سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام!
كسي ميدونه هاشورهاي سليقه اي رو چطور ايجاد مي كنيم؟
بايد يه تحقيق بدم به استاد!
و همچنين اگه بخوايم يه فايل اتوكد برامون بيرون پرينت بگيرن و طرف برنامه اتوكد نداشته باشه! بايد چيكار كنيم؟ اين سوالم ازمون پرسيده!

من فردا بايد جواب بدم وگرنه از كلاس ميندازه بيرون:w05:

sami123

عضو جدید
سلام دوستان
لطفا کمکم کنید.
من یک تصویر دارم با پسوند png . منتها نمی تونم اونوبا هیچ کدوم از نرم افزار های ویرایش تصویری که روی سیستمم دارم باز کنم . وقتی هم که روش doubleclick می کنم Error زیر رو میده !!
This application has failed to start because WRservices.dll was not found.re-instaling the application may fix this problem.
متشکرم.
با acdc میتونی کانورت کنی البته ورژن 10 اگر هم نتونستی فایل رو برای من بفرست من برات درست میکنم

sami123

عضو جدید
اتوکد

اتوکد

اگر بیرون نداشته باشه میتونی فایلی که داری تو خونه رو تبدیل به پی دی اف بکنی و اون فایل رو ارائه بدی با آکروبات 8 پروفشنال

• Like
واکنش ها: pme

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر بیرون نداشته باشه میتونی فایلی که داری تو خونه رو تبدیل به پی دی اف بکنی و اون فایل رو ارائه بدی با آکروبات 8 پروفشنال

و یه راهه دیگش اینه که قبل از رندر فایلی که میخوای سیو کنیرو فایل تصویری ذخیره کنی

Omid.Delfarib

عضو جدید
من اتو كد وارد نيستم اما فايلي رو كه ميخوياي پرينت كني وقتي ctrl+pرو ميزني بجاي اينكه پرينت كني ميتوني از قسمتي كه اسم پرينتر رو انتخاب ميكني DWG to PDF‌رو بزنيكه تبديلش ميكنه به پي دي اف .....
يا همونجا ميتوني تبديلش كني به افيس ....

• Like
واکنش ها: pme

Omid.Delfarib

عضو جدید
ببينم كسي ميدونه فلش من چه مرگشه ؟!!!

يه فلش 32G سوني دارم كه lدتيه نه فرمت ميشه نه لود .... اين ارورم ميزنه ميگه توانايي فرمت رو نداره .... يعني وقتي ميخوام بازش كنم ميگه بايد فرمت كني وقتيم ميخوام فرمت كنم اين ارور پايين رو ميزنه ....ممنون ميشم كمك كنين ...
windows was unable to complete the format​

bamboo

عضو جدید
سلام مجدد
ويندوز من يه مشكلي پيدا كرده.مثل اينكه متوجه شده نسخه اوريجينال نيست.براي همين يه برنامه به نام:geniune اجرا شده و يه كم اذيت ميكنه.
يه ارور هم گوشه صفحه به صورت دائم نمايش داده ميشه كه نوشته :
you may be a victim of software counterfeiting
هر زمان هم كه والپيپرمو عوض كنم بعد از باز شدن اولين پنجره دوباره والپيپر برميگرده به همون صفحه سياه كه قبلش بود.
راه حلش چيه؟
ممنون

abc_ramak

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مجدد
ويندوز من يه مشكلي پيدا كرده.مثل اينكه متوجه شده نسخه اوريجينال نيست.براي همين يه برنامه به نام:geniune اجرا شده و يه كم اذيت ميكنه.
يه ارور هم گوشه صفحه به صورت دائم نمايش داده ميشه كه نوشته :
you may be a victim of software counterfeiting
هر زمان هم كه والپيپرمو عوض كنم بعد از باز شدن اولين پنجره دوباره والپيپر برميگرده به همون صفحه سياه كه قبلش بود.
راه حلش چيه؟
ممنون
جواب سوال شما:
http://img2.tinypic.info/viewer.php?file=2lxrxh3o6sekx0jolnyq.jpg

این مشکل راحت تر هم حل میشه
شاید یک دقیقه هم نشه
در این مورد یه تاپیک زده شده بود
و راه حل و هم می تونید در این پست ( #9 )ببینید.
این مشکل فقط مختص نسخه های کپی نیست
ویندوز من نسخه ی اصلی سرویس پک 2 هستش که این مشکل برای من هم به وجود اومد.

mojtaba_computer

عضو جدید
بچه ها چرا بعضی وقت ها دو کلیک میکنیم روی درایو کامپیوتر باز نمیشه و open with باز میشه ؟ مشکلش چیه؟ خوب اگر هم ویروس داشته باشه من ویروس یابیش هم کرده باشم باز مشکلش هست و رفع نمیشه؟

کسی میدونه دلیلش چیه؟ :cry:

• Like
واکنش ها: Next

Next

عضو جدید
بچه ها چرا بعضی وقت ها دو کلیک میکنیم روی درایو کامپیوتر باز نمیشه و open with باز میشه ؟ مشکلش چیه؟ خوب اگر هم ویروس داشته باشه من ویروس یابیش هم کرده باشم باز مشکلش هست و رفع نمیشه؟

کسی میدونه دلیلش چیه؟ :cry:

انتی ویروس فایل autorun.inf که تو ریشه هر درایو هست رو به خاطر ویروس پاک کرده :biggrin:

fjalili

عضو جدید
سلام ممکنه منو راهنمایی کنید که چطوری کارت صدا وشبکه و چیپ ست رو نصب کنم خواهش میکنم سریع جوابمو بدید ممنونم

دوست عزیر سئوالت را درست متوجه نشدم منظورت نصب سخت افزاری است یا نرم افزاری!
ولی اگر منظورت نرم افزاریه برای نصب کارت صدا و کارت شبکه اگه ویندوزت نمی تونه اتوماتیک بشناسشون باید حتماً مارک و مدل اونها بدونی و درایور اونها را پیدا کنی و نصب کنی ... اگه مودمت نصبه و یا به اینترنت با همون کامپیوتر وصل میشی شاید بتونی اونهارو از روی اینترنت هم نصب کنی ...
منظورتو از چیپ ست درست متوجه نشدم ولی اگر منظورت چیپ ست مادربورد هست، اونم حتماً نیاز به سی دی مادربوردت داره...

-

آخرین ویرایش:

اسیه

عضو جدید
سلام من آسیه هستم دانشجوی ترم 6 مهندسی نرم افزار خواستم بهم بگید که واسه کنکورارشد چه کتابهای تستی رو بخرم؟و چه انتشاراتی بهتره؟چی کار کنم که c# ,sql رو خوب یاد بگیرم؟تو دانشگاه واقعا چیزی یاد نمیدن

fjalili

عضو جدید
سلام من آسیه هستم دانشجوی ترم 6 مهندسی نرم افزار خواستم بهم بگید که واسه کنکورارشد چه کتابهای تستی رو بخرم؟و چه انتشاراتی بهتره؟چی کار کنم که c# ,sql رو خوب یاد بگیرم؟تو دانشگاه واقعا چیزی یاد نمیدن

دوست عزیز،
گزینه دو، ماهان و پارسه جزوات خوبی دارند.
در مورد زبانهایی که گفتی، من عقیده دارم که دانشگاه فقط یک شروع و انگیزه است به خصوص در رشته کامپیوتر، و یک فارغ التحصیل فقط در صورتی که خودش مطالعه جانبی داشته باشه و خارج از مطالب درسی مطالعه کنه و کار کنه میتونه موفق باشه. بنابراین برای کار یاد گرفتن باید حتی خودتان برای خودتان پروژهای کاربردی تعریف کنید و با کمک دوستانتان انجام بدهید تا مسلط شوید، خوشبختانه منابع کامپیوتری به وفور در اینترنت پیدا میشن فقط کافی است که به خواندن انگلیسی مسلط باشی، به نظر من بقیه اش به استعداد و علافمندی و پشتکار خودتان بستگی داره ...

موفق باشید.

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوال در مورد ورد 2007

سوال در مورد ورد 2007

سلام خدمت همه دوستان من یه مشکلی با ورد 2007 پیدا کردم و اون اینه که بعد از نصب mathtype 6 اشتباها add-ins اونرو موقع ورود به ورد، غیر فعال کردم از اون موقع کلی با این نرم افزاره لعنتی ور رفتم تا در آخر تو قسمت trust locations آدرس TAMPLET MATHTYPE رو بهش دادم و تا یه مدتی ADD-iNS این برنامه میومد.ولی جدیدا دوباره از کار افتاده. کسی میتونه به من بگه چطوری میتونم دوباره add-ins mathtype6 رو بیارم؟ الان تو قسمت disabled add-ins قرار گرفته و من میخوام enable بشه ولی ظاهرا ورد هیچ طوری کوتاه نمیاد. word option\add-ins که هیچ تنظیماتی نداره.

سمیه نوروزی

عضو جدید
سلام دوستان.يه مشكلي با save كردن فايلا پيدا كردم ممنون مي شم راهنمايي كنيد.
صفحه هايي كه از اينترنت ذخيره مي كنم (با فرمتmht يا html )اگه فارسي باشن تازمانيكه اسمشون و به انگليسي تغيير ندم نمي تونم بخونم يعني باز مي شن اما زبانشون قابل خوندن نيست.قبلا (شايد قبل از تعمير ويندوزم) همچين مشكلي نداشتم.چه طوري مي شه رفعش كرد؟
پيشاپيش خيلي ممنون.

دوستان يك نفر جواب بده ممنون مي شم..ثواب داره ها!

آخرین ویرایش:

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام!
وظيفه ي auto lips در اتوكد چيه؟
template Dwt چي هست و چه كاربردي داره؟
ممنون ميشم اگه امشب يا حداقل تا فردا بهم جواب بدين!

fmn

عضو جدید
hidden files

hidden files

سلام دوستان
ویندوزم xp هست و وقتی میخوام فایلهای hidden رو ببینم و از tools میرم و ... مراحل دیگه رو انجام میدم ولی وقتی ok میزنم اون فایلها رو نمیبینم و وقتی دوباره میرم tools...... گزینه donot show علامتدار هست
ممنون میشم کسی کمک کنه و بگه چرا اینطوریه و چیکار کنم روی همون show hidden... علامتدار بمونه؟؟؟؟؟؟:cry:

fjalili

عضو جدید
سلام!
وظيفه ي auto lips در اتوكد چيه؟
template Dwt چي هست و چه كاربردي داره؟
ممنون ميشم اگه امشب يا حداقل تا فردا بهم جواب بدين!

دوست عزیز،
ببخشید که جواب سئوالت رو نمیدونم ولی این سئوال را بهتره که توی انجمن مهندسین عمران بکنی. چون اغلب آنها با اتوکد کار می کنند و بچه های کامپیوتر کمتر با اون کار می کنند.

fjalili

عضو جدید
سلام دوستان
ویندوزم xp هست و وقتی میخوام فایلهای hidden رو ببینم و از tools میرم و ... مراحل دیگه رو انجام میدم ولی وقتی ok میزنم اون فایلها رو نمیبینم و وقتی دوباره میرم tools...... گزینه donot show علامتدار هست
ممنون میشم کسی کمک کنه و بگه چرا اینطوریه و چیکار کنم روی همون show hidden... علامتدار بمونه؟؟؟؟؟؟:cry:

دوست عزیز،
این مشکلی است که معمولاً اختلال در رجیستری باعث اون میشه، یک کاربر دیگه برای ویندوزت ایجاد کن و با اون وارد بشو ببین مشکلت حل میشه؟ اگه شد راحترین کار اینه که برای دیدن فایلهای مخفی از اون کاربر استفاده کنی، چون درست کردن اون یک کمی مشکله...

• Like
واکنش ها: fmn

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز،
ببخشید که جواب سئوالت رو نمیدونم ولی این سئوال را بهتره که توی انجمن مهندسین عمران بکنی. چون اغلب آنها با اتوکد کار می کنند و بچه های کامپیوتر کمتر با اون کار می کنند.
خواهش مي كنم!:gol:
من اين سوال هر تاپيكي كه بر چسب اتوكد داشت پرسيدم! از عمران گرفته تا IT :redface:
فعلاً كه متاسفانه كسي جواب نداده!:cry:

mina_1367

عضو جدید
سلام دوستان

سلام دوست عزیز من هم این مشکل رو داشتم که واسه ی من به خاطر ویروس بود .

• Like
واکنش ها: fmn

ELAHE_TANHA

عضو جدید
سلام
يكي كمكم كنه كامپيوترم خوب كار نميكنه قبلا هر نيم ساعت قفل ميكرد و صفحه كليد و موس از كار مي افتاد بعضي موقع خاموشم نمي شد!بايد reset ميكردم تا خاموش بشه. الانم بيشتر از يك برنامه كه باز بشه قاطي ميكنه كاركرد cpu به 100 ميرسه درحالي كه كاري انجام نمي ده.حالا چيكار كنم:cry:

fjalili

عضو جدید
سلام
يكي كمكم كنه كامپيوترم خوب كار نميكنه قبلا هر نيم ساعت قفل ميكرد و صفحه كليد و موس از كار مي افتاد بعضي موقع خاموشم نمي شد!بايد reset ميكردم تا خاموش بشه. الانم بيشتر از يك برنامه كه باز بشه قاطي ميكنه كاركرد cpu به 100 ميرسه درحالي كه كاري انجام نمي ده.حالا چيكار كنم:cry:

دوست عزیز،
اینی که میگی را نمیشه با یک تجویز حلش کرد، پس باید کارهای زیر را بکنی ببینی مشکل چیه:

با یک ویروس یاب به روز، سیستم ات را چک کن.
با یک نرم افزار که سخت افزار را کنترل میکنه هم آن را کنترل کن. مثل Dr.Hardware
فضای خالی روی هارد دیسکت را هم کنترل کن که به میزان کافی باشه تا ویندوز بتونه کارهاشو خوب انجام بده! روی درایوی که حافظه موقت ویندوز ایجاد میشه باید فضای خوب و خالی وجود داشته باشه.
اگه همه اونا سالم بودن، شاید مشکل ویندوز داشته باشی که بازهم با نرم افزارهایی که کارشون عیب یابی و حل اونها است باید مشکلت را حل کنی و سر و سامانی به ویندوزت بدی، مثل WinXP Manager

ایناز

عضو جدید
با سلام لپ تاپم خراب شده دکمه روشنو که میزنم یه صدایی میده و دیگه هیچ خبری نمیشه لطفا کمک کنید

ایناز

عضو جدید
سلام کامپیوترت ویروسی شده باید ویروس کشی کنی

سلام دوستان

بالا