سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

SEMINAR

کاربر فعال
من آنتی ویروسم نورتون بود آنیستالش کردو و قصد داشتم اویرا نصب کنم. اویرا رو نصب کردم ولی الان پشیمون شدمو یکی بهم گفت اگه اویرا رو پاک کنی و آنتی ویروسه دیگه نصب کنی رجیستری ویندوز خراب میشه. و سیستمم هنگ میکنه. میخواستم ببینم گفتش درست بود یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
گفت چاره ای به جز نصب ویندوز نداری

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
من آنتی ویروسم نورتون بود آنیستالش کردو و قصد داشتم اویرا نصب کنم. اویرا رو نصب کردم ولی الان پشیمون شدمو یکی بهم گفت اگه اویرا رو پاک کنی و آنتی ویروسه دیگه نصب کنی رجیستری ویندوز خراب میشه. و سیستمم هنگ میکنه. میخواستم ببینم گفتش درست بود یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با سلام،
اگه نشه نرم افزاری رو uninstall کرد پس به هیچ دردی نمی خوره! مطمئناً بدون مشکل می شه حذفش کرد، ضمناً می تونید از نرم افزارهای مربوط به این کار مثل Revo استفاده کنید!

Arman 512™

عضو جدید

آویرا پاک میشه راحت فقط مهم اینجاست آنتی ویروس بعدی که میخوای نصب کنی چیه ؟؟
ممکنه تداخل پیدا کنه و مجبـــــــــــور شی ویندوز عوض کنی

yasmary

عضو جدید
سلام دوستان
من امروز تا صفحه inbox ایمیل یاهوم رو باز می کنم، بطور خودبخود تند تند رفرش میشه و اجازه هیچ کاری رو بهم نمیده
کسی میدونه چشه؟ باید چی کار کنم؟

masoodxl

عضو جدید
سلام
از موقعی که مرورگر اپرا رو از روی سیستمم پاک کردم
وقتی ایمیل جدیدی رو دریافت میکنم و روی اون قسمتی که در نرم افزار یاهو مسنجر هست کلیک میکنم این ارور رو دریافت میکنم
لطفآ راهنمایی بفرمایید.با تشکر فراوان

Click here to view the original image of 800x600px.

masoodxl

عضو جدید
سلام
وقتی توی فیس بوک میخوام ثبت نام کنم
روی ساین اپ که کلیک میکنم دیگه به مرحله بعد نمیرم!!!!!!!!!!!!!!!!
دلیلش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چکار کنم؟؟؟مرسی

هستیا

عضو جدید
سلام من وقتی فیلمی چیزی با لپ تابم میدیدم هی صفحه ش می پرید.
بعد ویندوزم رو پروندم که یکی دیگه نصب کنم حالا دیگه ویندوز نصب نمیشه.
تا حالا ۴ تا سی دی ویندوز متفاوت هم امتحان کردم به غیر از سی دی رام لپ تابم هم ۲ تا دی وی دی رایتر اکسترنال داشتم استفاده کردم نشد.بعد از کلی تلاش یه ویندوز ۸ نصب شد ولی کرکش نصب نمیشه و کلا هیچی روش نمی تونم نصب کنم.
ضمنا مراحل نصب ویندوز اکس پی و سون تا یه جاهایی پیش میره بعد ارور میده در حالی که قبلا از همین سی دی ها استفاده می کردم و نصب میشد.
کسی میدونه راه حلش چیه؟

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
دوستان ی مشکلی دارم . وقتی از بعضی از سایتا میخوام دانلود کنم . ای دی ام منیجر به صورت خودکار این کار رو انجام نمیده . مثلا از سایت PICOFILE.COM وقتی میخوام دانلود کنم . با مرورگر این کار و میکنه و اصلا نمیشه با ای دی ام اینکارو کنم . راه حلی هست که تنظیم کنم همه دانلود ها با ای دی ام بشه ؟؟؟
قبلا همه رو با ای دی ام به صورت خودکار دانلود میکردم

masoodxl

عضو جدید
سلام
دوستان ی مشکلی دارم . وقتی از بعضی از سایتا میخوام دانلود کنم . ای دی ام منیجر به صورت خودکار این کار رو انجام نمیده . مثلا از سایت PICOFILE.COM وقتی میخوام دانلود کنم . با مرورگر این کار و میکنه و اصلا نمیشه با ای دی ام اینکارو کنم . راه حلی هست که تنظیم کنم همه دانلود ها با ای دی ام بشه ؟؟؟
سلام
توی اکسسریوس نصب کنید

Arman 512™

عضو جدید
دوستان چطوری میتونم نام کاربریمو تو gmail تغییر بدم؟؟

ابتدا بروید و یک ایمیل جدید با نام دلخواهی که میخواهید به ان عوض ایجاد کنید.
مثلا Arman512@gmail.com
پس از ثبت نام به ایمیل قبلی خودتون یعنی برگردید و در آن از بالای صفحه به Settings بروید.
سپس به تب Accounts بروید.
در این تب روی Add another email address کلیک کنید و در پنجره باز شده در قسمت Email address ایمیل جدیدی که ایجاد کردید یعنی Arman512@gmail.com را وارد کنید ، سپس Next Step را بزنید. سپس روی Send Verification کلیک کنید.
حال از این ایمیل خود Sign Out کنید. مجدد به ایمیل Arman512@gmail.com وارد شوید. به ایمیل جدیدی که براتون ارسال شده بروید. روی لینک داخل آن کلیک کنید.
حالا مجدد به ایمیل قدیمی لوگین کنید.
در تب Accounts ایمیل جدید را مشاهده میکنید. روی دکمه make default ایمیل جدید کلیک کنید تا این ایمیل ، ایمیل پیش فرض شما شود.

Arman 512™

عضو جدید
سلام
وقتی توی فیس بوک میخوام ثبت نام کنم
روی ساین اپ که کلیک میکنم دیگه به مرحله بعد نمیرم!!!!!!!!!!!!!!!!
دلیلش چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چکار کنم؟؟؟مرسی

مشکل از v پی n یا هر چیز دیگه ای برای شستن Fیلتر ازش استفاده میکنید هستش.

Arman 512™

عضو جدید
سلام
از موقعی که مرورگر اپرا رو از روی سیستمم پاک کردم
وقتی ایمیل جدیدی رو دریافت میکنم و روی اون قسمتی که در نرم افزار یاهو مسنجر هست کلیک میکنم این ارور رو دریافت میکنم
لطفآ راهنمایی بفرمایید.با تشکر فراوان

Click here to view the original image of 800x600px.

یاهو مسنجر رو کامل پاک کن از رو سیستمت، دوباره نصب کن.

Arman 512™

عضو جدید
سلام من وقتی فیلمی چیزی با لپ تابم میدیدم هی صفحه ش می پرید.
بعد ویندوزم رو پروندم که یکی دیگه نصب کنم حالا دیگه ویندوز نصب نمیشه.
تا حالا ۴ تا سی دی ویندوز متفاوت هم امتحان کردم به غیر از سی دی رام لپ تابم هم ۲ تا دی وی دی رایتر اکسترنال داشتم استفاده کردم نشد.بعد از کلی تلاش یه ویندوز ۸ نصب شد ولی کرکش نصب نمیشه و کلا هیچی روش نمی تونم نصب کنم.
ضمنا مراحل نصب ویندوز اکس پی و سون تا یه جاهایی پیش میره بعد ارور میده در حالی که قبلا از همین سی دی ها استفاده می کردم و نصب میشد.
کسی میدونه راه حلش چیه؟

یه ویندوز 7 تپل که پیدا کردی، موقع نصب جایی که ازت پسورد نصب میخواد، لپ تاپ رو وارونه کن از پشتش یه شماره سریال داره. از رو تعداد رقم هاش پیداش کن.
از این سریال استفاده کن تا ویندوزت ارجینال نصب شه.

Arman 512™

عضو جدید
سلام

IDM رو بازکن. از قسمت Download گزینه ی Option رو انتخاب کن. از سربرگ general چک کن ببین همه ی مرورگر ها تیک داره یا نه. اگه نداره تیک رو فعال کن.
مشکلت حل نشد نرم افزار رو پاک کن دوباره نصب کن

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

سلام
توی تمومی سایت ها از یک مرور گر استفاده میکنی؟؟
اگه تفاوت داره شایت روی اون مرورگرت ست نشده

یا شایدم هم فایلی رو که دانلود میکنی فرمتش برای idm ناشناخته باشه
برای دانلود فایل با پسوندی که برای IDM ناشناخته است کلید Ctrl را از روی کیبورد نگاه دارید و بر روی لینک مورد نظر کلیک کنید.

masoodxl

عضو جدید
ابتدا بروید و یک ایمیل جدید با نام دلخواهی که میخواهید به ان عوض ایجاد کنید.
مثلا Arman512@gmail.com
پس از ثبت نام به ایمیل قبلی خودتون یعنی برگردید و در آن از بالای صفحه به Settings بروید.
سپس به تب Accounts بروید.
در این تب روی Add another email address کلیک کنید و در پنجره باز شده در قسمت Email address ایمیل جدیدی که ایجاد کردید یعنی Arman512@gmail.com را وارد کنید ، سپس Next Step را بزنید. سپس روی Send Verification کلیک کنید.
حال از این ایمیل خود Sign Out کنید. مجدد به ایمیل Arman512@gmail.com وارد شوید. به ایمیل جدیدی که براتون ارسال شده بروید. روی لینک داخل آن کلیک کنید.
حالا مجدد به ایمیل قدیمی لوگین کنید.
در تب Accounts ایمیل جدید را مشاهده میکنید. روی دکمه make default ایمیل جدید کلیک کنید تا این ایمیل ، ایمیل پیش فرض شما شود.
سلام
در مورد ایمیل یاهم هم لطفآ توضیح بدین.متشکرم

Arman 512™

عضو جدید
سلام
در مورد ایمیل یاهم هم لطفآ توضیح بدین.متشکرم

۱-وارد حساب کاربری خود شوید.
۲- روی گزینهOptionsدربالای صفحه کلیک کنید و ازلیست ظاهرشده گزینه
Mail Options یا More Options را انتخاب کنید.

۳-
درصفحه ظاهرشده بروی Accounts mail درسمت چپ کلیک کنید و سپس بر روی Creata anextraemailaddress کلیک کنید.

۴-
دراین صفحه آدرس ایمیل جدید را وارد کرده و یا یکی ازآدرس های پیشنهاد
شدهرا انتخابکنید وسپس بروی یکی ازدکمه های CheckAvailabilityیا Chooseکلیک کنید.

masoodxl

عضو جدید

۳-
درصفحه ظاهرشده بروی Accounts mail درسمت چپ کلیک کنید و سپس بر روی Creata anextraemailaddress کلیک کنید.

۴-

سلام ممنونم از کمکتون
پسوورد ایمیلم رو چطوری عوض کنم؟؟؟؟؟؟؟؟مرسی

masoodxl

عضو جدید

۳-

۴-

سلام
ایمیلی که مثلا به اسم ناهید بوده رو نمیشه مثلا به محمد تغییر داد؟؟؟
این پیغام یعنی چی؟؟؟مرسی
Create a new Yahoo! Mail address
Sorry, address may contain only letters, numbers, underscore, and dot.
Please try again.

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
ایمیلی که مثلا به اسم ناهید بوده رو نمیشه مثلا به محمد تغییر داد؟؟؟
این پیغام یعنی چی؟؟؟مرسی
Create a new Yahoo! Mail address
Sorry, address may contain only letters, numbers, underscore, and dot.
Please try again.

ايميلي كه ميسازين فقط ميتونه شامل حروف و عدد و نقطه باشه. از كاركترهاي ديگه نميتونين استفاده كنيد

sara.hoseini90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان عزیز
نوروزتون پیشاپیش مبارک
دوستان گلم ممنون میشم اگ کسی در رابطه با wso2مطلب و اطلاعاتی داره در اختیارم قراربده و یا سایتایی که در این رابطه توضیح دادن رو بهم معرفی کنید ممنون میشم
:gol:

آخرین ویرایش:

hajhoseyn

عضو جدید
سلام به همه دوستان

يه مشكلي براي سيستمم پيش اومده. چكارش كنم؟
به محظي كه ويندوز بالا مياد يك پيغام ميده كه يك برنامه رو بصورت اجباري ببنده بعد خيلي سريع ري استارت ميشه
حتي فرصت نميشه عكس بگيرم يا حتي متنشو بخونم ببينم چي به چيه. فقط ميتونم كنسلش كنم اونم به سختي. كسي ميدونه بايد چكار كنم؟

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان

يه مشكلي براي سيستمم پيش اومده. چكارش كنم؟
به محظي كه ويندوز بالا مياد يك پيغام ميده كه يك برنامه رو بصورت اجباري ببنده بعد خيلي سريع ري استارت ميشه
حتي فرصت نميشه عكس بگيرم يا حتي متنشو بخونم ببينم چي به چيه. فقط ميتونم كنسلش كنم اونم به سختي. كسي ميدونه بايد چكار كنم؟

سلام حاجي

براي منم اين مشكل پيش اومده بود. وقتي كنسل كردي برو توي run و وارد msconfig شو
از تب startup بگرد ببين كدوم پروسس با نام " :) " هست. تيك اون رو حذف كن. درست ميشه

بالا