسوندشان که avi بود ) به اعداد 1و2و3و4 تغییر دادم ولی فقط فایل اول اجرا و قابل پخش است و نه کل فیلم
با نرم افزار winavi هم ترکیب و قابل پخش کامل نیست و همان فایل اول را به عنوان ویدیو میشناسد و بقیه فایلها با آنکه avi هستند مدت زمانشان را صفر نشان میدهد
ضمناً اسامی ابتدایی آنها را موجود ندارم چون ترکیبی از ارقام و اعداد و اسم فیلم و .. که تعداد کارکترشان شاید به 35 تا هم میرسید
, حال چه کار کنم؟

فايل ها بايد تبديل به يک فايل شوند. با نرم افزارهای مختلفی مثل 7-Zip که نوع های مختلفی از اين نوع فايل ها رو میتونه ترکيب کنه.

AMXSTAR

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

سلام
یه سوالی داشتم ، فکر کنید تو اینترنت با یه موضوع جالب یا یک صفحه جالب یا هر چیزی روبه رو میشم و میخوام اونو سریع به دوستام هم اطلاع بدم تا اونا هم مثلاً به اون صفحه مراجعه کنند ، سریعترین کار بغیر از EMAIL کردن چیه
:que:ماشاا... یه سایتهایی مثل فیس بوک هم که ***** شدن !!! یا حتی یه راهی که بتونم URL اون سایت رو زود براشون بفرستم .
ممنون و موفق باشید

Empire Neama

عضو جدید
سلام به همگي

سلام
اولین کار اینکه که رم و گرافیک رو در بیاری و یه فوت توی اسلاتشون بکنی
فکر کنم جواب بده

Empire Neama

عضو جدید
, حال چه کار کنم؟
km-player رو امتحان کردی؟

hamafa

عضو جدید
امتحان کردم با 7-zip که نشد (فکر میکنم برای ترکیب فایلهای rar چند تکه ای و نه avi مفید باشد)

با allok video joiner هم امتحان کردم متصل نمیشند یعنی فقط فایل اول را میشناسد و بقیه حجم دارند ولی مدت زمان صفر نشان میدهد

با km player هم که مانند سایر پلیرهاست یعنی مشکل, شناخت کدک نیست .

فکر میکنم اسامی اولیه آنها مهم بوده و حالا ندارم:warn: یعنی موضوع راه اتصال و نحوه اتصال نیست

negin17h

مدیر تالار
امتحان کردم با 7-zip که نشد (فکر میکنم برای ترکیب فایلهای rar چند تکه ای و نه avi مفید باشد)

با allok video joiner هم امتحان کردم متصل نمیشند یعنی فقط فایل اول را میشناسد و بقیه حجم دارند ولی مدت زمان صفر نشان میدهد

با km player هم که مانند سایر پلیرهاست یعنی مشکل, شناخت کدک نیست .

فکر میکنم اسامی اولیه آنها مهم بوده و حالا ندارم:warn: یعنی موضوع راه اتصال و نحوه اتصال نیست

راستش نميدونم، معمولا رو اسم حساس نمیشه يعنی شما اگه ساختار اسم رو حفظ کنی و همه به يک نام بطور مثال اما با شماره های مختلف هم باشن جواب میده اما در این مورد نميدونم. اگه اولين فایلو پخش نمیکرد ميگفتم پسوند فايل ها رو مثلا به rar تغيير بديد و امتحان کنيد چون خودم اينکارو يکبار کردم (پسوند حذف شده بود و چون در نام avi. داشت اينجوری بود)-به هر حال اين تست ها رو روی کپی فايل ها انجام بديد که اگه نشد اصلش حفظ شه.

newboys

عضو جدید
سلام دوستان
لطفا کمکم کنید.
من یک تصویر دارم با پسوند png . منتها نمی تونم اونوبا هیچ کدوم از نرم افزار های ویرایش تصویری که روی سیستمم دارم باز کنم . وقتی هم که روش doubleclick می کنم Error زیر رو میده !!
This application has failed to start because WRservices.dll was not found.re-instaling the application may fix this problem.
متشکرم.

سلام میتونی با نرم افزار Adobe ImageReady بازش کنی. وقتی فتوشاپ رو نصب کنی این نرم افزار هم نصب میشه.

AMXSTAR

عضو جدید
خطر برق گرفتگی در پشت کیس

خطر برق گرفتگی در پشت کیس

سلام
یه مدتی پشت کیسم برق قوی داره ، نمیدونم مشکلش چیه ولی فکر میکنم از power باشه:que:
نمیدونم باید چیکارش کنم ، اگه میتونید یه کمکی بهم بکنید :que:
خیلی ممنون و موفق باشید

Ali.Error

عضو جدید
سلام
یه مدتی پشت کیسم برق قوی داره ، نمیدونم مشکلش چیه ولی فکر میکنم از power باشه:que:
نمیدونم باید چیکارش کنم ، اگه میتونید یه کمکی بهم بکنید :que:
خیلی ممنون و موفق باشید

یک بار پورت را عوض کن ببین بازم همون جور میشه یا نه...

به احتمال زیاد مال همون باید باشه..

jojepanbeyi

عضو جدید
سلام.مرسی که به همه فرصت میدید تا پیشرفت کنند و مشکلاتشون بر طرف شه.من می خوام با سی ++ یه بر نامه مسیر یاب روی نقشه ایران پیاده کنم.که کوتاه ترین مسیر رو مشخص کنه با توجه به موقعيت جغرافیایی محل فعلی و محل انتخابی بعد نياز به یک راهنمایی قوی دارم.اگه کمکم کنید سپاس گذارم.جواب رو واسم میل کنید.
shabberahne206@yahoo.com

picher_s

عضو جدید
سلام.مرسی که به همه فرصت میدید تا پیشرفت کنند و مشکلاتشون بر طرف شه.من می خوام با سی ++ یه بر نامه مسیر یاب روی نقشه ایران پیاده کنم.که کوتاه ترین مسیر رو مشخص کنه با توجه به موقعيت جغرافیایی محل فعلی و محل انتخابی بعد نياز به یک راهنمایی قوی دارم.اگه کمکم کنید سپاس گذارم.جواب رو واسم میل کنید.
shabberahne206@yahoo.com

درود

مگه بلدی رو یه ماتریس پیاده سازیش کنی؟!!

ابتدا رو ماتریس بعد رو گراف بعد هم رو نقشه پیاده سازی کن.

بعد باید بدونی نقشه ات چوریه؟!! ماتریسه ؟ گرافه ؟ !!

قدیما کد مینوشتم. الان دیگه یادم نیست. ولی میدونم اینا مراحل رسیدنت به هدفته.

موفق باشی.

AMXSTAR

عضو جدید
نحوه انتقال favorite ها از mozila firefox به internet explorer به چه صورت است؟

نحوه انتقال favorite ها از mozila firefox به internet explorer به چه صورت است؟

سلام
راستش من یه چند ماهی که کلی favorite تو mozila firefox جمع کردم یا بهتر بگم bookmarks حالا میخوام ویندوزم رو عوض کنم و قصد دارم bookmarks هامو حفظ کنم ، هرچی دنبال پوشه ای که حاوی این favorite ها باشه تو محلی که موزیلا رو نصب کردم گشتم فایده نداشت ، درایو c ام رو هم که معمولاً برنامه ها اونجا تو قسمت Application Data در ویندوز اکس پی یه فولدر برای خودشون میسازن رو چک کردم ، اونجام خبری نبود !
تنها راهی که به نظرم میرسه اینه که favorite هارو از mozila firefox به internet explorer منتقل کنم و بعد پوشه f
avoriteهای internet explorer رو از قسمت Application Data برای خودم جایی کپی کنم و حفظش کنم ! ولی این کار انتقال رو بلد نیستم ؟
اگه شما دوستان راه بهتری به نظرتون میرسه کمکم کنید ؟
خیلی ممنون و موفق باشید

mehranphp

عضو جدید
البته فکر کنم سوالتو متوجه نشدم ، اما الان متوجه شدم چی می خوای

• Mozilla Suite/SeaMonkey 1.x: "Bookmarks -> Manage Bookmarks -> Tools -> Import"
  • SeaMonkey 2: "Bookmarks -> Manage Bookmarks -> Tools -> Import -> File"
  • Firefox 2 and earlier: "Bookmarks -> Organize (or Manage) Bookmarks -> File -> Import -> From File"
  • Firefox 3: "Bookmarks -> Organize Bookmarks -> Import and Backup -> Import HTML... -> from an HTML File"
و خداوند گوگل را آفرید :http://www.google.com/search?hl=en&...bookmark+in+explorer+to+firefox&aq=f&aqi=&oq=
و
http://kb.mozillazine.org/Import_bookmarks

shervinlcm

عضو جدید
با سلام . مدت بسیاری هست که کانکشن ADSL من بدون هیچ فعالیتی اتوماتیک پهنای باند مصرف می کنه با نصب برنامه DU Meter متوجه شدم که فایلی بنام Winhttp.dll این کار رو انجام میده و سرعت ADSL رو پایین میاره . من کارهای زیادی از قبیل آپدیت به سرویس پک 3 و نصب فایروال و ... انجام دادم اما نتیجه نگرفتم . کسی میتونه کمکی بکنه ؟ در ضمن ویندوزم xp هست .

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر مهندسین عزیز
سوالی داشتم که امیدوارم به اون پاسخ بدین و راهنماییم کنید!!! ( آخه دفعات گذشته چنین نکردید.:razz:)

مدتی است دمای CPU رایانه ام بسار بالاست(بیش از 60 درجه و حتی به 90 هم میرسه)؛ که در زمان روشن و خاموش کردن و یا شروع اجرای برنامه ها به بالاترین حد میرسه. چه چیزی رو بررسی کنم؟

mehranphp

عضو جدید
با سلام . مدت بسیاری هست که کانکشن ADSL من بدون هیچ فعالیتی اتوماتیک پهنای باند مصرف می کنه با نصب برنامه DU Meter متوجه شدم که فایلی بنام Winhttp.dll این کار رو انجام میده و سرعت ADSL رو پایین میاره . من کارهای زیادی از قبیل آپدیت به سرویس پک 3 و نصب فایروال و ... انجام دادم اما نتیجه نگرفتم . کسی میتونه کمکی بکنه ؟ در ضمن ویندوزم xp هست .
دوست عزیزم ، دقت داشته باشید که حتما فایروال مناسبی در سیستم شما نصب باشد
دوم اینکه(خیلی مهمه) حتما از یک Anti Malware درجه یک استفاده کنید(مثل malwarebytes - به دلیل رعایت شخصی قوانین کپی رایت از قرار دادن لینک دانلود معذورم)
متاسفانه ، امروزه بر رویه بسیاری از سرور های معروف ایرانی اسکریپت های مخربی وجود داره که یکی از نتایج مخرب آن ، گفته شماست.
فایل Winhttp.dl را با ابزار file assassin پاک کنید.سعی کنید مودم خود را از حالت کانفیگ bridge به حالت pppoe تغییر دهید.

بالا