سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزيز امان داره وايرلس لپ تاپ شما نصب نشده باشه .سي دي مادر برد لپ تاپ رو بذاريد و نصبش کنيد

اگه نصب نشده بود مگه امکان داشت با vpn به اینترنت دانشگاه وصل بشه؟
خب اونم وایرلس هست دیگه؟

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه نصب نشده بود مگه امکان داشت با vpn به اینترنت دانشگاه وصل بشه؟
خب اونم وایرلس هست دیگه؟

خب وايرلس جديد رو تو خونه تون شناسايي ميکنه يا نه؟يذار يه سرچ بزنه
شايد تنظيمات امنيتي گذاشته شده

s.1.8.1.18

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب وايرلس جديد رو تو خونه تون شناسايي ميکنه يا نه؟يذار يه سرچ بزنه
شايد تنظيمات امنيتي گذاشته شده

آره شناسایی که میکنه وقتی connect میزنم وصل نمیشه میگه مشکل هست resolve رو که میزنم اون عکسی رو که بالا گذاشتم رو می یاره!!:surprised:

AmiR_112

عضو جدید
سلام دوستان
میخواستم نرم افزار اتوکد نصب کنم که error مربوط به .netframework داد!
نسخه netframework. روی ویندوزم 2 اما اتوکد نسخه 4 رو میخاد
نسخه 4 که میام نصب کنم چنین error میده
لطفا کمکم کنید
untitled.JPG
برای دیدن عکس روش کلیک کنید

shaparak_7

عضو جدید
سلام و خسته نباشید

همه میدونین که متاسفانه بعضی وبلاگها مطالب وبلاگ دیگه رو بدون ذکر منبع کپی میکنند. راهی هست که کسی نتونه اینکارو بکنه؟ مثلا مطالب رو نشه سیو کرد یا عکسا رو نشه کپی کرد؟؟

خیلی مهمه لطفا کمک کنید :cry:

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام و خسته نباشید

همه میدونین که متاسفانه بعضی وبلاگها مطالب وبلاگ دیگه رو بدون ذکر منبع کپی میکنند. راهی هست که کسی نتونه اینکارو بکنه؟ مثلا مطالب رو نشه سیو کرد یا عکسا رو نشه کپی کرد؟؟

خیلی مهمه لطفا کمک کنید :cry:
سلام دوست من

به این لینک رجوع کنید.

لینک مفیدی است. با این روشها امکان کپی رایت، حداقل برای کاربران مبتدی وجود ندارد.

موفق باشید

Риал Краесис

عضو جدید
سلام دوستان
لطفا کمکم کنید
مشاهده پیوست 154807

دوست عزیز راهی به جز عوض کردن ویندوز ندارید netframework4.روی اکس پی نصب نمیشه منم نمیدونستم تا اینکه تو ماشین مجازی که برای اجرای برنامه های قدیمی تو 7 متوجه شدم اکس پی اینو ساپورت نمیکنه.

redblue

عضو جدید
سلام دوستان
مودم adsl وایرالس گرفتم وصل کردم، چراغ adsl اش هم روشن میشه، رو لپ تابم هم کانکشنش هست، اما به نت وصل نمیشم هر کاری میکنمق میشه راهنماییم کنید

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
مودم adsl وایرالس گرفتم وصل کردم، چراغ adsl اش هم روشن میشه، رو لپ تابم هم کانکشنش هست، اما به نت وصل نمیشم هر کاری میکنمق میشه راهنماییم کنید

سلام دوستم.
خب بیشتر توضیح میدین؟
چه خطایی داره؟

redblue

عضو جدید
سلام دوستم.
خب بیشتر توضیح میدین؟
چه خطایی داره؟

شرکت طوری تنظیم کرده که پس نیاز به یوزر پسورد نداره، اما با وجود اینکه انتن وایرلس لپ تاب فعاله و مودم رو میشناسه هیچ صفحه ای رو تو نت باز نمیکنه. اروی نمیده فقط نت باز نمیشه

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام یاهو مسنجر من آنلاین نمیشه این پیغام را میده : please try again a little bit later

توی yahoo answers این رو نوشته بود من ترجمه کردمامیدوارم حل بشه:

1. Internet Explorer رو باز کن
2. برو به Tools > Internet Options > the Connections tab
3. LAN Settings رو باز کن
4. توی صفحه باز شده اگر Proxy server تیک داشت تیکش رو بردار
5. done رو بزن
6. دوباره وارد یاهو شو

منبع:
http://www.stephenhaim.com/resources/yahoo-messenger-81003005-error

rel!ance

کاربر فعال
یه مشکل برام پیش اومده:
وقتی میخوام با گوشی و با بلوتوث به اینترنت کانکت شم ابتدا قبول نمیکنه و باید یه بار گوشیم را خاموش و روشن کنم تا کانکت شه.
مشکل چیه؟ از لب تاب هست یا از گوشی؟ یا از درایور بلوتوث؟ ممکنه درایور قدیمی شده باشه؟ یه درایورجدید از اینترنت دانلود کردم ولی نصب نمیشه. نمیدونم مشکلش چیه.
اگه کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا.

Риал Краесис

عضو جدید
شرکت طوری تنظیم کرده که پس نیاز به یوزر پسورد نداره، اما با وجود اینکه انتن وایرلس لپ تاب فعاله و مودم رو میشناسه هیچ صفحه ای رو تو نت باز نمیکنه. اروی نمیده فقط نت باز نمیشه

اول با دستور ping 192.168.0.1یا192.168.1.1 ویا هر ای پی مستری که مربوط به مودم میشه تست کنید ببینید به مودم وصل هستید یعنی پاکت لاست نمی ده بعد اگه مشکلی نبود با مرورگر های متفاوت تست کنید اگر مشکل به قوت خودش باقی بود با سرویس دهنده تماس بگیرین و مشکل رو در میون بذارید.

Риал Краесис

عضو جدید
یه مشکل برام پیش اومده:
وقتی میخوام با گوشی و با بلوتوث به اینترنت کانکت شم ابتدا قبول نمیکنه و باید یه بار گوشیم را خاموش و روشن کنم تا کانکت شه.
مشکل چیه؟ از لب تاب هست یا از گوشی؟ یا از درایور بلوتوث؟ ممکنه درایور قدیمی شده باشه؟ یه درایورجدید از اینترنت دانلود کردم ولی نصب نمیشه. نمیدونم مشکلش چیه.
اگه کسی میدونه راهنمایی کنه لطفا.

یعنی میخواهید اینترنت موبایل رو با بلوتوث به لپتاپ بدید؟
از چه نرم افزاری استفاده میکنید؟
ممکنه فقط نوعی کانفلیکت باشه که موقت و با خاموش وروشن کردن بلوتوث یا خود گوشی حل میشه اما نه همیشگی باشه.
در ضمن فکر کنم برای چندمین بار هست که میگم دوستانی که مشکل دارن اگه حد اقل نوع سیستم عاملشون ومطالب تقریبا مربوط یه مشکل رو هم اعلام کنن زودتر میشه برا موشکلشون راه حل پیدا کرد.

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام
دوتا سوال لپ تاپی!
1- سیستم شات داون نمیشه، ریست میشه! حتی ریستارت هم که میزنم ریست میشه!
2- اگه رمز ورود تو ویندوز سون یادمون بره چه خاکی به سرمون بریزیم؟

Риал Краесис

عضو جدید
سلام
دوتا سوال لپ تاپی!

ریست منطورتو نگرفتم.
برا پس هم یه راهی هست خصوصی اعلام میکنم.

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
دوتا سوال لپ تاپی!
سلام .

جالب بود سوال دومتون :smile:
اینم راه حلش http://www.gooyait.com/1391/03/24/hack-password-of-windows-7-in-9-seconds.html

سوال 1 :

اول بذار درایو c ٰ... خودشو chek disk کنه . و بعد defrag کنش .

به نظرم درست میشه . ی ویروس یابی هم کن . ممکنه ویروس باشه ک یکم تغییر کرده برنامه هاتو

Риал Краесис

عضو جدید
یعنی مثل اینکه یهو برقش قطع بشه، مثل این که رو پی سی دکمۀ ریست رو بزنی! فرایند شات داون موقع خاموش کردن اِعمال نمیشه!

من حدس میزنم مشکل از مادر بردت باشه باید چک بشه.چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه البته دستورات این دوستمون رو که گفته انجام بده بعد اگه درس نشد پس همونه.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام دوستان
لطفا کمکم کنید
مشاهده پیوست 154807
با سلام،
آخرین نسخه ی Windows installer رو با نام WindowsXP-KB942288-v3-x86.exe دانلود و نصب کنید، احتمالاً بشه!

rel!ance

کاربر فعال
یعنی میخواهید اینترنت موبایل رو با بلوتوث به لپتاپ بدید؟
از چه نرم افزاری استفاده میکنید؟
ممکنه فقط نوعی کانفلیکت باشه که موقت و با خاموش وروشن کردن بلوتوث یا خود گوشی حل میشه اما نه همیشگی باشه.
سلام
ممنون از پاسختون.
بله من الان بجای خط تلفن از خط موبایل استفاده میکنم برای اومدن به اینترنت در لب تاپ
از نرم افزار خاصی استفاده نمیکنم! از قسمت اد دیوایس موبایلم را به لبتابم متصل کرده ام.
سیستم عاملم سون هست. سابقا وقتی بلوتوث گوشی را به لبتاب وصل میکردم صفحه بلواسکرین میومد و فکرمیکنم به خاطر بلوتوث گوشی باشه.

Риал Краесис

عضو جدید
سلام
ممنون از پاسختون.
بله من الان بجای خط تلفن از خط موبایل استفاده میکنم برای اومدن به اینترنت در لب تاپ
از نرم افزار خاصی استفاده نمیکنم! از قسمت اد دیوایس موبایلم را به لبتابم متصل کرده ام.
سیستم عاملم سون هست. سابقا وقتی بلوتوث گوشی را به لبتاب وصل میکردم صفحه بلواسکرین میومد و فکرمیکنم به خاطر بلوتوث گوشی باشه.
بلو اسکرین برای ناسازگاری سخت افزاری یا نرم افزاری پیش میاد پس مشکل از بلوتوث لب تاپتونه باید ببینید ایراد سخت افزاریه یا نرم افزاری مثلا اگه درایور به روز ندارید اونو به روز کنید درصورت باقی بودن مشکل یعنی سخت افزاری و بلوتوثتون ایراد داره یا ایراد پیدا کرده البته یک احتمال خیلی ضعیف هم هست که ممکنه از ویندوزتون باشه چون بعضی از سخت افزار ها با سون سازگار نیستن و به هیچ وجه نیز سازگار نمیشن.
مثل من که فینگر لبم با 8 هیچ جوری سازگار نمیشه و الان بیخوده
:D
اگر ممکنه مدل گوشیتونو ذکر کنید و چرا از hotspot استفاده نمی کنید هم سریع تر هستش هم مشکلات اینچنینی تداره.
در ضمن حتما برنامه مخصوص گوشی که از طرف شرکت سازنده اون هستش رو روی لب تاپتون نصب کنید شاید مشکل برطرف شد.

sina ccna

اخراجی موقت
سلام
team viewer رو که اجرا میکنم ارور زیر رو میده چیکارش کنم؟
با تشکر
یه بار همه ی سرویس ها رو خاموش کردم ولی باز هم ارور میداد.
باردوم از قسمت setting - network connection - application control - application-add رو اضافه کردم و allow رو انتخاب کردم ولی باز هم ارور میده.

آخرین ویرایش:

shaparak_7

عضو جدید
سلام

چند روزه که میخوام با اسکایپ کار کنم اما با اینکه انلاین هستم واسه طرف مقابل افلاین نشون میدم اونم برای من افلاین نشون میده.

دکمه ویدیو کال غیر فعاله.

اما برا بقیه دوستام کار میکنه و غیر فعال نیست.ممکنه از نت من باشه که د ول تی ه؟؟

یه سوال دیگه م دارم.
همه میتونستن تو این مدت از ف . ی ل ت ر شکن استفاده کنن اما من نمیتونستم و برام قطع میشد . دلیلش چیه؟؟:cry:

در ضمن ویندوزم 8 هستش و قبلا هم جواب میداد

rel!ance

کاربر فعال

چرا از hotspot استفاده نمی کنید هم سریع تر هستش هم مشکلات اینچنینی تداره.
واقعا؟ ولی من شنیده بودم hotspot در همه محلی آنتن نمیده و اینکه داخل همه وبسایتها هم نمیشه رفت!
میشه یه مقدار بیشتر درباره اش برام توضیح بدین و اینکه چطوری میشه ازش استفاده کرد؟ و اینکه هزینه
hotspot چقدر است و چه فرقی با hotspot رایگان داره؟

Риал Краесис

عضو جدید
واقعا؟ ولی من شنیده بودم hotspot در همه محلی آنتن نمیده و اینکه داخل همه وبسایتها هم نمیشه رفت!
میشه یه مقدار بیشتر درباره اش برام توضیح بدین و اینکه چطوری میشه ازش استفاده کرد؟ و اینکه هزینه
hotspot چقدر است و چه فرقی با hotspot رایگان داره؟

مدل گوشیتونو خواسته بودم تا ببینم hotspot داره یا نه درواقع به این فن اوری اشتراک گذاری اینترنت موبایل از طریق wi-fi گفته میشه و باید گوشیتون این قابلیت رو داشته باشه که به شما اجازه میده از گوشی مثل مودم استفاده کنید و وبا وصل کردن کامپیوتر به اون میتونید از اینتر نت سیم کارتتون استفاده کنید.

Риал Краесис

عضو جدید
سلام
team viewer رو که اجرا میکنم ارور زیر رو میده چیکارش کنم؟
با تشکر
یه بار همه ی سرویس ها رو خاموش کردم ولی باز هم ارور میداد.
باردوم از قسمت setting - network connection - application control - application-add رو اضافه کردم و allow رو انتخاب کردم ولی باز هم ارور میده.

انتی ویروستون نرم افزار رو بلاک کرده واجازه دسترسی به اینتر نت رو نمیده چون با f-scure کار نکردم نمیدونم چه جوری باید دسترسی رو بدی و فقظ با اجازه دادن به اتصال اینتر نت این نرم افزار مشکلتون حل میشه.

بالا